Opinie o Darco w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darco. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Darco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darco w Dębica

Qwerty

Pracownikiem roku zostaje: Pan Prezes. Autentyczna akcja z obchodów założenia firmy

@Qwerty

Sam sobie Józek premie musi dać, bo bieda ciśnie. W tej firmie nawet imprez firmowych już nie robią bo im szkoda kasy. Z reszta ostatnia jak była to tak skubnęli pracowników ze każdy kto był zapłacił za każda osobę z rodziny jakby był na jakiejś ekskluzywnej Imprezie a to był dosłownie grill na Jałowcach. Po kilka stówek za kiełbaskę i piwo. Dobry sposób jak na pracownikach się dorobić.

Jaś

Kto chwile popracuje, ten zobaczy jak się traktuje robola. Zgnite wnętrze, pod zasłoną pięknej fasady - super kasa, równe traktowanie pracowników, dobre imię firmy, dobra jakość produktów. BUJDA NA RESORACH! Fajnie to wygląda, jak prezes lub kierownictwo jawnie okazuje pogardę dla pracownika. Praca może nie jest zła, ale sposoby "MOTYWACJI" już niejedną osobę doprowadziły do załamania nerwowego lub zwolnienia.

Witam, jaka stawka na początek, co jaki czas podwyżka i czy jest jakaś możliwość rozwoju;awansu w tej firmie ? Z góry dziękuję za odpowiedz

lulu
@Kandydat

okolo 2900 na rękę na start, a awans nie istnieje w tej firmie... a podwyżki to zależy czy będzie Ci sie chcialo robic dobrych pracowników w miarę doceniają

@lulu

A istnieje tu coś takiego jak brygadzista? A jeśli tak to Ile z tego tytułu więcej na wypłatę ?

@lulu

Na 2900 to wszystkie soboty musisz chodzić i harować jak uważajcie słowo klucz MURZYN Z ETIOPII. Tak właśnie doceniani są pracownicy tej firmy. Pod każdym względem psychiczne nękanie.

Anonimowy

Ma tu ktoś 3500 brutto albo więcej na umowie?

zxc
@Anonimowy

Kilka lat temu miałem 2800 brutto 2 soboty śmieszne premie i 2500 wypłaty. Pracując tam nadal pewnie bym miał może że 3100 brutto będąc nękanym wyzyskiwanym i więzionym bez telefonu bo wiadomo zyski firmy spadają od 10 lat o 10% rocznie powoli zaczynają dokładać już do interesu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Darco? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

Jest taki ale to pupilek PK i fałszywy gość sam się przekonałem o tym. Ale już nie mam styczności z nim naszczescie i z całą tą otoczką.

Kolega

To (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , i niesamowity włazidupas radzę takich jak on omijać z daleka , niestety tam co drugi taki...

@Kolega

Gosc miał problemy z % Był już prawie do zwolnienia. Pewnie dostał szanse zostania w pracy ale musi donosić i takim też człowiekiem się stał podpuszcza wypytuję przekazuje zresztą jak większość tych co się tam obijają mało robi a językiem pracuje. Czy tylko operuje słowami czy jeszcze coś nim robi sami oceńcie ????

Zbulwersowany

Ma ktoś jeszcze minimalną stawkę w tej firmie?

@Zbulwersowany

Może nie najniższą ale nie zmienną od kilku ładnych lat

Tamten
@Anonimowy

Tu masz zupełna racje. Zero perspektyw na rozwój.

Exek

Ligezka Rafał tam pracuje ? Jaka opinja o nim

El Presidente

Firma jest bardzo spoko. Patrząc na tło Dębickich firm to naprawdę widac że ludzie nie pracowali gdzie indziej. Z chęcią poznał bym nazwy firmy w których jest o niebo lepiej co piszą w komentarzach. Zarząd nie mam nic do zarzucenia stworzyli firmę i dali ludzia pracę. I tu jest jest problem ludzie. Pierwsze co przeraża to że ludzie którzy tam pracują to piszą takie rzeczy. To tak jak by sr** do własnej pisakownicy... Drugie co ludzie na których tak narzekacie są też takimi samymi ludźmi jak wy. Już widzę jak by komentującym dać troszkę władzy i swobody... miejcie nas w opiece... A to osoby władające są jakie są to powinny to wszystko przeczytać i zrobić rachunek sumienia. Jedno przyznam nie ma lidera ma tej firmie nawet powem ze w śród osób przeloznych żaden by nie zdefiniował tego słowa. Smutne ale prawdziwe. Ale podsumowując to nie firma jest zła tylko ludzie co ja tworzą i powini się zastanowić nad tym co tu piszą.

@El Presidente

Ile pracujesz w tej firmie?

2 dni

@El Presidente

Popracuj 5-15 lat a chociaż minimum rok lub dwa i wtedy możesz pisać opinie które będą bardziej rzetelne

@Anonimowy

Ale serio złapałeś że 2 dni... ludzie i widzicie to jakie inteligentne osoby tutaj się wypowiadają... Dlatego cała ta fala komentarzy ogranicza się do jednego poziomu. PS. Tak jestem opłacany (sarkazm)

xcv
@Anonimowy

Skoro się wypowiadasz to pracujesz od 5-15 lat... Skoro jest tak Źle to poco się tyle męczysz.

@El Presidente

Może ujawnisz swoje inicjały panie wchodzi w(usunięte przez administratora) jakaś premie dostaniesz za pozytywny komentarz

@El Presidente

Widać Twój poziom inteligencji. Ktoś pyta normalnie to sobie jaja robisz żeby później kolejną wypowiedzią zabłysnąć... to jest ta śmietanka

@xcv

W tym roku też śpiewałeś 100lat prezesowi na dywaniku? Żeby inni nie widzieli jak wchodzisz beż wazeliny

@Anonimowy

Zabłysnąć... ? Wydawało mi się logiczne ze jeśli się wypowiadam o czymś to mam doświadczenie większe niż 2 dni. Tutaj nawet zamysłu żartu nie jest w stanie nikt odczytać. Także ludzie co to czytacie nie zwracajcie uwagi na te komentarze. Firmę polecam jako miejsce pracy jaki i wyroby , które produkują.

@El Presidente

Ci co się wypowiadają mają napewno więcej lat pracy niż Ty w tej firmie i odeszli bo mieli dość inwestycji w sprzęty niż ludzi-niedoceniani .Mieli dość pracy na lizusów rachunek , którzy podpisywali się pod pomysłami tzw.szaraków.Teraz wkońcu przjżeli na oczy i zarabiają godnie, a Tobie braknie tych tzw.szarków, którzy podają Ci na tacy za najniższą krajową podzespoły byś mógł zabłysnąć na akordzie.Skończyły się tam zarobki 7 lat temu i firma wedle innych daje mało zarobić ,inne zaczynają doceniać pracowników i poza tzw. klubem biznesu dają lepsze zarobki.

El Presidente

Ja mam pytanie czy rodzina zmarłego życzy sobie pranie brudów wraz z jego imieniem tutaj? Czy wy ludzie macie w ogóle namiastkę mózgu? Nie umiecie inaczej radzić sobie z problemami jakie tu wywlekacie. Bo anonimowi jesteście (wg was). Moderator tego portalu powinien wszystkie wpisy usunąć które nie zawierają jasnej oceny firmy a same (usunięte przez administratora) burzę.

Znajome mi to
@El Presidente

Pisze jasno i na temat kto go podpierdzielal i nie tylko jego przecież pracował tam bardzo długo i był lubiany przez ludzi z którymi pracował jego nie ma wśród nas już niestety ale nie zwolnil się bez powodu !! Bo każdy chce pracować w normalnej atmosferze gdzie jest doceniony jako pracownik jak piszą o nim nienaganny i o dobrym sercu! Prezesi powinni odróżnić dobrych pracownik o tych złych ludzi jakimi jest ta słynna rodzinka K.

Info
@El Presidente

Ocena negatywna dla tej firmy. Panuje tam zła atmosferą i nękanie pracowników. A El Presidente niech nie uważa się za kogoś ważnego tylko się przedstawi z imienia i nazwiska dla przykładu.

Szczęśliwa

w tym kołchozie po tylu latach sumiennej pracy tak wspaniałego wyjątkowo grzecznego miłego Łukasza jak Anioł wykończyli że musiał odejść KARMA TWA prostaki co wyżej srają jak się mają przyczyniając się do Łukasza śmierci wiadomo o kogo biega Wrr

@Szczęśliwa

Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź? Coś lub ktoś pomagał mu w pogorszeniu jego stanu zdrowotnego?

@Szczęśliwa

Widzicie do czego doprowadziło durne wręcz obsesyjne kontrolowanie poprzez dziesiątki, a może i setkę kamer. Jak sobie upatrzycie kogoś to gnębicie bezpodstawnie aż się sam zwolni albo mu w tym pomagacie. Nie każdy jest odporny na wasze metody motywacji. Ale w sumie to przecież nie czytacie tego portalu bo prawda boli. Oby jak najwięcej osob w okolicy dowiedziało się o waszych metodach kontrolowania pracownika. Sumienie pewnie teraz nie daje spokoju kilku osobom... i bardzo dobrze, chociaż i tak siebie wybielicie w tej sprawie

@Anonim

Nawet nie mieli odwagi pojawić się na pogrzebie... Tak prezesi odwdzięczają się pracownikowi który pracował nienagannie tyle czasu, że nawet do zamówionej mszy się nie dorzucili... pewnie jak co roku od 10lat obroty firmy spadły o 10% i nie było z czego się dorzucić... WSTYDŹCIE SIĘ!!!

Znana
@Anonimowy

Dokładnie to bardzo przykry temat !!!!! Brak słów po prostu to wina dyrektora tej firmy i rodziny Kozuchowicz którzy ludzi gnębia niestety!!!!!!!!

ic stond
@Znana

polecam udać sie do psychologa jeśli myślisz ze to kogoś wina, miało się wydarzyć i sie wydarzyło, problemy psychiczne rodzą się w różnym wieku u różnych ludzi, obwinanie teraz kogokolwiek jest nie na miejscu. Moze to twoja wina Pani..

@Szczęśliwa

Smutne....szkoda rodziny. Ale mam nadzieję, że sprawiedliwość jest na tym świecie...ktoś kto gnębi innych, próbuje się dowartościować w ten sposób, a tak naprawdę jest małym człowieczkiem nic nie wartym.

@Szczęśliwa

Jeszcz wczoraj było kilka wpisów dotyczących Łukasza. Dlaczego już ich nie ma? Czyżby dla kogoś s było niewygodne to co piszą ludzie ...

Że co?
@ic stond

Miało się wydarzyć i się wydarzyło? Serio? Ktoś kto gnębi innych zawsze w mniejszym bądź większym stopniu przyczynia się do takich tragedii. Idź do rodziny, która straciła ojca, męża, syna i powiedz , że to się miało wydarzyć i się wydarzyło. Jesteś człowiekiem.....jak w twojej rodzinie dojdzie do tragedii to też ktoś ci powie, że to musiało się stać

Anonimowy

Dodaj tylko dzięki komu istnieje tam taki porządek i ład pracy

Anonimowy

Krzysztof a może przedstawiłbyś się tutaj ładnie bo jesteśmy ciekawi który to Krzysztof pisze takie opinie

Krzysztof
@Anonimowy

Imię tu jest przypadkowe bo nie mam zamiaru się przedstawiać. Mi tu jest dobrze, pracujesz to jesteś doceniony. Bardzo dużo tutaj narzekaczy a w pracy słowa jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał

Krzysztof

A co Ci przyjdzie z tego że się przedstawię. Strona istnieje po to, aby pisać opinie o pracy i pracodawcach

Witam, na jakim stanowisku praca jest najbardziej monotonna; nudna?

zxcv
@Kandydat

Na stanowisku dyrektora ale za to mozna pic duzo kawy

@zxcv

A tak na serio?

Na prasach (stara hala)

@zxcv

To jak tej kawy tyle spije to mu się szwedaczka włączy i no i ma czas by na kamerach siedzieć obserwować kogo by tu zwolnic!!

W jakim przypadku możliwa jest zmiana stanowiska? Z kim trzeba na ten temat rozmawiać?

@Zainteresowany

O takich sprawach rozmawia się z przełożonymi. Ale chyba nie ma to większego sensu w tej firmie, bo powiedzą Ci: jak Ci źle to droga wolna

@Anonimowy

W tej firmie jeśli wyrazisz swoję zdanie a nie jesteś ulubieńcem to już podpadłeś i wyjadą na tobie.PS jak coś kolejna praca będzie lepsza gwarantuje ci to grupa osób która opuściła ten (usunięte przez administratora)

@Informator

(usunięte przez administratora) tak nazwał ta firme moj nowy pracodawca.

@Ktoś

Określenie usunięte przez administratora brzmi " Okreg Bez Ów Zakład " czytajcie duże liter. Nic obraźliwego w tym słowie Admin

Witam, słyszałam że niektórzy dostają jakąś premie co parę miesięcy lub w każdy miesiąc. Moje pytanie: co to za premia?! Bo chyba ta podstawowa nie jest

Informator

Dostają tylko (usunięte przez administratora)jeśli nie donisisz to i nie dostajesz. Kierownicy mają swoich więc im dają. Zresztą pracują tam rodziny kierowników, dyrektora. Żony największe osobowości uważające się za władczynie.

Tak
@Informator

Potwierdzam, raz na dwa lata moze się uda dostać... za szczególne osiągnięcia za które i tak najwiecej przypisze sobie kierownik :)

Normalny
@Tak

Patrząc ile osób się tu wypowiada na 300 osób pracujących można stwierdzić że tylko one nie dostają żadnej premi a do roboty chodzą bo im mamusia każe. Premia jest i to nie jedna. Np. za brak L4, za nieużywanie telefonu (w jakiej innej firmie ktoś ci da premie za nieuzywanie telefonu), premia motywacyjna te premie są co miesiąc , a i od kierownika się coś trafi czasem(w sumie to mogłoby być czesciej). Nie słyszałem o czy takim jak premia za pod....dalanie.

Informator

Pięknie to opisałeś aż łezka szczęścia mi poleciała że tam już nie muszę pracować. Najgorsze jest to że nie ma tam szacunku dla pracownika.

zxc
@Normalny

A może tak ładnie się podpiszesz nawet inicjałami? A może SZW AC TDZ MK BK SK TB SM....... znacie może kogoś kto łatwo nawiązuje kontakt z górą lub po trupach do celu?

@Informator

Władczynia to ona może być w domu a w pracy jest pracownikiem fizycznym jak wszyscy może dyrektorem rządzić ale nie na firmie bo to nie sprzyja nikomu w pracy . Tego zwolnic tamtego przenieść za karę bo jej ktoś nie pasuje .Prezes powinien mieć swoje zdanie bo jeśli ktoś pracuje i daje z siebie wszystko to pan .dyrektor nie powinien mieć na niego wpływu A tym bardziej co mu żona tam w domu rozkaze! Dużo osób dzięki niej już zwolniono to się kiedyś powinno skończyć !! Niech sama czymś tam wykaże A nie tylko w gadaniu o innych i wszystkim co nie ma z praca na firmie nic wspólnego ..

@zxc

Obstawiam SZ.W.

@Anonimowy

Gość ma chyba więcej wrogów niz przyjaciół ale widocznie sam sobie na to zapracował. Na jego miejscu poszukał bym już innej firmy

Witam ile srednio zarabia spawacz w tej firmie?

Anonimowy

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie: średnio

Czyli ile mniej więcej?

Witam, jakie jest najgorsze albo najcięższe stanowisko w tej firmie?

Anonimowy

Malarnia mokra chociaż i tak już lepiej niż kilka lat temu

Była pracownica

Jako nowy rób swoje nie opowiadaj o sobie bo wszystko przekręcą same szuję -(wyśmiewacze )i tak będziesz za innych robił a oni będą zbijać laury -nie ufaj ,nie ulepszaj bo inny się pod tym podpiszą.uważaj uważaj na każdego .Tak jak w tym powiedzeniu we dwóch my pili a zostałem pojebany.8h i wypad tyle w temacie.

Zmień firmę tyle w temacie (usunięte przez administratora) jeden z paru w Dębicy ,jedna wielka spóła przedsiębiorców klub biznesu.Tu tylko rodzinnie,podpier..czanie itd.ukladziki i wykorzystywanie szaraków.

Anonimowy

To że Sz. W. został brygadzistą, dokładnie pokazuje, że nie robiąc za dużo a wchodząc od tyłu można daleko zajść

Znajome mi to
@Anonimowy

To tak wygląda jeśli wchodzisz od tylu jesteś kimś!! A jeśli powiesz coś co komuś tam co nie pasuje to jesteś nikim!

Szczepan?

Ktoś ważny!
@Anonimowy

I to jest przykład że nigdy dobrze nie będzie na firmie. Jeden drugiemu wilkiem, pretensje o to byłe co. Ale jak by każdy się wziął do roboty na tyle poważnie że efektem nie było by marudzenie a praca to było by o wiele lepiej. Tak to ludzie sobie łby chca pourywać za parę złotych. Popatrzcie co się dzieje w kraju i się obudźcie!

@Ktoś ważny!

Szczepan czyżbyś Ty to pisał ????????????

@Anonimowy

Jak tam jeszcze tonołem w tym sza.bie kilka lat temu to już widać było fałszywe osoby chodzące nic nie robiące a pochwalane przez prezesa dużo gadał też (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Dawniej na jednej ręce można było policzyć tych co (usunięte przez administratora) teraz na jednej ręce policzysz kto nie (usunięte przez administratora)

Witam,co zrobić żeby dostać podwyżkę, bo ciągle minimalna stawka ????

Informator

Musisz zacząć donosić na innych. Popytaj kilku kobiet. Stara hala ci podpowie o kogo chodzi.

@Informator

(usunięte przez administratora) to tam się ceni najbardziej!! Jeśli masz swoje zdanie to jesteś na liście do zwolnienia i powiesz prawdę!! Takich ludzi się powinno cenić A nie zwalniać bo była by lepsza atmosfera A tolerować kłamstwa i fałszywe zakłamane osoby.

Do celu
@Dobrze znana

Cieszę się ze tam już nie pracuje. Prawda zawsze prezesa w oczy bolała. Potrafił przez jakiś czas cię nawet omijać. Kilka osób już tu pisała osoby zwolnione lub które same odeszły, zrobiły swój życiowy Awans rozwój są może nawet kilka stopni wyżej. SZANOWANE, DOCENIANE, NIENĘKANE.

@Do celu

Dopóki prezes będzie gluchy i ślepy to się nic nie zmieni !!Najlepiej nekac kogos niż mu rację przyznać to chore ! Prawda zawsze boli o dziwię się że nie chce jej widzieć czy słyszeć.

Ktoś wie jak tam łasica ze starej hali? ????????

Dobrze znana

Jak lasica że starej hali??

@Dobrze znana

O kogo chodzi z tą łasicą. A.C. cukiereczek?

To brygadzista SZ.W

@Zainteresowany

Albo nie on nie jestem pewien, kiedyś to słyszałem ale nie wiem dokładnie kto to, przepraszam za wprowadzenie w błąd

Masakra

Jak są zmiany na produkcji

Są u was premie kwartalne ? Są dla każdego?

@Michał

A to dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Darco - Dębica

• Jak się pracuje w Darco?

Zobacz opinie na temat firmy Darco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darco