Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

serwis

jak tam praca na chali jak w piekarniku co niby pracodawca zapewnia napoje których nie ma ta woda z baniaka jest pyszna nie ma co panie pracodawco byś się wstydził a, wiadomo o kogo chodzi może już za długo tam pracujesz

Zwykły obserwator.

Odpowiem na kilka pytań które tu widziałem. Marne zarobki ? Wasz oddział nie generuje zysków. Tylko straty. Jest to wynik działania kilku cwanych gości którzy od lat zarabiają na tych kombinacjach kasę a że są kryci to uchodzi im to płazem. Zresztą nie pisze nic nowego. Większość z was coś tam słyszała lub widziała. Byli tacy co myśleli że coś da się z tym zrobić i niestety polegli. Poniekąd wiem że zrobiono ustawkę z pracownikami ochrony. Ale to za długo by tłumaczyć. Z tego miejsca pozdrawiam dział logistyki. Świry z nich nieziemskie.

Zbigniew

Rozwojowe miejsce z uczciwą wypłatą. Polaczkom jak zwykle nic nie pasuje. Zacznijcie lepiej sumiennie pracować, to będziecie lepiej zarabiać.

@Zbigniew

To jakieś szkolenia tez oferują? I ile ta wypłata wynosi skoro tak ją zachwalasz?

Programista Java

Pracowałem jako programista i nie narzekam. Dobra wypłata, sporo dodatków. Na jakimś supporcie może być każdy, więc gorsze warunki nie dziwią. Poszerzajcie swoje kompetencje a będziecie poważnymi kandydatami, którzy są lepiej traktowani.

Czesław
@Programista Java

Jakie konkretnie dodatki masz na myśli?

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
PRACOWNIK

Pracuję tu od kilku lat i jestem zadowolony. Czuję się bardzo komfortowo. Jeśli się skarżysz, musisz zmienić firmę.

Paul

Not a great company. Poor management, lack of communication, not intercultural environment

Lidia
@Paul

what is this poor management? no communication between whom?

Technik

Na ogół firma i praca jest ok. Czasami nie dostajemy informacji, które byłyby ważne. Ale jeśli masz problemy, przełożeni są bardzo pomocni z mojego doświadczenia.

@Technik

W jaki sposób pomagają? A i czy jakieś szkolenia są tu też?

scoobiduu
@Tomasz

w, taki ze nie pomogają

Ewelina
@scoobiduu

Ale chyba nie mówisz za wszystkich? Masz problem ze swoim przełożonym i to on nie chce Ci pomagać czy tak tylko piszesz?

Hemmersbach nie zrezygnował ze współpracy z Rosją!!!!!

Kolok

A ty zrezygnowales z tankowania auta?

HEM ma klientów w Rosji?

Introwertyczna Lena
@Kolok

Opie, przecież szef Orlenu Obajtek powiedział ze nie kupuje Ropy z Rosji juz. Obajtek dobry chlopak

Krakowiaczek

Ale macie negatywne opinie. Ja pracuje w oddziale Krakowskim i jestem super zadowolony. Atmosfera jest fajna, kasa ok. Standardowe benefity - tego nie ma w kazdej firmie. Ogólnie jest ok

Mamut

A jakie to prawdziwe benefity, podasz jakiś przykład? Jak są takie super to można zawsze pogadać z kim trzeba żeby zrobić takie same u nas. Próbowałeś ogarnąć?

Bułka

Z kim powinienem się skontaktować, jeśli mam pomysł na nasze pyszne bułki?

gosc
@Bułka

z piekarnią....

Biurowiec

Wszyscy rezygnują z współpracy z Rosją tylko nie Hemmersbah Wstyd popierać takiego człowieka, jak Putin i ludzie, którzy za nim stoją!!!! Stop współpracy!!!!

Czorry

Kiedy jakies podwyżki na magazynie. Inflacja szaleje!!!!!!!

@Czorry

To pytanie? Jeśli tak, to od kogo chciałbyś tutaj odstać opowiedź?

pozdrawiam Panią Agusie z którą kiedyś pracowałam jeśli jeszcze tam pracuje i nie mają jej dość

Ralph

Dowiedziałem się że były dzisiaj testy na covid na Bielanach. Brawo dla organizatorów. Wy jesteście przyzwyczajeni do stania w kolejkach za mięsem i papierem toaletowym w każdych warunkach, tj dzisiaj 1-2h przed budynkiem mimo że było zimno (bo jest zima). Można specjalnie nie używać myślenia do przeprowadzenia zorganizowanej akcji? Można:). Jeszcze raz gratulacje i po 100HemCoin dla każdego z ogranizatorów. ;)

@Ralph

Moze napisz maila do swojego managera z propozycja rozwiazania problemu, a nie placz tutaj jak mala dziwczynka. Jesli Twoj pomysl bedzie mial sens to pewnie zaangazuja Cie w kolejna akcje.

Rozum
@Ralph

Równie dobrze mogłeś stanąć w kolejce po rozum :)

menedżer
@Mamut

już odpowiadam na pomysł: Nie masz co robić? To ci zaraz znajdę zajęcie.

Max

Jak widzę nic się nie zmieniło i najsłabsze polaczki ciągle narzekają. Najlepiej, żeby wam płacili za nic nierobienie i narzekanie - W tym jesteście mistrzami. Firma dobra, dająca możliwości rozwoju. Jest jedno ale - Trzeba chcieć pracować :)

@Max

Opowiedz proszę o tych możliwościach rozwoju i tej „dobroci” firmy, bo mam wrażenie ze pracujemy w dwóch różnych. Przez 2 lata żadnego certyfikatu ani szkolenia które pomogłoby mi na rynku pracy albo chociaż wykonywać lepiej swoje obowiązki, bo szkolenie z tego czym jest router a czym jest switch zdecydowanie mi w niczym nie pomogło. Zarobki tez mi się nie zmieniły potwornie, wiec firma nie jest dla mnie dobra. Coś mi podpowiada ze jesteś jakimś menadzerem który się denerwuje na wysoka rotacje i zamiast zwrócić uwagę na wady firmy, wmawia sobie sam ze to ludzie są leniwi, a nie jego ukochana firma zła. Przejrzyj na oczy.

@Zaskocz mnie

Masz Global Campus, po szkoleniach masz certyfikaty. Skoro nie kasz podwyżki czy premii to za słabo widocznie się starasz - widzisz jak łatwo kogoś ocenić, tak samo jak zarzucasz komuś, ze jest sfrustrowanym menadzerem

Zaskocz mnie

Global campus to wewnętrzna platforma, żaden z tych certyfikatów nie jest ważny gdziekolwiek poza Hemm, poza tym widać jaką mają wartość po czasie ich wykonywania. Nie napisałem, że nie mam podwyżki, a jedynie, że nie zmieniają mi się potwornie zarobki, co oznacza, że podwyżki są niewielkie, rzędu 300 zł brutto co przy obecnych cenach jest kompletnie żadnym wzrostem. Naprawdę uważasz, że podwyżka jest 100% uzależniona od starania się pracownika? :) Ja sądziłem, że bierze się ona z postępującego doświadczenia, obycia, możliwości przejęcia większej ilości zadań i obowiązków, samodzielności i jakości pracy, ale jak widać w Hemmersbach trzeba zrobić coś POTWORNIE WYSTRZAŁOWEGO I MAGICZNEGO żeby być godzien otrzymać godziwą zapłatę.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Administrator w firmie Hemmersbach. Czy mogę liczyć na 8900 , jeśli chcę pracować na Administrator?

Haha

Raczej nie masz co liczyć nawet na pół z tego :)

Mamut

Tutaj raczej nie dostaniesz odpowiedzi na to pytanie. Jak widzisz, większość komentujących to sfrustrowane nieroby. Wyślij CV, jak ktos sie odezwie to dowiesz sie u zrodla jakie sa widelki.

@Mamut

A są inne? :D

Kraut

Firma która łączy w sobie najgorsze cechy korporacji (usunięte przez administratora)

L
@Kraut

Prawda

bułka

jedyny benefit to bułka dzienne sucha, nie polecam

@bułka

masz smartlunch przecież, jak sobie wybierasz suche kanapki do jedzenia to twoja rzecz

@.

Jak ten smartlunch działa? Tak ciężko to obsłużyć, że biedaczek je suche bułki codziennie? ;p

Patrcja

Coż, pracuję od prawie 7 lat i na początku było w miarę w porządku. Do czasu, aż management nie zaczął mieszać, przerzucać obowiązki, zabierać premie, redukować działy, oszczędzać na ludziach i pieniążkach, kombinować, robić ze mnie pracowniczkę "od wszystkiego" itd. Teraz jest o wiele więcej pracy i niechętnie się zatrudnia kogoś do pomocy, premie też niższe. Właściwie to ilość wiedzy jaką teraz posiadam po tych paru latach wraz z doświadczeniem z nich płynącym, powinno wskazywać, że zarabiam trochę więcej niż 4k brutto, ale tak nie jest dlatego też rozglądam się za inną pracą, przeglądam oferty i nie zawaham się dać stąd nogę nawet za 200zł brutto więcej. Tutaj niestety nie robi się nic by zatrzymać doświadczonego pracownika, a na pytanie o podwyżkę usłyszałam, że są zablokowane dla wszystkich bo (usunięte przez administratora) jest i firma ledwo łączy koniec z końcem. W tym czasie CEO wypuszcza film, na którym informuje radośnie wszystkich, że firma zarobiła w ciągu ostatnich 4 miesięcy więcej niż w całym roku 2019. Poza tym znam prywatnie jednego managera, chwalił się sporą podwyżką właśnie w tym czasie oraz obfitymi premiami co jakiś czas, więc nie wiem o co chodzi. Chyba te podwyżki są zablokowane ale tylko dla szeregowych pracowników, i słusznie - ważne żeby manager był zadowolony, wtedy radośnie będzie poganiał do pracy podwładnych, ku uciesze niemieckim kierownikom.

Tulo
@Patrcja

To ile masz brutto razem z premia?

Patrycja
@Tulo

3500zł.

Anglista
@Patrcja

Patrycja, jak czytam twoj wpis to sie w sumie nie dziwie ze nie dostajesz podywzki. 7 lat w tej firmie i wciaz po angielsku nie gu-gu? W filmiku o ktorym wspominasz jest powiedziane ze w ciagu 4 miesiecy firma wygrala kontrakty ktorych wartosc przekracza obroty z 2019. To jest dosc duza roznica i nie oznacza ze firma ma kase w kieszeni. Takze rzeczywiscie moze najlepiej jak taki orzeł gdzies wyfrunie z firmy

Krystian

Bardzo dobry pracodawca. Dobra stawka oraz duże możliwości rozwoju. Wyrozumieli managerowie i elastyczny czas pracy.

On
@Krystian

Prawie za darmo posiłki, podwyżka co 6 msc, wczasy pod grusza i darmowy samochód do pracy

Kaja
@On

Do tego przejażdżka na nosorożcach gratis

Smerf
@Krystian

Jestem tego samego zdania. Pracodawca jest świetny, a bułki z serkiem są przepyszne.

gosc

Kolego ...pomyliłeś firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 33 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach