Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

fazi

Czy w tym roku będą bony świąteczne?

Papa.smerf
@fazi

Jak puścisz to będą bony

@fazi

ta jak se na rsysujesz nigdy nie było i nie będzie

@Papa.smerf

Jak sobie narysujesz i wytniesz :)

Smerf

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, który technik na hali jest najlepszy. Mój prywatny laptop jest zepsuty i chcę, aby został naprawiony przez najlepszą osobę.

Papa smerf
@Smerf

Taki z pompką co lubi słodycze

@Smerf

nie ma takiego mi zamiast naprawić to zepsuli nie polecam

marta

najgorszy serwis jaki może być laptop chodzi gorzej niż przed naprawa urwanie zatrzaski nie polecam

@marta

Czy korzystalas/es z innego serwisu, ze masz porównanie ? Może w innym serwisie działa to mniej sprawnie

@On

wręcz przeciwnie działa o 100 razy lepiej i do dziś w przeciwieństwie do was wolę się nie wypowiadać

Pracowałem przez trzy lata i podwyżki jedynie w momencie przedłużania umowy (nie dla wszystkich). Menedżerowie wyrozumiali, ale wyłącznie dla elity pupili działu. Wykorzystywanie młodszych pracowników, którzy oprócz swoich zadań wykonują pracę starszych stażem, którzy w tym czasie grają w gry na telefonie lub na cały dział rozmawiają na sprawy prywatne (np. wybór i zakup firan) przy stanowisku kierownika. Być może na innych działach jest inaczej, opisałem ten na którym miałem okazję pracować.

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak na razie podoba mi się. Wynagrodzenie jest ok, programuję w Katowicach.

@Nowy

To najlepsza firma IT w Katowicach

Co to znaczy że nie warto? Czy jesteś osobą która nie rozróżnia 11 od 111. Tak (usunięte przez administratora) mają z tym problem. Praktycznie nie warto w żadnej formie we Wrocławiu pracować.

@Kasia

Warto pracować, praca uszlachetnia

Disappointed candidate

Zero employer brandingu. Po rozmowie telefonicznej zostałam poproszona o wykonanie zadania rekrutacyjnego. Zrobiłam je, spędziłam nad nim cały weekend i dostałam list odmowny, wysłany z automatycznego maila, nawet nie przez rekrutera. W liście było napisane, że firma ma pozytywne wrażenia z moich umiejętności, jednak zdecydowała się na innego kandydata. W zasadzie to tyle. O nie, jeszcze poprosili mnie, abym miała oko na ich tablicę z ofertami pracy. Uważam, że to niegrzeczne, nie dawać przyczyn, ani informacji zwrotnej kandydatowi po tym, jak poświęci czas na wykonanie zadania. Wysłałam maila do osoby z działu HR, aby poprosić ją osobiście o informację zwrotną na temat zadania, aby wiedzieć, co mogę poprawić, ale nie dostałam odpowiedzi od pani (usunięte przez administratora)z działu HR. Nie polecam aplikowania do tej firmy, bezwartościowa strata czasu.

Pracus
@Disappointed candidate

ale przeciez napisali ci, ze znalezli kogos innego. Podejrzewam ze nie wzieli go dlatego ze byl gorszy od Ciebie.

Tniemy koszta
@Pracus

Ale był tańszy. Wystarczyło.

Pracus
@Tniemy koszta

Mozliwe ze był też tańszy. Rozumiem ze ty gdybyś prowadził firme byś wzsystkim wypłacał stawke prezesa?:)

fiamma

Jakie to było zadanie?

Możliwe

Kolik

Czyli pracownicy w biurach dostali podwyżki a pracownicy na hali nie? Przecież to się nadaje do sadu pracy za dyskryminacje.

jerzy
@Kolik

Dlaczego? Praca w biurze jest bardziej efektywna i jest pewien stopień progresji w wykonywanych zadaniach. Skrzynki nosić każdy potrafi. Było trzeba się uczyć i iść do biura.

Endrju
@Kolik

Nie wszystkie działy dostały podwyżki na biurach. Większość osób nie dostała jedynie dostaly osoby, które dobrze się z góra znają od siebie bądź awans na menago. Reszta jedzie na tym samym wózku.

Urzad pracy
@Kolik

Skad ty sie urwales? To firma ma obowiazek dawac wszystkim rowne podwyzki? Jak ci sie nie podoba to po wyjsciu z hali, udaj sie schodami na 1 pietro i zloz wypowiedzenie, napewno czekaja na Ciebie duzo lepsze oferty.

Kolik
@Urzad pracy

Owszem, radzę poczytać kodeks pracy….

Urzad pracy
@Kolik

Dobra panie prawnik Kolik :) prosze zacytować mi punkt kodeksu pracy ktory mowi ze pracodawca ma obowiązek rozdawać równej podwyżki w różnych obszarach firmy. Wszystkim radzę obserwować ten wątek bo bedziemy swiadkami wyłożenia nam nowej wykładni prawa pracy

nie prawda

Garownik

Ile dostaje się brutto razem z premią jako pracownik na hali? Po 3 miediach, roku jakaś podwyżka?

@Garownik

2800brutto + 400zł premi brutto (jeśli nie zabiorą). Także marne 2300 na rękę i nie ma podwyżek.

@Garownik

idź tam do tego śmiesznego biura na hali tam za siedzenie na (usunięte przez administratora) 8 godz placa 5000

@????

po co usuwacie komentarze boicie się prawdy

ryszard

netto czy brutto ?

z pomarańczowej budy
@ryszard

niestety z podatkiem.

2240 netto

Zdrowe plecy

Firma jedynie dobra by poćwiczyć angielski przed pracą w „prawdziwej firmie”, bo ta zdecydowanie prawdziwa nie jest, a przynajmniej ja dalej nie mogę uwierzyć ze jednak jest. Menadżerowie to zlepek ludzi co się zasiedzieli i frustratów, którzy gdyby prawo pozwalało odstrzeliwaliby palce swoim podwładnym. Podział obowiązków jest niejasny, musisz generalnie tak tyrać by Twój przełożony nie dostał reprymendy od góry, jak dobrze trafisz to tego nie odczujesz ale jak źle to będziesz robić wszystko za pieniądze urągające godności w mieście wojewódzkim. Finanse to (usunięte przez administratora) jeżeli Twoje podstawowe koszta egzystencji są wyższe niż 1600(czyli czynsz, raty, jedzenie itp) to sobie daruj, bo wpadniesz w ciąg wegetacji - będziesz zbyt zmęczony by szukać pracy a jednocześnie zbyt biedny by odejść i utkniesz na długo. W przeciągu dwóch lat wypłata zwiększy Ci się może o 8-11%, lecz teraz przez COVID może się w ogóle nie ruszyć. Przyzwyczajać tez się trzeba do wizji firmy w Social Mediach gdzie buduje się jako dbająca i doceniająca pracownika firma o dużej świadomości odpowiedzialności społecznej biznesu - w praktyce, robienie Filantropów z włascicieli, kosztem pieniędzy na podwyżki/premie itp dla pracowników. Trybik to mało powiedziane. Odradzam w całej rozciaglosci, nie ma tam nic wartościowego, a jeżeli kusi Cię niski próg wejścia i język to istnieją na rynku inne, podobne firmy które oferuja to samo ale w pakiecie z szacunkiem, docenieniem i wizja predkiego wzrostu zarobków bo w Hemmersbachu jedyne co Ci urośnie to garb :)

Lena i Sojka
@Zdrowe plecy

Potwierdzam, faktycznie dobra firma na start i podszkolenie języka angielskiego, a później ewakuacji do jakieś normalniej firmy. Jedynie co to nie zgodzę się z opinia ze jest mega dużo pracy, hemm to bardziej kręcenia śmigłem, a atmosfera na projektach na jakich byłem raczej lajtowa. O jakiś poważnych pieniądzach można zapomnieć. Dobre na start, chyba ze masz wyje***e na zycie i siedzisz ze starymi. Globals Kampus to beka troche, godne zainteresowania jest language academy.

@Zdrowe plecy

moze i masz racje

Mon

Dzień dobry pracownicy Hemmersbacha. Czyli mniej niż zero. Czy to prawda że pracownicy Hemmersbacha są przetrzymywani siłą w tej firmie i nie da się zwolnić? A może nie umiesz się zwolnić, bo twoja wiedza jest zerowa? To nie mój problem, tylko twój. Trzeba było do szkoły chodzić. Dzisiaj byś zarabiał.

@Mon

jak to nie da się zwolnic? czytałeś/Aś kiedyś kodeks pracy? (usunięte przez administratora)

@Mon

nie prawda

????

czemu pani która od kamienia exspresy leje tak dużo chloru do wody nie dziwota że ostatnio bolał mnie brzuch jeszcze trochę to zeżre te exspresy od tego chloru

!
@????

szkoda ze nie zgłosiłem tego gdzieś dalej była by awantura sanapid następnym razem tak zrobię

marcin

czy każdy może sobie brać ciastka lub cole z sali konferencyjnej po zostałosci po innych

Tobiasz
@marcin

Kto pierwszy ten lepszy!

!
@Tobiasz

panie nie wiedzą że są tam kamery☺️

no, no
@marcin

jasne, ze mozna

policjant

Czy ktoś może zająć się osobami ktore sa inwalidami i nie potrafia parkowac normalnie na miejscu parkingowym ?!!! tylko staja jak swięte krowy wdłuż barierek i nie tylko

gladiator
@policjant

Niestety trzeba tak parkować bo ludzie nie potrafią otwierać drzwi tylko obijają innym samochody...

Jestem dość nowy na hali. Czy zawsze jest tu tak dużo pracy? Podczas rekrutacji obiecano mi regularne godziny pracy. Nie zrozumcie mnie źle. Wynagrodzenie mi odpowiada, a do domu wracam stosunkowo punktualnie. Ale moja praca nie może zostać wykonana w normalnych godzinach pracy. Mimo to jestem zadowolony. Czy może tylko na początku wolno iść do domu na czas? Jak wyglądały wasze doświadczenia?

kudlaty

uciekaj z tamtąd

ciekawy

jestes zadowlony z stawki 2800 brutoo?

Miś Fazi

chyba twoja pierwsza praca człowieku.....

Polk
@ciekawy

Kto w hemm robi jeszcze za 2800 podstawy? Hahaha śmieszny chyba jesteś

Tom

Na hali dalej pracują osoby, które mają po 2800/2900 podstawy. Niektórym ucięto premie (bo ciężka sytuacja na rynku), dodatkowo zero nadgodzin/sobót, którymi ludzie dorabiali do tych marnych groszy. Na niektórych działach podwyżek nie było od 3 lat, każdy temat podwyżki jest tłumaczony tym, że dyrektor zabroni ponieważ jest ciężka sytuacja, dział nie zarabia itp.

nosorożec
@Tom

No to tylko współczuć. Przecież jako cieć zarobi się w tej chwili tyle. Mimo że jest mi tych ludzi żal, to jednak nikt tam z tego co pamiętam do pracy nie zmusza. Z ciekawości istnieje jeszcze śmieszny magazynowy rudego kierownika? :D

gosc

zawsze pod koniec roku jest duzo roboty ale po nowym roku jest troche luzniej, mozna na swieta zarobic kilka zlotych chociaz

Kiedys

Czy orientuje się ktoś, dlaczego na stołówce niemieckiej można było zjeść zdrowo i smacznie za 3,5eur, a w tym samym czasie 'stołówka' na bielanach za niewiele mniej serwowała kotlety mielone razem z budą? Dlaczego tylko Niemcy mieli dofinansowanie? Jak tam w ogóle w Hem, zmieniło się coś na lepsze w stosunku do paru lat wstecz?

@Kiedys

Jedzenie jest lepsze. Pojawił się smartlunch.

Gosc
@Kiedys

Raz lepiej raz gorzej jak wszędzie

nikt
@Kiedys

Smartlunch jest spoko, mozna wybrac naprawde z szerokiego menu, nie to co kiedys

xxx

Wie ktoś, czy istnieje możliwość przeniesienia się do Niemiec i pracy w Hemmersbach na lepszych warunkach?

Gocha
@xxx

A znasz niemiecki? Jak znasz to rekrutuj. Jak nie to sklejaj dalej kartony w pl

@xxx

jak i tu i jak i tam nie będziesz miał lepszych warunków

Gosc
@xxx

Kiedyś się dało ale teraz to nie wiadomo

gosc

hejo! Czy nasi kierowcy z logistyki dalej jeżdżą firmowymi busami do domciu po pracy i z powrotem? (usunięte przez administratora)

ciekawski
@gosc

lepiej zapytać wyższych władz albo Niemców.....

Po znajomości
@gosc

A jak! Przecież Aruś jak sprzedawał prywatne auto, to wprost reklamował się, że ma służbowe, stąd sprzedaje swoje. Taki biznes. Czego nie rozumiesz?

Hula
@Po znajomości

Tam kazdy po rodzinie wiedza co robią. A z reszty się śmieją między sobą. Zera

pati

wymyje ktos kibelek na dole koło biór bo strach siadac na niego chyba nie byl myty od tygodnia

moni
@pati

pani która się tym zajmuję niech się zajmie swoją praca zamiast stac i plotkowac na recepcji ciągłe ją tam mijam

moni
@moni

chodzi o Panią agnieszke

Zdegustowana

Po rozmowie rekrutacyjnej, miałam dostać odpowiedź do dwóch tygodni. Mijają dwa miesiące, widocznie zbyt ciężko napisać negatywną odpowiedź. Pan na rozmowie był bardzo zdegustowany, że musi poświęcać czas na rozmowę, jego ton głosu to wyraźnie sugerował. Żaden z rekruterów nie miał włączonej kamerki, bo hehe, źle dzisiaj wyglądają. Piękne traktowanie potencjanych przyszłych pracowników, każdemu odradzam tą "firmę".

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 33 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach