Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

No name

Firma nie wspiera swoich pracowników w żadnym aspekcie. W ciągu dwóch lat już 6 osób z zespołu "odeszło".

Jak teraz stoicie z socjalem? Zauważyłem, że ktoś pisał o toaletach i to pierwsze co mi się skojarzyło. Ja jednak już o całokształt pytam, czy warunki są co roku jakoś aktualizowane? Dodają cos nowego? Do benefitów na przykład? Patrząc teraz po ofertach widzę, że trochę ich jest. teraz na święta co było? albo będzie?

Lidia

Interesuje mnie praca jako Dyspozytor Zleceń Serwisowych, jest oferta. Wskazani jeden warunek - podróżowanie do Niemiec w razie potrzeby. Jak często taki wyjazd się zdarza i na jak długo się tam wyjeżdża? I w jakim celu konkretnie :)

Zniesmaczony
@Lidia

Chłopaki przywożą kompy do naprawy na serwisie we Wrocławiu. Kompy z Francji, Belgii, Niemiec. Polecam zainwestować w grube rękawiczki, bo gołymi rękami bym się nie tknął tego (usunięte przez administratora) który czasami wylatuje z tego sprzętu (na szczęście mieliśmy do dyspozycji rękawiczki na hali, nie wiem jak jest teraz).

@Zniesmaczony

Czyli ze co, sprzed ogólnie dobrze się ogarnia? i odpowiednią ochronę do tego tez dają? Piszesz o rękawicach chociażby. A kto z tego przyucza? Chyba ze na start takie podstawy musisz ogarniać? Jak na rozmowie to testowali?

PYTANIE-E

Czy pracując na hali. na Bielanach, przy prostych pracach serwisowych, istnieje szansa na awans, czy grzęźnie się tam gdzie postawi się stopę? Pytam o realne możliwości

Zniesmaczony
@PYTANIE-E

O ile nic się nie zmieniło od kiedy tam pracowałem, to awansu jako takiego nie masz - poza zmianą nazwy stanowiska obowiązki masz takie same, jeśli nie większe, za minimalnie wyższą stawkę (rzędu 100zł brutto). Tak naprawdę robisz dokładnie to samo. Prawdziwy awans jest wtedy, jak zostajesz kierownikiem danego zespołu, ale tam robi beton, który nie zmieniał się od lat, więc nie masz co liczyć.

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Halina

A, właśnie, w przypadku administratora procesów logistycznych też nie ma widełek, a szkoda. Podoba mi się za to, że oferują "pracę z sensem". Ktoś z Was aplikował już, dostał się i może opisać pokrótce, jak wygląda buddy program, zwłaszcza w logistyce właśnie? Ale niekoniecznie, bo pewnie jest on zbliżony metodycznie na wszystkich stanowiskach.

pytanie

Ile zarabia Service Delivery Manager with French

Kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na specjalistkę ds. Szkoleń. Rekrutacja składała się z 3 etapów, w tym przygotowania zadania rekrutacyjnego oraz omówienia go. Firma zapowiedziała, że skontaktuje się ze mną w celu zadania kolejnych pytań doprecyzowujących. Niestety po kilku dniach opóźnienia otrzymałam jedynie automatyczną wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji, bez podania powodu odrzucenia mojej kandydatury.

Zeus

Moim zdaniem firma mega spoko. Nawet jak konczy sie projekt to robia wszystko zeby kazdy znalazl miejsce w innym projekcie. Jak dla mnie to pokazuje podejscie do pracownika i daje poczucie bezpieczenstwa.

Cześć, wiadomo na jaką podwyżkę można liczyć po okresie pracy? Ile procent średnio lub jakiej kwoty się można spodziewać? Mowa o pracy w biurze.

CutestRhinoEver

Stanowisko PMO 3500 brutto, po zmianie pracy 10000 brutto a i tak patrzac po jeszcze innych firmach przeskok na srednie widelki. W Hemku szczyt podwyzki to z tego co pamietam 700zl srednia jakos 400-500zl. Obecnie funkcjonuje w standardzie 10-20% podwyzki rocznie, zaleznie od osiagniec. Roznica jak Niebo a Ziemia :) Z sentymentem wspominam jednak prace w Hemku. W wiekszosci fajni ludzie, mozna sie duzo nauczyc, wiec na pierwsza prace ideolo i po 2 latach szukac czegos lepszego. Niektorym menadzerom odbija, ale jak sie przez dluzszy czas powtarza, ze w Hemku moze nie jest idealnie ale poza nim jest tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to mozna zwariowac.

Rok czekania na podwyzke w dobie szalejacej inflacji, obiecywali duze podwyzki zeby zrekompesowac aktualna sytuacje no i jak wyszlo? Zenujaco oficjalna inflacja 20 % (prawdziwa inflacja podchodzi pod 30%) a oni oferuja pare procent podwyzki bo firma ma ciezkie czasy i inflacja nie jest argumentem bo firmy tez dotyczy? Kasa na dzikie zwierzeta w afryce i dzieci w indiach jest ale zeby oplacic swoich pracownikow to nie ma. Nawet nie bylo premi na swieta. Zwalniam sie i zycze tej firmie powodzenia gdzie znajda pracownikow jesli takie podwyzki daja wszystkim

Ciekawy

Czy może ktoś wyprowadzić z błędu? W uproszczeniu, Hem płaci np 4k zamiast 5k, bo 20% zysku firmy idzie na mrożenie spermy nosorożców?

Interesujacy
@Ciekawy

Tak, a o co chodzi?

Czy w Hemmersbach pracuje się na open space?

Zły bombowiec rzucajacy o 1AM

Na Bielanach masz open space, pracownicy miedzy sobą mówią na to "hala". Ale to akurat będzie twój najmniejszy problem

Zły bombowiec, rzucający o 1AM

Jak tam Opy? Kompresja na Wyścigowej, Ciekawe co z parkingiem? Raczej na długo zostaniemy w piwnicach, bo biuro w większości wynajęte już jest. Ja i tak się cieszę, bo za hemmową wypłatę lepiej siedzieć w domu. Pozdrawiam wszystkich hemmowych piwniczaków.

Magdalena

pracowalam tutaj kilka lat, w skrocie nie polecam. wypłaty nie zmieniły sie tutaj odkad pamietam, zamiast podwyzek sa robione premie ktore w przypadku awansu i zmiany kwoty na umowie sa kasowane. management jak to management, zalezy od czlowieka, najgorsi sa tacy co zostali w tej firmie przez zasiedzenie firma jest pełna swietnych pomyslow, jak zmuszenie do powrotu do biur, a po pol roku wynajecie tego pietra i wyslanie na HO. oczywiscie bedac specjalistka musialam bywac w biurze, ale menadzerow juz rzadko widzialam. exit interview to po prostu ankieta, zero rozmowy

rekrutacja

Nie polecam rekrutacji. Pani z HR już przy pierwszym kontakcie telefonicznym zaczyna ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wywalone w to czy mam teraz czas, czy mogę rozmawiać (byłem w pracy) tylko lecimy z pytaniami i rozmową po angielsku. Najbardziej mnie rozwaliło pytanie dlaczego postanowiłem złożyć CV i co mnie zachęciło w ofercie. Bo oczywiście pamiętam tę waszą ofertę spośród 40 innych, które czytałem i 15 gdzie wysłałem CV. Gdybyście zaproponowali rozmowę w innym terminie to miałbym czas na przypomnienie sobie oferty.

agata
@rekrutacja

To normalne XD jak składasz CV do danej firmy, to oczywistym jest, że rekruter liczy na to, że pamiętasz, gdzie aplikujesz. Oczywiście, że od razu pyta. Nie odbierasz, nie masz czasu i zrobisz złe wrażenie - dzwoni do następnej osoby. Nikt nie będzie błagał o kontakt z kandydatem, który nawet nie pamięta, gdzie składał CV

Tom
@agata

No to Agato nie wiem do jakich firm składasz CV. Ja aktualnie poszukuję pracy i na 5 telefonów, tylko w jednym przypadku koleś wystartował z grubej rury bez informacji skąd dzwoni. W januszexie, jakim stał się Hemmersbach przez ostatnie lata, jest całkiem prawdopodobne, że do HR zatrudniono osobę z łapanki, która nie ogarnia stąd takie, a nie inne rozpoczęcie rozmowy. PS. Nasze HR nowozatrudnionym mówi, że "praca lekka, można posiedzieć na telefonie". Czyli, możesz się opieprzać, nie trzeba pracować, co widać po nowych osobach i rozmowach z nimi. Już nie wspominając o tym, że pijany kolega zza wschodniej granicy, przychodzi, mówi "ja się zwalniam" i wychodzi. Taka super praca, atmosfera oraz godne wynagrodzenie :D

Jerzy
@Tom

Serio takie informacje z HR że można pykać na telefonie zamiast pracować? Nikt nie rozlicza ludzi z tego co robią? Nie ma żadnego nadzoru? Nie przesadziłeś trochę?

Tom
@Jerzy

@Jerzy, informacja z pierwszej ręki od nowozatrudnionego, młodziutkiego pracownika. Przez kilkanaście lat pracy tutaj, zmianach działów itp, zauważyłem, ze symulanci pracy mają najlepiej. Niektórzy chodzili i łapali Pokemony, inni grali w Wiedźmina, a jeszcze inni głowa oparta w biurko i oglądają Netflixa.

nono
@Tom

Zgadzam się z @Tom :)) nie dają tam ambitnych obowiązków :))

Krzysztof Urbaniak

Widze, ze (usunięte przez administratora) pracownikow w kwestii wynagrodzen to standard.

Agent

jakie są przeciętne wynagrodzenia przewidziane na stanowisku Service Desk Agent with English and French? czy sa roczne premie/ finansowe bonusy w ciągu roku?

karynka

Widzę, że nie tylko u mnie premia została zabrana w całości, ale za to mogę zjeść jabłko w owocowy czwartek. Super. Proponuję dodatkowo zrezygnować z pensji na rzecz miski ryżu na śniadanie, a brukwi na obiadokolację. Januszex pełną gębą.

Zuzanna
@karynka

A w Twoim przypadku jaki był powód odebrania pensji w całości? Po prostu zabrali premię i nic nie wytłumaczyli? Co masz na myśli pisząc owocowy czwartek? Macie jakieś szczególne dni tygodnia, które obchodzicie?

Januszek
@Zuzanna

kłania się czytanie ze zrozumieniem... zabrali premie a nie pensje.... Ale znając ludzi ( nie wszystkich ) jakby im zabrali pensje bez słowa to dalej by pracowali bo uważają, że tak trzeba. W każdy czwartek rozdają owoce, tylko ludzie są tak pazerni, że nie wystarcza dla wszystkich pracowników, ponieważ zabierają po 3/5 szt

@Zuzanna

Premię pewnie straciła na rzecz 'podwyżki', dużo osób dostało na początku roku 'podwyżkę' kosztem premii. Przykład, stała premia wynosiła 500/mies, premia od stycznia zabrana, za to +500 do podstawy. I ot pracownik wychodzi na 0,a firma dumna, bo podniosła podstawę.

Mini

Sytuacja jest zła wszędzie. Wzrost wynagrodzeń jest rzadkością nie tylko u nas, ale także w innych krajach Hemmersbach. Pamiętajcie, że firma ma też wyższe koszty.

@Mini

Hemmersbachowy tok myślenia - u nas nie jest kolorowo, ale gdzie indziej też nie.. (usunięte przez administratora) mnie, ale kogoś innego też (usunięte przez administratora) :D No i dobrze, niech się ogórasy kiszą w hemie dalej i dają zarabiać mądrzejszym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 33 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach