Opinie o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H. POLCAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H. POLCAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Polcar RU

koledzy i koleżanki o co chodzi z tą naszą filią w Rosji, nic się nie zmieniło, wszystko działa jak dawniej bez dnia przerwy w dostawach które pakuje, czy Pan Premier o tym wie ?

Joanna
@Polcar RU

Ale jaki widzisz w tym problem? Bo nie rozumiem. I jaki to ma wpływ na pracowników w Polsce? Wyjaśnij proszę, chciałabym wiedzieć o takich sprawach zanim podejmę decyzję o swoim zatrudnieniu tam

Magazynierka

Słuchajcie... zaobserwowałam dziś idąc do szatni, że jedna laska, która przeniosła się z biurowca paradowała w kapciach,. trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że my ciężko pracujące na magazynie ,musimy zakładać te buty obite metalem, które niszczą nogi. Czy obowiązek noszenia butów roboczych nie obejmuje wszystkich?

Niech Bóg ma mnie w swojej....
@Magazynierka

Też to widzieliśmy, magazynierzy czekają, aż panny z biur na C zaczną chodzić w piżamach, bardzo prosimy :)) Ps. Ciekawe co na to Wójo :) Ps. 2 To się będzie na C w klatkach działo, gumy i mocz w tonach sesesesese :)

Majstew
@Niech Bóg ma mnie w swojej....

Lasencja na A jest dobra, daje szyku całemu działowi, że MS i reszta chłopaków nie daje rady... cud dziewczę :)

Olaboga magazynowa trwoga
@Majstew

A l a to jest taka maszyna na s przez duże S a my głodne chłopy patrzymy i patrzymy na te cuda Ciekawe czy E w a też będzie się lansować idąc tym śladem …

Może tam coś się …
@Majstew

Dzieje na blacie…? A i te świdry stare zboczone popatrzą podłubią haha

RWS
@Może tam coś się …

Hahaha No co ładna jest to może

Klocek
@RWS

Na magazynie lepsze wariatki, jest na co popatrzeć, a są i tacy co nie tylko patrzą

Sektorowy
@Magazynierka

O jakich butach wy mówicie skoro tam nikt nie używa obuwia ochronnego mimo dużych zagrożeń uszkodzenia stóp ciężkimi przedmiotami. Najgorsze że kierownictwo nic z tym nie robi mimo że płacą duże pieniądze na buty które dają pracownikom.

Lider
@Sektorowy

No niestety, śle pnie jesteśmy w stanie wymusić tego obowiązku. Ludzie się nie słuchają.

Sektorowy
@Lider

Ktoś wymusi jak stanie się jakiemuś pracownikowi krzywda.

Majster
@Sektorowy

Nic się nie stanie tyle lat nie było wypadków zamiotą pod dywan

Sobel
@Magazynierka

Przecież nikt nikogo nie zmusza do chodzenia w tych butach,a owa dziewczyna pracuje w biurze więc tym bardziej nie będzie chodziła w tym obuwiu i nie rozumiem w czym jest problem i komu to przeszkadza.

Hohohehehihi oh
@Magazynierka

Afera kapciowa... Nowy poziom dna na gołorku

Szaraczek
@Hohohehehihi oh

Od kapci i piżamy wszystko się zaczyna ;-p Zobaczymy co czas przyniesie :-D

Głodny wiedzy...
@Olaboga magazynowa trwoga

MaSzyna, MaSzyna, można ugryźć to jędrne jabłuszko... Miej Panie chłopców w opiece... :D

Halo halo...
@Niech Bóg ma mnie w swojej....

Gdzie nasza Lasencja w kapciach, my też chcemy popatrzeć ????????????

Halo halo...

???????????? mam czy nie mam to nie istotne????, nie wszędzie można spotkać takie Cuda ????

zażenowany
@Halo halo...

Weźcie skorzystajcie z jakiegoś domu publicznego, bo chyba żony was za rzadko obsługują

oczom nie wierzę

Ależ wy beznadziejni jesteście. Poziom niewyżycia i prostactwa przekracza już granicę żenady.

Majster klepka

Ale curwa Kyrk ;-p ;-p

@oczom nie wierzę

Lepiej nie można tego określić

Kolega
@oczom nie wierzę

Beznadziejne to jest chodzenie w kapciach po pracy????

@Kolega

Beznadziejni są ludzie którzy piszą takie rzeczy

Majster klepka
@Kolega

Czekamy na ciąg przyczynowo-skutkowy, wyluzujcie każda potwora znajdzie swojego amatora, raczej nic specjalnego sobą nie reprezentuje

@Majster klepka

Ciąg przyczynowo skutkowy będzie taki, ze niedługo nie będzie komu tu pracować, wszystko drożeje, a podwyżek ani widu ani słuchu. Pan S niedługo obudzi się z ręka w nocniku …

@Zainteresowany

Ta firma to stan umysłu jeżeli ktoś mądry wziąłby się za zarządzanie to z miejsca by wywalili polowe tych nierobów biurowych którzy tylko pierdza w stołek i pozorują prace i emerytów którzy biorą emeryturę i dalej pracują, a nie robią zupełnie nic, wtedy na pewno znalazłyby się pieniądze na podwyżki. Ale lepiej przyjmować morawieckiego i sponsorować jakieś PiSiorskie filmy niż zadbać o pracowników.

Danuta
@Sektorowy

A za ubranie robocze też płaci firma ?

@Kolega

Patrząc po komentarzach, to niektórym pracownikom magazynu przydałaby się jakaś kuracja bromem...

PijeOranzadeWPracy

A co z nierobami z magazynu? :D

@Danuta

Oczywiście

Kiełbasa
@Magazynierka

Gdzie jest nasza (usunięte przez administratora)w kapciach z inwestycji, tęsknimy za Tobą :-P

Majster.

Jak to się stało, że zwolnili tego Damiana. Przecież to taki dobry pracownik był. Na każdym sektorze się sprawdzał.

Iwan
@Majster.

Damianek się zatracił w swoim grójeckim nic nie robieniu i sie doigrał. Już nie pojedzie na wyjazd integracyjny o który tak prosił i nie wyjaśni swoich burackich niejasności z kierownikami i liderami. Musi za to szukać nowej pracy w której będzie trzeba uczciwie pracować żeby utrzymać swoją rodzinę. Żywność drożeje a druga połówka widać że lubi zjeść.

Mistrz
@Iwan

@Iwan właśnie swoją wypowiedzią okazałeś to jaki jesteś płytki. Nick zobowiązuje. Chyba życia jeszcze nie poznałeś, miej się na baczności aby Tobie nóżka się nie powinęła. Bo wtedy jak ty wykarmisz swoją rodzinę?

Zenek miotła

Witaj świetnie poinformowany człowieku. Fajnie napisałeś względem żony Pana Damiana i tu masz całkowitą rację! Ale odnośnie samego Pana (usunięte przez administratora) Troszeczkę ktoś wprowadził Cię w błąd. Owy Pan jak to napisałeś nie dawał sobie dmuchać w kasza?? W jaki sposób ?? Siedząc w alejce i klikając na tel gdzie inni sumiennie pracowali ?? Należy takiemu pracownikowi zwrócić uwagę a on wiedząc że nie jest wpożadku sapał do wszystkich?? Sposób odzywania się do kobiet współpracujących też nie był gestem kultury. Jeśli chodzi natomiast o wybitne osiągnięcia wynikowe to tak poprawa była widoczna gołym okiem z tym że ile tego było 2mies?? Zapytaj Go jak wyglądała praca przez kilka lat. Wychodzę z założenia , że trzeba dać zawsze drugą szansę, kolega miał ich dużo więcej i z żadnej nie skorzystał. Przykre ale prawdziwe.

Jolanta
@Zenek miotła

No dobrze widzę że mowa tu o jednym panu tylko a pracowników jest na pewno więcej? Jak Ty oceniasz warunki pracy, podoba Ci się tu praca?

@Jolanta

Jolanta dyskusja sprowadza na temat właśnie tego Pana więc nie widzę powodu podpinać innych wątków. Moja opinia czy mi się podoba czy nie raczej nic tu nie wniesie. Ale jeśli chcesz wiedzieć to ok odpowiem. Warunki pracy oceniam na 5 , a co do drugiego pytania tak jest cudownie.

@Zenek miotła

Przyglądam sie tym wpisa bo ogłoszenia do pracy są na magazyn w necie. I się zastanawiam czy się zgłosić do was. A tu piszecie ze zwalniają . Ale z tego wynika że zwolnili jedna osobę czy więcej ( jeśli tak to kogo i ile osób) juz nie wiem sam ?? Chyba że zwalniają starych pracowników ( bo więcej zarabiają) A mlody przyjdzie za dużo mniej. Efekt nowej miotły. Tylko czy tak długo pociągnie polityka (usunięte przez administratora) ??

łahciM i kinimoD
@Nowy

Nowy Trzymaj się mocno kolego bo zawieje nawet 11 w 10-stopniowe skali Opowiemy Ci o czymś co jest prawdziwym słowem na Q Po pierwsze jest lista działów Na liście działów do zreformowania są: zakupy sprzedaż ksiegowosc logistyka kadry flota ur promocja administracja i inwestycje Po drugie jest lista osób Na wydrukach księcia Tomasza i szambelana Marka długa lista imion i nazwisk MD ZK KW ŁG OWM OWS SJ HM SM LP ŚK BR SD RŁ WP ST i jeszcze kilkanaście innych. Cała RADA STARSZYCH i ich rodziny najbliźsi współpracownicy oraz zaufani Po trzecie jest plan działania Ten plan polega na redukcji kosztów bez zwalniania z odprawą lub jakimś innym świadczeniem w przypadku zwolnień grupowych Zatrudniasz 50 osób za 3 tysie i zwalniasz 50 osób co zarabiają powyżej 5 Po 2 miesiącach nie zatrudniasz pierwszych 50 a drugą 50 już zwolniłeś Na pytanie czy zwalniają czy zatrudniają czy mówią prawdę odpowiedz sobie NOWY sam Kiedyś nazwa Polcar coś znaczyła a za chwilę nie będzie znaczyła nawet nic!!! Tu słowo nie jest już ciałem Radio ToKfish FM ps deserem jest podejście sami wiecie kogo i jego zięcia do tematu zależności spadku sprzedaży do poziomu zatrudnienia na magazynie 50 może być sporym niedoszacowaniem Przy tej okazji nawet PAN MarekM może sobie porządzić pozwalniać i podporządkować niezdecydowanych Pan Nasz rzecze że syn dla korzyści zdradza ojca, przyjaciel przyjaciela a w imię zysku najwierniejsi zaprzedadzą się diabłu Nawet big fish ze swoimi zasługami nie będzie miał lekko W końcu zarabia powyżej 5 klocków Ale nie Wróćmy do sedna bo niewierny T zbierał kwity na wszystkich Ojca Wója Szambelana Ciebie Mnie na wszystkich Nas "Wiem o sponsorowanych instytutach i ani Szef ani MM mnie nie ruszą" Ale to chyba opcja "białe myszki" a nie real Ps2 Oczywiście w momencie wysyłania wydruków na drukarkę listy były aktualne a dziś już nie są :( Paru osób już nie ma a dwa działy "zredukowano" Prawda czasu prawda polcaru :( Karp po żydowsku Ps 3 Panie ukraM Pani akzseingA zadowolona z "akcji firmowa wigilia"? Niech Pan zdradzi tajemnice jak przekonuje się Szefa do takich " wałków" i nie ponosi się za to żadnych konsekwencji? Złapał tatar tatarzyna a tatarzyn za łeb trzyma? Niemen cały czas zadziwiony światem

ha
@Jolanta

Jolanta, Ty n.lepiej powiedz gdzie jest Wanda? Były zwolnienia w GoWork?

Frodo
@Majster.

A co powiesz o koledze którego się pozbyli z sektora Rws ??? Co ci wiadomo podziel się ta opinia dla wszystkich.??

JL
@Frodo

Mam wrażenie, że na magazynie to kręcą jakieś telenowelowe dramaty. Dynastia w klimacie Plebanii. Ci się gryzą, tamci kopia pod sobą dołki, ten zazdrości tamtemu, jakiś typ aż zgagi dostał, że ktoś z kobietami rozmawia. Kiedy wy znajdujecie czas na pracę?

świąteczny kosz firmowy
@łahciM i kinimoD

Ciekawe czy w tym roku chlupniemy barszczyku z firmy pewnej pani pewnego pana którego imienia nie można pisać choć on sam dziarsko prezentował tu swoje przemyślenia opinie i teoria pod pełnym tytułem dyrektorskim z imieniem i nazwiskiem włącznie? Oczywiście wszystko na koszt Pana Szefa z uwzględnieniem prowizji dla zamawiającego i zyskiem dla firmy dostarczającej catering Pan się bawi i nie swoim złotem płaci Miłośnik karpia w galarecie

Jan
@świąteczny kosz firmowy

Do tej pory zawsze można było liczyć na wigilijny posiłek? W właśnie wystawionym ogłoszeniu na magazyniera piszą min. o bezpłatnym cateringu ale nie piszą o zarobkach. Ile tu na starcie płacą i jak wygląda weryfikacja podczas rekrutacji?

Aleksandra
@łahciM i kinimoD

@łahciM i kinimoD - święta prawda to nie ten Polcar co 2 lata temu .... "ktoś "się wziął o zarządzanie a nie ma o tym pojęcia , każdy ze strachu trzęsie portkami i kabluje na innych żeby siebie wybielić .... (usunięte przez administratora) trwa.....

@Aleksandra

i to wybielanie daje pożądany efekt? zastanawiające jest takie podejście do tematu. Sugerujecie, że warunki te co opisane stale będą tu obowiązywać czy można z czasem liczyć na perspektywę odnośnie poprawy? Coś z czasem w ogóle się tu zmienia?

Chodzą słuchy, że od nowego roku podwyżki się szykują.

Prądu i gazu.

wzruszony

Wow! Raz w roku, po takiej gonitwie inflacji. Zobaczymy jak wielka laska na nas spłynie.

@wzruszony

czyli to by była jakaś pewnie mocno łączona skoro poprawkę na inflację mają dodatkowo w niej robić? A kiedy wam tu ogłaszają plany na kolejny rok? Chyba, że już wiecie ile wleci, bo to od pierwszego tak?

Wanda

Nowy rok coraz bliżej, wiadomo już coś konkretniej w jakich kwotach mają być te podwyżki?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie P.P.H. POLCAR na stanowisko Pracownik działu reklamacji i zwrotów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kodeks pracy

Do wszystkich wspaniałych zarządców Polcar Włączenie dodatku stażowego do pensji to nie podwyżka ale (usunięte przez administratora) 50 100 czy 200 pln w/w dodatku za rok pracy to nierówne traktowanie i świństwo Płacenie takiego dodatku przez rok w magazynie a w biurze nie to tak poza dyskryminacją dzielenie pracowników na lepszych i gorszych Z rozmysłem przemilczam wszystkie pozostałe "świetne decyzje i inicjatywy". Aczkolwiek puszczonych wydruków było jeszcze co najmniej kilka ... Dalszy ciąg zapewne nastąpi Ps do przeczytania w najbliższym odcinku osądy pana t np. na temat pozostałosci rady starszych i większych klientów A co PAN Szef na to? Na to, na to nic...

Judgement day
@kodeks pracy

Wasze typy na kolejność zdarzeń po ogłoszeniu wyników sprzedaży? Pandemia, wojna i mściwi byli pracownicy vs rady młodszych, niewiedza i ich decyzje... Panie Szefie wracaj szybko, bo jeszcze trochę i nie będzie miał Pan do czego wracać a my gdzie pracować. Zakład Ubezpieczeń był pierwszym dużym a komornik może być ostatnim ostatecznym

Postrzelony

Kupie mięso z Kangura na Święta. Ktoś coś???

Majster.

Co z tym Arturkiem teraz będzie.?

@Majster.

Jak to co będzie? Nie zdziwię się jak poleci. Sam sobie na to zasłużył. Dane konflikty. Wystarczy pogadać z ludźmi którzy u niego na sektorze robili. Nikt nie będzie po nim płakał.

Jarosław
@Kerkis

Teraz chodzi po magazynie i prosi ludzi żeby wstawili się za nim u dyrektora. Za wszelką cenę chce utrzymać stołek. Niech powie ile pracowników sie przez niego zwolniło albo zmieniło sektor.

Krzysztof
@Kerkis

Czemu ma polecieć w sumie? Co takiego się stało?

Magazynier
@Jarosław

I proszę bardzo, prosił prosił i wyprosił. Nie ma to jak gość który zostaje zdegradowany na niższe stanowisko za parę tygodni ląduje w biurze. Czy to nie absurd ? Wychodzi na to że w Polcar zmienił zasady awansów tylko my jako pracownicy jeszcze nie do końca je poznaliśmy. Może niedługo aktualizacja w regulaminie. Bo wychodzi na to że ktoś na kogo były skargi, wielu ludzi zmieniało sektor tylko żeby z nim nie pracować zostaje najpierw zdegradowany a potem szybki awansik. Może tak teraz działają nowoczesne firmy. Szkoda tylko że Ci którym faktycznie zależy na zmianie stanowiska czy przejściu do biura są traktowani po macoszemu.

Magazynier
@Kerkis

A skąd Ty wiesz jak było naprawdę ? Co On Ci takiego zrobił ? Zawsze pomocny i uczynny. Porządny chłopak. Przez głupiego Białorusina go zdegradowali. Otwórzcie wkońcu oczy...

@Jarosław

A kto się niby przez Niego zwolnił ? Może masz na myśli Robaka i Wacka, tych nierobów ? Coś marnie z Twoją wiedzą...

@Magazynier

Jeśli ¾ magazynu twierdzi że gość jest nie na miejscu,to coś chyba jest na rzeczy,chyba że właśnie te ¾ magazynu jest nie na miejscu... A to że jest ucho to wiadomo,ale nie tylko On.

@Kryzys

Koleś zastanów się co za głupoty wypisujesz. Jest uchem i poleciał. Bzdura. Zajmijcie się praca, a nie wypisywaniem głupot o których nie macie pojęcia !

Majter2
@Magazynier

Oo widać że Artur obral nowa strategie obrony. Sam na siebie pisze chwaliposty z różnych nicków na go worku. Chodziłeś po magazynie żeby ktoś się za toba wstawił, wszyscy ci odmówili to robisz to sam. Każdy wie ze masz za sobą tylko 2 osoby. Władek Piepieczaj którego zabierasz na wycieczki i karol m z bialogrzeg który już tu nie pracuje. Ten drugi cie juz nie obroni. Co do 'głupiego Białorusina' to tylko ty miałeś z nim problemy. Reszta widzi go jako solidnego pracownika.

@Magazynier

Hahaha żartujesz sobie Artur? Po co piszesz tutaj pod innymi nickami... To jest żałosne. Ja nawet nie muszę wiedzieć jak było żeby wiedziec jaki Ty jesteś. Pracuje ponad 10 lat i wiem doskonale jaki byłeś jaki jesteś i jaki będziesz .. a Białorusin Pavel był akurat bardzo porządnym pracownikiem. Co do sytuacji na sektorze to z tego co mi wiadomo było kilku Polaków przed obcokrajowcami którzy w ogóle nie mogli się z Tobą dogadać.

Dunder
@Majter2

Całkowicie się z Tobą zgadzam majster. Jak to w ogole się stało, że on został liderem... Tego nie wiem... Gość jest śliski i dziwny... Pamiętam jak wybierał sobie zadania do rozkładania które były lekkie zostawiając swoim "podopiecznym" z sektoru same ciężkie. Ludzie uciekali z tego sektoru gdzie tylko mogli. Doigrał się.

Magdalena
@Kerkis

A to przepraszam co tam się stało?

@Magdalena

Nic się nie stało. Spotkało gościa to co mu się należało i tyle. Niestety ucierpiał przez niego dobry pracownik, który naprawdę się starał.

Emilia
@Dunder

No a dało się w firmie zmieniać sektor ot tak?

Dunder
@Emilia

Zmieniali prosząc kierownika z tego co się orientuję.

@Kerkis

Ja słyszałem trochę inną wersję, że ten dobry pracownik go uderzył w pracy, a on tylko to zgłosił kierownikowi. Czyli wniosek z tego że w tej firmie można stosować przemoc...i jest się bezkarny. A ten pracownik to jakiś Szoszon, więc coś tu chyba jest nie tak

zirytowany

witam nową władzę Polcaru lub jak pan Wiśniewski mówi "zięciunie". Zróbcie coś na miłość Boską z tymi liderami bo nic nie robią od rana tylko łażą i gadają po kątach, a my musimy zasuwać....

@zirytowany

Jak zwykle wszyscy są wrzucani do jednego worka ale przecież są naprawdę ok liderzy np.Arek z D2

zirytowany

To jak liderom jest tak źle zawsze można zrezygnować i zobaczyć jak to jest po tej drugiej stronie... Jak fajnie jest jak liczą Ci czas i jak nie ma co do roboty a tobie "jałówa" leci.

Prawdziwy Seba

Nie znam szczegółów o co chodziło z TS ale styl w jakim żegnają się z wieloletnimi pracownikami pozostawia wiele do życzenia.

lider

Witam wszystkich pracowników. Piszecie o liderach, że nic nie robią...A co powiecie i jak oceniacie pracę i zachowanie kierowników i Wuja...?

Byle kto...

Nie zbiera, bo po drabinie nie może zejść na drugą stronę płotu. Ma lek wysokości.

Byle kto...

Nie zbiera bo ma lęk wysokości. Nie może przejść po drabinie na drugą stronę płotu.

Witam , Jakie są opinie na temat Exportu? Jaka atmosfera, ludzie itp?

Sam Widziałem
@Kandydat

Tak, jest dział Eksport. Potwierdzam

@Sam Widziałem

No to skoro widziałeś to o warunki pewnie znasz. Opiszesz jak praca na nim wygląda?

KW

Przywroccie w koncu te wyplaty na koniec miesiaca! Na litosc boska, rozwalacie mi caly domowy budzet, a przy tym co sie dzieje w kraju teraz, to zaczyna sie robic powazna sprawa!

Pracownik magazynu

Witam wszystkich. Pytanie odnośnie rekrutacji wewnętrznej,warto?? Czy szanse jakiekolwiek są, czy marne bez pleców i wazeliny?

Ł
@Pracownik magazynu

W biurze pracuje wiele osób które zaczynały w magazynie i sprzedaż i zakupy i export więc warto. Niektórzy są już kierownikami

ZEN

Zabrakło.....niektórzy zostali zwolnieni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Księgowa w firmie P.P.H. POLCAR?

4 osoby są ( pani Renata spoko babeczka, ta blondyna co siedzi naprzeciwko niej nie mam pojęcia jak ma na imię nie ważne bo niemiła babka. Jeszcze jedna jest i też chyba siedzi tam beż celu . No i pinokio Cezary który jest od wszystkiego czyli do niczego najlepiej mu wychodzi odświeżanie ogłoszenia o pracę na olx dla szoszonow :) bo polak za 2800 nie przyjdzie robic do (usunięte przez administratora) biegać od 15km w 7.30 godziny :) A zapomniałam dodać że Pan Andrzej powinien dostać karę za to że pozwala słuchać radia na magazynie jest od tego ustawa która zabrania z tego co w radio gra od kilkunastu lat woec trzeba to zgłosić ;)

odp
@Nowy

to na Wólce, są jeszcze na Wejnerta..wiec nie 4 os tylko wiecej..

OK, ale...
@Nowy

... odróżniasz stanowisko "księgowa" od "kadrowa"? W dodatku dawno cię chyba w Kadrach nie było, bo pracuje ich tam pięcioro.

Iza
@Nowy

To znaczy że oprócz tych wymienionych osób to Polacy nie pracują w firmie? Czy jednak jacyś się skusili na te 2800?

@Iza

Jak chcesz pracować z szoszonami to możesz iść. Są 2 zmiany w magazynie na jednej juz jest więcej ukraincow niż Polaków.

TenTego
@Nowy

A i kultura wtedy większa

Joanna
@Nowy

a przepraszam co to są "szoszony"? bo ja nie mam pojęcia, a też interesuje mnie praca w biurze... nie wiem sama co mam myśleć teraz ?

@Joanna

Witam tak mądrzy Polacy mówią na ludzi z Ukrainy.Oni są bardzo ok.

Konfiarz

Chyba jacyś "Polacy" na rubelkach :)

Antoni
@Konfiarz

Oj już nie przesadzaj. Co to za różnica. Lepiej powiedz jak teraz płacą na magazynie. Stawka jest dobra na początek?

Simon
@Antoni

Taka stawka że ludzie sami odchodzą. Bo na początek mają taką samą stawke jak po paru latach w Polcar

Konfiarz
@Antoni

Różnica jest taka, że osoby piszące o "szoszonach" to nie Polacy a "polacy" i najpewniej nie prezentują sobą nic wartościowego albo pracują po netach za rubelki. Nie wiem, która opcja jest gorsza. A płacą bardzo mocno tak se :/

Emilia
@Simon

Czyli co, najniższa krajowa?

Minister

A ja miło wspominam pracę w Polcar.Pracowalem 3 lata na magazynie.Urlop na czas,kasa na czas.Premie na ok 1500zł to norma. Polecam nowym nie szukać tu kolegów bo to naprawdę ludzie zmęczeni brakiem sensacji i normalnie pracować.Jak tak będzie to i kasa dobra.Zbierasz,pakujesz i do domu....Praca lekka ale km bardzo dużo to fakt .

Wow
@Minister

Łał kasa ma czas, zbawiciel!

Kryzys

Witam wszystkich serdecznie. Czy odnosicie wrażenie,że wróciły stare czasy kiedy liderzy,przełożeni a przede wszystkim kierownicy zmian delikatnie się zapominają i tracą szacunek do pracowników magazynu?? Wiadomo,wróciły czasy pracodawcy,ale... Chyba potrzebujemy ankiet. Miłość i szacunek nastały by ponownie:-)

@Kryzys

A czy pracownicy okazuje taki sam szacunek jakiego oczekują??

@Zenek miotła

A to nie mnie oceniać. Z pewnością wielu pracowników nie wyniosło z domu wiedzy co to jest szacunek do starszych czy przełożonych,ale jest też część która rewanżuje się swoim przełożonym za to w jaki sposób są traktowani. Więc dlaczego tylko liderzy czy kierownicy mają oceniać pracowników magazynu???? Ankiety zmieniają nastawienie. Pozdrawiam.

@Kryzys

Myślę że jeśli jest problem to nie trzeba czekać na ankiety bo może ich już nie być. Są skrzynki , maile, i inne dostępne formy przekazu informacji. Skoro jest problem to nie należy zamiatać go po dywan - wystarczy odrobina odwagi.

Artek
@Zenek miotła

Odrobina odwagi kończy się powolnym dążeniem do zwolnienia pracownika w tej firmie więc o czym my w ogóle mówimy.

@Artek

Święte słowa. Mało tego,trzeba uważać z kim się rozmawia i co mówi,bo wokół tylko uszy rosną. A później te same rosnące uszy biegają do biura na pięterko przekazać wszelkie informacje dobrodziejowi wujowi. A ten ma teki na wszystkich. Milicja jak Boga kocham :-) Nie do opisania... Taka komuna w XXI wieku.

Mlody

Czy są zatrudnienia dla kierowców w polcar czy lepiej iść na magazyn ?

Biedny ale przynajmniej nieszc

Podali dzisiaj w radio, że średnio, w całym kraju, w kwietniu pensje wzrosły o 14%. I jak koledzy i koleżanki? Dostaliście podwyżki? Jesteście zadowoleni? :) BapN

Nie znam się, to się wypowiem
@Biedny ale przynajmniej nieszc

Przecież były podwyżki na początku roku, w większości przypadków wynagrodzenia wzrosły o ponad 14%. Chyba że oczekujesz podwyżki o 14% względem marca... Pozdrawiam

@Nie znam się, to się wypowiem

Kurczę serio się tak sugerujesz tym co w radiu mówią ? :D To ile tam zarabiacie że aż tak wam nie pasuje?

T.O.
@Anna

Wygląda na to, że mniej niż pracownice Biedronki :/

@Anna

Jak się nie pracuje tylko plotami zajmuje i szukaniu sensacji to się nie zarobi

Pracownik magazyny

Witam czytelników jak i komentatorów. Czyżby nadszedł czas pracodawcy w naszej firmie?? Rozumiem,że zarząd wziął się za czyszczenie magazynu z pracowników z bardzo złą frekwencja,ze swoim twardym zdaniem,nie bojących się głośno mówić prawdy o traktowaniu,ale to że wypowiedzieli umowy pracownikom którzy zostawili zdrowie na sektorach..... Panie Marku..... Odniesie się Pan do tego? Pozdrawiam.

dawno dawno temu
@Pracownik magazyny

No cóż, tak właśnie działa ta firma.

@Pracownik magazyny

MAREK ???Nic nie powie bo razem z Andrzejem przybijają sobie piątki.z Jezuskiem i Maryja też. Za to ze pomysł z konca roku 2021 jest wdrażany . I JEST REALIZOWANY W 100%. NAWET MOGE POWOEDZIEC ZE W 135%. Szkoda mi was zwykłych pracowników na magazynie..

@Nowy

A zdradzisz,co to za pomysł?

Nowicjusz
@Pracownik magazynu

Zastąpienie starych sprawdzonych pracowników kosztem młodych, bez kompetencji i doświadczenia tylko dlatego żeby nie płacić komuś 4500 tylko 3400. Czysty zysk. Ale odbije się czkawką...

@Nowicjusz

Sugerujesz,że starzy pracownicy mają więcej kompetencji od młodych?? Chyba się z choinki urwałeś. Starzy pracownicy to cwaniactwo,dobra ściema i tyle.

Zagubiona

Nie chcę mi się już złościć o te wypłaty 10-ego. Nie chce mi się pisać o ponagleniach od różnych firm i operatorów, nie chce mi się opowiadać o zaległych kredytach i odsetkach za 2-3 dni opóźnień. Nie mam już sil. Chcę się spytać o coś innego. Drodzy koledzy i koleżanki... Czy Wy też nie możecie się doliczyć wypłaty? Mam wrażenie, że ktoś mi podbiera kasę z wypłaty i nawet nie zająknie się dlaczego!

dawno dawno temu
@Zagubiona

No a jak myślisz, dlaczego nie ma tzw. pasków???

@Zagubiona

Jeśli masz wątpliwości,zawsze możesz osobiście udać się po pasek do kadr,ewentualnie pani która siedzi w pokoju z kierownikiem zmiany też chyba może wygenerować Tobie.

Edyta
@Zagubiona

a to wyplata nie jest na konto wyplacana ze sie jej nie mozesz doliczyc, bo nie rozumiem ?

@Edyta

Pewnie nie jest w stanie rozliczyć wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,bo teraz jak wiadomo idzie jednym przelewem.

Zagubiona
@Edyta

Za każdym razem jest inna i nie zgadza się z moimi wyliczeniami ile powinna wynieść w danym miesiącu

@Zagubiona

Różnice wynikają z ilości dni przepracowanych w danym miesiącu,oraz wypracowanej premii,bo jak wiadomo premie są ruchome... Podejdź po pasek i wszystko dokładnie zobaczysz.

Jan
@Pracownik magazynu

I co znajdziesz na tym pasku? Pewna podstawę która zna każdy? Ludzie tu nie mówią o tym więc nie gadaj bzdur. Ruchoma premia...To jest tylko po to by móc zabrać komuś pieniądze bez konkretnego wytłumaczenia czemu tak się stało. Szkoda tylko że niektórzy nie pamiętają jak cieszyli się że,,zarobili,, tyle z premii....teraz wychodzi ten zabieg. Który był tylko po to żeby ocenić maksymalną wydajność ludzi na magazynie.

Zbigniew

z jakiego systemu wywodzi się firma która mogła działać w 1986 roku ?

boze
@Zbigniew

Miejcie jakieś minimum godności bo odechceiwa się tu wchodzić.

Wojciech J.
@boze

to tylko prawda o korzeniach działalności

boze

Pewnie nie trzeba, nie zwalnia was to od jakiegoś minimum godności.

Serio

Bo prawda boli.

As.
@boze

Nie zwalnia?? Ha ha ha.. Nie masz zielonego pojęcia jak zwalnia się ludzi w tej firmie.

Serio
@As.

Nie licz na to że dostaniesz odprawe. Tutaj tylko za porozumieniem stron, żeby nie wydać na Ciebie ani złotówki więcej. Jeśli się nie zgodzisz, to już o Ciebie zadbają byś sam się zwolnił. Potem będą modły i palenie świec byś szybko nie znalazł pracy W branży motoryzacyjnej nie będzie łatwo bo już się o to postarają, chyba że do IC tam ich macki nie sięgają.

Pytam bo nie wiem
@Serio

A od kiedy dostaje się odprawy? W budżetówkach do tej pory robiliście tylko? Niektóre z waszych żali to serio wyglądają jakbyście dla samego tylko jęczenia pisali. Chryste! Ta firma ma masę problemów, o których warto byłoby tu popisać ale ginie wszystko w zalewie jakiś śmieci od foliarzy.

Ptys
@Pytam bo nie wiem

Serio?!

Be
@Pytam bo nie wiem

No właśnie pisze się o tych problemach. O problemach ludzi, którzy tu pracują i jak są traktowani.

Pytam
@Be

A tam... Spójrz na tych wszystkich wariatów wpisujących coś o Żydach, komunistach i inne takie bzdury. Strach człowieka ogarnia, że tacy ludzie swobodnie poruszają się po ulicach. Moim zdaniem zmarnowali potencjał tej podstrony na goworku.

Bolesław B.
@Pytam

nie tylko po ulicach , ale swobodnie po polcarze, a ty co masz do żydów i komunistów pracując u nas ?

@Pytam

Pytać można. Zapytaj o poglądy Pana Senkowskiego, dopiero się nasłuchasz krzywdzących stereotypów na temat wszystkich narodów wokół, i tak naprawdę prowincjonalności z klapkami na oczach :) Kto pracował bliżej ten wie.

Jozue

Posłuchaj sobie - jak to zostało wyrażone. Wszyscy be.

@Jozue

Dla Andrzeja fajni są tylko tacy jak on. I wioche robi, bo trzeba gotowka placic. Nic dziwnego, ze wola iNtercarsa i autopartnera

Jozue

Ty, ale w normalnych warsztatach to na koniec miesiaca, np z naszym intersem sie rozliczasz i placisz 5 za wykorzystane czesci. w polcar jak robilem to wstyd bylo, ze gotowka do lapy i 100 problemow z tego. XXI wiek juz

Robert K.
@Jozue

Tu wszędzie głębokie lata 80te , niczego się nie nauczyłem przez lata pracy, dlatego się pożegnałem

Dmytro
@Robert K.

Potrzbeuje opinie o dziale eksport, Pan Wisniewski

eksport
@Dmytro

taka jak o całej firmie , po co Ci ta opinia ?

Dmytro
@eksport

Bo bede moze pracowac na rynek Ukrainii w Warszawie. Wszysko przeczytal, niema o eksporta otdele nic

ZeCoProsze
@Zbigniew

"z jakiego systemu wywodzi się firma która mogła działać w 1986 roku ?" Windows 86?

@Zbigniew

W czym masz problem? Obecne czasy są podobne to tamtych tez rządzi jedna partia itp.. o tule masz dziś lepiej że masz internet, otwarte granice na cały świat, jeśli jesteś łebskim gościem to zacznij działać. Otwórz firmę, zatrudnij ludzi zapłać im tyle ile oni chcą, w czym masz problem? Oczerniać zawsze jest łatwo i zarzucać coś o czym się nie ma pojęcia, ale jak trzeba się wykazać inicjatywa lub poprostu mieć jaja i porozmawiać w 4 oczy to nagle światła gasna i cisza. Facet zbudował coś od 0 od podstaw i za to chociażby trochę szacunku i kultury osobistej z Twojrj strony mu się należy. Zbuduj chociaż połowę tego co PAS i wtedy wypowiadaj się

Jeruzalem

a czemu wtedy jedni mogli budować biznes , a drudzy nie, może Zbigniew to o to chodzi , i nie polegało to na byciu łebskim gościem tylko trzeba było być swoim

Pamiętam więc napiszę
@Jeruzalem

Przedsiębiorstwa poniżej 50 pracowników, nie były znacjonalizowane i jakoś tam działały w PRL. Firma zatrudniała wtedy 2 osoby, a jedną z nich był właściciel, który dostał wilczy bilet w przedsiębiorstwach państwowych za kontakty z Solidarnością. Zdążył jednak zdobyć w nich jakieś doświadczenie w imporcie i zagraniczne kontakty. Polcar był mały, miał mały obrót i działał w obszarze, który średnio interesował urzędników . Co do stwierdzeń, że "bez pleców nie można było handlować z zagranicą" to może jest to i prawda. Tylko że Polcar tak naprawdę nie handlował z zagranicą! W sumie to trochę zabawne, a trochę świadectwo tamtych czasów i konieczności kombinowania. Firma świadczyła właściwie usługi pośrednictwa, znajdowania kompatybilnych do pojazdu klienta części i pomocy w ich ściągnięciu. Umowę z zagranicznym dostawcą i płatności (to ważne) dokonywał klient Polcaru z własnego, prywatnego konta. Tak to jakoś funkcjonowało w swojej niszy, aż do lat 90 i upadku komunizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. POLCAR - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. POLCAR?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. POLCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. POLCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. POLCAR