Opinie o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H. POLCAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H. POLCAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Jak jest?

Na Bekasów? Wyczekiwanie Nowomianowany i JS zrozumieli że Szef w końcu się dowie jakie z nich orly i zakłamani goście Że dla nich ani Szef ani jego Rodzina to żadna świętość jak mówią oficjalnie tylko temat do drwin i lżenia a firma to dojna krowa Że likwidacja Rady była tylko po awans dla juniora A ręka która karmi może ukarać (i auto i motor przecież są własnością tej ręki) Że „konkretne” wpisy były autorstwa tego który przekierowywuje uwagę na JS i jego przekręty Swoją droga może zamarzyło się Iwożih awansować jeszcze wyżej !!! A i jeszcze jedno panie JS Wystarczy czytać ze zrozumieniem żeby nie pisać paeudopochwal rodem z czerwonej epoki Nie jest pan taki wspaniały bo MM nie płaci panu dodatku stażowego jak innemu dyrektorowi

@Jak jest?

Nigdzie nie zarobili by takiej kasy jak tu. Wielcy Panowie zakupowcy. Inwigilują innych a sami odstawiaja prywate. Do tego grona jeszcze dołącza Pan MM ( z Bekasów) który permanentnie załatwia prywatne sprawy w godzinach pracy, a potem siedzi po godzinach i udaje przepracowanego.Na to jest zgoda Js jak widać. Jest jeden co do pracy śmiga na rowerku. Czy to deszcz czy śnieg. Faktury za bilety przynosi, w końcu żona musi jakoś do pracy dojeżdżać. Obgadywanie szefa i jego rodziny jest normą A on sam nie ma zielonego pojęcia co się dzieje. Stał się dojna krowa a takich w tej firmie jest bardzo duzo. Szef sam nie lepszy, obgaduje swoich pracowników, wchodzi im buciorami w życie. Nie ocenia ich po pracy, tylko po tym co usłyszy. Nie docenia , zwalnia z pracy bo tak mu dyktuja np JS czy MH. Przyjmuje wycieczki gwiazd tv i rozdaje kasę A potem Wam mówi, że nie będzie podwyżek. Bekasy uważają się za najlepszy dział w całej firmie, bo robią najlepsze obroty..A co robią inni? Leżą? Tyraja! A nie włażą sobie wzajemne w tyłek.

Biuro Pielgrzymkowe
@Lol

"Szef sam nie lepszy, obgaduje swoich pracowników, wchodzi im buciorami w życie. Nie ocenia ich po pracy, tylko po tym co usłyszy." Święte słowa. Lubi jak mu się też wylizuje oczko, szef eksportu niejaki Wisniewski w tym przoduje i mimo wieszanych na nim psow jest w tym tak dobry, ze zawsze dryfuje i jest. Donosiciel i (usunięte przez administratora)

@Biuro Pielgrzymkowe

Oj nie tylko On. Jak by mogli kleczeliby cały czas aby tylko dostać więcej i więcej. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

oczko Jędrka
@Biuro Pielgrzymkowe

no dokładnie, wiele razy słyszałem jak obgaduje nas pracowników,chyba nie lubi polaków

eksport

nie tylko z marketingu, większość starych

Stary

Wymień, proszę.

Dawid

Opowiedzcie czy macie zaplanowane jakieś podwyżki?

@Dawid

Tak. Ciśnienia!

Pytam?

Jak to jest? Że inne działy korzystają z pomocy działu logistyki w organizacji transportu do i z Włoch, gdy ktoś A raczej obecnie persona nr 1.z Bekasów załatwia sobie sam?? Czy to oznacza, że dział logistyki sobie z nim nie radzi czy ktoś, sobie dorabia na boku? Bo ciągle ma mało??

Prawda

(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) A oni zachwyceni. Awansuje i pisze podziękowania, że się rzygać chce. Jak to nazwać? Pozbyli się Moniki bo im przeszkadzala, może za dużo wiedziała albo nie wchodziła w ich układanki. Jedna normalna osoba, pracowita , miła z ogromną wiedzą. Ile osób wyszkolila i ilu osobą pomagała. Nowym pracownikiem można drygowac. Wychować. Brak słów, kim trzeba być by zrobić coś takiego koleżance, która nie raz uratowała innym (usunięte przez administratora) Bilety lotnicze, hotele ( eksport chyba coś o tym wie) i nie tylko. Ale co tam, Bekasy rządzą, tylko w czym??

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie P.P.H. POLCAR na stanowisko Pracownik działu reklamacji i zwrotów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
podsumowanie

Na Bekasów „nowy podoficer” więc trzeba było uwolnić trochę cash’u na podwyżkę Może na nowy motor albo auto? Dlatego Monika jest off Mistrz klawiatury i programowania puścił bąka którego odswierzaczem usunął w weekend Dodatek stażowy pewien dział faktycznie dostaje „do ręki” więc sprawy nie ma A dlacczego tak jest? Kiedy kota nie ma w domu to szczury i myszy harcują

Zen
@podsumowanie

Nie tylko " pewien dział " tylko działy, ale nie wszyscy. Są lepsi i lepsiejsi.

Lamus
@podsumowanie

Motor i auto..i to na firmę bo taniej. Można się ustawić no nie??

Jedna rzecz się wyjaśniła. Według SUDOP od 2005 roku Polcar przyjął prawie milion złotych dotacji ALE jednak z tarczy nie korzystał. Przyjął tylko 10 000 zł rekompensaty za podwyżkę cen energii.

Anton
@Adam

bo nie dostał, złożył odwołanie i czeka, ale wezmie, wezmie

Koronwirus

W firmie jak zawsze dbaja tylko o biuro wszędzie nakaz noszenia maseczek płyny do dezynfekcji tylko niczego niema dla magazyny. Tam pracownik ma kontakt z kierowcami z obcych firm którzy chodzą sobie po magazynie bez rządnych maseczek a kierownicy nic z tym nie robią. (usunięte przez administratora)

ziom
@Koronwirus

Bzdura do kwadratu, masz wszędzie płyny i maseczki jak zgłosisz że nie ma to uzupełniają natychmiast, chyba że rozmawiasz z jakąś(usunięte przez administratora) nie liderem to nic ci nie załatwi.

Pracujacy
@ziom

Są maski i płyny tylko dla wybranych. Jak pójdziesz i będziesz zebrał to wyrzebrzesz jedna maskę na dzień. Ale nikt nie chce chodzić w maskach bo ciężko oddychać

ziom
@Pracujacy

A kto ci nie wydał płynu? Podaj inicjały ? Bo jak byłem w biurze to dostałem od ręki

ZeCoProsze
@Pracujacy

To w koncu ciezko ci sie oddycha czy ci ich nie daja?

Już 3 osoby zakażone.

Kapownik Antka

nie no wiecej, nie słyszałeś widze

Pracujacy
@Kapownik Antka

Potwierdzam jest wiecej

Aneta

jest bardzo dużo covida

Ph

Witam jakie warunki na stanowisku PH ? Podstawa premie auto ? Proszę o informacje

the bill
@Ph

auto lamborghini , premia 50 tys netto

SWETEREK
@the bill

@polcar.com imię i nazwisko wlasciciela (pomiedzy nimi kropka) potem malpa i polcar i kropka i com Warto tam zapytac. Tam jest kapownik starannie wypelniony niebieskim tuszem z ktorego jest dyktowana nierynkowa stawka za prace sprzed 10-15 lat. )

magazyn w wannie
@SWETEREK

czy można pisac po polsku ?

Phoil
@the bill

A tak serio ?

Phoil

A skąd to wiesz ? Uważam ze to Ty jesteś debilem pisząc takie komentarze. Pewnie jesteś frustratem który musi pracować za 1900 i wszystko co zarobi wydane na spłatę kredytu i rat za odkurzacz

kompletny the bill
@Phoil

a tak na serio, to Ty serio chcesz tu robić ?

Phil
@kompletny the bill

Wszystko zależy od warunków

Jacek Grzywacz
@Phil

Warunki są powszechnie znane. Po prostu są jakie są. ktoś chce tak pracować, to pracuje. Firma ma to nieszczęście, że oprócz właściciela i może dwóch osób, brak tam lotnych umysłów na kierowniczych stołkach.

@Jacek Grzywacz

Właściciel tez nie ma lotnego umysłu. Tkwi w latach 80. Najlepiej aby ludzie robili za darmo, robi różne rzeczy bez przemyślenia, nie dba o pracowników tylko o wybranych. Tyle w tym temacie.

były pracownik polcaru
@Ph

Będziesz prosił w warsztatach o gotówkę, a będę się z Ciebie tam śmiać :)

SWETEREK
@Phoil

Pan do mnie? :) Proszę Pana, poznałem dobrze pana Senkowskiego i zasady jego kapownika na licznych audiencjach nie raz i nie dwa. Dziś jestem poza POLCAR najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, czego i innym życzę z wynagrodzeniem 3 x większym jak tam.

Czerwony Matiz

200 zł podwyzki w kopercie. :) Patriotycznie. Pan Senkowski to potwierdzenie tego, że jak jakakolwiek firma ma na ustach: katolicki, narodowy, patriotyczny, słowiański, polski - to trzeba zabierać graty i spier..ć :)

@Czerwony Matiz

No w kopercie, żeby łatwiej było potem zabrać.

Tiszri

czy warto aplikować do Polcaru ? czy ta firma sie rozwija ?

Zly
@Tiszri

Uciekaj jak najdalej, dostaniesz 2500na rękę, 2x 3miesiace a potem 1x 6miesiecy tzw okres próbny. Podwyżka...100 może 200 zl

Tiszri
@Zly

To to jest szkoda czasu, ciekawe czy pracuje jeszcze ktoś tam ?

Dmytro

Proshu dat opiniju o dzial eksport. Bedzie rozmowa z panem Wisniewskim

Władimir
@Dmytro

i co byla rozmowa ?

Dmytro
@Władimir

jeSzcze nie. proshu dac opiniju, ona budzie niedlugo. treba żeby na Ukrajinu pracowac czy warto i kto to: Piotor Wisniewski, Dyrektor

Ostatnio zauważyłem iż w tej firmie są zachowania w postaci nie pożądanych.

a jakie tym razem ?

@były pracownik

Znow ustalac bedziemy, kto kogo posuwa w toalecie na Wolce ?

Pracuś

Nie tylko w toalecie.

Jakie zachowania?

@Pracuś

Fajnie jest, bo mozna i na pokojach u laskawego Pana.

FIKU MIKU

Udostepnia?

Wólka

Na jednym z oddziału magazynu to codzienność.

oho
@Jozue

W której toalecie? Będę tam wpadał, to może się zalapię :)

@oho

II piętro.

Lewandowski

Jeśli ktoś chce poznać cechy idealnego pracownika Polcaru to niech napisze. Chętnie podzielę się spostrzeżeniami po roku pracy.

Olimpijczyk

Czy jest ktoś w stanie mi wyjaśnić, w jaki sposób taki ktoś, jak Łukasz R został kierownikiem? Przecież ten gość jest najgorszym kierownikiem w całym Polcarze. Jest dużo gorszy od tzw. "dzidka", na którego ludzie narzekali - ja osobiście uważam go za najlepszego kierownika, mi nic nigdy złego nie zrobił... Zamiast dać na stanowisko kierownika kompetentną osobę, firma sama strzela sobie w kolano, dając osobę która nie dość że nie ma kontroli nad niczym, to jeszcze nie ma informacji na żaden temat, z którym udajemy się z różnymi zapytaniami. Nie rozumiem o co tu chodzi. Jeśli coś źle funkcjonuje, to się to zmienia, a w tej firmie brnie się dalej w przysłowiowe (usunięte przez administratora) Kierownicy jeżdżą na szkolenia do magazynów Amazona, czy na szkolenia w kierunku rozmowy z pracownikiem. Nie wiem co robią na takich szkoleniach, ale albo nic to nie daje - bo tęgie umysły na stanowiskach kierowniczych są zamknięte na nowe informacje, albo jeżdżą żeby jeździć i mieć w papierku wpis, że szkolenie takie zostało odbyte. To co się dzieje w tej firmie od jakiegoś czasu, to jest jakaś tragedia. Radzę się 3x zastanowić nowym "narybkom" czy chcą pracować w takim miejscu. Dopóki zarządzają ta firma tacy ludzie, nie będzie dobrze. "Polska firma".

Ho Chi Minh

Za płotem macie tam komunę wietnamską. Uczcie się od towarzysza Ho Chi Minha i jego wysłanników jak sprawnie pracować się i się nie opier*alac. I jechac na jednym kliencie 15 lat.

@Ho Chi Minh

wez spie....... gościu robi filmy o wybuchu i się tym chwali, to wiadomo że daleko nie dopłyniemy tym okrętem

Ho Chi Minh Wólka Kosowska
@eksport

pracujesz jako fizyczny przy eksportach na placu czy z (usunięte przez administratora) w eksport biurze z ukrainkami i jakimis podstarzalymi lowelasami ?

OczomNieWierze
@Ho Chi Minh Wólka Kosowska

A co do niech masz? Fajne dziewczyny.

ubawiony
@Olimpijczyk

"ten gość jest najgorszym kierownikiem w całym Polcarze." Nie wiesz co piszesz :)

Sprzęgło

W Polcar, jakby mogli, płaciliby minimalną. Niestety, rynek nie pozwala. To właściwie tyle o tej firmie, na szczęście mnie już tam nie ma.

przy szabasowych swiecach
@Sprzęgło

wiadomo kto siedzi na górze

Ptys
@Sprzęgło

A o obowiązków więcej niż w zgłoszeniu o prace.

dobrze że odszedłem
@Sprzęgło

i stanie z fajkiem przed bramą , jak zwierzęta co ich wielmożny Pan nie chce wpuścić na posesje

anpalqcz
@dobrze że odszedłem

Zatrudnianie palaczy źle świadczy o firmie

Jędrek

ludzie za mało widocznie pracy macie skoro macie siły siać plotki, jakby się porządnie napracować nie mieli by na to czasu weźcie się za pracę ludzie

jestem najlepszy

SILA MOZGU
@AS

Andrzej, kup niemiecki proszek od szwagra i wypierz rybaczki jak spotykasz sie ze strategicznymi klientami, bo masz uswinione.

@SILA MOZGU

to są koszty, nie będę nic prał, jak im nie pasuje to wont z podwórka

@SILA MOZGU

@Hamburger

Nigdy, będą kolejne filmy

OczomNieWierze
@Hamburger

Nie ma zwolnień... to już coś...

@OczomNieWierze

Pewny jesteś, że nie ma??

mocarny
@Kto@

Noto wymień kogo zwolnili. Szef powinien już dawno pousuwać śmieci ale się ciągle lituje nad takimi pajacami, może wreszcie teraz poleci kilku obiboków na zbity pysk to się coś zmieni

Ad Blue
@mocarny

Jak pieknie nazywasz kolegow i kolezanki z pracy. pozdazdroscic tolerancji i szacunku do drugiego czlowieka.

@mocarny

Z czasem sam się przekonasz...obiboki nadal mają się dobrze i udają że pracują .

Juda
@Kto@

Pokorniej panie Kto@. Wszyscy jesteśmy ludźmi i musimy mieć na czym ugotować zupę.

kolega
@mocarny

i to jest najlepszy przykład dnia w pracy miedzy tymi ludzmi, kolega o koledzie napisał "(usunięte przez administratora)"

@kolega

No niestety, to jest norma.

Kto@

I tutaj przyznam rację. Taki przykład daje sama góra. Brak szacunku do pracownika, kolegi i koleżanki.

Przebudzenie
@Kto@

A klientów którzy mają czekac 4 h zabawiani przez sekretarke?

Bylem tam
@Kto@

To o to ci chodziło? O ten system, w trzeba wpisywać wszystko co się robiło, ile to trwało, dla kogo, przez kogo, z kim, po co i ile to mogło kosztować? Od lat nie można się doczekać pasków z wypłatą, żeby sprawdzić czemu pensja co miesiąc jest zaniżona o kilka - kilkanaście złotych, ale po nocach pracują nad systemem, którego obsługa zajmuje 1/3 dnia ale trzeba wymyślać niewiadomo co w tych minutach bo "obsługa fufajstosa nie może zając więcej niż 5 minut dziennie".

@Bylem tam

No tak. Inwigilacja to za mało. Teraz trzeba wypisywać, co ile i kiedy. Żebyś przypadkiem nie miał za dużo wolnego czasu. Potem, kierownik kierownika i zastępca zastępcy będzie decydował o twoim losie w tej firmie. Czy dostaniesz podwyżkę, czy dowala roboty by inni mogli udawać jak ciężko pracują.

1986

Przecież on mógł handlować z kapitalistycznymi krajami w 1986 roku, to chyba ten PiS jest mocno przemalowany na potrzeby bieżące

SRLINE
@1986

Trzeba zawsze ustawić żagiel, żeby pasowało i wiaterek dmuchał.

fuj
@Bylem tam

A nie przyszło Ci do głowy aby zgłosić się do Kadr ? Bo ja się jakoś dowiedziałem o mojej pensji tam, spróbuj, warto pytać :)

@fuj

Serio!! Upominać się o to, co powinno być normą.

Zen
@mocarny

Problem w tym, ze on nie pozbywa się jak to ujoles " śmieci ", tylko wartościowych ludzi. Osoby takie, nie mają już szansy na pracę w branży motoryzacyjnej, już szef i jego świta o to zadba. Telefon tu, telefon tam i pozamiatane. Mało mu że zwolnił, musi jeszcze dobić leżącego. Śmiecie nadal są w tej firmie i dobrze się maja. Na rynku nigdy by nie zarobili takich pieniędzy jakie mają tu za donoszenie na innych i mówienie tego co chce usłyszeć szef. Nie zawsze zgodnie z prawdą.

Ptys

No nie wiem. Chyba z dna do Raju,gdzie normalnie traktuje się ludzi a nie jak tania siłę roboczą.

Siusiak
@Ptys

Nikt nie grzebie mi w majtkach w poszukiwaniu swietego Graala jak w firmie Pana ASa. O popieraniu jedynie slusznej Partii nie wspomne.

@Siusiak

jedno i drugie bardzo podobne, zaczynali też tak samo, to ciekawe gdzie teraz jest jeden, a gdzie drugi, ale wszystko to mentalność lat 80tych, niektórym to pasuje i sie w tym odnajdują dlatego chyba tak dużo naszych pracuje pozniej w Czosnowie

Siusiak
@eksport

Podajcie e-mail, a wrzuce wam swoje paski z wyplaty z Czosnowa i z firmy ASa i niech ktos mi wyjasni, czemu taka roznica w kasie? Robie to samo,

Kajtek
@Siusiak

wodro-bud@o2.pl

ja tam wole polcar
@Kajtek

wrzucił czy ściema ?

ja tam wole polcar

wiedziałem, nie ma opcji żeby tam było lepiej niż u naszego ASa

@ja tam wole polcar

A właśnie że jest. U ASa maja tylko lepiej jego zausznicy i zausznicy zausznikow. Nigdzie na rynku pracy nie zarobią takiej kasy na swoich stanowiskach jaka mają tu. Tak, oni mają lepiej. Pozostali, no cóż...

Pytaneczko

Dzień dobry, mam proste, a zarazem bardzo ważne pytanie, a może właściwie jest to aluzja? Czy w naszej pięknej firmie Polcar, w której to powstał nowy magazyn, mamy nowe auta osobowe i dostawcze, kupione defakto w dobie kryzysu związanego z koronawirusem... Będzie dodatek podczas pracy w stanie zagrożenia epidemiologicznego? Jest taki dodatek min. W firmie ferrero w Belsku dużym, czy w firmie PepsiCo w Michrowie i nie są to małe pieniądze bo 1000zl brutto, co miesiąc. Czy my jesteśmy gorszymi ludźmi i na to nie zasługujemy? Przecież są na to pieniądze, jeśli są pieniądze na nowe leasingi aut, to znajdą się i zaskórniaki na taki temat. Tak jak na podwyżki które były obiecane, a teraz gdy ktoś zapyta o podwyżkę, uzyskuje odpowiedź, aby cieszył się że ma pracę w tak trudnym czasie... Z kim sensownym mamy tutaj w tej firmie rozmawiać?

@Pytaneczko

Nie licz na to. W tej firmie ważne jest dobro pracodawcy a nie pracowników i nie ważne, że to dzięki właśnie nim ma te pieniądze. W przyszłym roku też nie będzie podwyżek bo covid, zwalnia ludzi,ale nie oficjalnie. Bo nie wierzę by w dobie pandemi sami odchodzili.

Mateusz
@Serio

nie moze oficjalnie zwalniać bo wziął dotacje covidową

Jacek K
@Pytaneczko

Ludzie. Ja rozumiem, że firma miewa za uszami, ja rozumiem, że nie jest różowo i chcielibyście podwyżki by czuć się bezpiecznie, ale 1000zl? Bo Pepsi stać by tyle dawać? Oderwało was od rzeczywistości aż tak bardzo?

@Jacek K

Tu nie chodzi o 1000zl, tylko o to jak traktuje się ludzi. Wszystko byle nie dać. Są równi i równiejsi. Nieuczciwe traktowanie.

Mosze Lejbman Senk
@Mateusz

Przeciez wzystkim chodzi i opowiada, ze nic nie wzial. Zeby wziac, trzeba miec wszystko w porzadku :)

@Jacek K

Gdybyś czytał z zrozumieniem, to wyczytalbys z mojego komentarza że, te 1000zl brutto to nie podwyżka, a PREMIA ZA CZAS PRACY W ZAGROŻENIU EPIDEMIOLOGICZNYM. To że podwyżek nie będzie, wiemy już nie od dziś. Przeminęły z wiatrem, albo z nowymi autami.

@Serio

Sami odchodzą od nas ludzie, średnio kilka osób miesięcznie. Ale zaraz dziura jest łatana.

P.O
@Pytaneczko

Owszem odchodzą, ale Ci co pracują po klika lat. Ci co po naście i dziescia są wywalani, a raczej zmuszeni do odejścia. Tak się dba o pracownika.

Jacek K
@Pytaneczko

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył, że nic nie pisałem, że te 1000 zł to podwyższka. Co mam ci napisać? Szef Biedronki daje ci dodatki, że kupujesz u nich w stanie zagrożenia? Burmistrz ci daje, że mieszkasz w miejscowości podczas zagrożenia? Prezydent ci daje? Żal tu zaglądać ostatnio. Kiedyś można było zobaczyć jak firmę widzą osoby, z którymi na co dzień nie ma się do czynienia. Teraz to śmietnisko pełne spamu od Pracuj, masa foliarskich teorii od wariatów od Żydów i komunistów i jęki zwykłych płaczek. Zmarnowane miejsce i okazja przez prostaków.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. POLCAR - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. POLCAR?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. POLCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. POLCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. POLCAR