Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Czy w Dino zawsze dają informacje zwrotną odnośnie rekrutacji? Chodzi o pracę w centrali. Byłam na rozmowie się dwa tygodnie temu i cisza..

Dino Pecna Magda Haremza klnie przy klientach nie miła obsluga

XYZ

Zero szacunku dla pracowników, wyzysk bo praca po 3 osoby na zmianie i weź wszystko zrób. O jakimkolwiek socjalu też można zapomnieć, stażowe śmieszne 80zl na rok. Ludzie z kontroli bardzo niesympatyczni, kierownictwo regionalne jeszcze gorsze. Doliczyć się wypłaty nie idzie bo te ich śmieszne druczki to chyba tylko oni potrafią rozczytać. Cieszę się, że odszedłem z tego (usunięte przez administratora) DiNO BEZ i

Jacek

Jak wygląda wynagrodzenie na magazynie kompletacja lub niski załadunek, jak dino wypłaca nadgodziny i czy jest dodatek nocny? Jakieś premie?

@Jacek

Nadgodzin nie można wybrać, kasy też za nie nie ma

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Marian

Obsługa w dino kolsku jest nie mila nie chciała mi pani na kasie sprzedać oshhe ponieważ stwierdziła że to energetyk nie polecam chodzić do tamtego dino gdyż pracownice będą się na klienta patrzyły jakby coś ukradł

bezimienna

opisze swój market.Pani kierownik to porażka.jak się otwieraliśmy to uważjcie na Beatę,jest tutaj za mobing.Teraz ona przychodzi do pracy kiedy chce,potrafi zadzwonć dziś nie przyjdę bo jest was dużo innym razem ja po wczoraj trzeżwieje itak dalej.Raz wtygodniu wymówka ,a pani kierownik w to graj bo to DDDDD.......a NIE KIEROWNIK.Asia jej mówi kto ma gdzie pracować ,największy odwalacz robotybyle jak.Dużo by pisać najlepsze to ze u nas co dwa miesiące rotacja bo się nie integrujesz.czyli nie dokładasz się do imprezy .a nadwyzki kasowe to gdzie skoro krotoszyn ich nie dostaje, abyłoby tego sporo jedna to potrafi (usunięte przez administratora) klientów na ponad 20 zł dziennie i jest to najlepszy pracownik bo dobrze kradnie

hhhh

Pani nie chciała mi sprzedać dzik zero kofeiny

Piorun

Gdzie Dino ubezpiecza pracowników na życie ?

Oliwia

To najgorsza praca jaką miałam. Lepiej to już zarabiają sprzątaczka. Szacunku i wsparcia w Dino nie dostaniesz, jedyne co możesz dostać to nagenę za byle co.

xxx

Ile czekaliście na świadectwo pracy (pracownik centrali)?

Maja
@xxx

Co prawda byłam pracownikiem sklepu ale dostałam równo tydzień po zakończeniu pracy. Przyszedł poleconym.

Marysia

Ludzie czy tam na prawdę jest aż tak źle ? Zaczynam pracę w tym tygodniu i aż się boję tam jechać po przeczytaniu tych komentarzy , pracowałam w (usunięte przez administratora)i dla mnie to był (usunięte przez administratora) ,na kasie 30 produktów na minutę ,palety na czas a w (usunięte przez administratora) zauważyłam że jest zdecydowanie mniejszy ruch ,może mniejsze zarobki ale też potrzebuje pracy na szybko bo mam małe dziecko ,czego się spodziewać ? Nadgodziny ok do przeżycia ale nie rozumiem na co wszyscy narzekają ? Czy też jest taka praca na minuty że trzeba na zmianę samemu rozłożyć 5 palet ? Czy jakiś (usunięte przez administratora) na każdym sklepie panuje ?

$
@Marysia

Idź i się przekonasz jak się pracuje w tym (usunięte przez administratora) i jak traktowani są pracownicy.Na popołudniowej zmianie trzy osoby i cały sklep do ogarnięcia,pracowałam tam przez rok i nigdy więcej tej(usunięte przez administratora)firmy

@Marysia

Trzeba samemu sprawdzić jak jest,początki są trochę ciężkie.Jedna osoba musi ogarniać np.kase,zrobić odpiek pieczywa,zrobic nabiał,zrobić gazety,sprawdzić kwiaty, roznosić ceny po sklepie,otworzyć sklep na czas.Trzeba nauczyć się tam pracować wtedy jest łatwiej bo wiadomo potem co trzeba zrobić i jak.Można się przyzwyczaić.Raz jest ciężko innym razem jest luz ,nie robimy palet na czas,ale lepiej zrobić jak najwięcej i w miarę szybko.U nas jest w miarę zgrana ekipa,staramy się sobie pomagać żeby było łatwiej i szybciej.Lepiej też nie pokazywać,że umie się i wie więcej bo będą wykorzystywać i dokładać obowiązków .Takie jest moje zdanie i z mojego doświadczenia to wiem.Zycze powodzenia

Milena
@Marysia

Idź i się przekonaj , wszystko zależy jaki sklep ma obrot i jaki jest skład. U nas jest co prawda średnioobrotowy , ale ludzie są spoko. Nadgodziny są ale to kilka godzin w skali miesiąca.

@Marysia

Też pracowałam w Lidlu ale dawno.W Dino jest lżej ale więcej wredoty i niesprawiedliwości.Tu liczą się tylko psiapsioleczki i zatrudniona rodzina.W Lidlu nie było obgadywania i faworyzowania, tu jest to na porządku dziennym.Ale powodzenia,może Ci dopasuje.

Marysia

Już nie pracuje zobaczyłam po trzech dniach co się dzieje nie będę pracowała za 3 osoby a Panie na zapleczu siedzą i obgadują ,atmosfera tragiczna,nie ma kto szkolić ,masz przyjść i najlepiej umieć wszystko ,obsługa pieca była mi całkiem obca a kazali mi nastawiać pieczywo jakiś jeden wielki żart ,nic dziwnego że ludzi do pracy tam brakuje ,Lidl lidlem ale przynajmniej szkolenie musiało być ze wszystkiego zanim przystąpiło się do pracy . Dodam tylko że Dino okolice Kraśnika

Marysia

Jeżeli chcesz pracować za trzy osoby za trzy tysiące złoty i stracić kręgosłup to pracuj,wszystkie inne komentarze na temat pracodawcy tutaj to święta prawda i nie sądzę że z biegiem czasu byłoby lepiej,nie będę mówiła tu na forum co dokładnie miało miejsce także kończę temat i NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI!!!!!!

$
@Marysia

Pracuje i nie za trzy tysiące tylko za pięć i nie pełnię żadnej funkcji jestem na stoisku mięsnym, pracuje 6 osób na zmianie i nie narzekam super ludzie i kierownictwo sklep wysoko obrotowy

Ann
@Marysia

Też byłam przerażona po przeczytaniu tych wszystkich strasznych komentarzy o Dino. Miałam do wyboru(usunięte przez administratora) i Dino, i szczerze doszłam do wniosku że jednak Dino, choćby ze względu na powierzchnie sklepu. Nie ma nic na czas, ani kasowania ani rozkładania palet, aczkolwiek trzeba również robić to szybko bo ciągle jest coś do ogarnięcia. Jak narazie nie żałuję. Wiele osób pisało o (usunięte przez administratora) że te pare stówek więcej nawet nie wynagrodzi ci tej harówy jaka tam jest (to skanowanie produkt na minute i po premi jak jesteś za wolna to wogóle jakaś paranoja, przecież często klient sie coś pyta o dany produkt itp i trzeba wyjaśnić albo sprawdzić i jak to niby jest zależne od ciebie że nie skanujesz szybciej, chore to.) i utraty zdrowia. W Dino nie jest lekko, ale myśle że jest to do ogarnięcia, wejścia we wprawę i przyzwyczajenia się. Dużo pewnie też zależy na jaki market i jakich ludzi trafisz. Czytałam też że niby nie ma socjala w Dino jako tako, ale ostatnio widziałam że jest Medicover ze żnizką, jakieś tam ubezpieczenie na ferie i coś tam chyba jeszcze więc nie jest tak źle jak piszą, wypłata na czas i coś tam więcej niż minimum. Także próbuj śmiało i powodzenia ;)

Nowa
@$

Jest to nie możliwe aby pracować po 6 osób na zmianie, skoro ogół pracowników na etacie to 12,5 z orzeczeniem, trzeba wydać dni wolne oraz urlopy więc nie realne jest aby pracować w 6 osób,a co do pensji to kierownik tyle zarabia

Ile zarabia zastępca kierownika działu suchego ?

Pat
@Nowy

Nie ma czegoś takiego jak zastępca kierownika działu suchego. Zastępca jest ogólny tak samo jak kierownik od wszystkiego

Hania
@Pat

Kierownik prawie 6.000 koleżaneczka zastępca prawie 5000 a robole po 3200, z tym że zastępca na 1zm nic nie robi wiecznie zamówienia i płakanie że się nie wyrabia zostawię cała robotę 2zm

Mati

Ile zarabia się w dino w 2024 ?

@Mati

Julia
@Mati

3200 na rękę za styczeń 2024

Ludziska kiedy będzie wypłata jest szansa na czwartek czy średnio?

(usunięte przez administratora)Polska to jest (usunięte przez administratora) to co się tam wyprawia to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) kierownicy regionalni jak i (usunięte przez administratora)liderzy są wg nie wyszkoleni bo nie potrafią wg postępować z ludźmi których mają pod sobą najlepiej (usunięte przez administratora) i piąć się do góry a ludzi pod sobą (usunięte przez administratora) milionera który nie umie szanować pracowników którzy (usunięte przez administratora)na jego (usunięte przez administratora) majątek ......proponował bym żeby pan B..... Nauczył swoich (usunięte przez administratora) regionalnych kierowników, liderów itp.nauczyl szacunku do ludzi dzięki którym ma to wszystko ..... A te śmieszne kontrolę to jest jeden wielki żart bo pracownicy zamiast zająć się towarowaniem i obsługa klientów to (usunięte przez administratora) żeby przygotować sklep do jakiejś(usunięte przez administratora) kontroli .......(usunięte przez administratora)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zosia

29.01.2024 08:01

Zosiaikona wywiad

Na myśl nasuwa się wiele spraw, ale taką świeżą kwestią jest oszczędzanie na wydatkach kosztem zdrowia pracowników. W sklepie, a szczególnie przy kasach, jest bardzo zimno. Kasy są ustawione zaraz przy wejściu, nie ma żadnej osłony od zimna, wieje prosto na kasjerów.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Zosiaikona wywiad

Tak naprawdę nie ma jednego stanowiska pracy — robimy wszystko. Przykładowo, gdy jestem na kasie, to przychodząc rano, robię jednocześnie wypiek pieczywa, oczywiście biegając do kasy w tę i z powrotem. Wykładam świeże gazety i ściągam stare. Sprawdzam daty na kwiatach, cenówki na produktach przy kasach, dokładam papierosy do podajników nad kasami, dokładam produkty, które znajdują się przy kasach. Dbam także o czystość na kasie i obok. Dostawiam wózki i koszyki. Wywożę butelki od piwa. Dokładam alkohole, wydaję i przyjmuję paczki, obsługuję klientów. Uważam, że zakres obowiązków w tej pracy jest za duży, jak na jedną osobę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Zosiaikona wywiad

Pracuję na pół etatu, około 80-86 godzin w miesiącu. Moje wynagrodzenie netto wynosi 1300-1500 złotych miesięcznie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Pracuję trzy lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zosiaikona wywiad

Raczej nie. Praca jest ciężka. Wykonuje się bardzo dużo obowiązków i zadań, a zarobki są słabe.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Zosiaikona wywiad

Jest to stabilna praca, a wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas.

Wynagrodzenie na czas? to jest atut? To jest obowiązek pracodawcy. To tak jak napisać wynagrodzenie jest co miesiąc. A przecież czasy (usunięte przez administratora)już dawno minęły.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Zosiaikona wywiad

Dużo obowiązków narzucanych na pracowników. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Niskie wynagrodzenie.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Zosiaikona wywiad

Odbyłam kurs BHP. Byłam szkolona z obsługi maszyn krajalniczych oraz pieca do wypieku pieczywa.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Zosiaikona wywiad

Tak są planowane wcześniej — chyba raz na dwa lata.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Zosiaikona wywiad

Pewnie z oszczędności. Przydałyby się szkolenia psychologiczne, związane z tym, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych — coraz częściej klienci wyładowują swoje frustracje na sprzedawcach. Chętnie skorzystałabym również z kursu języka angielskiego.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Zosiaikona wywiad

Myślę, że u nas w sklepie atmosfera między pracownikami jest dobra. Nie było sytuacji, w których czułabym, że ktoś jest źle nastawiony w stosunku do mnie.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Zosiaikona wywiad

Bywają spięcia w pracy, ale pracownicy zawsze starają się dogadać. Pani kierownik wymaga, ale potrafi również pochwalić czy docenić. Uważam, że w moim sklepie atmosfera odgrywa bardzo ważną rolę.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Tak, wywiązuje się.

Zosiaikona wywiad

Koniecznie zadbać o pracowników. Ciepło w miejscu w pracy to dla mnie podstawa. Firma powinna dołożyć etatów, żeby jeden człowiek nie robił za trzech. Proponuję także zadbać o godne wynagrodzenie i dodatki socjalne, chociażby te, które mogłyby być przyznawane na święta.

lilla

Na święta żadnej premii świątecznej tylko dłużej siedzenie wpracy a pensja o 500zl gorsza niżw listopadzie. (usunięte przez administratora) w czystej postaci

Majka

Też się chętnie dowiem , odzież mam już zamówioną,zamawiali mi po dostarczeniu badań i czekam na podpisanie umowy w przyszłym tygodniu

Ile zarabia zastępca kierownika?

Maja

Chciałam zapytać jak patrzą w Dino nadgodziny będąc rodzicem dziecka do 8 roku życia ,czy mogą nie przedłużyć umowy jeśli nie zgodzę się na nadgodziny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2057.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1750, z czego 198 to opinie pozytywne, 644 to opinie negatywne, a 908 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.