Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Dino Ornontowice pani która jest teraz kierowniczką to bardzo nie sympatyczna osoba,(usunięte przez administratora)pracowników ,wrzeszczy po nich źle sie do nich odnosi,goni jak (usunięte przez administratora),a sama nic nie robi,mam wrażenie że tak się panoszy jakby była właścicielem tego sklepu,ona poprostu nie nadaje się na prace z ludźmi ,a napewno nie na stanowisko kierownika.

Ornontowice
@Kasia

Czy na pewno piszesz o Ornontowicach , ja byłem wczoraj i widziałem że pani kierowniczka na równo pracowała z resztą pracowników . Jak i dokładała towar i siadała na kasę , więc wydaje mi się że pomawiasz kogoś po złości albo z zazdrości , dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pomocne , więc albo ja byłem na innym Dino albo są dwa różne sklepy w Ornontowicach

Człowiek

Pani która napisała że pracownicy narzekają i powinni poszukać innej pracy jest bezwzględna pozbawiona wszelkich człowieczych uczuć karykatura !!!!!!! Ludzie ciężko pracują i wymagają godnej zapłaty za ich ciężka pracę czy to takie trudne do pojęcia !!!!!! Szef firmy Dino nie dziwne że jest najbogatszym człowiekiem w Polsce skoro , pracownika są ucinane pensje . Polecam ludziom którzy tam pracują aby założyli związki zawodowe aby ktoś to kontrolował i dbał o dobro pracowników którzy ciężko pracują i chcą godnie żyć . A pani która proponuje szukać innej pracy , napisze tyko tyle Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Kojot

To prawda,jest tragicznie zimno,robisz zakupy jak najszybciej się da,żeby tam nie marznąć, współczucia dla pracowników ????????

Dno

Nie polecam pracy w Dino Wikielec. Panuje tam ciężka atmosfera. Do tego kierowniczką jest osobą która nie zna się na tym co robi. Ciągłe zmiany grafiku. Człowiek nie może nic zaplanować bo nie wie czy na następny dzień mu się grafik nie zmieni. Cały czas nadgodziny bo przecież towaru jest pełno. Co z tego że ani na sklepie ani na magazynie się nie mieści. Zakaz palenia? Tylko dla pracowników. Kierowniczka co godzinę może wyjść zapalić ale ty nie masz takiego prawa. Jesteś w delegacji na drugiej zmianie? To nic. Możesz przyjść następnego dnia na rano. Nie polecam pracy tutaj. Chyba że chcecie się wykończyć psychicznie.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/Pomocnik operatora
Asistnet Work Group
logo firmy Hydraulik_Belgia
REGESS
Grazyna

Mam pytanie do ludzi z dino. Czy u was też nie ma premii bo niskoobrotowy sklep ponoć? Pracujemy jak wszyscy inni.

Kamila
@Grazyna

Słyszałam, że u nas ponoć tez nie będzie premii ale nie wiem nic na ten temat :/ niby są niby nie także nie wiadomo..

Kaacha
@Grazyna

U nas tak jest goła pensja i (usunięte przez administratora)na nadgodzinach jak mogą ,wyzysk w biały dzień ,szukam innej pracy .

Kiedy wyślą wynagrodzenie za grudzien ?

@dino

Dlaczego pracownicy biurowi w centrali nie mogą odbierać nadgodzin? Nie wspominając już o pieniądzach...

Mesa

Byłam pracowniczką centrali w Krotoszynie. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej firma zaproponowała wynagrodzenie z tym, że kwota miała być podzielona na podstawę (minimalną krajową) i premię. W trakcie pracy okazało się, że premia nie jest wypłacana w przypadku urlopu (płatnego) czyli za 26 dni urlopu moja pensja to była minimalna krajowa. O tym, że tak będzie nie byłam informowana. Takiego dziadostwa nie widziałam w żadnej mojej poprzedniej firmie. Omijać Dino szerokim łukiem.

@Mesa

I tak jest w Dino Rudno (usunięte przez administratora) na kółkach, kierownik sklepu zupełnie nie radzi sobie z niczym, zmusza ludzi do nadgodzin, stosuje (usunięte przez administratora) jest bardzo nie kompetentną osobą na tym stanowisku, oraz (usunięte przez administratora)

Hej
@Mesa

Urlop w Dino jest plany. Za L4 ucinają premie ale urlop jest normalnie platny

Klincz

Czytam tak te wszystkie opinie i muszę coś napisać , ja polecę wam wszystkim Dino w Wielkim Klinczu , dziewczyny pracujące tam to bardzo fajne babki , śmieszne i wyrozumiałe . Potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i zawsze pomogą . Jeżeli potrzeba odłożą nawet towar aby można było go odebrać później :)

Witam Czy ktoś może mi napisać na czym polega 5-cio dniowe szkolenie kierowników i zastępców na jednym z głównych magazynów? Jak to wygląda? Czy trzeba tam zaliczać jakieś testy? Wiem tylko tyle że jest to jakieś szkolenie z oprogramowania.

Helloeveryone

Witam, pracuje w dino jakieś 2 miesiące ciagle jest jakiś problem z pracą, chodzi o chodzenie kierowniczka robi grafik dla pracowników i mówi do wszystkich, że nie mamy chodzić według tego grafiku tylko z jakieś białej kartki w ustalonych dniach pracy na tydzień i mamy na to patrzeć. Czy to jest normalne? Moje dni wolne wypadają co 3 tygodnie, chodzę ciagle albo na drugie lub pierwsze zmiany zdarza się jednak, że robię przez to nadgodziny nie wiem już sama czy to jest normalne czy jednak złe ale moim zdaniem to jest przesada, że haruje tyle dni a wolne mam raz w tygdoniu co 3 tygodnie. Powiedzcie mi o co z tym chodzi czy wy też tak macie? W umowie mam napisane, że powinnam mieć wolne 2x w tygodniu a tak nie jest. Kolejna sytuacja nigdy nie robiłam na sklepie i jest to dość dla mnie wszystko nowe ale daje sobie świetnie rade czy jeżeli jesteś zatrudniona na danym stanowisku np kasjer-sprzedawca obowiązuje cię praca np na sklepie czy na mięsnym? Bez szkoleń? Kolejna rzecz czy wam tez nie płacą nadgodzin?

El
@Helloeveryone

Nie wiem jak u ciebie ale u nas już robią porządek z ściąganiem pracowników w wolne dni. Standardem na moim Dino jest, że jak nie ma pełnego składu to zapierdzielają niektórzy po 1-5-2msc 6dni na tydzień. Z wolną jedynie niedzielą....

@El

Dlatego dobrze ze jest chociaż ta niedziela wolna. Gdy ja pracowałem to to była normalna praktyka, cały czas ściągali mnie na nadgodziny a w biurze kierownika zawsze wisiały dwie wersje grafiku oficjalna dla kontrolerów i ta nieoficjalna ale obowiązująca dla pracowników. Przekręt. Dlatego nigdy nie wychodziły mi godziny jak należy, zawsze miałem za mało. Jak się upominałem to mi insynuowano że nie jestem aż takim dobrym pracownikiem żebym miał stawiać swoje warunki i żebym się jakoś odwdzięczyl że mogę tam pracować. Przestrzegam obecnych i przyszłych pracowników - nie pozwólcie tak się zmanipulować. P. S. Gdy się zwalniałem miałem 49 dni niewykorzystane go urlopu. Kierowniczka kłamała przedmoim zwolnieniem że nie mam urlopu do wykorzystania. Moja wina-dawałem się (usunięte przez administratora) i tlamsić. Pozdrawiam Was i namawiam walczcie o swoje prawa.!

Anonimowy

To prawda .W dino to tylko same pretesie i krytyka że źle postawił paleciak źle paletę źle towar a żeby coś powiedzieć miłego to nie ani premii tylko dużo pracy cały sklep na głowie 3 osób lub2 to dosłownie porażka trzeba być robotem lub kombajnem trzeba mieć głowę dookoła żeby pilnować wszystkiego

Mak

Kierowniczka Działu Kontrolingu Zarządczego Patrycja(usunięte przez administratora) stosuje wobec pracowników(usunięte przez administratora)polega na zarzucaniu pracownikom błędów, których faktycznie nie popełniają. Osobom z potencjałem i ambicjami zawodowymi, które mają możliwość pracy w cywilizowanych destynacjach w Poznaniu, Wrocławiu czy Kaliszu radzę nie zatrudniać się w centrali Dino w Krotoszynie - to firma z niskimi standardami korporacyjnymi.

@Mak

Przykro czyta się te wszystkie opinie..szkoda że firma ma takie standardy. Sama aplikowalam do centrali chyba dobrze że się nie udało..

Te wszystkie negatywne opinie o Dino są prawdziwe. Dino to typowa firma z prowincji, w której nie ma wysokich standardów. Gdyby pracownicy byli tak traktowani w dużym mieście to by rzucili papierami i tyle byłoby ich widać. Na szczęście jest forum i można za wczasu ostrzec tych, którzy mają możliwość wyboru pracodawcy, żeby nie marnowali czasu na pracę w Dino.

ADAM

Pytanko na jakie zarobki można liczyć w DINO Krotoszyn na magazynie centrali?!?

Hvvv

Czy jest tu osoba która pracowała bądź pracuje w dino w Chodzieży. Jak się tam pracuje? Jakie zarobki i czemu jest taka rotacja.

Czy mogę starać się o grafik indywidualny ze względu że nie mogę pracować w godzinach nocnych bo mam q letnie dziecko a gdybym pracowała na jedną zmianę to ułatwiło by mi to opiekę nad dzieckiem ?

Zołza

Oczywiście wręcz obowiązek jest kierownika sklepu na twój wniosek taki ustalić i mało tego powinna pani dostać oświadczenie przy umowie że mając małe dzieci do lat 8 nie wyraża zgody na nadgodziny i godzinach nocnych

El
@Zołza

Obowiązek obowiązkiem ale idąc do pracy w której są różne zmiany trzeba mieć tupet by stawiać warunki "bo chce jedną zmianę i bez godzin nocnych". Nigdy nie miałam takich myśli by stawiać takie warunki. Zależało mi zawsze na pracy więc starałam się tak by żadna z moich prac nie kolidowała z opieką nad dzieckiem ale również bym nie musiała być specjalnie traktowana.

$
@El

Przeczytaj sobie kodeks pracy,jeżeli masz małe dziecko nieobowiązkowe są nadgodziny i nocne zmiany ,w Dino też wypełniasz taki dokument,że masz maloletnie dziecko

Obecny pracownik

Niech mi ktoś powie dlaczego część pracowników musi pracować po9,5godzin,a część ciągle pracuje po 7-8godzin czy to jest sprawiedliwe?Dlaczego jednym się daje ciągle wolne,a inni muszą zasuwać bez dnia wolnego bo brakuje rąk do pracy?Tak samo przed świętami kierowniczka dała niektórym osobom urlopy mimo,że nie wolno bo okres przedświąteczny jest.A potem pracuje się po 2 osoby na zmianę bo nie ma ludzi do pracy.Chyba pora na zmianę pracy bo nie da się tak dłużej pracować.Skąd brać na to siły.

@Obecny pracownik

Tak samo byłam traktowana musiałam robić w godzinach nadliczbowych i robiłam po 12h bez możliwość dnia wolnego za niedzielę mi się wolne usłyszałam że nie należy. Oświadczenie które podpisałam że mając dzieci do lat 8 nie mogę pracować w godzinach nadliczbowych i nocnych mieli w głębokim poważaniu. Kierownik sklepu jak i regionalny siebie warte(usunięte przez administratora)

#

Napisz do sanepidu bo to w tym sklepie nie pierwszy raz jest w sprzedaży towar po terminie

Agnieszka 2

Witam Czy może mi ktoś napisać co należy do obowiązków zastępcy? Czy może chodzić tylko na rano?

Nami
@Agnieszka 2

Zastępca pracuje na dwie zmiany ,a obowiązki ma takie same jak wszyscy,oprócz tego biuro

@Nami

Może w końcu ktoś z centrali w Krotoszynie zainteresuje się Dino w Ostrowie Wlkp ul poznańska bo to co robi kierowniczka to już przechodzi ludzkie pojęcie (usunięte przez administratora) pracowników to jest na porządku dziennym .Proszę o podjęcie decyzji w tej sprawie w przeciwnym razie będzie poinformowany PIP

Ziomek

Może jednak coś się zmieni ,jak więcej pracowników bedzie zgłaszać swoje problemy w pracy ,może to ktoś w końcu zauważy

@Ziomek

A Ty ziomku jesteś pracownikiem dino Poznańska? Bo ja jestem i nie kojarzę nic takiego, żeby kierownik kogoś zastraszał ???? od straszenia to są duchy:) a za oszczerstwa są jakieś paragrafy chyba???? pozdrawiam

Redmi
@Ziomek

JAk się praca lub kierownik nie podoba przecież zawsze można zmienić. Wybór jest szeroki

Susel
@Ziomek

Cóż za odwaga wylewać żale anonimowo na stronie, zamiast porozmawiać osobiście. A jaki jest powód zastraszania przez kierownika? Może to, że kierownik każe pracować, albo przychodzić do pracy nazywamy zastraszaniem? Znam wiele takich przypadków. Niestety lenistwo ludzkie nie zna granic

@Susel

A może przyjdziesz tu do pracy i wtedy się przekonasz

@Susel

Dziewczyny dają z siebie wszystko o tak jest źle

;)

Jestem pracownikiem który potrafi pracować i chętnie porozmawia z Tobą osobiście, bo umie mówić to co myśli prosto w oczy???? a jak mam coś do kierowniczki to też jej mówię, bo jestem dorosła, wiec tak sie zachowuję???? nie muszę nikomu nigdzie palca trzymać ???? dobrze, że nie mamy dużo pracowników, łatwo się domyślić komu tak źle w pracy???? i kto chce ją zmienic???? płakać nie bedziemy????

@Susel

Sądzisz sam po sobie ,może jesteś jedn z tych dupolizow ?

Susel
@Ziomek

Dziękuję, mam swoją i nie narzekam. Gdyby w mojej było mi źle, to poprostu bym zmienil????

Kajde
@Ziomek

Co za bzdury? Najlepszy kierownik ever. Mimo, że chwilowo mam dłuższą przerwę w pracy, napewno chętnie wrócę! Nie zmienię na żadne inne dinko!

&

To super koleżanki nie poinformowały że wróciła jeszcze jedna dziewczyna,masz super koleżanki gratuluję które jeszcze trochę to utopia cię w łyżce wody żeby tylko coś dla siebie więcej ugraly

Aneta Zygmunt

Byłam pracownicą Dino na nowo otwarty sklep w Olszynach. Miałam szkolenia w Dino Dąbrowy i polecam bardzo, super zespół (cały zespół i Pani Kierownik) starały się wyszkolić wszystkich i przekazać jak najwięcej informacji. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Rekrutacji. Zostają przyjmowane osoby bez przekazania przynajmniej CV. Osoby przyjmowane nie mają za grosz szacunku do siebie przede wszystkim, a co dopiero do kogoś. Interesują się nie tym co trzeba. Tylko plotki, plotki i jeszcze raz plotki, a to jest miejsce pracy. Plotki czasem są bardzo krzywdzące. Kierownik w sklepie Olszyny popełniła w dwa dni, dwa błędy, że postanowiłam w tym nie uczestniczyć jako osoba funkcyjna. Dopuściła osobę pod wpływem alkoholu do pracy robiąc rozgłos jaką jest super bohaterką (nie jest i nie będzie) i drugiego dnia wzywając Policję do osoby z orzeczeniem, bo jej "nie pasuję". Przykre. Smutne. Powodzenia z całego serca ❤️

Lena
@Aneta Zygmunt

Zgadzam się. U mnie to samo- ploty, psiapsi najważniejsze. Jak się odezwiesz to pretensje. Jedni pracują za drugich. Od pracowitych więcej się wymaga i jeszcze pretensje jak coś za mało zrobione. Rejonowi nic z tym nie robią.

Aneta Zygmunt
@Lena

Zauważyłam, że nic nie robią. Poprosiłam o przeniesienie do innego marketu i uzyskałam wiadomość, że powinnam porozmawiać najpierw z Kierownikiem Marketu i Regionu. Wybuchłam śmiechem, że mam pytać o zgodę, ale moje zdrowie jest ważniejsze niż użeranie się w "aktualnym" markecie z osobami nie obrażając: nisko upadłymi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2072.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1760, z czego 199 to opinie pozytywne, 649 to opinie negatywne, a 912 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.