Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

on

Nie wiem gdzie to całe wasze spółkowanie po firmowych toaletach.. naczytałem się tutaj takich rzeczy, że z nadzieją cały ostatni tydzień, po 4 godziny dziennie spędzałem w toalecie.. i ani nikt mnie, ani ja nikogo, ani nikt się. Więc to chyba nieprawda.

Xxx

Czy na przystanku czy w toalecie na jedno wychodzi albo graja na telefonach alb siedzą i pala faja za faja i za to się płaci a my zapierdzielamy na takie osoby na maszynach. Jak byk zaczął liczyć kto ile chodzi to są osoby które pobiajaja rekord na zmianę a dyrekcja udaje że nic nie widzi i konsekwencji nie wyciąga. Premia jest jest więc w czym problem. Te kamery pożal się Boże. Śmiech i nic więcej. Kawki nie kawki a czas leci

Iwona

Wiem że obgadywanie pracowników przez przełożonych to norma ale mogliby to robić tak by osoba obgadywana tego nie słyszała. Firma nadal nie jest w super stanie jeżeli chodzi o zlecenia ale wątpię by chcieli żeby kolejne osoby odeszły właśnie przez takie zachowanie, radzę przemyśleć temat...

Zmieniam pracę?
@Iwona

Właśnie przez takie obgadywanie dużo osób szuka pracy w tajemnicy a jak coś znajdzie to się zwalnia. Z tego co słychać po halach dużo jest takich osób.

@Iwona

Skoro takie sytuacje mają miejsce należy zgłosić do kierownika działu. Jest też dział kadr który pomaga w tego typu sytuacjach

Zabawne

Pomaga? To żart? Rozejdzie się po kościach albo osoba która by to zgłosiła zostałaby przeniesiona na inną zmianę. Sama byłam świadkiem jak zmianowa z rozpisującą stały sobie obok jednej z dziewczyn i komentowały jej wygląd w uwłaczający sposób i się podśmiechiwały. Nikt się nie odezwał nikt, nie wspomnę już o komentowaniu pracy innych ale najlepsze jest to że jak same mają pokazać jak to powinno wyglądać to nie pokażą bo nie potrafią cyrk na kółkach

Zmieniam pracę?
@Zabawne

Dokładnie, dlaczego te osoby które są 'blisko' mistrza, szefa mają pierwszeństwo we wszystkim? Dlaczego niektórzy wręcz muszą prosić o urlop, gdy inna osoba dostanie go bez problemu?

@Iwona

Zmianowe to niech lepiej zajmą się tym czym mają a nie obgadują bo większość dziewczyn wie więcej na temat pracy w Bolsius niż one same. A czerwona koszulka nic tak naprawdę nie znaczy w tym zakładzie, jeśli nie masz szacunku do osób które z Tobą pracują. Na szczęście ja nie mam tego problemu i myślę że mieć nie będę ale wiele razy widzialem jak dziewczyny mniej lubiane są wyrzucane na inną hale i najczęściej jest to 7. Szkoda ze tak jest ale tak jest.

A
@Iwona

Sądzę że firma jest w super stanie. Ciągle przyjmują umysłowych a oni nie zarabiają 4 koła tylko dużo więcej. Nowych z teczkami tylu że nie wiem od czego są. Każdy ma tajna misję. Więc gdy nam mówią że nie stać zakład na podwyżki to bujda.

Bla bla

Polacy szukają pracy ale dla nich nie ma miejsca bo na pierwszym miejscu Ukraina a Polak na bruk, zawsze to powtarzam , ta firma nie szanuje pracownika zwłaszcza polskiego

Zmieniam pracę!
@Bla bla

A czy kiedykolwiek uszanowali to ile osób chodziło na nadgodziny? Jak ktoś nie na następny raz nie zgodził to mistrz albo zmianowe były na Ciebie obrażone. Bo co? Bo też masz rodzinę i chcesz trochę czasu chociaż z nią spędzić? Chociaż ten czas i tak nigdy nie wystarcza

@Zmieniam pracę?

Bo Ci co mają najmniej do powiedzenia o pracy najwięcej mowia o innych i tak jak ostatnio na pisałem najbardziej na naszej firmie są zawistne kobiety jak ktoś z kimś to będą tak długo jak kury gdagac aż nie ukreca sensacji roku a jak już ukreca to taki koloryt farb dobiorą że się tego słuchać nie chce. Sam pracuje z kobietami i jestem pełen podziwu ich wyobraźni i wiedzy twórczej. A jak kogoś nie ma to już wiedzą wszystko dlaczego nie ma z kim pił z kim się bzykala gdzie był gdzie była a jak zapytasz co dziś jedziemy to muszą brać zlecenie w rękę bo jedna z drugą nie ma pojęcia czy 90 czy 80. To jest aż żałosne ale prawdziwe. A idź na przystanek to zaraz się dowiesz wszystko a ja proponuje by każdy pilnował swojego nosa bo każdy kij ma dwa konce. Więc kochani do pracy bo produkcja rusza a wy nie ogarniacie naj prostych rzeczy.

Znany i nielubiany

Nic tak nie dołuje w tej firmie jak to (usunięte przez administratora) terrarium które fundują nam panie ( bez konkretnych hal i zmian - kto ma wiedzieć to wie) mianowicie: mamy swojego rodzaju podział na dwie grupy, umownie nazwijmy je czarnymi i czerwonymi mrówkami, jak łatwo się domyślić jest między nimi sporo wzajemnych żalów ( w większości (usunięte przez administratora) wartych) . I w tym momencie sytuacja robi się już chora ponieważ, jakikolwiek przejaw sympatii wobec jednej z grup automatycznie jest odbierany jako przejaw wrogości do drugiej( i na odwrót) co jest troche przykre, bo zarówno w jednej i drugiej grupie są fajne i wartościowe osoby z którymi najzwyczajniej człowiek chciałby pogadać bo jest o czym. Naprawdę kusi by (usunięte przez administratora)jakąś akcję tak by mocno uderzyć w jedną i drugą grupę, bo być może wspólny wróg wkoncu doprowadził by do zażegnania tego pozal się Boże konfliktu, i przestano by mieszać osoby trzecie w osobiste żale. Natomiast Ja zostałbym mianowany białym gołąbkiem pokoju ;⁠)

@Znany i nielubiany

Ludzie w tej firmie to niech się naprawdę zajmą soba bo obgadywanie innych osób wychodzi wręcz perfekcyjnie ale żeby jeden z drugim lub druga powiedział w oczy to już brak odwagi. Ja sam osobiście znam pełno wartościowych osób na których są wieszane koty tylko dlatego że są ładne albo mają lepiej u mistrza czy zmianowej bo po prostu na to sobie zasłużyły.

Xxx

Kiedyś któraś z tych par jej powie parę słów prawdy i się dziewczyna mocno zdziwi. Bo to że wszystkich (usunięte przez administratora) to wiemy. Jest jeszcze jedna co ma najwięcej do powiedzenia i nikt z nią pracować nie chce ale każdy ja toleruje bo musi i też z D zmiany tylko ze z wkładów. Więc na miejscu tych osób dawno bym zrobił z nimi porządek a nie udawal że nie ma tematu

Xxx

No chyba wiecie że jak jest awaria to gdzie go szukać u czarnej może jej akurat polki robi albo na fajce teraz nie chodzą na 5 tylko na 7 ale nie razem tylko sms wyjdz bo jestem i tego nikt nie widzi że wiecznie z telefonami łażą jak psy za sobą a ja od maszyny odejść nie mogę bo zaraz zjeba niby kamery a nadal (usunięte przez administratora) jest jaki byl

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Szczery

podobno 'spotkanie' z tobą przypomina mieszanie łyżką w wiadrze, wiec nie wiem czy warto oceniać w ten sposób operatorów..

Xxx

A wy naprawdę macie za mało pracy na maszynach żeby zajmować się takimi bzdurami czy życie osobiste zbyt nudne że trzeba sobie polakami o innych urozmaicić. Naprawdę zajmijcie się tym co trzeba a wszystkim będzie lżej się pracowało i do pracy przychodziło. Jeśli ktoś z kimś albo ktoś z kimś kiedyś był to to jest tylko ich sprawa nie wasza do cholery jasnej. Ja naprawdę was nie ogarniam. Niby dorosli ludzie a jak gownarzeria w podstawówce. Zauważyłem że najbardziej zawistne na tej firmie są kobiety a dlaczego to wszyscy chyba się domyślamy

Mati

Pracuje już kilka lat w tym czasie mogłem pójść gdzieś indziej ale zostałem bo w zakładzie wcale nie jest tak źle. System 4 zmianowy ma swoje plusy i minusy, z plusów na pewno jest to że przynajmniej mogę popatrzeć na całkiem całkiem niezłych kolegów zwłaszcza na jednego magazyniera. Jest na czym oko zawiesić;)

Hmmmm

Problem w tym że te pierdoły mimo że mało interesujące i tak są ciekawsze od tej pracy...

Too

Pozdrawiam tych co tak narzekają na 4 zmiany że 7 dni pracy że 1 weekend wolny w miesiącu. No ironią hasło w majówkę do pracy i ci co najbardziej narzekali pierwsi się wyrywają. Bo setka. Tym co mają wolne i spędza miło czas 1-3 mają życzę super pogody.

@Too

Masz rację, tak to płaczą po kontach że nie ma wolnego a od razu tylu chętnych, (usunięte przez administratora)

Czy ktoś kto pracował tu jako operator maszyny mógłby mi napisać jakie wymagane dokładnie są umiejętności, jak bardzo skomplikowana to praca itd? Co trzeba umieć żeby się dostać na to stanowisko? Na co się przygotować, czego się nauczyć do rozmowy o pracę?

Too
@Kandydat

Nie trzeba mieć umiejętności potrzebna jest osobą jako sztuka góra myśli że operator ma tylko dwa przyciski

Kandydatka

Witam czy wszystkie zmiany na produkcji pracują w weekendy? Pytam bo dowiedziałam się że pomimo systemu 4-zmianowego soboty i niedziele są jak na razie wolne.

Zuzia

Jak utworzyć konto na stronie bolsius pracownika??

Dominik

Powiem tak firma może i chce mieć jakieś perspektywy ale praca tu to dno idea metry mułu Knociarki się psują co rusz a najlepsza jest na 220 H7 tam to operator ma co się wkurzać i oczywiście nikt nie reaguje. BHP coś takiego nie istnieje zwłaszcza na tworzywach dopiero gdy coś komuś się stanie są podejmowane kroki

Cześć

Pytanko mam na 3H nie ma premii bo nie wyrobiono się z braku obsad na maszynach? A dział gdzie mało zleceń starcza obsady na maszyny to premia jest. Jeśli tak to po co się 3h staracie jak i tak nic z tego nie macie.pracownik ma zabrane bo plan przewyższa fizyczne możliwości pracowników? Starym zwyczajem komu zabrać - biednym. Komu dać-to nie podlega dyskusji.

@Cześć

podejście typowego polaka - im mniejsze ma pojęcie tym chętniej się wypowiada..

Czesc
@pracownik

Wy pany macie pojęcie uciekacie od prawdy starając się sklucac pracowników, pochwalać kapusi robić wszystko byśmy żyli w niewiedzy tylko nie wiesz nie typowy polaku jakie są skutki tego. Jeszcze nie widzisz jak pracownikom jeden po drugim skrzydełka opadają że działy i zmiany coraz bardziej się nie zmosza. Do tego doprowadzają nie typowe polaki. Panie Pracownik a za donoszenie jest premia? Np jak się wskaże kogoś kto kradnie lub coś innego

Maja
@pracownik

Prawda czy nie i tak zabieracie tym co mało zarabiają. Pracownicy się starają a tu premii nie ma i otwierają oczy po co dawać z siebie dużo w pracy i starań. I tak coś wymyślą żeby premii nie było. Proste

Pracownikczka
@Czesc

(usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora) i żadne tłumaczenie o donoszeniu tego nie zmieni. Zastanów się co piszesz bo też mogą (usunięte przez administratora) twoj dom albo ukraść samochód i co nie doniesiesz na policję . Śmiech na sali.....

Pracownik haha

Wielkie udawanie że praca jest żal i śmiech na sali

Buli

Chodzimy na 4zm. wiadomo jest miesiąc ,że więcej dni przepracujemy więc należy się dzień wolny .Ale firma go zabiera pytam dlaczego? . Teraz już na inwenture zabiorą ale ja nie mogę sobie wybrać dnia wolnego a kto go przepracował panie w biurze albo (usunięte przez administratora) co chodzi po hali i dzień dobry nawet nie potrafi powiedzieć .Do kadr nie można przychodzić od1-10 załatwic spraw więc niech chodzą też na 4zm. Niech zobaczą jak to jest chodzić w soboty i niedziele do pracy zamiast poświęcić czas rodzinie .Nie tylko pracaą człowiek żyje.

@Buli

(usunięte przez administratora) to firma powinna wysłać na szkolenia z zakresu kultury osobistej. Tak jak mówisz, rozdepnal by cię a dzień dobry nie powie. Chodzi po hali wygięty jak paniczek

Aleksandra
@Bla bla

i to w sumie aż tak przeszkadza w warunkach zatrudnienia czy dlaczego o tym piszecie? a co z samą w sobie specyfiką pracy jeśli o wykonywane zadania chodzi. Tu problemów nie ma i robić można?

@Buli

Święte słowa piszesz a ten piękny nie mówi dzień dobry bo się ma za nadczłowieka bym tyle zarabiał co on też bym dzień dobry nie mówił

Oper
@Buli

Kiedyś w kadrach się wyrabiała jedna pani bo było dużo pracowników produkcji czyli małe stawki teraz jest dużo pracowników nie produkcji i duże stawki a wysokie liczby gorzej się liczy niż male

Maja
@Aleksandra

I napisała pani co wiedziała. Jeśli chodzi o samą specyfikację pracy wykonywanie zadań to ktoś wymyślą miksy maszyny tego nie trawią, zalewania nieciekawe duży odpad naciski że mało technologia udaje że się zna i tak wszystko spada na operatorów i panie pakujące.

Żadna uczelnia nie nauczy kultury osobistej.TO WYNOSI SIE Z DOMU

Była pracownica
@Oper

Ciekawe kiedy była jedna pracownica w kadrach...

Opera
@Była pracownica

Kiedyś była jedna Pani która się tylko tym zajmowała

Setka
@Maja

Jedyny technolog co coś wiedział się zwolnił mowiee o H7 ale takich tutej niepotrzeba

@Setka

O tak, najlepszy technolog jaki mógł im się trafić. Potem był następny, ale wytrzymał dwa miesiące.

Oper
@Aleksandra

Odpowiem. Tak przeszkadza takie zachowanie pokazuje podejście wysoko postawionych do pracownika. Nie będę się rozpisywał nad wpływem zachowań między ludźmi. Np pani przekierowywuje temat tego pana i i subtelnie mówi*czy to przeszkadza o specyfikacji pracy wykonywanych zadaniach'' a w tłumaczeniu na nasze nie glapcie się glowa na dół i do roboty. Umiem czytać ze zrozumieniem.

Niezadowolony

Nie polecam obszaru tworzyw sztucznych wysoki nacisk przez (usunięte przez administratora) plus niska obsada operatorów na zmianach W planach mają zrobić jeden operator na 6,7 maszyn gdzie aktualny stan maszyn jest tragiczny operator lata od maszyny do maszyny i jeszcze z pretensjami że czemu tak że zła jakość pojemnika itp ale piękne słowa: szybciej taniej dobrze , i trzeba szybciej biegać.

@Niezadowolony

Tak na tych plastikach to jeszcze na dekiel można dostać chodzenie od maszyny do maszyny w potężnym hałasie.

Chlop

A to niby wolne w tyn wykynd to mi z urlopu zabierum nie. Tak se narzucajum i rzundzum nami i naszymi urlopami. Wolności wróć!

@Chlop

W lipcu na bezpłatnych pojedziemy. A po drugie, niektórzy idą w weekend do pracy i będą mieć zaoszczędzone urlopy. Jeden nie będzie miał nic a drugi będzie się śmiał,że on ma zaoszczędzone. Wybrańcy chodza

Jacek

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)7 dni w tygodniu do pracy i półtora dnia wolnego mistrzowie to jak (usunięte przez administratora)maja wybrana grupę osób co ja szanują a reszta to dawaj do roboty bo limity do zrobienia są

Zbulwersowana

No i poszło w eter kto ile dostał podwyżki między Paniami. Panie mini grupowe dostały mniej niż panie które nie mają takiej funkcji więc o co tu chodzi??

Wiktoria
@Zbulwersowana

Czy wynagrodzenie było równe dla obu płci? Jeśli występuje system 4 zmianowy, to czy istnieje możliwość pracy tylko na jednej zmianie?

Pracownik haha
@Wiktoria

Jeśli chcesz jedna zmianę to tylko do biura do biura hej na dole o ja ciekrece nie zobaczysz niż podstawa nic więcej nic więcej hej do góry miliony maja tych na dole obrabiają każdego grosza im oszczędzają hej

@Zbulwersowana

Jak o co chodzi, o układy gdy się podlizujesz i donosisz to jest kasa a gdy nie trzymasz palca gdzie trzeba kasy nie ma przecież od lat to tu norma. Obserwuj i uważaj coraz więcej jest tych innych

nick

drodzy zarzadzajacy, bardzo niepokojace sa ostatnie opinie i komentarze o firmie; wrazenie chaosu i frustracji; zastanawia rowniez kompletny brak reakcji na dotykajace firme komentarze, czy nikt nie zarzadza tym kanalem? czy firmie jest obojetne, ze marka produktu jest budowana rowniez poprzez kulture i srodowisko pracy? serdecznie pozdrawiam Wszystkich Pracownikow, zyczac przede wszystkim zdrowia i pogody ducha i wytrwalosci:)

X

A ja mam pytanie dla wszystkich którzy są nie zadowoleni z tej pracy. Co wy jeszcze tam robicie! Świat stoi otworem....

@X

Na 100% jestes z tych .....plątkow,co 8 godzin kreca sie po halach i udawaja że coś robią.Nawet nie wiesz,kto na Twoja pensje musi zapiepszac taki trochę nie ogarnięty jestes,zal

Żenada

Szkoda mówić, pochodzą chwilę po halach i mają najwięcej do powiedzenia. Najlepiej jak są nowości na szklankach, byłam świadkiem jak kilka osób z różnych działów firm stało nad nami przez kilka godzin i debatowali czy aby na pewno knot jest prosto i oni za to pieniądze biorą serio.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.