Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

małaMi

co nam szykujecie na mikołaja ? świeczki ? hahaha

@małaMi

Na mikołajki? To macie tutaj jakieś upominki na mikołajki? A poza tym jest jeszcze jakiś dodatek na święta lub paczki?

Nasi pracownicy dostają upominki na mikołajki, a na święta dajemy pieniężne świadczenia gwiazdkowe.

Zauroczony

Pozdrowienia (usunięte przez administratora)Robicie dobra robote ????Wiecej takich pracownikow. Jest z kim porozmawiac (usunięte przez administratora) ????????????????. (usunięte przez administratora)

Rozumny inaczej

May możliwość wypełnienia ankiety. No ok. Ankieta anonimowa. Czy to prawda,jesli na kopercie nazwisko a w opisie cytuje,, zaloguj się za pomocą swojego osobistego kodu. Moje pytanie dla czego ten kod miał trafić w kopercie z moim nazwiskiem. Czemu naprawde służy ta anikieta?

@Rozumny inaczej

Aby zapewnić Państwu anonimowość do przeprowadzenia tej ankiety zaangażowaliśmy niezależną firmę zewnętrzną o nazwie Great Place To Work, która specjalizuje się w tego typu badaniach i działa w tej branży od 30 lat. Ankieta zawiera pytania dotyczące Twojej opinii o warunkach codziennej pracy i o naszych liderach. Twoje odpowiedzi są całkowicie poufne. Zależy nam na Państwa opinii i będziemy wdzięczni za jej wypełnienie. Odpowiedzi posłużą do określenia dalszej ścieżki rozwoju firmy, tak aby i Wam i Nam dobrze się tu pracowało. Indywidualny login jest tylko po to, aby każdy mógł wyrazić dokładnie jedną opinię.

Masz racje. W sumie to nie do końca ankieta jest anonimowa skoro trzeba się podpisać i wklepać swój kod. Każdy pracownik musi ja wypełnić? Przez to że trzeba podać swoje dane nie będzie w niej przekłamań i słodzenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mało ważne

Niech sprawdzą hale-7 kto i ile razy wychodzi na papierosa a mało robi

Cichy
@Mało ważne

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)co nic nie robią a się żądzą zrób to i tam to więcej stoją gadają z osobami co są na pakowaniu i chodzą na fajeczki kiedy chcą kiedy zakład sprawdzi kamery komu oni płacą i za co

Gościu
@Mało ważne

Możesz przejść na 7 halę jeśli tak źle jest na p1. Na pewno poczujesz się jak w domu Na p1 też jest fajnie ale trzeba umieć się odnaleźć niestety, z czym może masz problem Co ciekawe przystanek obok warsztatu jest non stop oblegany przez różnych ludzi więc nie płacz że trzeba sprawdzać h7. Patrz na siebie i nie nakręcaj ludzi z p1 na p2 bo za moment będziemy mieli skanowanie siatkówki oka w kiblu przez takich jak ty, a jak już coś masz to wal śmiało w 4 oczy co boli. I doceniaj to gdzie pracujesz, bo tutaj nie jest źle, są zakłady w których (usunięte przez administratora) nie możesz mieć butelki wody.

Aktualność
Szanowni Państwo,
wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.Firma Bolsius i administrator serwisu GoWork.pl czytają wszystkie Wasze komentarze.

Jednak opinie, które łamią regulamin, bądź przepisy polskiego prawa (np. komentarze personalne), będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

W przypadku skrajnych naruszeń, będziemy zmuszeni do weryfikacji adresu IP osoby komentującej w celu wyciągnięcia odpowiedzialności prawnej.Obrażanie osób, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy nie może być akceptowalne, ponieważ polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia.

W przypadku sytuacji konfliktowych dotyczących konkretnych osób prosimy o kontakt z Działem Personalnym firmy Bolsius, który jest do Waszej dyspozycji.
Too

Hej H3 i 5. Zauważyliście pracownicy moi że dekoracja zbywa maszyny my przejmujemy no ok. Ale dla czego my mamy pracować mniejszym składem osób. (usunięte przez administratora)

Po racownik
@Too

Witam co to znaczy zbywa maszyny to że nie ma pracy na H3 i dostajecie maszynę z dekoracji żeby was na urlopy nie wysyłali i na odwrót bo z tego co pamiętam to dekoracja przejoła 4 maszyny od momentu 4 brygad wszędzie a jeśli chodzi o obsadę to albo trzeba się dokształcic albo zapytać kogoś kompetentnego bo z tego co wiem to każda maszyna z actinem ma określonym ilość osób na maszynie i ta ilość jest wpisywana w system podczas pracy nie ma inaczej

Magazynier

Byłem ostatnio na nad godzinach (usunięte przez administratora), Szczerze nigdy nie spotkałem tak fajnej i normalnej koordynatorki na hali 7, super dziewczyna, jako jedyna ze wszystkich zmian na hali 7. Oby więcej takich

jeżu..
@Magazynier

albo ci ktoś zapłacił za napisanie tego albo pomyliłeś firmy. albo cię po prostu poczęstowała fajką

@jeżu..

Haha, a dlaczego to? Atmosfera nie jest jednak taka fajna jak tu opisuje kolega? Pytam, bo interesuje mnie praca na magazynie. Tak nawiasem to te nadgodziny często wypadają? Są one dodatkowo płacone?

Xxxxx

Nadgodziny są bardzo rzadko(usunięte przez administratora) A atmosfera jest zależna od tego czy umiesz się odnaleźć w grupie ludzi, jeśli nie umiesz to zostaniesz pożarty przez innych Co do wypowiedzi wyżej, to ewidentnie koleś został poczęstowany fajką

@Xxxxx

Sugerujecie, żeby się po prostu dzielić z kolegami tym co się ma i praca będzie szła do przodu w milszej atmosferze? ;p mnie akurat praca jako młodszy spec od badań i rozwoju interesuje, są wskazane w benefitach integracje. I teraz pytanko czy miedzy działami tez jest ok? ;) jakaś impreza ostatnio miała miejsce?

Zainterseowany

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego na woj.Lubelskie. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat pracy , warunków itd.

Brak słów

Wchodzę na to forum raz na jakiś czas zobaczyć czy pisze tu ktoś o czymś ważnym dotyczącym pracy. A tu jad leje się litrami, a problemy takie że głowa mala. Ludzie zamiast wolny czas którego nie mają podobno na 4 brygadach spędzać z " rodziną" lub na swoich problemach to oczywiście nie bo ważniejsze jest kto w czym chodzi do pracy, czy się ktoś uśmiecha czy nie.

@Brak słów

@Operator chyba nie wiesz co piszesz, albo nie masz porównania obu obszarów. (usunięte przez administratora) więc faktycznie lepiej jak każdy może robić co chce. (usunięte przez administratora) Szkolić więcej ich trzeba, bo swoje zasady mają a nie zawsze dobre czego późnej są konsekwencje. Jak ludzie niewykształceni mogą zarządzać innymi, śmiech

Czyli pracownik wyżej nad mistrzem. Na P2 nie tylko koordynatorzy wyżej się noszą, dużo jest osób którym zdaje się, że wszystko im wolno. Osoby blisko mistrza i koordynatora też piórka obrastają i zdaje im się że są nietykalne. A mistrzowie (Panowie) w siódmym niebie

Operator

Mówcie co chcecie, ale na H7 dzieje się dużo lepiej niż było na początku. Powiem więcej! Jest zdecydowanie lepiej niż na P1. Zupełnie inna atmosfera i nikt nie patrzy na Ciebie spode łba. Premia mogłaby być regularna, ale cele są nierealne! Ciekawe czy tym z biura też się uwala premie tak jak nam.

@Operator

No to dobrze, że jest dobra atmosfera, szkoda, że te premię tak obcinają, mówisz, że się poprawiło to co się zmieniło? Dlugo już pracujesz? Bo zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale trochę się stresuję, pamiętasz jak wyglądała rozmowa?

Wilma Flinstone

Hitem nad hity według mnie jest laska z hali 7 (imienia nie znam i nic straconego) która jednego dnia mówi ci cześć z uśmiechem od ucha do ucha a następnego dnia albo udaje że Cię nie widzi albo co prawda odpowiada ale ma przy tym minę jakby ktoś jej (usunięte przez administratora) pod nosem. Takie zachowanie jest dość niepokojące, może świadczyć o rozdwojeniu jaźni lub innej tego typu chorobie ( być może potrzebuje pomocy) . Wykluczyła bym raczej opcje o kiepskim samopoczuciu czy też problemach w domu , bo kto normalny reaguje na nie w taki sposób że nie odpowiada ludziom cześć? Naucz się szanować ludzi dziewczę, bo kiedyś ładny uśmiech może nie wystarczyć, i ludzie zaczną zwyczajnie Cię zlewać, a nie zawsze będziesz pracowała wyłącznie w towarzystwie swojego kółka adoracyjnego. Rychłego powrotu do zdrowia.

Xxx

Wypowiedź wydawała by się dorosłych ludzi że gora na to nie reaguje to ja się dziwię.

Xxx

Mi się osobiście wydaje, że na pisał że na pisał to mężczyzna który poczul się urażony odrzuceniem. A jak wiemy mamy na firmie jednego a może dwóch takich co żadnej okazji nie przepuszcza. O kim mowa to doskonałe wiemy. Pozdrawiam kolegów.

Pracownik haha

Jak podejść do biura jak mieszka w Holandii co Ty za pierdoły piszesz.

Joe
@Pracownik haha

Może wtedy gdy jest na miejscu w Zalesiu? I po co zaraz taki jad w Twojej wypowiedzi? Chciałeś zabłysnąć?

Do Joe
@Pracownik haha

Właściciel raz w miesiącu jest w Zalesiu. Ma też swoje biuro tutaj

Zainteresowana

Witam czy zakład w Zalesiu szuka pracowników na produkcji? Nie chodzi mi o stanowiska operatorki lub farbiarki bardziej pakowanie

Bla bla
@Zainteresowana

Co wy macie z tym pakowaniem. Jesteś przyjęta do pracy i pracujesz na każdym stanowisku. Tam gdzie cię wyślą tam idziesz a nie że tylko i wyłącznie na pakowaniu. Zresztą przy frezarce też się pakuje świeczki. A po drugie to prędzej Ukrainę przyjmą nic Polaka

A

Zwroty na dzień dzisiejszy są ok. Prace mamy Wysyłamy towar, klient zwraca, znów, przerabiamy i wysyłamy i tak w koło. Rzekł bym perpetum mobile. A klient szuka nowego producenta.

Lucy

Ogłoszenie na ich stronie głosi "operator/ka maszyn". Czyli kobiety też mile widziane są w zakładzie? Widzę, ze pracujecie na 4 brygadówce, powiedzcie proszę jakie teraz stawki obowiązują. Mieliście podwyżki w tym roku? Jak często je w ogóle przyznają? Ponoć dają dodatek za pracę zmianową... Ile on wynosi? Kwestie urlopowe jak są rozwiązywane? Nie robią problemu jak ktoś potrzebuje pilnie wolne wziąć?

Qwerty

Witam, jak z pracą na magazynie ? Jakieś szczere opinie ?

@Bozydar

No bo trzeba lizać (usunięte przez administratora) to w tedy cie zostawią a co do pracy tam trzeba najpierw robić na co się przyjąłem a nie co innego..... Bo przyjmujesz się jako operator maszyn a robisz co innego więc o czym my gadamy a chęci zawszę są tylko jak się nie robi to co się powinno to się nie dziw....

Xxxxx

Nie polecam Firmy Bolsius co tam się dzieje to jest jakaś maskara przyjmują pracowników na okresy próbne robią szkolenia każą podpisywać jakieś papiery lojalnościowe że jak się zwolnisz sam to trzeba będzie oddawać za te szkolenia pieniądze a jak mija okres próbny to wypad i to jeszcze 3 dni przed informują że nie przedłużają umowy jak nie lizesz (usunięte przez administratora) to za pomnij że ci przedłużą umowę przyjmujesz się jako operator a robisz coś innego w ogóle ten zakład to dno.....

@Xxxxx

Nie bardzo rozumiem. Dają lojalnościówkę żeby zatrzymać pracownika a potem i tak zwalniają? Trochę jedno przeczy drugiemu. Wiesz ile karzą zwracać jakby ktoś sam chciał odejść? To szkolenie jest bardzo drogie?

Bozydar
@Xxxxx

Jak się nie nadajesz do roboty to się nie dziw że nie przedłużyli umowy, samo przyjście do pracy nie wystarczy, trzeba jeszcze chcieć czegoś się nauczyć i coś opanować a nie tylko łazić z kąta w kąt

Guuvubi

Jaki bank godzin jak zleceń nie ma i będą znowu zwolnienia rekordowe !

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.