Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

Antyfanka

Gorąco firmy nie polecam. Szkoda czasu i nerwów młodych ludzi. Nie łudźcie się na 500 zł dodatku do 4 brygad,co dadzą to w premii wezmą.. W czasach gdzie firmy mogą pozyskiwać prąd praktycznie za darmo ( przy takiej firmie inwestycja w to jest oczywista) u nas pracuje się na 4 brygady,bo szkoda prądu,bo kosztuje,po co ma stać itd. Firma nie jest ani nowoczesna ani ekologiczna. Gdyby nie ten porąbany system, szło by fajnie pracować.

Kinga
@Antyfanka

Dokładnie szkoda słów, dodatek do 4 zmian i tak jest żenująco niski to śmianie się ludziom w twarz...

Zniesmaczona

No i stary temat wraca jak bumerang... Drogie Panie i drodzy Panowie toalety służą do załatwienia potrzeb fizjologicznych a nie jako miejsce schadzek na przerwie bądź poza nią. Nie wspomnę już o tym że Panowie mają osobną toaletę a z racji tego że na szóstej hali w ubikacjach nie są pod dam sufit to wszystko słychać. Nie tylko ja już słyszałam różne odgłosy... Portierzy mają teraz co chwilę sprawdzać toalety bo kilka osób ma dziwne upodobania, jak w szkole....

@Zniesmaczona

Nie denerwuj się myślę że najlepsza na świecie jest miłość w klozecie. Po konsultacji z tymi osobami obiecali wpłacić kasę na wiadomy fundusz ojca prezesa przez co otrzymuje się odpust zupełny i już portierzy nie muszą pilnować toalet. Ma ktoś spłuczkę do sprzedania

Do zniesmaczona
@Zniesmaczona

Skoro stawiasz takie oskarżenia to podaj konkretne nazwiska. Takie pisanie to o niczym nie świadczy

@Do zniesmaczona

Gdybym napisała choćby z imion to zostało by to usunięte, zresztą nie oszukujmy się i tak duża część zakładu wie o jakie osoby chodzi to żadna tajemnica...

@Do zniesmaczona

Przecież jak podam konkretnie to usuną wpis. I tak większość zakładu wie jakie osoby chodzi...

Opera
@Zniesmaczona

Ja np nie wiem o kogo chodzib

Monoworld

Witam. Idę w tym tygodniu na rozmowę do Bolsius. Jak tam jest w firmie? Zarobki? Robicie na akord? Jak to z pracą wygląda? Na kogoś uważac?

@Monoworld

Oj tam chodzisz na 4 zmiany dziwisz się że dużo maszyn mało pracowników a innych jak dużo ho ho i sobie zarabiasz myslac o tym że kiedyś to były czasy i weekend był w weekend.. Kto ma to ma

Pracownik haha

Teraz zmiana systemu pracy od stycznia ???

@Pracownik haha

Podobno coś myślą ale nikt się nie zapyta tych osób co chodzą cały czas na 4 zmiany już niektórzy mają zaplanowane wizyty na drugi rok i co? Nikogo to nie interesuje bierz urlop i finał pomimo tego że cały prawie urlop i tak ci zakład zabierze. W ogóle nie mamy nic do powiedzenia bo podobno 3 hali nie odpowiada system a jak chodzili normalnie i trzeba buło przyjść na nadgodziny to im odpowiadało!

Bla bla

Dokładnie, masz rację.

Pracownik haha

Nawet juz wiem której zmianie nie odpowiada ten system A ten który proponują jest jeszcze gorszy niz obecny i dużo osób jest za tym zeby zostało tak jak jest.

On
@Pracownik haha

W sobotę i niedzielę macie wolne Brawo Po poludniu Planując kogoś odwiedzić w weekend planujcie półtora miesiąca do przodu. I nie wszystkie zmiany na 3 hali tak chcą tylko to ustawka podd jedna zmianę jest. Przyjmując pracowników w takim systemie należy poinformować że weekend to mażenię. A zwalniali się u nas przez wprowadzenie tego systemu który teraz jest. Młodzi chcą się wyszaleć w weekend więc zakład się będzie starzał. To proste. Proste dla mnie.

PP

Tych co chodzili cały czas na 3 zmiany też nikt nie zapytał , dostali grafik I tyle I nikogo nie interesowało czy mają zaplanowanie jakieś wizyty itd. I nie wiem co w tym dziwnego że ludzie chcą mieć wolne weekendy ,to jest normalny system pracy . Można wtedy spędzić czas z rodziną. I jesli chodzi o nadgodziny nie wszyscy na nie chodzili. A na 4 zmianach wszystkie weekendy w pracy oprócz jednego. A ci co się przyjęli na 4 zmiany widocznie im pasował taki system pracy.

Gabriela
@PP

A jest jakaś różnica w pracach na produkcji na 3 a na 4 zmiany? I piszesz coś o nadgodzinach, ciekawam, czy są płatne. W ogóle teraz uważam najważniejsze zarobki, żeby człowiek nie wylądował pod namiotem ze świeczką, która wyprodukował :/

@Gabriela

Najważniejszy jest człowiek. Chęć życia jest wykorzystywana przez rządy, urzędy jak ZUS marmur, skarbówka, zakłady pracy i z tego co nam zostaje żyjemy czyli może 30 procent na czysto to nasza kasa. Ty piszesz ze kasa najważniejsza a ja napiszę że bez kasy trudno żyć. Pozdro

@Pracownik haha

A jeśli zostanie wprowadzony znów inny system zmian to będzie traktowany jako cztero zmianowy czy jako trzy zmianowy czyli weekendy w lesie i dodatek za 4 zmiany zabrany. Nie ma jak to biednych dobijać (usunięte przez administratora) 500 minus. A grafik jest do końca stycznia czyli kombinacje w toku

@Pracownik haha

obecny system 7dniowy jest nienormalny i (usunięte przez administratora)

@Pracownik haha

to rób se 7 dni w tygodniu jak (usunięte przez administratora) system 4-1 jest lepszy

@astronom

system 7 dni jest nienormalny !!!

@Pracownik haha

zmiana nastąpi kwestia czasu !!

@astronom

No napewno lepszy jak się pracuje 2 dni dłużej i myślisz że okienka będą do wykorzystania kiedy Ty chcesz jesteś w błędzie one są do dyspozycji zakładu myśl ta makówka troche jak jesteście tak zmenczeni to poszukajcie innej pracy a i weekend raz na 3 miesiące No gratulację.

Cmok
@astronom

No jak się będzie latac płakać jak to jest się bardzo zmenczonym No i przytym brak dodatku za brygadowe ale kokosy będą az się nie mogę doczekać tych milionów na koncie

Cmok
@astronom

O latanie nic nie pomogło jak mi przykro szukaj nowej pracy jak Ci tak źle

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Chlop

Hej slyszolym że ta czorno co na palcach chodzi idzie na innum zmianę operatorki szkolić buaaaahaha

Ktoś
@Chlop

Niech idzie, nikt za nią płakał nie bedzie. Kabel i (usunięte przez administratora)! Na poprzedniej zmianie sie cieszyli, ze sie jej pozbyli! Widzi wszystko u wszystkich i donosi! Mistrz zapatrzony w nią jak w obrazek! Ale ze wiecznie siedzi w tel i (usunięte przez administratora) ze swoim (usunięte przez administratora)to tego nie widzi! Nalezy zadac pytanie kto rządzi? Ona czy mistrz!!??

Ja słyszałem że podobno czorno ma na 7 hale przejść szkolić tam jakiś operatorow

Hl

Ja mam umowę do końca stycznia wie ktoś czy będą przedłużać,bo nic mi nie powiedział.

Hl

Co dają na święta znaczy ile kasy oprócz tych super świeczek?

@Hl

Jeśli by napisać liczbę ile dają tak zostanie wpis usunięty dlatego że w tym kraju nie ma wolności słowa tym sposobem powoli stajemy się niewolnikami systemu. Zapytaj kogoś w realu

Agafi

Dzień dobry mam pytanie czy po nowym roku zakład znów będzie na nas wymuszał wybieranie naszych urlopów. Postój ma być tydzień więc coś kombinują a pracy po nowym roku zapewne nie będzie więc? Z pracownikiem się nie liczą zawsze musi być stratny. Wyżej to inna bajka, a zauważyliście jak nasi przełożeni unikają konfrontacji z pracownikami. Tylko e-maila napiszą i trzeba go tłumaczyć ha. A dygresja jeśli ogoloca nas z urlopu cóż pozostaje-lekarz. Pozdrawiam niebieskie i zielone mundurki

Jakie zarobki ma operator maszyny?. Dostałem ofertę pracy na 4 brygadówce.

No i wiesz

Dodatek za 4 zmiany I pensja najniższa krajowa

Maja
@Kandydat

Ta firma jest dziwna w zarobkach jeśli masz plecy to na start możesz dostać dużo i nie trzeba mieć umiejętności

@Kandydat

Spróbuj i dobrze negocjuj na 4 zmiany nikt nie chce przyjść i gdy dobrze po walczysz dostaniesz tyle co dobry operator z 10 letnim stażem a stosując ulkady to przełożony Ci wpisze ze umiesz obsługiwać z 20 maszyn to od razu kasa leci nad tym nie ma kontroli no wiesz układy

Zieluny

Dzień dobry Jo się pytum czy na Lini takiej tam na jednej zmianie jest 4 operatorów a u nos jest 3 operatorów to mogymy robić 25 procynt mniej i w jaki sposób mistrz ukrywo pisząc obsady trzech a jest czterech i paradoks czterech jest na zmianie przez którą zredukowano operatorów do trzech

Hl

Jakie znowu zmiany od stycznia?

Zadowolona

No i co? Tak wszyscy tu pisali że to już koniec i co się okazało? Zakład ma się całkiem dobrze część pracowników wraca nawet Ukraińcy to znaczy że praca jest. Ci którzy nie wrócili niech żałują bo teraz już będzie dobrze i pracownicy są doceniani. Dziękuję szefostwu że tak sprawnie poradziło sobie z problemem i dbacie o nas bo gdyby nie wy to pracy by nie było, jesteście wielcy a ci wszyscy malkontenci w końcu to zrozumieją.

A
@Zadowolona

Ale gniot pisany pod publikę masakra ta mała ilość maszyn która idzie ha (usunięte przez administratora) uwierzy że jest dobrze. Zobaczymy jak z jakością bo znów macie padrugi i wszystko idzie w karton a to nie czasy 'klient (usunięte przez administratora) wszystko kupi'. No i Polaszki Ukraina umie się postawić a my zgadzamy się na wszystko jak osly.

Subzero
@Zadowolona

Ten komentarz że tak fajnie napisała osoba co dostała cała premie i posadkę grzeje. Tak pracowników swoich zwalniacie ze stażem a oni maja czekać na miłosierdzie tej firmy bez środków do życia. Pani Zadowolona chyba rozum ma w trakcie rozwoju to się proszę zgłosić do działu rozwoju. I cieszyć się z pracowników z zagranicy ha ha znów będą Kinder niespodzianki spakowane dla klienta czyli buble.

Maja
@Zadowolona

Zostałam zwolniona-trauma jak żyć bez pieniędzy i dziecko chce jeść i czekać na co.. Znalazłam pracę nie wrócę z pracownikiem się nie liczą

Cześć

O h 3 i 5 premia produkcyjna bida wszyscy inni mają Ok więc walczmy dzielnie gratis puki prąd tani.

Bla bla

Nooo A ci co mają bank godzin to 11 na odrobek zamiast na setkę. I znowu zwykły pracownik w (usunięte przez administratora) kopany.

A
@Bla bla

To 11 listopada nie będzie seta? Proszę o odpowiedź żeby nie dać się wykorzystać bo prawda od góry nie płynie i mało co tu wiadomo

Toomenn

Kto donosi na zmianie D? Czy to ta czarna? Przez to pracownicy są trzepani na dyżurce i że ludziska wynoszą,. Jednak dolny pracownik to mózg ma w piętach i na palcach chodzi

Too

Hej nie potrzebni znów jesteśmy potrzebni kto by pomyślał a chcieli nas wyrzucić a teraz plis może 11 listopada przyjdźiecie a przyjdźiecie czy nie to i tak dadzą nam Ukrainę i górę nie obchodzą bariery sztuka to sztuka a pracownik Polski będzie się truł z takimi.

Finanse

Czy w firmie nie kontroluje sie stanu magazynowego wyrobu gotowego (problem kradziezy) i stanu materiału i komponentów w toku produkcji ? (problem scrapu)

@Finanse

Tam się chyba już niczego nie kontroluje

Hl

Na jakim portalu ten film ?

Bhp

Czy firma i bhp dba o bezpieczenstwo zdrowie i dobre warunki pracy pracownikow?

@Bhp

Tak dba szczególnie tam gdzie przekroczony jest poziom hałasu i tam gdzie ludzie narażeni są na wdychanie stężonych zapachów

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.