Cognor S.A. Oddział HSJ

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cognor S.A. Oddział HSJ

Krasnal

zapraszamy bhp na wykanczalnie 2 i 3 zmiana zimna wódeczka ogóreczek jakiś mefedronik też się znajdzie. Jak majster daje przyzwolenie na walenie wódki w pracy to chyba jest dobrze nie? Dziwi mnie to że jeszcze nikt nie zginął na d 700. Wystarczy wprowadzić dmuchanie obowiązkowe na bramie Non stoper a przez druga bramę zakaz wchodzenia od strony tirów. Ale cóż mam wrażenie że to przyzwolenie od górne. Na innych zakładach nie do pomyślenia. Cóż działać Panie. Ku.a.a.. nowy prezesie . Jeśli nie proszę opublikować na tablicy ogłoszeń kolo zegara gdzie donosić anonimowo na pijanych kolegów z pracy. Praca z nimi jest ciezka

@Krasnal

Nikt tu nie wprowadzi obowiązkowego dmuchania na zawartość alkoholu bo nikt by tu nie pracował wszyscy praktycznie albo (usunięte przez administratora) albo pijani pracują. Taka specyfikacja tego zawodu nie da się tego wyeliminować to nie niemieckie zakłady gdzie na wejściu ochroniarz dmucha każdego. Wpadnę do was chłopaki na drina. Pozdrawiam stalownia

Polo

A komu tak kabluje???

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HSJ Holding Sp. z o.o.?

Janusz

Malatan

Zapomniałem napisać jeszcze ze gdyby był by przydział firmowy na piersiówkę i pracodawca codziennie by wręczał to pilibysmy tą piersióweczkę a takto pęka o.7 na dwóch i ogóreczek do tego blancika zawsze kopcimy po przerwie. Jeśli ktoś by był zainteresowany z zarządu (usunięte przez administratora) się w pracy zapraszamy na wykańczalnia u nas cały asortyment woda cpanie nawet lachociągi sa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Malatan

No dawać alkomaty na bramę gdzie są? Codziennie pijemy sobie flaszeczkę do tego po przerwie blancik i dnioweczka mija. Panie Prezesie wnioskuję o automaty coca cola i lodem ponieważ lubię pić takie sobie drineczki w tej firmie robota luks. Pozatym jak dostaje cynk że jest dmuchanie na rurkę to ide na druga bramę tam gdzie tiry wjeżdżają i tak z was robie (usunięte przez administratora) hahahah. Pozdrawiamy my się nie boimy codziennie do gardła lejemy

leon

dlaczego Chmura spi na trzeciej w kantorku, i za to dostal premie

Dariusz
@leon

Chmura nie podzielił się, co to za kwota i za co? Zresztą, chyba nawet ważniejsze, co z premiami dla reszty? Od czego są one zależne i co za kwotę dają łącznie z podstawą?

Lunka

Hej.a teraz będzie kontrola od narkotyków zwłaszcza trzech wymienić nazwiska?

@Lunka

I bardzo dobrze, do roboty przychodzi się po to aby pracować, wykonywac codzienne obowiązki, ale nie pić alkohol czy brać prochy. A później gdy przez ludzka głupotę/brak odpowiedzialnosci cierpia niewinnych ludzi to nagle oczu się otwierają.

Pinki

Dawać śmiało jest nas mało to jak szukanie igly w stogu siana hehehhe

@Pinki

Każdy postępuje według własnego sumienia.

Rebacz

Ciekaw jestem za co Chmura dostał taka premie

prosto
@Rebacz

Ile dostal??

W końcu znalazła sìę dobra dusza co Grzegorza doceniła- brawo! Do dobrevo jest sie latwo przyzwyczaić oj tak. Pół miesiaca się w budzie wyspaleś i wyszedleś z fochem. Za dobrą robote jest dobra premia - mi to pasuje.

Ja*idioto
@ja

Wyście się w tamtym miesiącu orobili ???? Nie kompromituj się dzbanie!

Wykanczalnia

Tak patrzę i myślę że ty to jednak jest z jakąś grupą!!! U was piją dupcą i złom robicie!!!

Helena
@Wykanczalnia

Czemu się tak kłócicie między działami? Nie lubicie się, rywalizujecie ze sobą czy jednak musicie grać do jednej bramki? W pracy też takie teksty do siebie mówicie?

Mara

I na dodatek trzymają takich co chorują po kilka miesięcy w roku a nawet smarują gównem lazienke tak jak Andrzej (usunięte przez administratora)

@Mara

Andrzej M.z siedlanki

Zapłacę 1000 tys zł za numer do majsta albo brydzadzisty działu wykańczalnia i zgłoszę problem ze pija wołają alko i dają narkotyki pracownikom.Jesli się ktoś odezwie dam priv.

I chetnie przyjmiesz pracowników do siebie??

Pracownik wyksnczalni

Jeśli masz problem zgłoś do Prezesa i nie nosisz płacić za numer do majstra.

Lunka

Hej .kamery nic pomogą to szefy majster brygadzista odpowiada za rytm pracy pracowników.a oni robią co chcą pija palą (usunięte przez administratora) przychodzą i luz

Mistrzu

To co się wyprawia teraz na hsj to są jakieś kpiny. Zastraszanie ludzi. Kamery są ze nawet pchła nie przejdzie spokojnie. Jedynie dać ludziom kody qr i czytniki żeby mogli łatwiej z kamer łapać. Mobbing mobing i jeszcze raz mobing. Jeden z drugim nie mieli jak się wykazać to założyli kamery. A teraz będą zwalniać ludzi. A później sami poleca. Bo nie będzie miał kto robić na tych kretynów. Niech se w biurach założą kamery a nie, w cieple siedzą. Ludzie się z czasem sami wyzwalniaaja i zamkną zakład. Ale. Tak powinno być wtedy było by dobrze. Źle że się robi po 240 ton czy tam. 200. Mało trzeba dać kamery i pyk karać.. Bo można zrobić jeszcze więcej. Na hali zimno ale to co ważne że są kamery. Brak ciepłych posiłków. Brak jakich kolwiek mikrofali czy lodówki nawet ( mowa o wykanczalni) brak rękawic. Ale to co ważne że są kamery. Bo szarakom nie potrzeba ale na górze wszystko jest. Co miesiąc zabieranie ciężko wyrobionej premi bo kur*a nie można zarobić więcej niż 4 tys. Wymagają od ludzi nie wiadomo czego a sami nie maszyny. Ocieplcie budynek. Wymieńcie szyby. Stwórzcie prawdziwy zakład pracy a później wymagajcie od ludzi efektów pracy. Bo przez kamery tylko się pogrążacie

Barman
@Mistrzu

Na górze bar otwarty tylko dla wybranych, a kto z niego korzysta widać po wyglądzie.

ślusarz
@Mistrzu

Na utrzymaniu ruchu nie ma źle. Trzeba tylko cos robić. PanT popristu nie może widzieć jak ktos siedzi i nic nie robi jak On za dawnych lat jak chodził w brudnym ubraniu. Jak masz 3 szare komórki wiecej niż torba narzędziownia (a to rzadkość nie raz ;) ) to bedziesz mial sie dobrze.

Linko
@Mistrzu

Jak są kamery jak Panie przychodza

zainteresowany

A jak jest na Utrzymaniu Ruchu? Jest sens składać podanie? Jacy są przełożeni? Jaka atmosfera no i kasa oczywiście :)

@zainteresowany

Co to utrzymania ruchu. Kierownik nie ciekawy. Kradnie na potęgę. Majstry nawet. Jestem. Na utrzymaniu ruchu. Praca nie jest ciezka... Wiedza zawsze się przyda. Praca na 1 zmiany. Czasem soboty na zlecenie. Ogólnie praca lekka. Zapraszamy do HSJ

Tomy
@zainteresowany

Utrzymanie ruchu to (usunięte przez administratora) wszystko na spaw drut i drewniany podklad tak naprawia si w tym zakładzie maszyny wyeksploatowane taboret stwarza pozory napraw rozkłada i sklada maszyny i prezesowi kit wciska ze xrobione wszystko sprawne pomaluje farba brudna uje... w smarach maszynę i twierdzi nieudacznik że jest wporzadku. Człowiek taboret myśli że jest niewiadomo kim na tym zakładzie i cwaniakuje za brama pomyka jak (usunięte przez administratora) nie zauważalny. Brak pojecia i kompetencji oraz elementarnego braku kultury którego nie nauczyli rodzice opieszale naprawy zagrażające życiu pracownika. Patologiajednym słowem.

Tomy

To ze taboret to (usunięte przez administratora) numer jeden na tym zakładzie to każdy wie. Ale pysznica nie jest duża I każdy zainteresowany wie gdzie mieszka złodziejska swoją.

Operator
@Tomy

Niech przyjdzie taboret na Zygmunta i prostuje sobie na tej maszynie co ja wyremontował niby. Jak było przed remontem tak jest i po tylko tyle ze farby nałożyli na brud Jak nie było czym dogniatac tak nie ma nadal. To jest celowe działanie przez tą osobę na szkodę zakładu nie tylko odnośnie tej maszyny. Gdyby Prezes się dowiedział co robi dawno by go wykopał przecież nikt nie lubi być okradany i wyłudzane przez niego pieniądze za rzekomy remont.

Ketchup kotliny
@Tomy

Prawda go w oczy kole. Na spaw na drut I na drewniany podklad. Niech zewnetrzna firma wyremontuje srutownice i pokaże na czym polega remont nie na malowaniu brudnej maszyny rozłożeniu i złożeniu i posprzątaniu wokół niej. To jej nie naprawi ale kompetencja rzetelne podejście i części zamienne to podstawa a tu co zenada. W innym zakładzie to nie miałoby miejsca i byłoby nie do pomyslenia . Ale wszystko jest do czasu Prezes firmy otworzy oczy na nieudane inwestycje rzekomo mające na celu poprawienie wydajności i cale te rzekomo wykonane remonty. Pozdrawiam

Bick
@zainteresowany

Tylko nie na wykańczanie tam same narkomani

Kte

Proszę mnie zrozumieć. Majster z działu wykańczania chodzi pijany pije wódkę każdy udaje że tego nie widzi. Mam na to dowody filmiki jak się zawraca chce ktoś? To zobaczyć?

gucio

poka filmik na azaghal18@poczta.onet.pl

rusin2@vp.pl poproszę filmik

@gucio

Już niedługo dostaniesz filmik i jeszcze co on robi

@ja

Nie długo dostaniesz filmik i jeszcze co gorszego robi czekaj zbieram dowody

elo

sami alkoholicy na wykanczalni

Agata
@elo

A przeszkadza ten alkohol innym pracownikom? :P O ile do niczego nie zmuszaja to chyba można robić swoje?

Elo
@Agata

A to ty co dajesz (usunięte przez administratora) pracownikom,?i potem same rozwody

Kte

Jeśli ktoś chce to wyślę.

ktoś
@Kte

To ja chętnie zerknę... Na maila wyślesz?

Qwerty
@Kte

Ja również chętnie zobaczę, wyślesz ma e-mail ?

Qwerty

To wyślij qwerty12345678987@wp.pl

Iwan

iwan575@wp.pl dawaj filmik

Katarzyna
@Iwan

Jaki filmik?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z HSJ Holding Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zapalarka

A wcale że nie jego wina. Tylko każdy się zwalnia z braku premi. I zarobków na poziomie 2900. A praca lekka nie jest.

@Zapalarka

Z powodu przełożonych. Automatyk zwolnił się chłopak bo koordynator "Anrzejek" ciągle się go czepiał, no po prostu "amatorszczyzna" :)

Wolny Człowiek
@pracownik

Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić. Zadaniem każdego kierownika, czy koordynatora jest zarządzać powierzonym sektorem czy wydziałem ( w tym ludźmi ), według własnej wizji i strategii. Natomiast obowiązkiem i zadaniem pracownika jest słuchać i wykonywać polecenia. Komentować i pyskować można sobie w domu - jak nam pozwolą. Więc jeżeli pracownik uważa, że pozjadał wszystkie rozumy i drugi taki jeszcze się nie urodził, to lepiej nie podejmować pracy tylko siedzieć w domu. Niestety w życiu trzeba kogoś słuchać. Walcownia to odejście przeżyje, nie tacy odchodzili. Skądinąd wiem, że dzięki temu atmosfera się poprawiła. Pozdrawiam i życzę owocnej i bezpiecznej pracy.

@Wolny Człowiek

Tak masz rację kadra kierownicza jest od umiejętnego zarządzania zasobami ludzkimi a nie obrażaniem ubliżaniem itd o ile się nie mylę to jest niedopuszczalne..

OK Wolny Człowiek

pracownik Objektywnie: Jeżeli chodzi o tego samego człowieka o którym myślę, to Gość dobrze pisze, klient nie radzi sobie z faktem, że inni wiedzą więcej. Dobra rada dla tego " automatyka" - więcej pokory i pracy nad sobą, a wszyscy na tym skorzystają.

Robol

Tu mało kto decyduje się zatrudnić po zobaczeniu warunków,Ci którzy zaryzykują zwalniają się po pierwszej wypłacie.

robol
@OK Wolny Człowiek

Jedynie ludzie z "kamiennymi" zasadami wiedzą najwięcej

Jolanta
@robol

Tzn kogo masz na myśli teraz? :D Nie krępuj się mów :D

małpka
@Jolanta

Każdy wie o kogo chodzi :D

@małpka

I po co się tu pompowac...? Nr KARABELI 510223523. Pozdr.

LittleJohn

Każdy nawija na ten zakład a ludzi nowych coraz więcej. Będzie tu całkiem dobrze jak wywalą na zbity p..k nierobów i alkoholików. Każdego kto nic nie robi tylko kasę bierze i się drze to za bramę bym w 3 minuty wystawił. Na pierwszy rzut Mistrz Małpka bo na niego to nawet patrzeć się nie da bo taki nieroba.

@LittleJohn

Jak jest na tej wykańczalni w końcu? Są się te 3300 zł na rękę obiecane wziąć?

bolek
@LittleJohn

masz racje a drugi to Chmura.

Edyta
@123456

Gdzie i przez kogo obiecane? Ciężko Ciebie zrozumieć, może poprawiaj literówki zanim klikniesz.

Zly

Do szefa wykanczali d 700. Niech szef zainteresuje się wkoncu tymi nierobami z luszczarki co nic nie robią siedzą w budzie pół zmiany i udają ze cos robią.. Bawią się telefonami nic więcej nadodatek jeden z nich który mieszka w Jarocinie dostał podwyżkę kilka dni temu. Załóżcie im kamerę w tej budzie i będziecie widzieć x robią tak jak jest założona na defektoskopie. Przez takich nierobów ewidentnych morały i wydajność wśród brygady spada ludzie się buntują opieszale pracują bo dlateczego on ma zapi... a inny bawi się telefonem cala zmiane a na nockach Śpi? Szef jak s za nich nie weźmie i za ten problem będziemy tak robic żeby się nieorobic a zarobić. Nikt ich nie kontroluje i nie sprawdzą a jak ktoś ze stołów sobie usiądzie albo pójdzie do budy to już telefony że nic nie robią. Musi się to skończyć. Przez całą zmiane wyłuszczy 15 sztuk i wielce przepracowany jest. A jak na zdas prostuje Non stop cala zmiane za stawki o wiele miejsce niż na luszczarce to jest wszystko wporzadku. Jak Si to nie zmieni w najszybszym czasie bedziemy tak robic że robota będzie szła a ton nie będzie bo tak się da robic. Będą ludzie szlifowac jedna paczkę pół godziny a prostowacze będą po dwa razy prostować jedną paczkę bo kto im zabroni jak wychodzi krzywe ? Nikt i o byle odreci się śrubka ur będą Non stop gościć. Tyle

Piotrek1983

Jak z robotą na wykańczalni? Można zarobić te 3300 zł na rękę tak jak obiecują na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział HSJ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział HSJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 15 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognor S.A. Oddział HSJ