Cognor S.A. Oddział HSJ

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cognor S.A. Oddział HSJ

On

W hsj odkąd pamiętam chowają świstki kiedyś to mi się wydawało śmieszne ale po kilkunastu latach jak człowiek wie jakie są różnice w premiowania to zrobiło się żałosne nikt z tym nic nie zrobi bo hsj to firma pociotkow wujków sąsiadów itd....zaklad dla ludzi bez ambicji i lepszych perspektyw na życie jeśli kierownictwo tyle lat na to przymyka oko to myślę że tutaj nic się nie zmieni hsj zacofane miejsce w którym liczy się tylko jednostka resztę ludzi się gnoii a i tak ludzie się łudzą że może za miesiąc będzie lepsza premia i tak do emerytury jeden zarabia tyle drugi tyle a robią ta sama robotę ale to cały hsj

Rudolf

Powoli mam dość tej firmy pracuję 10 lat i inni pracownicy się wyśmiewają że mamy taką premie i stawki jako brygadziści. Jak mamy się czuć! Ale z jednej strony brak zaangażowania i olewanie porządków to mi pasuje za takie pieniądze hehe. Pracownicy robią co chcą im też to pasuje. A i to wasze TPM wam nie wyjdzie jak będą takie płace.

Po co się czlowieku męczysz? Tracisz zdrowie nerwy i czas.. jest tyle innych możliwości nawet w okolicy. A Ty jednak tu ciągle tu jesteś... to chyba jakaś magia tego miejsca o której nikt nie pisze;)

Rafal

Byłem na rozmowie o pracę ale widok tego zakładu walcowni mnie zniechęcił ,brak parkingów ,brak posiłkow regeneracyjnych a podobno były ,ktoś wypowie się na temat pracy ma walcowni bo warunki nie są najlepsze ,a jak z atmosferą

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
chmura

a mnie podoba sie ten zaklad i praca tutaj

Jan

Tak cały zakład stalowni to chaos ,postój cały tydzień a ruszyć w sobotę i na nowy rok xd będziemy chlać na 3zm na stalowni w Sylwka zapraszamy zarząd oraz bhpowca na bramkę z alkomatem w nowy rok i dziękujemy za wolne święta Bożego narodzenia

Ale faktycznie firma płaci podwójnie za święta i sylwestra? Czy tylko tak gadasz, bo sam bym wtedy przyszedł :P Skoro pracujesz to wiesz może czy warto przyjąć sie na sortowacza? czy może lepiej na kontrolera jakości? gdzie jest lepsza atmosfera? Bo chyba złożę cv na dwa ale nie wiem ewentualnie które wybrać? mam doswiadczenie w dwóch specjalizacjach, pracowałem w podobnym miejscu

Masz minmalna krajowa, za niedzielę wychodzi ci koło 200 zł zazwyczaj masz 3 pracujace ,chyba że są święta jakieś gra nie warta tej kasy ,za sylwestra nie płaci to zwykły dzień chyba że wypada w niedzielę jak w tym roku ,ani kontroler jakości ani sortowacz omijać szerokim łukiem tą firmę

Były parobek

Te dodatki to 600zl za niedzielę przeciętnie w miesiącu wychodzą ,a za nockę masz 4.70 zł za godzinę pracy więcej brygadowy system to nie są ananasy ani żadne frykasy ,ludzie na normalnym systemie zarabia teraz 5 tys ,a tu 4500 zł netto bez nadgodzin wg mnie nie warto

Wiola
@Były parobek

A czy oprócz podstawy i nadgodzin można liczyć na jakąś premię? Jeśli tak, to za co jest ona możliwa? Daj znać. :)

Halina
@Wiola

Premia jest 10 procentowa stała od stawki minimalnej plus druga motywacyjna przeciętnie od +500 do 1500 jest cały czas zależy od działu każdy dostaje zależy od kierownika czy tam dyrektora ile da na dany dział

@Halina

Ooo 500 zeta premii to już coś. Ta motywacyjna jest też za wyniki? Kierownik każdemu pracownikowi może ją przydzielić czy tylko za specjalne zasługi się dostaje?

Robotnik

Mają być inne zasady premiowania od teraz są tacy co kilka tysięcy brali premi kwestia znajomości

Pracownik walcarz

Zarząd tej firmy powinien wykonać kontrolę niepotrzebnych stanowisk za które płacą wypłaty i zredukować je w szczególności te biura i ludzi chodzących w kolo nie mających zajęcia

Pracuś

Nie pracujesz tu to nie wiesz jakie tu układy i znajomości i jedni nic nie robią i tylko liczą kasę

A możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? A dlaczego uważasz, że nieadekwatne, to ile zarabiasz? Jesteś w stanie opisać co dokładnie robisz w tej firmie i czym się zajmujesz?

@Anna

Podstawy wynagrodzenia tylko pociotki i znajomi mają w tej firmie wyższe staż pracy się niestety nie liczy się tu wcale ,

No to firma dla znajomych i ich rodziny takie osoby są tu zatrudniane

Jeżeli tam dalej pracujesz chyba wiesz jak wygląda załatwianie miejsca pracy więc ja z tą firmą nie chce mieć nic wspólnego pracuje w hsw i mam się bardzo dobrze zarobki wysokie i co ważniejsze mam wykształcenie adekwatne do swojego stanowiska co niestety w cognorze można byc i dyrektorem po podstawówce

Już nie pracuje w cognorze i dziękuję za głupie komentarze powodzenia w pracy w tym zakładzie pracuje w hsw przynajmniej szanuje pracownika i stawka jest odpowiednia od umiejętności a nie znajomości

Jasiek

No jeżeli jesteś na wyższym stołku i tak się wyrażasz o pracownikach to właścicielowi "gratuluję" kadry i życzę powodzenia w szukaniu nowych pracowników

Artur
@Marek

Czyli nie ma znaczenia jak długo pracujesz, to zarobki są wciąż takie same jak na początku? Możesz napisać ile to mniej więcej jest, podać przedział? Może są chociaż premie bądź nadgodziny, dzięki czemu wynagrodzenie jest wyższe?

andrju
@Artur

4300zl Na rekę. Jezeli masz ochote to na róznych wydzialach mozesz dorobić ile będziesz chciał.

Sebastian
@andrju

O to rewelacja, że można dorobić sobie. Jest jakiś limit godzinowy tej dodatkowej pracy na innych wydziałach? A no i w przypadku innych wydziałów to tak zapytam jeszcze o jedną rzecz. Mianowicie, czy ktoś nas uczy innych obowiązków, jak ktoś jest chętny albo jakieś szkolenie bądź coś w tym rodzaju? Dzięki z góry.

@Artur

3550 podstawa plus dodatki zmianowe i za niedziele i święta premia 10procent i i motywacyjna bez nadgodzin koło 4k netto

Potwierdzam inspekcja pracy powinna się zająć tym zakładem ludźmi bez uprawnień pracujących na stanowiskach

Jolanta
@Anonim

To jak niby dostali pracę, skoro nie mają uprawnień? :P Chodzi o te osoby, o których piszecie, że to znajomi/rodzina? Bo już się pogubiłam, a poważnie rozważam aplikowanie tutaj. Jak ci się pracuje tak poza tym? Jest więcej plusów, czy minusów?

@Jolanta

Nie ma plusów stawki stoją ,a wynagrodzenie głównie. To premia i dodatki brak jakiej infrastruktury firma 50 lat do tyłu

Grzegorz
@andrju

4300 na rękę jak dostaniesz 1500 premii znaczy sie????????????

Grzegorz
@andrju

Tak 4300 na rękę jak dostaniesz 1500 premii znaczy sie ???? ???? ????

Andre

Potwierdzam co lepsze stołki zajęte przez znajomych i rodzinę ,Dlatego wygląda jak wygląda ten zakład ciągłe braki złomu pod koniec i na początku roku bo ktoś nie ma głowy jak zapewnić ciągłość pracy zakładu a stołeczek zajmuje

Spawacz jakie dokładnie godziny pracy ma? Widziałem ofertę na stronie, dobrze dla mnie, że jest jedna zmiana. Mam już dosyć 3-zmianówek, a tak robiłem wiele lat. Chory po nockach jestem, dlatego chciałbym zmienić firmę.

Spawacz

Zależy w utrzymaniu ruchu może byś załapał na 1zm ogólnie szukaj innego zakładu chyba że chcesz być na brygadowce

Wielkie jajco

Wolne święta ,600zl podwyżki dawno się tak dobrze nie działo w tym zakładzie. Brawo tak trzymać. To jedyny zakład który dał taka podwyżkę a nie musiał.

Lolo

Podwyżka od nowego roku około 700zl,premia niezagrożona,mimo trudnej sytuacji zakładu szefostwo staje na głowie by było nam dobrze a może nawet lepiej. Dziękujemy

@Lolo

Ta premia, to roczna jakaś? czy jakie rodzaje premii tu macie? Dużo tego może dojść do pensji? Ciekawią mnie aktualne widełki płacowe, może masz możliwość coś podpowiedzieć?

Skarbnik

Widełki są minmalna krajowa plus premie i dodatki nocne i świąteczne 4-5 tys na rękę w zależności jaka premia

Pieniążek
@Lolo

Jak tam nastroje po podwyżkach ?

Święta
@Pieniążek

Pierwszy raz od nie wiadomo ilu lat święta wolne brawo dla zarządu tego (usunięte przez administratora)

A.CHMURA

Dostalem premie bo mi sie nalezala.Przychodze do zakladu swiatek piatek robie szesnastki,potrzybuje kasy.Co kogo obchodzi moja premia

Czy pracownicy HSJ Holding Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tomi

Integracja picie wody pod budami. Może jeszcze jakieś Pytania? Materiału cala hala firma od początku istnienia nie miała tyle zamówień zysk w dobie pandemi kilka milionów na czystko. Podwyżek Brak na zewnętrznym plus 30 w środku plus 60 i jazda na.murzynach za 3200 z premia ja (usunięte przez administratora) a poganiacze latają jak głupie.

Rafał

To jest naprawdę tak powszechny problem tutaj? Może warto to gdzieś zgłosić?

Coo
@Rafał

Haha niby gdzie?

Katarzyna
@Coo

A PiP?

nikt
@Katarzyna

Nie jedna instytucja odwiedzała to miejsce... Zasada jest prosta. Przyjmujesz zasady takie jakie są, albo szukasz innej pracy.

Katarzyna
@nikt

Nie jedna? To jakie i co z tego wynikało?

Kierownik Rumun

Tak byliśmy w Arlamowie na baletach za pieniądze ludzi z wykańczalini!!! Dziękujemy wam parobki było super!!!

Nieważne....

Ja pracowałem chwilę... Muszę przyznać kierownictwo super jak i załoga... Dobra atmosfera

Jarek ogarek

Tak jeśli sami je sobie zorganizują . Na karczmę są zaproszenia i to jakieś 3 na wydzial ( kpina) bo tam powinien mieć możliwość pójść każdy pracownik. Odpowiem tutaj na poprzednie pytania o podwyżki- były uwagaaa 100 zł brutto pff to przecież jakby ktoś napluł Ci w twarz i skopał matkę. Ta firma nie ma przyszłości .

@Jarek ogarek

Niby niezbyt wiele, ale moim zdaniem dobre i to. Nawet takich pieniędzy nie znajdziesz na ulicy. Co jaki czas można liczyć na taką podwyżkę? Co do tych integracji, to często mają one miejsce? :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ?

Wielbiciel kielbasy i boczku

Wypić lubią,donosić lubią,robić nie lubią. Trzymać się od tego z daleka chyba że sens twojego życia jest być nikim i lubisz wypić i doniesc na kogoś to mozesz tam iść. Strata czasu , najniższa krajowa dostaniesz wszędzie a jest szansa że spotkasz tam mądrzejszych ludzi niż tu.pozdrawiam

Chińczyk

Spokojnie sk nexilis otwiera fabrykę cognor straci połowę załogi czy chce czy nie chce

Zołmierz

Proponuje isc do wojska. W nowej debie poszukujemy chetnych. Mialy być podwyzki koncem wakacji. Później koncem roku. Teraz rozmawiam z ludzmi i nie bedzie. Jedynie podniosą do najniższej krajowej. W innych zakladach sa duzo wyzsze stawki. Coraz mniej ludzi na zmianach a trzeba wyrobic 250 ton na zmiane. Sa tez osoby co musza robic na 2 i na 3 maszynach. A kasa taka sama.

BC

Nie zgodzę się, takie komentarze są pomocne dla osób rozważających pracę w danej firmie, a nie mających kontaktów z wewnątrz, by ocenić potencjalnego pracodawcę. Jeżeli wymaga się od kogoś wielozadaniowości i pracy z poświęceniem przy równoczesnym braku kompensacji, to jest to zasadniczo bardzo mocny punkt, żeby nie aplikować do takiego miejsca. Takie zgniłe zakłady pozostawia się do pracy takim ludziom jak Pan, którzy już przywykli do nieporządku, wyzysku i w większości przypadków są za starzy na podjęcie zmian. Dzięki ludziom bez wyboru takie miejsca dalej się trzymają, ale na szczęście ich czas powoli dobiega końca, bo pracownik staje się coraz droższy, a o automatyzacji pracy to na tych waszych hutach to można pomarzyć.

Asia

Na stronie internetowej widać że poszukują elktromontera. Nie ma jednak takich informacji jak rodzaj umowy stawka itp. ktoś się może orientuje ? Podali tylko wymagania i w się w nich mąż odnajduje bo ma wykształcenie kierunkowe. Z tego co widzę pracuje dużo osób z Ukrainy tak?

Ukrainiec
@Asia

4 tys naa rękę netto z premiami

gizmo

Niedziela ,19 listopada . Kontrola alkomatami na bramie HSJ. Pięc osób pod wpływem..ok...w tym jeden ukrainiec. Czterech polaków zwolnionych...ukrainiec zostaje. Przykre.

rebacz

Chmura znowu dostal podwyzke 500 zl chyba za ta fryzure,wyglada jak moj kot

Mietek
@rebacz

I mialczy tak samo jak kot,jak stare kocisko za 500zl też bym mialczał nawet za 400,panie prezesie to mówiłem ja jarząbek

Kimi

Albo stawka albo hutnik,tym sposobem młodzi nie przyjdą a kadra jest stara jak sandały Jezusa,młodych brak ,nawet Ukraińcy nie cha pracować,czas podnieść stawkę panie prezesie nawet kosztem hutnika

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział HSJ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział HSJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 15 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognor S.A. Oddział HSJ