Opinie o Hutchinson w Zawada

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hutchinson. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hutchinson o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Zawada

Firma to jedna wielka porażka pracowałem w kilku miejscach ale takie jak to szokuje dość mocno temperatury w lecie 40 stopni na produkcji bhp to parodia patrzą tylko żeby urwać coś z wynagrodzenia oczywiście z najniższej krajowej wielka Pani kierownik Marta K o dobrych manierach zapewne nie słyszała nigdy słowa dzień dobry nie posiada w swoim słowniku ale cóż jaki zakład tacy kierownicy zakład przyjmuje każdego jak potrzebują pracowników jak nie potrzebują to zwalniają i tak w kółko.

adamski

siemanko ile teraz bierze na reke prowadzacy linie? pracowalem juz na tym stanowisku i chcialbym wrocic, odpiszcie ziomeczki

Ley mi pół
@adamski

Tyle co operator plus stówka plus (usunięte przez administratora)i darmowa adrenalina

Zawiedziona

Pracuje obecnie w tej firmie, to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Zmieniają człowiekowi stanowisko zostawią bez szkolenia bez osoby która sprawdza produkt A później wielkie zdziwienie że coś jest nie tak... masz stać robić normę A to że puszczasz dziadostwo to trudno... reklamacja i tak przyjdzie na Ciebie nie na nich... porażka

Ali

Podobno miały być zwolnienia czy to prawda?

Kajetan
@Ali

Tak mają być zwolnienia od listopada jak co roku.

Kierowca
@Ali

Nabór na całałego trwa jak nigdzie, pracownik lini produkcyjnej pilnie poszukiwany

pozytywny

ile widzisz palców ?

Mariusz

witam, ile moge zarobic na magazynie jako zwykły pracownik a ile jako lider ? z góry dziekuje za info

Baba z wielkimi d

W tej firmie kierownicy na niczym się nie znają i nie mają wykształcenia kierunkowego, a mają swoje wysokie stanowiska. Chodzi również o tych z biurowca. Jeśli masz duże d to dostaniesz awans. Jeśli jesteś płaską deską to do końca życia nie dostaniesz tam awansu. Nawet mimo tego ze merytorycznie jest się lepszym od przykładowej Pani z wielkimi (usunięte przez administratora) Seksizm to mało powiedziane.

Pan z duzym
@Baba z wielkimi d

Najgorszy kierownik to Anna P z Porshe wielka dama do stolka sie dorwała to teraz (usunięte przez administratora) dzień dobry nawet nie umie poeiedziec bo po co cholocie się klaniac taka ma kulture i szacunek do ludzi,i to jest kierownik ciagle nadasana chodzi nie zadowolona ludzi jak glo... traktuje robi co chce jak dyrektor sie zachowuje sloma z botow wystaje za kariere wszystko zrobi widac jak za glownym kierownikiem Marcinem lata

Zosia

Dorwie sie taka prymitywna i wydaje sie że wsystkie rozumy zjadła, no ale komu tu dać jakąś funkcję jak nabór ciagle trwa bo ludzie uciekają.

Były pracownik1

Nie polecam. Na wyższych stanowiskach osoby bez wykształcenia załatwiona praca po znajomościach, często bywa tak że pracownik biurowy ma wyższe wykształcenie niż kierowniczki XD kpina z tej pseudo firmy

@Były pracownik1

To prawda kierownicy brani z łapanki brak wykształcenia kultury osobistej i klasy byle kto teraz zostaje kierownikiem i prawda jest że po znajomości zostają kierownikami Panią z biura według mnie również brakuje kompetencji nic nie wiedzą pójdziesz o coś zapytać to oczy robią wielkie i ona nie wiem jak wiesz komu w (usunięte przez administratora) wchodzić to zajdziesz daleko,teraz Ukraina jest brana na wyższe stanowiska do biur na kontrolę kierowników również co jest śmieszne zakład woli im dawać awanse niż swoim poczekajcie jeszcze trochę to ten zakład będzie typowo ukraiński ale wtedy nie będą Polacy już potrzebni jako kierownicy liderzy czy kadrowymi tylko Ukraina ich zastąpi sam zakład sobie wbija niż w plecy pozwalają na takie rzeczy sami oddają ten zakład obcym wstyd że im żyje się lepiej niż nam we własnym Kraju jeszcze trochę a ludzie zrobią swoje

Odradzam

Firma zatrudnia przedłuża umowy chwali pracownika, a tego samego roku na jesień zwalnia. Iście idiotyczne podejście kierownictwa. Jeśli nie masz znajomosci w postaci dyrektora kadr bądź zakładu to lepiej omijać zakład szerokim łukiem. Ciekawe jak długo ten blaszak jeszcze postoi w Dębicy. Oby Saargummi powstający w Sędziszowie stał się gwoździem do trumny tego bezsensownego zakładu.

Łucja
@Odradzam

A z jakiego powodu są te zwolnienia? Czy to kwestia właśnie pory roku, wtedy pracy jest mniej? To pojedyncze przypadki czy od razu jest zwalniana większą grupa osób?

Dżesika

Bo tak

@Dżesika

w sensie, że pracy nagle tutaj nie ma? czyli nie spodziewali się, skoro przedłużyli, tak? tutaj w ogóle po odejściu to jest szansa na powrót czy nie bardzo?

Doradca
@Odradzam

Myślisz że Chińczyk stworzy luksus który każe ludziom uciec z Zawady?

Lukas
@Doradca

Tak , szczegolnie dla tych od strony Ropczyc.

Hryzantema
@Bożena

Zwalniają, bo po prostu zmienia się koncepcja prowadzenia firmy na wyższych szczeblach. Jest to iście rynsztokowe traktowanie człowieka.

@były pracownik

Nie polecam tej firmy pod wieloma względami. Pracownicy produkcyjni w ogóle nie są w żaden sposób doceniani. Dyskryminacja na każdym kroku. Pracownicy biurowi dostają lepsze buty od pracowników produkcyjnych. Zabrali nam wkładki do butów. To samo ze stoperami dla szarych pracowników produkcyjnych nie ma, a wszyscy biurowi mają. Powiedzcie mi skad ?. Jeśli chodzi o pracowników biurowych. Mają się za niewiadomo kogo. Życzę wam trochę pokory. Jedyny słuszny dział to chłopaki z IT i pani która wydaje ubrania oraz Panie z 5 zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy. Jest ich 4 na tyle osób ale naprawdę dają radę. Pozdrowionka dla was. Czy polecam tutaj pracę ? Nie. Czy masz szansę na coś więcej ? Nie. Może jak otworzą konkurencję w Sędziszowie to moze będzie jakaś lepsza praca.

To najgorsza firma w jakiej pracowałam. Niesamowita korupcja na każdym szczeblu. Dyrektorzy i kierownicy poszczególnych działów na szeroką skalę (usunięte przez administratora) zakład. Nikt nic z tym nie robi, bo każdy kradnie. Jeśli chcesz ujawnić nieprawidłowości, to zostaniesz wypowiedzenie. Cała grupa Total zarabia kolosalne pieniądze każdego dnia na wykorzystywaniu mieszkańców Afryki, jak i dzieci. To neokolonialny twór, który otworzył sobie oddział w Dębicy dla ucieczki z podatkami, bo nie przynosi grupie Total żadnego zarobku. Tak, firma Hutchinson przynosi grupie Total jedynie straty. Oto słowa prawdy, które i tak zostaną usunięte przez dział HR.

Porażka

Zakład w Zawadzie to kpina, wymagania bardzo wysokie, wynagrodzenie niszowe, zero perspektyw rozwoju, a gdy już się odważysz waćpan zwolnić to musisz miesiąc walczyć o wypłacenie pełnej wypłaty nie wspominając już o premii. Gdy zakład ma przerwe to udajesz się w kraine przymusowego dobrowolnego urlopu. Bhp istnieje tylko żeby psuć życie pracownikom, zero reakcji na niezdatne do użytku platformy oraz poblokowane przejazdy. Nie polecam, strata czasu i nerwów

@Porażka

A ja powiem coś innego, z innej beczki. Pracowałam 3 lata przez co raz zostałam zwolniona z powodu pndemii... Z ostatnim sierpnia kończy mi się kolejna umowa. Pomimo starań i poswieceni(dodam że starań które może każdy pracownik i kierownik potwierdzić) nie dostałam przdluzenia umowy przez dyrektora Skorupkę. Przykro, bo dzisiaj zrozumiałam że nie warto się starać. Dziękuję za to co przeżyłam, a przeżyłam wiele. Począwszy od poznania najmłodszej koleżanki Agnieszki która daje z siebie wszystko, skończywszy na najstarszej pracownicy sekcji-Krystynce... Każdy kto mnie poznał wie o co chodzi. Praca na ajp 6 nauczyła mnie pokory, zrozumienia. Coś przeżyłam... Można powiedzieć że wiele... Wypadek z pracy, który zapamiętam do końca życia... Utratę mojej małej niewiasty... Zmartwień ludzi z którymi pracowałam i które zawsze bralam do serca... I rozmów z przełożonym... Czasem miłych, czasem smutnych... Najbardziej zapamiętana śmierć.... Baaaardzo bolesna sprawa która wyryla w moim sercu znamię. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć że praca ta jest ok której nie jeden potrzebuje, bo jest praca od poniedziałku do piątku. Czasem zdarza się weekend jest oracujacy ale kto nie chce nie musi isc. Zawsze będę to powtarzać... Jedno jest pewne. Choćbyś nie wiem jak się uczył i starał, zawsze będziesz tylko pionkiem w pewnej grze, z której wypadniesz.... Pomimo wszystkiego. Dziękuję wszystkim z osobna za pomoc, naukę, polecenie????, czasem smutek i nerwy... Pewnie zostanie to usunięte... Fajna przygoda, która uczy...

o łoł
@Kasia

co to za wypadek w pracy? Generalnie tam często dochodziło do różnych sytuacji..

@o łoł

Tzn jakich? :/

lepszy sort
@Bożena

Pracowałem tam krótko i zostałem zwolniony. Piękny (usunięte przez administratora) się szykował. Nie tylko u mnie, widziałem jak traktowani są ludzie w innych wydziałach, nawet w BHP. A ludzie którzy szykanowali innych nadal tam pracują. W czasie pracy- 5 miesięcy 12 wypadków. Ok, nie wszystkie zaniedbania firmy, ale rotacja (ogromna) wpływa na to że ludzie nie potrafią pracować bezpiecznie- pośpiech, brak doświadczenia.

@lepszy sort

12 aż? A z czego wynikały i co się działo w tracie? Bardzo dotkliwe?

Aaaaa
@lepszy sort

Widocznie trzeba tam bezwzglednego i konkretnego BHP-owca Co zrobi tam porządek by uniknąć wypadków

Behap
@Aaaaa

Być może lada chwila ...

michał
@Kasia

przykre co panią spotkało wszystkiego dobrego życzę

PracownikNocny
@Behap

Cześć, Chciałem podziękować organizatorom dzisiejszej wigilii zakładowej bardzo miło było. Patrząc na wcześniejsze wigilie ta była najbardziej szczera. Pan Dyrektor również reprezentował wysoki poziom tego brakuje zwykłym pracownikom produkcji.

Asia
@PracownikNocny

Dziękujemy

Wacuś
@Asia

A ja dziękuje za urlop i bony

PracownikEPDM
@Wacuś

Właśnie otrzymałam przelew na 400 pln + bardzo dziękuje.

Weteran
@PracownikEPDM

Skromnie, bylo lepiej.

Święte słowa kawał (usunięte przez administratora)i tyle nawet nie poda ręki pracownikowi nie powie dzień dobry. Zwolnił dobrego pracownika niby za alkohol a wiemy czemu bez serca nie wychowany (usunięte przez administratora)

Taki to kierownik VW nawet nie potrafi stanąć za swoim pracownikiem. Ciekawe jak został kierownikiem pewnie po znajomości nic dziwnego ze teraz jest jak jest. Doprowadzić wydział do takiej sytuacji jego winna ze ludzi oddaje na inne wydziały. Wstyd że byłam pod takim człowiekiem.

VW

Niech chodzi (usunięte przez administratora) nic tylko mało i więcej. Sam by poformował to by zobaczył jak to jest ale znając życie nigdy nawet formy nie widział na oczy a co dopiero formować. Prace napewno po znajomości dostał. Panie Łukasz proszę o zmianę pracy petycja pracowników Volkswagena.

Stary pracownik
@VW

Żal mi was bardzo tych swiezakow co niby robią rok i mają się za niewiadomo co ...... zaczynał tak jak każdy z nas czyli na foformie to jego tylko zasługa... a widocznie nienadajesz się na nic innego.....jak tylko zwolnić albo oddac Cie na inny dział poprostu takich jak ty jest wielu tu i nazywają się ZEROOOOOOOO pozdrowienia. Dla nie roba

Pomocny

Pracowałem na VW było dobrze Kiedy kierownik przyszedł powiedzieć że idę na inny wydział to jak bym dostał w twarz. Jak może mnie zabrać na inny wydział pracowałem dobrze norma była tłumaczenie bo klient zmniejszył zamówienia kłamca nie polecam tego człowieka nikomu. Bezczelny gbur to najłagodniejsze słowa jakie można o nim powiedzieć.

Stary
@Pomocny

Ahaaa czyli przejście z 3 zmian na 1 to nie dowodzi, że klient faktycznie zmniejszył zamówienia? Ludzie wy się zastanówcie co wy wgl piszecie. Dostałeś w twarz jak Cię przenieśli? To było powiedzieć, że wolisz żeby Cię zwolnili i byś był zadowolony. Gdzie się zatrudniałeś do Hutchinsona czy na wydział VW i tylko i wyłącznie tam? Stary jesteś pracownikiem produkcji i możesz w każdej chwili pójść na inny wydział...nie ma to znaczenia, kierowników przecież też przenoszą na inne wydziały. Jak tak czytam wasze komentarze, to ja naprawdę współczuję liderom czy koordynatorom, że musieli się z wami męczyć i dziwię się że wcześniej was nie zastąpili ogarniętymi ( normalnymi) ludźmi. Ciekawe ile porobisz na innym wydziale...tam na pewno jest wspaniały kierownik który Cię doceni, skoro takim wzorowym pracownikiem jesteś.

kpina

Ten zakład to kpina, Zabierają ludziom premie, które mają przecież w umowach. Nie wypłacają nadgodzin. Każą pracować po 10 godzin dziennie. (usunięte przez administratora)i złośliwość przełożonych. Nie polecam.

Jak w Hutchinson wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Witam, czy jest możliwość pracy na 1 zmianę? Jakie zarobki?

Bloodseeker2666

Witam na p8x ns jednej zmianie dzieje się źle koordynator i lider maja wywalone siedzą w telefonach przy biurku i jak dzwonek to łaskawie po 3-4 razie podchodzą i mówia ze nie wiedza jak naprawić a potem czepiają się dlaczego nie ma normy , nw kto takich ludzi na talię stanowiska Dał mowa o Witek I Kinga

Lol
@Bloodseeker2666

To tu normalne, nad tym nikt nie panuje, na papieroska zawsze jest czas.

Ametyst

Mam pytanie, dlaczego tak ciężko się doprosić o składowe wynagrodzenia na @, tzw pasek wynagrodzeń. SMS wysłany z prośbą, reakcji brak. Telefon wykonany, pani mało uprzejma ( delikatnie mówiąc) zapewnia, że wyśle. I nadal brak. Pracownik który pracuje na produkcji np na cięciu nie tnie według własnego widzimisię - wybiórczo, tylko według norm i standardów Firmy, czyż nie? I tak po kolei na każdym stanowisku pracy. To dlaczego te standardy nie obowiązują wszystkich pracowników? To zbywanie jest nieprofesjonalne. Każdy ma swój zakres obowiązków i powinien się z niego wywiązywać. Rozumiem lekki poślizg ale niektórzy pracownicy przez kilka miesięcy nie mogli się doprosić paska wynagrodzeń. Czy aby jest właściwy człowiek na właściwym miejscu? Tak pozostawię do dyskusji...

Szkoła życia

Widzę, że pojawia się tutaj ogrom negatywnych komentarzy odnośnie zakładu z którymi niestety trudno się nie zgodzić. Proszę jednak o podejście do tematu od trochę innej strony. Jeśli ktoś pracował w zakładzie Hutchinson Zawada i doświadczył tego całego dziadostwa panującego w tym zakładzie, będzie chwalił każdą inną posadę taką jak np. praca sprzątaczki, czy na stacji benzynowej. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i okradanie zakładu na szeroką skalę jest tutaj chlebem powszednim. (usunięte przez administratora) Wszystko to można jednak zaakceptować, no ale te kanapki w automatach w cenie zbliżonej do warszawskiego lotniska to już przegięcie...to wszystko dla ludzi zarabiających minimalną krajową.... ? Quo Vadis Hutchinson ?

Ali

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy i jak to wygląda w praktyce

Ala
@Ali

Praca dla upośledzonych, niewidomi mile widziani na pakowaniu, myslenie wykluczone

Ali

Jak wygląda praca na produkcji są jakieś sensowne zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Zawada

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 206.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 20 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson