Opinie o Hutchinson w Zawada

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hutchinson. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hutchinson o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Zawada

Mam pytanie czy ktoś wie może jakie podwyżki dostał zakład na Kurczakach?

hash

Nie polecam Wymagania coraz wyższe, dobrowolne przymusowe urlopy, kasa mocno średnia, człowieka traktują jak zwykłego śmiecia, zero szacunku.

Bożena
@hash

Jakie wymagania masz na myśli, że piszesz, że coraz wyższe? :/ Kasa średnia tzn., że grubo ponad najniższą wychodzi, tak?

Jan
@Bożena

Hutchinson w Żywcu już stoi piąty dzień strajk o podwyżkę o 600zł

Ta
@Jan

Oni chcą 25zl/h a tu jest 17 i jest git

Xdx
@hash

Pani Ania P to najgorszy kierownik nie wiem na jakiej podstawie została kierownikie,kłamie na każdym kroku nie szanuję podwładnych zmienia decyzję faworyzuje ludzi,kieruję się sympatią ktoś kogo nie lubi ma przechlapane nawet dzień dobry nie umie powiedzieć widocznie czuję się lepsza,dobrze mają osoby które się podlizują brygadzistów też faworyzuje dramat co się dzieję na coraz wiecej Pani pozwala ludzią dlatego jest jak jest ludzie robią co chcą nie szanując siebie na wzajem bo wiedzią że mogą

Duży
@Xdx

Cos w tym jest

Swój
@Xdx

A gdzie ona pracuje na jakim dziale?

Byly operator
@Duży

To porsze to wogole jest zjebane najlepszy jest plastus ten z odstajacymi uszami ciekawe czy jeszcze pracuje czy juz go wywalili za picie

Daria

Czy wie ktoś czemu liderzy faworyzuja Ukraińców i dlaczego oni mogą wszystko a Polakami się pomiata?czemu zakład na takie zachowanie pozwala nie które sytuacje podchodzą już pod mobing.

Maria
@Daria

Czekaj czekaj. Ale o jakich sytuacjach w ogóle mówisz? Podasz jakiś przykład takiego faworyzowania?

Lena

Przyjdź na P8X zobaczysz jaki tam dopiero bałagan panuje haha

Ruda
@Lena

A to racja odkad wziieli w opieke ten wydzial wyzsza hierarchia i jegi podwadni sypie sie na potęgę !!!!!

Dokto
@Daria

Ten zakład to farsa i dla niszy pracowniczej.

Pytajnik

Tyle ogłoszeń o prace do działów technicznych na pracuj kropka pl a chętnych brak?? Stara kadra się wysypuje czy zakład jakimś cudem planuje rozwój i poprawe sytuacji????

Jjj
@Pytajnik

W tej firmie rozwój ? Nigdy w życiu. Firma zmaga się z trudną sytuacja już od 3 lat i poprawy nie widać, a nawet powiedziałabym ze jest gorzej. Firma z pracownikami gra w jakoś kiepska grę. Przyjmują-zwalniają-przyjmują-zwalniają i tak w kółko.

@Jjj

Bo jedyne co przychodzi do tej firmy to odpad, który nigdzie indziej nie znalazł miejsca. Takie realia. Potem narobi taki zonków i trzeba zwolnić.

pozytywny

ile widzisz palców ?

Dyr

I jak tam wydaliście już ten świąteczny dodatek od firmy ????

Magda
@Dyr

Ale na które święta

Alex

Da się u Was zarobić 3tys. do ręki na początek?

no
@Alex

do jednej to nie, do dwóch to tak i pamiętaj, że to brutto. I nie licz na nadgodziny, a bez tego to słabo. Jak masz czas do zmarnowania to idealne miejsce dla ciebie.

Dżesika
@no

Bo tutaj jest jak jest...poprostu...i dobrze każdy o tym wie...

Niki

Da się tu pracować w systemie dwuzmianowym?

A ile ty tu robisz zebys chciał zarabiac5 kokosy ?????

xyz

Be różnicy. W tej firmie czy pracujesz miesiąc czy 2lata i tak zarobisz grosze!

@xyz

Grosze to znaczy ile do ciebie .... To trzeba bylo sie uczyć a nie wagarowac

Pracowity
@xyz

Nie mówcie że nie można zarobić. Pracownik produkcji P8X nadgodziny 2700 na rękę. Pracownik z Volvo może iść na weekend na P1UO tylko nikt nie chce pracować w weekend bo szlachta nie pracuje. Ludzie w tej firmie można zarobić jeśli się chce i nie mówcie że nie.

Zicko
@Pracowity

Pracownik na P8X z nadgodzinami za 2700 gdzie jest czterobrygadowka ,to jest według Ciebie ok. to widac jak można zarobić. Zastanów się co piszesz

xyz
@Pracowity

Na 4brygad(usunięte przez administratora)n w pracy wiec zastanów się nad czym piszesz a 2700zł NIGDY nawet na czterech brygadach w tej firmie nie dostaniesz bez nadgodzin. Nie jest sztuką odj^bać 250 godzin w miesiącu i mieć za to 3tys.

Posejdon

Cześć ludzie czemu zwolnili kierownik (usunięte przez administratora)ktoś wie

młody85
@xyz

Nie gadaj bzdur bo na kwiecień "zwykły pracownik " na EPDM dostał 2700! Co do godzin to taka wypłata byłą za około 150 h. Weekndy faktycznie pracujące ,ale na tygodniu wypada wolne, jest czas na wszystko :) pozdro

Szkoda fajny chłop:(

Guru 1
@Posejdon

Pewnie dlatego że przenosili go z każdego możliwego działu a i tak nie dawał rady. P8x B818 EPDM oraz P1Uo zaliczył wszystkie możliwe

Coś
@Guru 1

Już nie mówmy kto kogo tutaj zalicza .... nagle z liderki z naganami znalazła się koordynatorka Hmmmm

@Coś

dokładnie ,zastanawiające ha ha ha śmieszne, kto ją zna to wie o co chodzi

Ciekawy

Czyżby ta pani która zalicza działy po koleji

Miś

Która to?

CiekawskaDusza
@Coś

A czy tylko ona jest koordynatorem czy jeszcze ktoś jest? Bo z tego co mi wiadomo to na P8X i P21 też są oni też przez łóżko awansowali ?

@Ciekawy

Lepiej działy niz kierownika

@CiekawskaDusza

Dziwne to trochę

Koleś
@Posejdon

Chodzą pogłoski na Hutchisonie że przeciwstawił się kierownikowi hali produkcji,

Koleś
@Guru 1

Raczej szukają jeleni za błędne decyzje ludzi wyżej.........daje do myslenia

hehe
@Pracowity

hehe z nadgodzinami 2,7k to jest nic tyle to powinno byc bez premi ani nadgodzic

ciekwski
@Coś

Jak ma na imie ta liderka co ją kierownik "awansował"?

PracownikHR
@ciekwski

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz (usunięte przez administratora):)

@Pracowity

Też tak uważam.Jeżeli się chce to można w tej firmie zarobić spore pieniądze.Niestety są takie działy gdzie większość ludzi pracuje od początku powstania fabryki i wydaje im się że są święte (usunięte przez administratora)i wszystko im się należy...

Ktos
@Coś

Każda laska tu wytarla kolana one tylko tak zaliczają awanse a faceci to za włączenie w (usunięte przez administratora)

@Paweł

"Jeżeli się chce to można w tej firmie zarobić spore pieniądze" Trochę godności człowieku, jeśli serio robisz na produkcji i twierdzisz że da się zarobić SPORE pieniądze, to aż mi Cie szkodza, że sam siebie tak mentalnie w .uja robisz. Jesteś z tych co to wyprują sobie żyły, chodzac wielce nadgodziny czy weekendy, powiedzmy dostaniesz te 3k (w sumie mogłbyś określić ile dla Ciebie to sporo) i serio jesteś dumny z tego że tak dales sie wykorzystać? Na stare lata, o ile już nie jesteś stary, a pewnie jesteś, bo wiekszość starszych osób ma nadal taką mentalność, będziesz płakał, że wszystko Cie boli... a nie w sumie nie będziesz, bo będziesz sobie to tlumaczyl tym, że ciezko pracowales na te "spore" zarobki i ze warto było. Na szczęscie czasy sie zmieniaja i mlodzi juz nie daja sie tak w dudka robić. Nie chce tu mówić że wszyscy starsi mają taka mentalność, bo tak nie jest, a wręcz znajdą sie tez mlodzi, co będą robić jak koń, na tych rozwalonych formach, gdzie czasami by wlozyc uszczelkę, trzeba ja pierw "digizerem" spryskać, by w ogóle się wcisła... większość form to jest crap, gdyby dało sie na nich normalnie robić, uwierz ludzie by robili te normy, które w ogóle nie mają realnego odniesienia do tego co tak na prawdę da się zrobić. I nikomu sie tu nie wydaje ze wszystko się im należy. Jeśli pracodawca nie jest w stanie zapewnić Ci normanym warunków pracy, to niech nie liczy na to, że wszyscy będąc robić jak koń. Uwierz, ja chciałbym przyjść do tej pracy, wbić na formę, zrobić normę a nawet ponad (bo i tak robilem) i wrocic do domu. Ale tu sie tak nie da, przychodzisz, na start forma wymaga naprawy, tu już nie chce mówić o mechanikach, bo jedni sa tacy, drudzy tacy i wiem że też cudów nie zdziałają, bo tu formy wymagają generalnego remontu. Jeśli się da, to powinni przegwintować na nowo szczęki czy coś, bo to jest śmiech, że wkladajac uszczelke, kazda szczeka rozklada sie w inna strone i wielce problem czemu scrap jest, ale jak ma nie byc... No ale formy to jedno, są jeszcze inne rzeczy, np brak miejsca, ja ciagle musze sobie szukac miejsca na wieszakach, by miec gdzie odlozyc uszczelke, ciagle tez musze chodzic po kilka metrow po profil, no bo nie miesci sie obok form, bo tak ladnie przemyslanie zostaly ulozone obok siebie. Ja tu jeszcze będę robił, do póki nikt mi nic głupiego nie powie (mam na myśli kierownika) ale on chyba zdaje sobie sprawę jak jest i wie ze lepiej trzymac jezyk za zębami, szczegolnie ze ostatnio cos ludzi ucielko i nadal uciekaja. Nowi sie nie wyszkola w pare minut, a juz na pewno nie w takim chaosie. Bo warto dodać że straszny chaos tutaj panuje. I tak, jestem tym co pracuje od początku i dzieki temu widzę, jakie zmiany idą, czy w dobrą strone czy w złą. Ale tu odpowiadać nie muszę, bo CI co tam robią i nie są ślepi jak co niektórzy tutaj, to widzą.

Olo
@Pan Y

Zgadza się wszystko to, co piszesz. Zapomniałes dodać jeszcze o parkingu, który jest totalną porażką. Nowy zakład a niestety nie można nic dobrego powiedzieć. Na początku była nadzieja ze będzie lepiej, niestety jest coraz gorzej pod każdym względem. Ktoś, kto chce normalnie pracować nie ma tam czego szukać.

kiero
@Pan Y

Skoro Ci tak źle to może poprostu zmnień prace a nie wylewasz zwoje żale na forum?

Miś
@kiero

Święta racja po cholerę to piszesz

On
@Miś

Piszą bo po to jest forum. Po co to czytasz jak ci przeszkadza? Firma się psuje od kad jest nowy dyrektor i jego znajomi

@kiero

Wyrażam swoją opinie, bo do tego służy ten portal. I od razu odpiszę @Miś'owi, po cholerę, to jest Twój nic nie znaczący komentarz, postaraj się następnym razem coś z sensem napisać. Ten portal po to własnie jest, by pisać co się sądzi o owej firmie, boli prawda czy o co wam chodzi? Pracę kiedyś zmienie, aktualnie nie jest mi to na rękę, chyba że tak jak pisałem wyżej, ktoś zacznie mieć jakieś ale do wykonywanej przezemnie pracy, wtem zrobie to z ochotą. Aktualnie nikt mi nie robi problemu, więc sobie pracuję i nikomu nie wadzę, po za tym, opnie nie są tylko dla potęcjalnie przyszlych pracownikow, ale takze dla "góry" która sobie to czyta. I kto wie, może wyciągną jakieś wnioski i coś poprawią? Póki co tu sobie jeszcze popracuje i chętnie jeszcze nie raz napiszę co sie dzieje, czy idzie coś w dobrym kierunku czy jednak nie. Dodam, że opnie zaznaczyłem jako neutralną, więc może nastęnym pomyślcie czy serio jest mi aż tak żle :) Może dać wam przykład, taki który zrozumiecie (a może nadal nie...) pamiętajcie, to tylko i wyłącznie PRZYKŁAD. Jest sobie pan X, który jest spawaczem, nie ma nic przeciwko pracy w której robi, spawa jak powinien, pracodawca też zadowolony, bo robi to co powinien. Ale pan X "wyżalił" się, ze spawarka szwankuje, przez co ma to wpływ na jakość i ilość pracy. I według Was powinien się zwolnić i po "cholerę" w ogóle o tym mówi, a czy według Was, pan X nie moze sobie dalej robić, bo kto wie, może pracodawca zrobi jakiś krok w tym kierunku i za jakiś czas znów będzie jakość i ilość pracy taka jak powinna być? Hmm chyba nadal może to być za trudne dla Was :)

@Pan Y

Dodam poprawkę, zauważyłem, że nie widać jaką oponie się wybrało (czy poz, neut, neg) (tu zwracam sie do Adminów portalu, czy da się to zmienić, bo niektórzy nie potrafią mysleć) Tak czy siak, nie zwalnia was to od myślenia :)

Wesołyy
@Pan Y

Kolejny sflustrowany kapec który bo i się zmienić prace i płacze na forum.

@Wesołyy

xD sflustrowani to wy jesteście, dać opnie na portalu i macie ból 4 liter, ze pracuje dalej w tej firmie. A co, jak sie zwolnie to nagle moja opinia będzie dla was miala wartość czy o co chodzi? Serio jeśli nie potraficie się określić, napisać coś z sensem, to dajcie sobie siana, bo tylko floodujecie, czyli robicie (usunięte przez administratora) swoimi zbędnymi komentarzami, które w ogole nie mają odniesienia do opini o firmie, wręcz nie mają odniesienia nawet do mojej opini, bo nie podajecie nawet ani jednego argumentu, który miałby mnie przekonac do waszej racji, jedyne co robicie to wjezdzacie na mnie, jak bym wam cos zrobił. Ty Wesołyy pierw naucz się kultury, bo to że jesteś w internecie, nie zwalnia Cie z tego. Na prawdę cięzko wam zrozumieć, że można dać złą opinie o pracy w której sie pracuje? W ogóle, ciekawe o co byście sie przyczepili, gdybym nie napisał, że pracuje a że sie zwolniłem. Pewnie "dobrze ze sie tacy jak Ty zwolnili". Zastanawiam się, czy nie znizam sie do waszego poziomu, próbujac wam coś wyjaśnić, bo co nie napiszę, to wy ciągle taką sama odpowiedz dajecie. Zgaduje ze tu kogoś z góry 4 literki swędzą, ale "wiedze" która macie (hehe), nie potraficie przelać, bo jeśli macie racje, to odpiszcie normalnie, jak człowiek :)

@Pan Y

W sumie przepraszam że tak do "góry" sie przyczepiłem, bo na logike to Oni mogli by miec problem z moja opinią. Ale wydaje mi się że jednak tam mają coś więcej oleju w głowie i to ból maja pracownicy i w sumie nie wiem z jakiego powodu :D

swój
@Koleś

Dokładnie tak było Szukali jelenia i znaleźli

wicek
@Guru 1

Kto ci takich bzdur nagadał ze nie dawał rady

Ja1

1500 to jest uwłaczającą pensja Tak nie powinno byc.A ty uwazasz,ze to normslne.Godzisz sie na ta kpinęTragedia

Oni

Nie czaruj my się chociaż by flaki wypluł i ile byś nie robił zarobisz tam jedynie raka płuc i garba

Auto w kukurydzy

Ponie JO a ile ty robisz że tobie należy się 5 tys wyplaty pasozycie

natka

normalne pieniadze

Ile tu pracujesz,ze nie wiesz jakie sa realia i tak nisko się cenisz?Tyle jestes wart na ile się cenisz.

Nie do wiary

Czu ty powaznie z takim pytaniem?1500 złotych to jest kpina.Jak zaczynałam swoja pierwszą pracę ucząc sie jeszcze Dokladnie 17 lat temu zarabiałam 1500.Ludzie nie moze tak być.To Przeciez magazyn.Stawki nie mogą być tak absurdalnie niskie.

Tom

Super podwyżki nam dają w 2022, bravo hutchinson????????, to jakaś porażka

ee
@Tom

?? co zlego w końcu jest dobrze

@Tom

Całkowicie się zgadzam ,gdzie tu podwyżka jak daja nam to co już dawno się należało , a podwyżki jak nie było tak nie ma

@Nowy

Nie jest źle praca nie jest aż tak ciężka. 3010 podstawy 200 premii 150 Frekfencyjna co 3 miesiące wypłacana 450 zł Do tego Mybenefit. Ludzie jeśli wam źle zapraszam na budowę lub Stomilu.

@ee

Witam Od poniedziałku mam iść na wydział Volkswagena jak tam jest jaki kierownik i liderzy

Swój
@Nowy

Hej wporzadku idzie sie dogadac ze wszystkimi

Bartosz

Co to ten mybenefit? I jakieś dodatki jeszcze macie? Te premie od czego są zależne?

t

1200 zł na rok na co chesz

Laki
@Bartosz

Fajnie że jesteś z nami bo brak chętnych, musisz mieć 100% frekfencji na kwartał zeby dostać te dodatki, powodzenia

ty tak serio czy se jaj@ robisz z ludzi? To mają być pieniądze za pracę, poświęcony czas i zdrowie? Powodzenia, zdrowia i godnej emerytury życzę o ile przewegetujesz do tego czasu.

@Laki

Eeee to jak będzie jakieś L4 czy coś to z tego 1200 zł nie dostaje się nic? ;/

Weronik

Same kłamstwa

Weronik
@Bartosz

No właśnie tak... 100% frekwencji przez 3 miesiące i dostaniesz tą jałmużnę...ale każdy ma to gdzieś i siedzimy na chorobowym ile się da bo to jedyna możliwość żeby odpocząć bo o urlop szkoda w ogóle pytać...

ciekawy
@Weronik

Dlaczego o urlop szkoda wogole pytać?

Bioly
@Weronik

Na tablicy napisali że podwýżke dali na 3010

bo
@ciekawy

dają kiedy zakład ma w tym interes, a jak tobie trzeba coś załatwić to nagle jest tyle roboty że nie dają. Tutaj ty jesteś dla nich i tyle. Niewolna istota za 2500.

Roki
@ciekawy

Kiedy dzień wolny za sobote 1 stycznia

Dwa plus dwa
@Bioly

No tak bo to jest minimalną krajową brutto teraz hehehe

@Dwa plus dwa

Serio macie minimalną? A dodatki jakieś są? Bo pewnie mówisz o samej podstawie, nie?

Edi
@Bartosz

No serio, a ile ludzi za to robi i se chwali to byłbyś w ciężkim szoku. Dodatki jak to dodatki są albo i nie.

qwertyu
@Bartosz

to podstawa są dodatki i ta firma luubi dodatki i jest ich az za dużo człowiek sie gubi

Fgf

Jak wyplata? Reka sie ugina od pieniedzy?

lider
@Fgf

4 koła.

@lider

Taka bieda, że w naturze płacą? Mogę odkupić jak pasują do mojego punto :)

alex
@Edek

Koła do nie jest natura xd W naturze to się tutaj awansuje :D

X
@lider

Leader zamieszania 4kola i silnika brak

@Edek

Tak to tylko ja ekstruzji

Zażenowany

Ten zakład to kpina, wypłaty to kpina a oczekiwania z kosmosu. Traktowanie ludzi jak śmieci i wymaganie zrobienia takich norm za takie pieniądze to kpina. A odważ sie cos odezwac to ci powiedza, ze inni czekaja na twoje miejsce za brama. Mamy XXI wiek, moze zaczniecie placic ludziom normalne pieniadze, a nie jakies zasilki, bo wyplata tego nazwac nie mozna.

@Zażenowany

Są inni na twoje miejsce. Przecież dali że nawet na umowę zlecenie szukają ludzi jako dodatkowa praca

ave
@.

Tyko same przegrywy życiowe się decydują robić za najniższą krajową w dzisieszych czasach.

@ave

Szczerze mówiąc uważam że lepiej robić za najniższa krajowa niż żyć za socjal

Rysiek
@Zażenowany

Dokładnie. Pieniędzy nie chcą dać więcej, ale nowe stanowiska ruszają i potrzebują ponad 100 ludzi... Za taką kasę szkoda tam pracować...

Ave
@.

Ale po co robić za najniższą skoro jest tyle pracy gdzie można zarobić więcej?

@Ave

I ludzie się zwalniają .A oni szukają następnych naiwnych . już niedługo wyślą autobusy chyba w Bieszczady ale i tam są już lepsze płace

Matematyk
@Zażenowany

Drogi pracowniku. Sam podpisales umowę. Zgodziłem się na panujące warunki, teraz narzekasz skoro się nie podoba postęp jak dorosły daj wypowiedzenia i pożegnajmy się normalnie

XD
@Zażenowany

MOGŁEŚ/ AŚ SIE UCZYC DALEJ POJSC NA STUDIA a nie narzekać teraz INTELIGENCIE ;) ! OSOB NA TWOJE MIESCE NIE BRAKUJE ....

@Matematyk

Są tu ludzie pozytywnie nastawieni ale ogólnie to partyzantka, to jest prawda co ludzie piszą. Sam miałem kontakt i wiem że mogło by być dużo lepiej, ludzie uciekają przez tych niekompetentych.

Kamil
@Zażenowany

Bardzo dobry zakład wypłaty są bardzo dobre i lepszych nie trzeba tobie się nie chce pracować to won darmozjadzie

kozak
@Kamil

dokładnie

Tomson
@Zażenowany

Myślicie ze w tym kraju zarobisz na rękę w takiej firmie 3tys netto może i tak ale jebiesz Świątek piątek niedzielę jak niewolnik

BoskiRoman
@Zażenowany

Czytając twoje wypociny zastanawiam się czy wszystko z tobą ok. Zaczynając pracę mówili ci jakie są zarobki jaka jest specyfika pracy. Jeśli nie chcesz to nie pracuj nikt cie na siłę tu nie trzyma. Co do plotek że ktoś awansuje przez korzyści nie moralnych obyczajów nie wiesz nie widziałeś nie siej plotek. Jeśli chodzi o witaminy każdy ma prawo do regeneracji sił podczas upałów więc daruj sobie teksty że ktoś kupuje za swoje. Moze w końcu zabierzecie się za panią z związków która chce wam zabrać premie za formowanie. Dla czego bo jedna z koleżanek nie formuje i nie ma premii druga jest na formie i ma dodatek. Tak was chce zrobić Pani prezes. Szczerze polecam pracę w firmie hutchinson. Jest rzetelna porządna kasa zawsze na koncie są benefity dodatki premie motywacyjne oraz grupowe. Premia kwartalna 450 PLN czasami kierownik doceni i jest premia uznaniowa. Na głowę nie kąpie fakt jest ciepło lecz takie są teraz czasy upały globalne ocieplenie itd. Jak ktoś chce pracować to będzie jeśli się nie podoba zawsze możesz zmienić pracę.

@Zażenowany

A co tam na VW słychać Kierowniczka Marta dalej robi porządki Czy się poddała Musi się ukraińskiego uczyć żeby się mogła z braćmi że wschodu Dogadać

Young multivan

Pozdrawiam Wiktorię z złomowiska L2 :D

Złomowisko
@Young multivan

Też pozdrawiam złomowisko tylko z L1

Edi
@Young multivan

Maciek co ty tutaj robisz? Jutro testy nowej matrycy!!! Linia przezbrojona? Raki som? I zajmij 6 scrapów - powinno starczyć.

Young Multivan
@Edi

Edi, dołóż tam 10 rolkę za matrycą, to nie będą Ci potrzebne scrapy : D

Zlomowiec
@Złomowisko

O co chodzi ?

Niewolnictwo

Od miesięcy obserwuje jak szukają pracowników na różnych stronach w Internecie (nawet ten śmieszny autobus wyklejony cały nie pomaga) bo ze względu na dramatyczne warunki tutaj mnóstwo ludzi się zwolniło... ale odzewu brak... jak już przychodzą to max 2 tygodnie i uciekają, podobno na EPDM nawet tyle nie wytrzymują ale tam to w ogóle jest (usunięte przez administratora) i dramat....Opinie (usunięte przez administratora) mamy nawet wśród ludzi z zakładów w Rzeszowie czy Tarnowa więc niechlubna fama dotarła daleko... 4-brygadówka ma startować na wydziałach a ludzi nawet na 2 brygady nie ma... Uważam że puki te (usunięte przez administratora) z biur nie zostaną usunięci ze stanowisk to nic się niestety nie zmieni... Rozglądam się za czymś innym i uciekam stąd czym prędzej bo wystarczająco już tu zobaczyłem...zmarnowany czas...

magognia
@Niewolnictwo

aco powiesz o pracy na magazynie, zastanawiam sie czy tam nie pojsc

@magognia

Idź zobacz na kasę dużą nie licz Jak ci nie będzie pasować to Wtedy możesz z nimi w ciula przygrać i w tym czasie szukać pracy ????

Pracownik prawie rok

Hejka, pracowałem w huthinson prawie rok, teraz jak zaczęli obcinać premie, robić wolne piątki i wysyłać na przymusowe urlopy z naciskiem że to dobrowolne urlopy, to zrezygnowalem, dziś jest 14.09.2021. sytuacja ta ma potrwać jak to powiedziala nasza pani dyrektor "pół roku" dlatego teraz wam odradzam, bralem wyplaty 3,4 - 4 tys do ręki, teraz dostalem 2,3 :) momentalnie zrezygnowałem, z kierownictwem się dogadasz bez problemu, to nie ich wina że żabojady daja takie wytyczne :) nie pracowalem na produkcji, ale jak bym tam pracowal zwolnił bym się natychmiastowo, tam niestety zostają kobiety z przekonaniem że nie znajdą nigdzie innej pracy, i prują za minimalne :/ zwolniłem się z winy firmy, słabe rozwiazania wprowadzają żeby zatrzymać dobrego pracownika, obcinając mu premie robiąc wolne weekendy i piątki to nie sposób na zatrzymanie pracownika :) natomiast tysiące złotych idą w błoto, dajmy na to jedna osoba mogła by w godzinę odzyskać dla firmy 2 tys złotych, jak by jej dali nawet za to 20 zł to by była zadowolona a firma mniej stratna, ale po co dać komuś (usunięte przez administratora) godzinę nadgodzin :)

@Pracownik prawie rok

100%,racji,jest tak jak piszesz.Tez w przyszłym tygodniu robię tak jak Ty .Robić za 2200 cały miesiąc i słuchać od kierowników ,że będzie lepiej ,a sami w to nie wierzą ????.Tylko Oni mają to gdzieś bo obniżka wynagrodzenie ich nie obejmuje ????

Kier...
@Młody

Nam tez sie ucinaja niemysl sobie ze nas to niedotyczy

@Kier...

Tak tak , oczywiście!

@Kier...

Tonie ten okręt Kiedyś tam pracowałem i mnie to wcale nie dziwi

@Pracownik prawie rok

Jest źle, a lepiej nie będzie, może za 5 lat jak wszystko się uspokoi. Pytanie czy stać nas na dziadowanie w tym czasie? Kto ma trochę samozaparcia szuka szczęścia gdzie indziej.

Analfabeta
@Pracownik prawie rok

..O... czyli jak jest praca to ta dobrze płacą....

@Analfabeta

Płacą tyle samo, tylko nadgodziny mnożą monety. Zarobisz i 5000 ale za 250h w pracy, warto?

Jhon

No to powodzenia życzę, tylko pamiętaj, że lekarze nie biorą już po 100 za wizytę, ale to wolny kraj. Menedżer za wykonanie planu na twoim grzbiecie to te 5 dostaje w premii.

Niki
@Jhon

Ale za to na świeta syptną kasa jak na firmę zagraniczną przystało.

@Niki

Uważaj bo cię zasypie i śpiesz się wydawać póki to coś warte.

Mandarynka
@Jhon

A dadzą coś na święta

GGG
@Mandarynka

Kilo pomarańczy masz jak w banku, do tego pare zł na karpia i masz Święta na bogato w stylu Hutchinsona. Nie zapomnij wysłać do dyrekcji kartki z podziękowaniami i życzeniami, bo się jeszcze zgniewają i dopiero będzie dym.

Mikuś

w sumie to dobre. Co rok taką dołożysz na drzewko i na Święta widzisz ile życia tu bezpowrotnie wtopiłeś.

Marchewa

Nie myślcie że w tym zakładzie dojdzie do jakiego kolwiek strajku bo ludzie boją się tu własnego cienia są tacy że im ta wypłata wystarczy znam takie opinie dużo muwia w szatni dużo mniej na jadalni bo nuż widelec ktoś usłyszy a związki co mogą zrobić skoro nawet jak było coś pisabe na związkach o tym strajku to było mało łapek potwierdzajacych no to na co my liczymy a to co ktoś pisze że można się tu wybić to musi mieć plecy albo jak tu u nas muwią mieć te zdolnośći donośić

Bolo

pewnie pisał ktoś z administracji. Tam robią takie światowe i kształcone persony, co to "polska mowa trudna mowa".

Gosia

Kiedy ten strajk związków?!?!?! Tu warunki są karygodne... to sie prasa wywraca... to ktos wbil sobie listwe aluminiową w brzuch... wczoraj tez karetka kogos zabrała... Co tu się dzieje??? Juz powiedzieli ze podwyzek nie bedzie w przyszlym roku... urlopu dac nikt nie chce. Postanowiłam ze sie zwalniam bo to jakaś komedia tutaj...

Antonina
@Gosia

To nie strajk związków, tylko wszystkich pracowników. Wszyscy mają walczyć o lepsze warunki i płace, a nie stać i się przyglądać jak inni będą to robić za was. Same związki nie będą w stanie niczego wywalczyć, jeśli nie pójdą za nimi wszyscy. Przestańcie się bać

@Antonina

Jeszcze przed świętami godzinny strajk ostrzegawczy, kiedy?

Def
@Gosia

eee jak tu strajkować jak odchodzicie. Niedługo nie będzie kim strajkować a jeśli nawet to firma rzuci 100 na odczep i tyle z tego będzie

alex

Czy można u was pracować na dwie zmiany?

IM

Jakie zarobki na stanowisku inżyniera procesu?

kadrowa
@IM

10koła

@kadrowa

A tak całkiem serio to 5k na rękę osiągalne?

@IM

Brutto tak, netto nie.

@Andrzej

A to szkoda :)

Witam, kiedy organizujecie strajk? Jeśli wasze postulaty są słuszne to chętnie się dołączymy organizując legalną blokadę dojazdu do autostrady, w tym do Hutchison. Proszę o odpowiedź

Pracodawca ogloszenie

Zatrudnię pracowników. Stawka zgodna z twoimi oczekiwaniami. Praca tak intensywna jak uznasz za stosowne. Pełna wyżywienie według menu jakie sobie wybierzesz. Godziny pracy według uznania. Zapłata 24 godziny po sprzedaniu produktów wyprodukowanych w tym systemie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Zawada

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 206.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 20 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson