Opinie o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbil Marcin Adamski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbil Marcin Adamski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbil Marcin Adamski w Katowice

saro

sprzedałem Auto jestem mega zadowolony tylko Marbil inni nie fajni

sssa

super

Czy Marbil Marcin Adamski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zosia

@Kasiula

tak mają

Karolo

Fajny ludzie z pasją można się dogadać zawsze Polecam Panią Pauline

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbil Marcin Adamski kandydat na stanowisko Specjalista ds. rozliczania produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Hektor

Profesjonalna obsługa, autka sprawdzone , przystępne ceny. cóz chciec wiecej polecam

stasia

polecam fajny komis dobry Skup aut

ssss sosnowiec

ok komis

Renata

Sprzedałem dziś auto. Szybko sprawnie rzeczowo. Miła konkretna obsługa. Polecam.

Bardzo miła obsługa, szybka transakcja polecam.

Paulina.

Polecam 505 125 450 SUPER SKUP AUT

szasza
@Paulina.

prawda

kaziu

Super auta duży wybór polecam

kkk
@kaziu

tak

ssss
@kaziu

polecam duży wybór ceny najniższe w regionie serio szok jakie mają ceny fajne chłopaki Pań Damian ok facet

kkk

ok komis serio

Patryk

Kupiłem peugota 12.09.21 śmigał do dzisiaj tj 13.09.21. Odpadła rura wydechowa a żeby coś stargowac to gdzie tam jeszcze (usunięte przez administratora) cenę podnieśli na naszych oczach masakra jakaś nigdy więcej nie polecam nie wiedzą o samochodach nic nie są mili jeszcze cenę podbijają jak ktoś chce negocjować. Nie polecam omijać tamto miejsce szerokim łukiem

Nieznajoma

Kupiłam samochód u tych złodzieji i okazało się że po dwóch dniach się rozleciał silnik.. Powiedzieli mi że to pewnie z mojej winy ale jak się okazało zostałam zrobiona w balona bo pozlepiali auto tak aby tylko wyjechało z ich złomowiska i się rozpadło.. A miało być w bd stanie..(usunięte przez administratora)

Jak wygląda sprawa grafiku w Marbil Marcin Adamski. Czy pracodawca idzie na rękę?

kanion

sierra

auto śmiga idealnie polecam

arwk
@sierra

polecam i mam takie samo zdanie

marcin

polecam Super Skup aut 505 125 450 i w 15 min masz gotówkę

Lukas9900

polecam skup 505 125 450 szybko sprzedałem dzowniac pod ten nr

stefanoo

Jestem zadowolony z zakupu

Zostaw merytoryczną opinię o Marbil Marcin Adamski - Katowice

• Jak się pracuje w Marbil Marcin Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Marbil Marcin Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbil Marcin Adamski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbil Marcin Adamski
4.9/5 Na podstawie 261 ocen.
  • Gen. Hallera 2
    40-321 Katowice