Opinie o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbil Marcin Adamski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbil Marcin Adamski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbil Marcin Adamski w Katowice

uraczony

Bardzo miła Pani która odbiera telefony

@uraczony

zgadza się z nią rozmawiałem Bardzo grzeczna i miła

zbyszek

prawda prawda prawda

Koleszka
@olek

potwierdzam

OK Google
@zbyszek

potwierdzam odbiera tel bardzo miła Pani

nick

prawda

@Koleszka

ok

freedom

fakt aut maja bardzo dużo

Kazik

Sprzedałem dzisiaj swoje auto Roznoslili ulotki dostałem zadzownilem i moje zdziwienie na początku rozmowy słyszę halo dzień dobry bardzo miła obsługa Panowie którzy do mnie przyjechali bardzo grzeczni Czułem się pewnie i bezpiecznie Czasy się zmieniły teraz naprawdę można auto Sprzedać z kulturą

BASIA
@Kazik

Ja tez dzisiaj dostałam ulotkę:)

ja te,

przemom
@kucyk

Polecam Marbil

i tak ma byc

freedom

jest bomba 505 125 450 dzwon pod ten nr i auto sprzedaż w godzinę jak ja polecam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbil Marcin Adamski kandydat na stanowisko Specjalista ds. rozliczania produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Koleszka

Nie dali mi tyle co chciałem ale warto ze kupili Sprzedalem im szybko i niech zarobia na nim na plus mega fajne podejście do skupu

@Koleszka

a mi dali Super pieniądze więcej o 3 tys zł niż w aaa auto

OK Google

Jest fajnie Duży wybór aut Ceny na tle innych komisów szok Kazde auto można sprawdzić na stacji Nie cwaniakują uczciwie działają OC fajne bo w uniqa duza znizka na start Sprzedajacy zmęczony ale uśmiechnięty przy mnie sprzedali 3 auta Naprawdę fajne miejsce na zakup auta Polecam

@OK Google

to tak jak ja

Lux komis

@Lux

prawda

Polecam na placu maja ponad 100 samochodów Duży wybór Ja im dzisiaj sprzedałam auto Ale w przyszłości na pewno kupię

Nr 505 125 450 Dobry Skup Aut

kazulek

ja wczoraj tez

Ja też:)

@Nr 505 125 450 Dobry Skup Aut

Tak zgadzam się dzisiaj sprzedałam auto jestem zachwycona Szybka wycena 505 125 450 na ten nr dzwoniłam

zadowolony klient

zachęcony opiniami skorzystałem z ich usług i super nie zaluje sprzedałem im dzisiaj seata Leona Pozdrawiam

Kasiula
@zadowolony klient

ja tez właśnie u nich sprzedałam wiadomo nie za tyle ile chciałam;) ale szok jak.szybko działają fajne chłopaki

kasii

Mi fajnie dali Więcej niż 321 i aaa auto

karol

auto Super

stach

fajny komis auto kupiłem zadowolony jestem

to prawda aut dużo fest

@kucyk

ponad 100 aut

polecam auto jezdzi

MegaSzczęsliwyKlient

Chcesz Sprzedać Samochód Myślisz MARBIL tak też zrobiłem zadzwoniłem na 505 125 450 Naprawdę szok ! Bardzo miły Pan który odbiera telefon w ciągu jednego dnia wysłał do mnie swoich ludzi którzy kupili odemnie Samochód Rewelacja na prawdę polecam Marbil to świetne miejsce na Sprzedaż auta Pozdrawiam

stasiu
@MegaSzczęsliwyKlient

jak wyglada zakup przez Marbil ? dobrze płacą ? Gotówka czy komis ?

Arnold

Potwierdzam

nikita
@stasiu

gotówka gotówka i to niezła

miałem tak samo

skup rewelacja

jadzia

polecam fajny skup aut

Zostaw merytoryczną opinię o Marbil Marcin Adamski - Katowice

• Jak się pracuje w Marbil Marcin Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Marbil Marcin Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbil Marcin Adamski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbil Marcin Adamski
4.9/5 Na podstawie 261 ocen.
  • Gen. Hallera 2
    40-321 Katowice