Opinie o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbil Marcin Adamski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbil Marcin Adamski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbil Marcin Adamski w Katowice

opel

NIE POLCAM Na miejscu przemiły pan a gdy zajechalem do domu padło wspomagania i pan byl oburzony moim telefonem zwykly (usunięte przez administratora)... do tego auto kopci czego mi nie powiedzial tylko "ze pusci dymka" niestesty dla mnie pod moja nie uwage wpisal to w umowe ze auto kopci na niebiesko.. do tego wporwadzenie w bład z alufelgami + ubezpieczenie miało byc na miesiac ogazało sie ze ubezpieczenie konczy sie w dniu sprzedazy.. takze nie polecam....

Edyta

Nie polecam komisu oszczegam ludzi kupujoncych tam auta sprawdzajcie w cpiku przedewszystkim stan auta i przebiek i stan auta kupiłam tam auto i okazało się że ma licznik cofnięty musiałam się tumaczyć więc oszczegam was sprawdzajcie w cpik bo potem są problemy auto ma większy przebiek jak na desce

@Paulina

Celowe dodawanie opinii negatywnych przez jedną osobę, podpisując się różnymi NICKAmi jest karalne sprawa zostaję zgłoszona i zostaną wyciągnięte konsekwencje Pana nr tel. mamy, więc organy długo szukać nie będą Pozdrawiam

OPEL INSIGNIA

Kupiłem super auto Mega się zbiera Mało pali Za 15 tyś zł wóz marzenie Pomocne chłopaki a aut mają od pierona ponad 100 lekko polecam

burak

kto to spłodził ...

Ula Nowy wpis

Super wybór autek Polecam

Marek Nowy wpis

Szukam Pracy do roznoszenia ulotek macie coś

Zdziwko Nowy wpis
@Marek

tam ciężko znaleźć nr w Google i zadzownic ...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Marbil Marcin Adamski?

Damian

Bardzo fajne Super szef Polecam

Karol Nowy wpis

wzorowe

MARBIL

MAJÓWKA mamy czynne 9-18:00 Zapraszamy Cała MAJÓWKA 1 - 2 - 3 Maj Jesteśmy dla Was otwarci Zapraszamy Katowice Hallera 2 MARBIL 505 125 450 marbil.otomoto.pl Pozdrawiam

Kozi

Super

Dzisiaj przyjadę do Was

@Iza

Super Zapraszamy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbil Marcin Adamski kandydat na stanowisko Specjalista ds. rozliczania produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Sonia

Jak pracuje się w Marbil ? Szef ok ? jak atmosfera ?

Karol
@Sonia

Super się pracuje Szef cudowny Praca marzenia

Stefek
@Sonia

Kiedyś pracowałem u nich roznosiłem ulotki bardzo fajne maja podejście do pracownika zawsze uczucie miałem wypłacone Tygodniówki byłem bardzo zadowolony szef elegancki

Zafira

Kupiłem wczoraj Zafirę Super auto 7 miejsc na wycieczki idealne dziękuję

Mercedes

Świetny Komis Duży Wybór Samochodów

Plusy Miła obsługa Szyba sprzedaż mojego aut Dobra cena Bezpieczna transakcja Minusy Ciasno ciasno ciasno ;) plac dopchany ale naprawdę sprzedać mega warto polecam

citigo

kupiłem citigo jest mega Spalanie 6l LPG Klima mega wypas na placu mają 100 takich aut sprawdźcie sami marbil.otomoto.pl polecam dzięki Panowie

@citigo

Jak Citigo to tylko u Nas :) marbil.otomoto.pl Zapraszamy

Kupiec
@MARBIL

Potwierdzam Citigo, kupiłem u nich 8 szt i każdy pracuje, zarabia i jest bezawaryjne

@citigo

to te po 499 zł miesięcznie?

Marbil Marcin Adamski

Zapraszamy 7 Dni w Tygodniu marbil.otomoto.pl Kupimy Każde Sprawne Ładne Auto Gotówka Natychmiast Płacimy Najlepiej Sprawdź Nas MARBIL

@Marbil Marcin Adamski

oj tak polecam Super Skup aut

@Karolina

prawda

@Marbil Marcin Adamski

a jak wygląda u Was Finasowanie?

Skoda

Polecam Świetny Komis z autami Skoda Scala duży wybór

Skup Samochodów MARBIL 505 125 450 , otomoto.marbil.pl

Audi

Najlepszy Skup na Śląsku Super się z nimi rozmawia i załatwia temat Polecam Marbil jak chcesz sprzedać auto rewelacja

wiśnia

Super podejście do klienta Duży Wybór aut Ceny super Bardzo ważne, można się przejechać przed zakupem. jestem bardzo zadowolony

wika

Super komis polecam

kasia

Bardzo Bardzo Dziękuję kupiłam u was pierwsze Auto skoda Fabia 2019r jest cudowna jak nowa polecam każdemu

@kasia

Fabia faktycznie mają dużo na placu i skoda skala też dużo widziałam

Skup Samochodów za gotowke MARBIL KATOWICE HALLERA 2

koala
@MARBIL

oj tak zgadza się jak.sprzedac do skupu to tylko Marbil Szybka Wycena dobra oferta ja jestem bardzo zadowolona

@koala

potwierdzam dzisiaj sprzedałam u nich swoje audi

Kozi

Bardzo Duży Wybór Samochodów

Słodziak

Polecam Komis MARBIL Bardzo duży wybór aut każdy coś znajdzie dla siebie ja kupiłem i Insignie w korzystny leasing

Skowronek

Kto Rano Wstaję ten Ople Sprzedaje :) Jadę do nich dzisiaj sprzedać swojego Opla Cenę wczoraj uzgodniliśmy, mi pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o Marbil Marcin Adamski - Katowice

• Jak się pracuje w Marbil Marcin Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Marbil Marcin Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbil Marcin Adamski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbil Marcin Adamski
4.9/5 Na podstawie 261 ocen.
  • Gen. Hallera 2
    40-321 Katowice