Opinie o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbil Marcin Adamski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbil Marcin Adamski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Martyna

Po pierwsze wprowadzanie w błąd klienta.... Oferują samochody za niższą kwotę a na końcu w opisie informacja, ze dopłata za alufelgi bez których nie można zakupić pojazdu. Po drugie ... Podczas rozmowy i stwierdzeniu przeze mnie, ze to dziwne... pan stwierdził ze to jest chwyt marketingowy... chwile później wyzwał od osób które nie potrafią czytać i radził wrócić do podstawówki... Słaby marketing z takim traktowaniem klienta. Bezczelność, (usunięte przez administratora) i prostactwo. Szok ze takie firmy w ogóle funkcjonują, choć przyszłości dla nich nie widzę. Całe szczęście nie maja monopolu na rynku i istnieje wiele komisów, które szanują potencjalnych klientów. Nie polecam !

BASIA
@Martyna

Problem dla kogoś kto nie umie czytać:)

@BASIA

A Pan nie umie piosać, proszę sie douczyć do czego używa się kropek i przecinków :).

rozbawiony
@xd

"piosać"... jak już kogoś strofujesz to sam pisz poprawnie...

Zuzanna
@rozbawiony

Serio się będziesz czepiać o literówke?

Pan Przemek powinien otrzymać złoty laur konsumenta. Obsługa miła, radosna, prawilna ;)

bałazy
@Piotr

zgadzam się:) jest singlem? ;)

Klient z Łodzi

Potwierdzam Bardzo Miły Młody Człowiek Jak kupować w Marbil to tylko u niego

nikita
@Piotr

mnie obsługiwał Krzysztof ale też bardzo miły i pomocny

karola

snris

jest ok

freedom
@Piotr

fajny chlopak cała ekipa wydaje się ok

oliwier janiak

Dawid

Noo fajny człowiek

Kazimiera kowal

polecam Pan Marcin Super chłop auta sprzedaje dobre i niedrogo

nie polecam, oferują sprzedane samochody, które są dalej widoczne na sprzedaż, dzwoniąc do nich mówią, że dostępny, jadę 350 km i okazuje się na miejscu że auto zostało sprzedane już dawno, mimo tego, że dale widnieje w ofertach OLX,, pokazałem im to ogłoszenie, a oni, że to nie ich wina i obwiniają o to OLX bo nie usuneło ogłoszenia, dlaczego?, dlatego, że nie zapłacili za usunięcie ogłoszenia, po dotarciu na miejsce, oferowali mi coś coś podobnego, mocno zmęczonego, szkoda pisać dalej.... nazywającego się tak samo, nie polecam i omijać ich szerokim łukiem.

@123

A mnie się wydaje ze to nie olx usuwa ogłoszenie tyko sprzedawca. Dodatkowo przecież dzwoniłeś i powiedzieli ci że auto jest dostępne. Mogliby dać ci rabat na inny samochód, bo takie traktowanie klientów skutkuje tylko złą opinią :P

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbil Marcin Adamski kandydat na stanowisko Specjalista ds. rozliczania produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Is

Nie polecam fuszerka robią i wciskają ludziom. Kupiłam samochód przekonywali że w pożądku jest wszystko ok a okazało się że zrobiłam 30km i auto posute. Dzwoniłam do nich i mi omawiali że źle zatankowałam jak wspomniałam że było 4 mechaników i każdy powiedział że elektryka wogule przewody zrobione na krótko owinięte skórką pełno wad ukrytych to powiedzieli że to nie mechanicy tylko (usunięte przez administratora) bo zamiast benzyny wlałam dizla i dlatego nie odpala. Strzeż cię się i omijajcie ich szerokim łukiem

niki
@Is

hehehe każdy myśli że w komisie picuja auta ludzie obudźcie się jesteście chorzy jak samochód zrobił 30km to.znaczy ze byl dobry i się zepsuł trzeba naprawić i jeździć!!!! ja zawsze kupuje w komisach i jestem zadowolony robie jazdę próbną sprawdzam u mechanika i jest ok

staś
@Is

niezły w Pani ananas :) nie wierze i uciekał bym od takich ludzi jak Pani!!! auto jechało było sprawne a nagle się zepsuło he he he rower polecam nie auto ja tam co kupie to jezdzi

Muniek
@Is

Na tym szrocie msja dobre tyllko te ALUMFELGI za które każą sobie zlodzieje doplacac.

@niki

,,Ja zawsze kupuje w komisach" Po co kupujesz w komisach jak masz swój?

To jakieś kpiny ten komis. Auta które wg są niesprawdzane przed sprzedażą. Kupują wszystko. Jeśli jeździ to idzie do sprzedaży. Samochody są z uszkodzeniami które przewyższają ich wartość. Rękojmia wg u właściciela nie istnieje. Kupisz to się bujaj po sądach. Nie polecam!

Zyga

to jak było nie sprawne to po kiego kopowałeś ps.w tym stawie jesteś leszczem nie wędkarzem :)

rozbawiony

rękojma na stare auto hehe zes się auto świata naczytał ... (usunięte przez administratora) karma wraca

żałosny typ

to gdzie miałeś oczy jak kupowałeś skoro maja takie wady ! ja się pytam ?

@rozbawiony

Panie Marcinie, dziwne że sprzedaje Pan samochody i nie wie co to rękojmia. Rękojmia również obowiązuje w przypadku samochodów używanych, dotyczy wszystkich wad ukrytych o których nie poinformował Pan kupującego. Kupujący nie musi się znać na samochodach. Jestem naprawdę zdziwiony Pana brakiem szacunku do klientów.

kaziu

Dostałem ulotek od Marbil Zadzownilem pod nr 505 125 450 sprzedałem auto jestem zadowolony

stasiu
@kaziu

hehe ja tez ulotka czekała prawie rok :)

Arnold

zgadzam się

stasla

Ulotek? a co to jest

@stasla

Trzeba się spytać właściciela komisu. On nie używa nawet przecinków i kropek.

B

Wypalaja katalizatory. Nie wiem sam czy drugi raz dokonał bym zakupu.

oliwier
@B

człowiekiem co drugie auto na rynku nie ma katalizatora oni kupuja i sprzedaja towar nie placz tylko kup uniwersalny za 250 zl i po sprawie Masakra co za naród pasiasty

Koleszka
@B

moje auto tez nie ma kata i co z tego?

@oliwier

Dlaczego ma kupić? Ty jesteś właścicielem to kup i zamontuj.

Kriss197

Obsługa fatalna same mruki nic się nie idzie dowiedzieć zbywają człowieka masakra

@Kriss197

ja nie raz u nich byłam i zawsze miła obsługa Sama pracuje w handlu i wiem jak to jest jak ktoś jest mruk to nie ma sensu do niego inaczej Warto zobaczyć jakim się samemu jest Ja w każdym bądź razie zawsze u nich jak byłam była zadowolona z obsługi

Natalia
@Kriss197

Nie zgadzam się! Sprzedałam tu 3 auta i kupiłam 2, zawsze otrzymując pełne informacje od sprzedawców

@Kasia

Nie piszę się ,, w każdym bądź razie". Proszę iść do szkoły używać przecinków i kropek.

Kazimiera

Kupiłam dzisiaj auto Super Golfik Obsługa przemiła Mam 74lata wylymaczyli mi wszystko Nawet juz wiem jak używać Nawigacja Fajne miłe chłopaki Na pewno wrócę

@Kazimiera

Kazimiera xD. 74 lata i nie umie pisać? Zapomniałem, że taka osoba nie istnieje. Nawigacje to lepiej ustawić do szkoły.

x

Chciałbym przestrzec wszystkich którzy szukają tutaj opinii. Większość z nich jest pisana, przez jedną osobę. Można je rozpoznać po dziwnym stylu pisania. Jedno zdanie na jedną linijkę, tutaj podaje jak może wyglądać taka opinia. ,, Polecam Kupiłem samochód Właściciel ok " Tutaj nicki z kilku ostatnich stron: Paweł D, skladak, stasia, Karolo, Zosia, Damian, slowak, stroz, Grzegorz, Ksawery, Kazik, Ksawery, Stado, przemo, Marcin Bałazy, Tomek, Kazik, BASIA, Kasia, Krzyś, Grzegorz, DAMIAN, Kuba, DAMIAN, Sara Katowice Jest to na prawdę żałosne. Zamiast tu wypisywać fałszywe wiadomości może lepiej zająć się samochodami? Sprawę zgłaszam do właściciela strony, może coś się uda z tym zrobić.

Grzegorz

Auta maja Średnie głównie starsze i zużyte ale czasem.zdarzaja się też nowsze i fajne Jak patrzyłem te starsze są w bardzo niskich cenach Dosłownie na każdą kieszen Ciekawe jest tez fakt ze kazde auto było Czyste zadbane naprawdę bylem w szoku 5 tys zl za auto a wyglądało takie aveo jak miło dolarów Polecam jak szukasz takiego fajnego auta Ja u nich sprzedałem swoje suzuki Bardzo sprawnie wycenili i dali fajną dla mnie cene o auto nie dbalem więc się cieszę z Transakcji:)

@Grzegorz

Opinia pisana przez właściciela, styl pisania taki jak innych postów. Brak jakichkolwiek kropek i przecinków, zamiast tego pisanie jedno zdanie na jedną linijkę.

stroz

ja tam pracowałem 8 lat szef świetny facet mily grzeczny kasa się zawsze zgadzała szkoda mi go było jak widziałem tych idiotow klientow co kupili za 3 tys auto a chcieli nowe ogólnie jak bym miał kasę sam bym kupił bo Pan Marcin zawsze ma fajne auta sam je sprawdza i nie ma na nich dużo zarobku naprawdę ten komis jest ok nie prowadzi go cwaniak handlarz tylko człowiek z pasją młody energiczny i zaradny

@stroz

Nie wstyd Panu właścicielowi pisać tak o sobie? Żalosne, a miałem tu szukać samochodu. Większość wiadoości i opini tutaj pisana tym samym stylem.

slowak

spoko auta duży wybór ceny mega polecam

Beata
@slowak

A jak atmosfera między pracownikami i szefem? :P Zauwazyłes może coś pozytywnego albo negatywnego? :D

Damian
@Beata

Mega Szef Super

Wanda
@Damian

A coś więcej widziałeś odnośnie tej atmosfery ? Jesteś w stanie to bardziej opisać ?

Rafael1994

Również potwierdzam, że sprzedają samochody z wadą ukrytą. Sprzedawca nie informuje o konkretnych wadach samochodu a szczególnie wykorzystują klientów, którzy nie znają się na mechanice pojazdów. Po rozmowie z kierownikiem w sprawie oszustwa stanu pojazdu zostałem wulgarnie zwyzywany i obrażony cyt. lepiej żebym kupił sobie elektryczną hulajnogę!

slowak
@Rafael1994

Super firma polecam

kor

4 gwiazdki bo akumulator musiałem kupić a mówili że się doładuje komis ok obsługa ok ceny mega ok fajnie ze można zostawić Auto w rozliczeniu i nie podnoszą ceny swojego przy zamianie jak w większości komisów plus duży plac i WC Komfortowe na miejscu

jordan

kupiłem Auto tanio ale trochę dołożyłem co ważne samochód mogłem sprawdzić na stacji prawda jest taka że mało widzą o autach ale mają na prawdę niskie ceny auta kupują tanio i nie mają dużo marży jest bardzo ale to bardzo dużo aut w cenach niżych niż gdzie kolwiek indziej nie widziałem nigdzie tyłu aut w takich cenach dopłata do felg do cena marketinowa ale nawet te felfi jak dopłaciłem to i tak kupiłem za darmo prawda jest taka że dałem im za auto 6400 zł pojedziemy 3 miesiące i jak wystawiłem na olx na ich zdjęciach z Ogłoszenia:) sprzedałem za 9500 zł oni za tanio je wystawiają Dzisiaj kupiłem też Auto sporo tańsze i już sąsiad chce odemnie za 2 tyś zł więcej go kupować nie wiem czy nie Sprzedać i znowu coś kupić. U nas w Świętokrzyskim ceny aut 1/2 wyższe i Stan sporo gorszy Panowie na komisie mili fajnie się z nimi gada . Zawsze o cenie decyduje szef i też jest ok

saro

sprzedałem Auto jestem mega zadowolony tylko Marbil inni nie fajni

sssa

super

Czy Marbil Marcin Adamski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zosia

Tak pracują w tygodniu 9ta 18ta sobota 9ta 14ta

Kasiula

tak maja czynne 9ta 18 ta w tygodniu i 9ta 14ta w soboty i niedzielę

goworkmarbil
@Kasiula

tak mają

Zostaw merytoryczną opinię o Marbil Marcin Adamski - Katowice

• Jak się pracuje w Marbil Marcin Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Marbil Marcin Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbil Marcin Adamski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbil Marcin Adamski
4.9/5 Na podstawie 261 ocen.
  • Gen. Hallera 2
    40-321 Katowice