Opinie o Biotrem Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biotrem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biotrem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biotrem Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest teraz z kondycją firmy. Zaniepokoiły mnie komentarze z zeszłego roku o tym że nie wypłacają pracownikom pensji. Nie wiedziałem też żeby kogoś nowego szukali do pracy. To jak? Uregulowali zaległości i zaczęli terminowo wypłacać kasę? Dajcie uaktualnienie.

Dziku
@Pani

Wyglada na to ze biznes w polsce pani prezes się nie powiódł dlatego przenosi go do Argentyny przynajmniej tak można wywnioskować z postów w mediach społecznościowych

A

Nie już biotremu bo splajtowali kto sie załapał na sam koniec to mu wypłacili, częśc poszła sama do innej pracy a część dostała zwolnienia

Paweł Nowy wpis
@A

Firma została wykupiona ? Czy ogłosiła upadłość ? Nie ma w ogóle produkcji ?

Pani Nowy wpis
@A

A dużo osób się nie załapało? To pozostali nadal czekają za kasą czy jak to wygląda? Ci co dostali zwolnienia to wiedzieli o tym z jakimś wyprzedzeniem czasowym?

Dziku Nowy wpis
@Pani

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Biotrem Sp. z o.o.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Biotrem Sp. z o.o.?

jwki

podstawą wynagrodzenia jest brak wynagrodzenia

Natalia
@jwki

Jak to? Nie wypłacają w ogóle czy są spóźnienia? Masz takie info czyli rozumiem że tam pracujesz, możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy obecnie? Ktoś wcześniej narzekał na brak kultury - to aktualne?

Xgqbdb
@Natalia

Albo nie wypłacają w ogóle albo się spóźniają. Obiecywanie wypłaty zaległych pieniędzy przez wiele miesięcy i nie wywiązywanie się to standard w tej firmie... co do kultury a raczej jej braku… aktualne DNO DNO DNO

@Xgqbdb

A skoro się nie wywiązują to ile już osób poszło to po prostu zgłosić? Bo przecież chyba nie ma co z koniem się kopać w takiej sytuacji. Skoro rzetelnie ktoś zapracował sobie to wypłata mu się należy, był ktoś w pipie z tym?

Kshaudh
@Marta

W pipie? Tam to przydałaby się kontrola innych służb. Dziwne ze do tej pory nikt się tym nie zainteresował łącznie z mediami

@Kshaudh

A jest to wystarczająco nagłaśniane? Bo to w tym przecież powód może leżeć jak już odnośnie tych całych mediów. Czemu ludzie tu są tacy bierni?

Władeczek

Czy czekanie na swoje pieniądze rok to długo, muszę się już niepokoić ?

@Władeczek

A widziałeś jak od roku inflacja podskoczyła... :/ No ale wracając skoro masz umowę itp., to chyba tylko kwestia czasu? Generalnie była tu mowa o pipie kiedyś, na rozmowie się skończyło?

Jonasz
@Marta

Zejdź na ziemię. Popatrz na biotremy i ich ilość i pomyśl.

Sora
@Jonasz

Hi.can you help me about this company. I read many negative feedback but still confused I'm interested to buy wheat bran products is still exists

Czy firma Biotrem Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiktor

Ta firma nie finansuje nawet wypłat dla pracowników !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biotrem Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Regan

Firma fajnie brzmi ale to wszystko, piękne słowa to nie to samo co czyny. Zgadzam się z poprzednikami firma działa na dofinansowaniu z UE, dodatkowo Pani Prezes widnieje w nastu spółkach co jest bardzo interesujące i ciekawe pod wieloma względami. Propozycja narzędzi pracy to ściema, biuro w kamienicy przerobionym z mieszkania, sprowadza trzeźwo myślących ludzi na ziemie. Te informacje dodatkowo warto zderzyć z opowieściami jakie to firma generuje obroty i otwiera co rusz fabryki na całym świecie daje obraz wyimaginowanej dobrej bajki.

Jaka jest kultura pracy w Biotrem Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

f.c

Tam nie ma żadnej kultury

Justyna
@f.c

@f.c Co mam rozumieć poprzez Twoją wypowiedź? Masz na myśli atmosferę w Biotrem? Jest ona dobra?

f.c.k.

Niestety wszystkie opinie muszę potwierdzić. Nikomu nie polecę tej firmy. Zastanów się kilka razy zanim wyślesz swoje CV. Nie polecam.

de

Potwierdzam powyższe wpisy. Firmy nie można polecić nawet najgorszemu wrogowi. DRAMAT w każdym aspekcie: płacowym, zarządzania, kadrowym i jak tylko sobie można wymyślić. Jeśli myślisz o pracy w Biotremie: zastanów się dwa razy!

OBURZONY

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. Brak profesjonalnych struktur , brak kadr. Ludzie nie otrzymują należnych pieniędzy , a w szczególności osoby na wypowiedzeniu / kończące współpracę. Problem z rozliczeniem delegacji. Informacja o samochodzie służbowym to bujda. Z tego co wiem nigdy go nie było i nie będzie. To samo z premiami , nie są wypłacane. NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJKOLWIEK PRACOWAŁEM !

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Biotrem Polska Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Xxx
@admin

Przestrzegam przed tym pracodawcą.Brak pensji na czas,brak profesjonalnego działu kadr,nie ma czegoś takiego jak delegacje a wymagane są podróże służbowe,firma istnieje tylko dzięki funduszom z UE.Nie wierzcie w słowa typu samochód służbowy.Duże problemy finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Biotrem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Biotrem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biotrem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biotrem Sp. z o.o.?

Biotrem Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 16 lok. 52