Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Kandydatka

Miałam przyjemność niestety brać udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisku w biurze w Warszawie, po wyjściu z niej miałam jedną myśl na pewno nie chciałabym zostać pracownikiem tej firmy. Osoba (usunięte przez administratora)która prowadziła rozmowę zadawała pytania które były nie stosowne. Zamiast skupić się na merytorycznych pytaniach i sprawdzeniem kwalifikacjo potrzebnych na stanowisku. (usunięte przez administratora) Zostało powiedziane że nowy pracownik ma się dostosowywać do pracodawcy. Ogólnie mam bardzo negatywne zdanie na temat tej rozmowy i była to najmniej profesjonalna rozmowa. Podczas rozmowy rekrutacyjnej nie tylko kandydat powinien pokazać się jak z najlepszej strony, ale również osoby które są strony firmy powinny pamiętać że są jej wizytówką. Po takiej rozmowie na pewno nie chce się tam pracować.

@Ala

ze mna było podobnie. Pod koniec rozmowy wprowadzajacej - czyli już miałąm pracę - Pani z HR zorientowała się dopiero w którym dziale zaczynam prace .... I to był początek tego co tam zobaczyłam.... dziwne że ta firma istnieje, napewno nie dzieki własicielowi o wielkim miemaniu o sobie. Gdyby tylko on tam pracowała nigdy nie słyszał o sante wielki mi imperator AK

Jak się pracuje z ludźmi z SANTE?

@Odpowiedź

Ale to o braku własnego zdania to tyczy się osób z produkcji czy też z biura? Jeszcze napiszcie, czy jak wyższe posady ma rodzina, to wgl jest opcja awansowania gdzieś ponad średniego specjalistę. Bo ja celuje w prace jako specjalista ds eksportu i chyba w tej pracy warto mieć swoje zdanie i kreatywność.

Zdziś Nowy wpis

Ile tu bym zarabiał na stanowisku Samodzielnego Księgowego? Spełniam podane w ofercie wymogi, kierunkowego wykształcenia, bardzo dobrej znajomości Ms Office, a doświadczenia mam nie 3 lata, a 6.

Julia

Pracowałam w Spa, krótko bo dłużej nie da się tu wytrzymać. Wymagania zero szkoleń i brak ludzi. Przełożona świeżo upieczony kierownik bardzo się starała bo miała doświadczenie pracy z nami na co dzień jednak wymagania góry to nie dla studenta.

@Julia

To co jest takiego wymagane, co dla nowego pracownika jest dosyć ciężkie? Piszesz, że nie oferują szkoleń, ale czy żadnych wstępnych albo wprowadzenia na stanowisko też nie ma?

Julia Nowy wpis

Żadnych szkoleń, umawiają się na możliwość przejścia na uop jednak to tylko gadanie. Niejaka menadżer Anna Kowalska córeczka taty to tylko pozornie miła słodka blondyneczka. Tragedia z traktowaniem ludzi ze strony klientów jak i pracodawcy i przełożonych. Zatrudniają dzieciaków bez doświadczenia

@Moni

Witam, Czy na stanowisko Konsultant Infolinii jest możliwa praca zdalna? Pozdrawiam.

Anonim Nowy wpis
@@Moni

Zapomnij o pracy zdalnej tutaj, ta firma to jeden wielki przeciwnik pracy zdalnej

Jak się pracuje z ludźmi z SANTE?

Odpowiedź

Z niektórymi spoko, ale ogólnie współpraca jest ciężka. Ciężko coś uzgodnić, a często słuchasz jeszcze złośliwości. Nowi są traktowani jak koty w wojsku. Jest bałagan, przełożeni często się zmieniają, zmieniają się priorytety, wśród pracowników też duża rotacja.

@Odpowiedź

No, ale co macie do uzgadniania; grafik czy podział obowiązków? Bo kompletnie nie wiem, w którym kierunku tu iść. Ja nie wiem jak są traktowane koty w wojsku, więc może mi przybliżysz to podejście do pracowników? Jak często są nowi pracownicy na etatach zmianowych?

Odpowiedź

P, chodzi o uzgadnianie bieżących spraw, np. procedury, jak coś robić. Jak nie wiesz, to jesteś głupi, choć nikt ci tego nie przekazał. Koty w wojsku, czyli przynieś, podaj, pozamiataj, a tak w ogóle to jesteś nikim. Tu rządzi rodzina, nawet jeśli głupio, to reszta musi się dostosować, własne zdanie jest niemile widziane. I nie mam na myśli tylko imperatora, chodzi o resztę rodzinki bliższej i dalszej na niższych stanowiskach. Jak się komuś nie podoba to musi iść gdzie indziej. Przyjdź do pracy to sam/a sie przekonasz.

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Przeglądam ogłoszenie o pracę dla asystentki w dziale handlowym i wymagany jest Excel. Chciałam zapytać czy jeśli ktoś umie pracować na tym programie to i tak może liczyć na jakieś szkolenia z tego tematu? Wtedy czułabym się pewniej. Proponują na początek więcej niż minimalną, bo akurat w treści ogłoszenia nie jest podane nic o zarobkach?

Kandydatka

Ala
@Kandydatka

Odniosłam takie samo wrażenie. Niektóre pytania w ogóle nie związane ze stanowiskiem, na które się aplikuje. Rozumiem, że może paść takie pytanie, np. o zainteresowania, ale nie X pytań i drążenie tematów nie związanych z pracą. Żenada. Nigdy więcej nie będę aplikować do tej firmy. Przeczytałam jeszcze stary artykuł o właścicielu Sante na onecie i utwierdziłam się w przekonaniu, że aplikacja do tej firmy to strata czasu.

Hr specialist . psycholog .
@Kandydatka

Sz państwo brak szacunku jest (w Polsce) niestety na rynku pracy uprawiany notorycznie w korporacjach i mniejszych firmach nota bene brak jest Psychologow org i pracy w firmach którzy pośredniczą i gwarantują dobrostan w pracy. Począwszy od rekrutacji brak kompetentnych ludzi aż po zaawansowane systemy zarządzania ludźmi i ich potrzebami.

@Ala

Wspominaliście, że Sante nie daje benefitów, tymczasem na stronie w zakładce kariera wyczytałam, że można otrzymać pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie oraz zniżki na produkty, więc jak to jest z tym w rzeczywistości?

Asd

Jest Multisport Plus, Medicover, rabat 25% od cennika na sklep.sante.pl oraz strefa saun i basenów gratis. Ubezpieczenie na życie również

@Asd

Jaka część MultiSportu i Medicoveru jest opłacona? Całość? I od pierwszych dni pracy można liczyć na te benefity, czy po okresie próbnym? Jak to wygląda?

monia

haaaaaa na pracuj.pl rożne rzeczy sa napisane, ja ubezpieczenia nie miałam, choć na pracuj.pl było. Szkoda czasu. (usunięte przez administratora) zero nauki, zero pieniedzy a za to ego właściciela ogromne. Zresztą tiu się prawdy nie dowiecie, tu mieli z nim do czynienia więc się go boją.

Xococo

Od tego miejsca trzymajcie się z daleka, a w szczególności pracy w restauracji czy hotelu/spa. Przełożeni to kompletne buraki nie znają się na tym co robią a ludzi traktują jak wyzysk. I możecie wyczytać, że ludzie po pracy w Sante musza szukać psychiatry bo tak z Was wycisną wszystko. Szkoda nerwów a kariery tam nie zrobicie bo awans to słowo żart.

@Xococo

A jak zakres zadań w pracy opisywany jest na rozmowie, gdy ustala się stawkę za pracę? Jakieś różnice, między rekrutacją, a samą robotą? I co z renegocjowaniem stawki, gdyby dochodziło coś jeszcze do zrobienia?

Xococo

Nie ma czegos takiego w tej firmie. Na umowie masz wpisane systemy na których już ta firma nie pracuje po zapytaniu przełożonego co to za system bo nie było go na szkoleniu usłyszałam że tym się nie mam przejmować. Stawka jest jedna nieważne czy pracujesz rok czy tydzień. Godzinowa dla studentów najniższa. Renegocjowanie stawki to podwyżka o złotówkę może a odpowiedzialność tysiąc razy większa :////

Michaśka
@Xococo

Ale cały czas mówisz o warunkach pracy dla studentów, gdzie dla nich brutto = netto na UZ. Ja już nie studiuję, więc dla mnie ta najniższa to na rękę byłoby dużo mniej niż dla studenta. Ile więc dostają pracownicy etatowi? Przyjmują w ogóle na UoP czy właśnie preferują głównie studentów?

Czy w SANTE możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie dość ze Sante nie daje benefitów , to rozdają przeterminowane mleko kokosowe . Myślą ze ludzie to (usunięte przez administratora) zjedza?

Asd

Benefity to dofinansowanie do Multisporta, Medicovera, ubezpieczenia. Poza tym strefa saun i basenów gratis dla pracowników. To nie jest mleko. Mleko pochodzi od zwierząt. To takie białe w kartonach to są napoje roślinne. Tak, czasem rozdają.

To ja bym do kawy użył :D Napiszesz, ile macie przerwy w pracy, by sobie coś do picia zrobić, czy by zagrzać sobie coś w mikrofali? Ciekawi mnie też wątek saun i basenów. Jak rozumiem są dostępne dla każdego zatrudnionego po pracy?

Sabrina

Cześć, jak tam jest z pracą? Znalazłam trochę ofert na ich stronie, w tym na asystenta analizy sprzedaży, która mnie zainteresowała najbardziej, bo jest powiązana z moim zawodem. Nie napisali tylko, czy praca jest wyłącznie stacjonarna, czy może można pracować z domu? Taka opcja by mi bardzo pasowała.

Hr specialist . psycholog .
@Sabrina

Dobrze ze pytasz wszak obecny rynek powinien uwzględniać prace zdalna i hybrydowa by nie zakłócać szumów i toku pracy które niesie życie.

Do swojego studia Sante z basenami i saunami szukają ratownika basenowego. Osobę otwartą na pracę również w weekendy, z kwalifikacji ratownika wodnego. Niechże w takim razie kto napisze, kiedy dadzą umowę o pracę i od jakiej stawki godzinowej bym zaczął? Bo piszą jedynie o zleceniu.

Xkandydat

Witam, proszę o opinię na temat pracy w biurze firmy Sante w dziale kadrowo-płacowym. Jaka jest atmosfera ? Orientacyjne zarobki ? Czy godziny miedzy 8-16 są wystarczające na realizacje powierzonych obowiązków ?

hej

Tragiczne są ich produkty - zęby mozna połamać na płatkach śniadaniowych!!!!!!

A opiszesz konkretne przykłady tego traktowania pracowników? Pracownicy skarżyli się kiedyś na zachowanie prezesa? Jest tu dział hr gdzie mogliby zgłosić takie sytuacje?

Karol

Dlatego nieraz warto spojrzeć w regulamin z jakiego powodu wpis może zostać zmoderowany lub usunięty. A co było esencją Twojego wpisu, czego dotyczył? Bo w przyszłym tygodniu chciałem tu wpaść z życiorysem, może nawet od razu na rozmowę.

Wiecie może, czy w SANTE szukają chętnych na staż?

Aleksandra

Firma nie szanuje pracowników. Kierowników chyba sprowadzają z Syberii, bo zero umiejętności menadżerskich. Zamiast budować solidne zespoły sprzedażowe wolą co chwilę zmieniać przedstawicieli. Polecam zatrudniać ludzi przygotowanych do takiego stanowiska.

Karola

Pytanie: W Sante PH otrzymują samej podstawy 6 000 - 7000 netto na rękę, prawda czy mit? Jeśli mit, to ile realnie?, Dzięki za odpowiedzi!

pH 987
@Karola

Skąd takie cyfry netto?

Czy Sante (Sante A. Kowalski Sp. j.) zatrudnia obcokrajowców?

Hanna

Firma zatrudnia Ukraińców czy jakieś inne narodowości? Jak Polacy dogadują się z obcokrajowcami? Atmosfera jest w porządku?

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE