Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Lidia

Od dawna nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat funkcjonowania firmy. Jak teraz aktualnie wygląda rekrutacja i czy będą jakiej nowe oferty pracy? Dla osób, które poszukują wolnych etatów byłby to cenne informacje.

Aga
@Lidia

Lidio - widzialam jakis tydzien temu ogloszenie na olx ze do dzialu zakupow szukaja i do nowej hali do produkcji kopert foliowych. Kuzyn tam pracuje i chwali bardzo ze fajna ekipa i mlodzi ludzie. pozdrawiam

T.

dobra firma - kasa na czas, premie sa, czysto, pozadek, nowoczesnie, tysiaczek na wakacje, ludzie rozni jak wszedzie ale jak komus zle niech idzie do krono albo rajana ha ha ;-) przydalaby sie lepsza atmosfera bo z zadrosci o premie ludzie potrafia niestety wiele swinstw zrobic....

Hala

fajnie ze nowy przedstawiciel zadzialal i super paczki dla wszystkich dzieci pracownikow zakupil ;-) brawo Piotrek. poprzedni ten smier dziel kapus pewnie sam wolal kase przytulic

Pakowacz

Podoba mi sie to że wyrzucono w koncu po 20 latach z pracy gbura który traktowal wszystkich jak smieci a przyczepil sie do chlopaka z Maroka. naprawde poprawilo to atomsfere i morale na hali. brawo!

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pakowacz

sally

nie rozumiem dlaczego narzekacie na takiego pracodawce. Spółka należy do niemieckiej grupy - Wegener Group i to już daje wam super punkt w dossier, doceńcie to

Pimpek

Atmosfera jest spoko tylko trochę głośno ale da się przyzwyczaić. A jak chodzi o(usunięte przez administratora).to nie każdy potrafi normalnie prpracować i musi uciec się do takich żałosnych metod.Zresztą w każdym zakładzie znajdzie się jakiś "Wąski ".Pozdro Pimpek .Mechanik wysokiej klasy.Hahaha

byly

firma ok ale na dyrektorska ekipe trzeba zarobic żenada

nomi

wszyscy pracownicy dostali aneksy co do wzrostu minimalnego wynagrodzenie od lutego 2016 roku, natomiast Wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia, które corocznie ustala Rada Ministrów w porozumieniu z Radą Dialogu Społecznego i wynosi od 1 stycznia 2016 roku 1850zł. Zmiana kwoty minimalnego wynagrodzenia pociąga za sobą określone skutki, a na pracodawców na­kłada pewne obowiązki, pracodawca będzie zobowiązany zapewnić pracownikom wynagrodzenie na poziomie co najmniej płacy minimalnej (obowiązującej w danym roku). .Czyli w tym zakładzie pracy nie przestrzegają prawa pracy,robią co chcą lub Prezes ma słabych pracowników nie znajacych przepisów. Została już o tym poinformowana PIP i ZUS w Szczecinku.życze miłej kontroli.

Zuza
@nomi

No i co była jakaś kontrola czy się filmów naoglądałas za dużo ?

podglądacz

Praca była by oki ale przez jednego Tośbila jest nie ciekawa i stresujaca i tyle mam do napisania

Dronu

No ja bym nie był tego taki pewien, znam wiele firm które zatrudniają bardzo wielu pracowników i mają zasięg światowy a mimo to traktują pracowników jak zwierzęta. Mam nadzieję że tak nie jest z tą firmą, chciałbym rozpocząć pracę z WZ Eurocopert ale nie chcę żeby to była krótkotrwała współpraca tylko coś bardziej stałego i pewnego.

kopertka

Firma WZ Eurocopert Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku i powstała jako jedna z pierwszych w naszym kraju z połączenia kapitału zagranicznego i polskiego. Zajmują sie produkcją kopert i ich eksportem do krajów Europy Zachodniej oraz Wschodniej. Uważam, ze spółka ma tak ugruntowaną pozycję na rynku, ze nie może sobie pozwolić na złe traktowanie pracowników.

marek

no tylko tutaj jest pytanie czy firma WZ Eurocopert Sp. z o.o. właśnie należy do tych dobrych pracodawców i czy oferuje dobre warunki, takie, żeby po miesiącu pracy nadal chciało się ją wykonywać. oczywiście, ze każdemu to się nie dogodzi nogdy, ale mówimy tutaj o naprawde adekwatnym wynagrodzeniu do wykonywanej pracy.

puma

w kazdej pracy jest raz dobrze raz źle więc co wy tu narzekacie lepsza praca taka niż żadna

KUDŁaTY

Czy główny kabel (..ram} żydek-POpulista jeszcze donosi..?

Stefan 39

Witam serdecznie Mam pytanie, czy podwyżki wrześniowe będą dla wszystkich pakowaczy i mechaników? Czy [usunięte przez moderatora] z dużych maszyn też dostanie, czy reszta będzie miała wyrównanie do jego stawki? Co z naszymi umowami? Czy ktoś prócz nas i [usunięte przez moderatora] czuje woń alkoholu od tego [usunięte przez moderatora] ze 102?

M.M

...tak małżeństwo :-) przynoszące duże zyski firmie,ludzie to widzą i nic nie mówią tylko pracują ...na ich wypłaty...na szczęście ja już nie muszę.Mam nadzieję że faktycznie na wszystko przyjdzie czas...Pozdrawiam.

jpaczenko

no cóż moge powiedziec.jeżeli chodzi o [usunięte przez moderatora] zdrukarni to myśle ze da sie ja sprowadzic do parteru.jej mąż tak samo myśli ze jest nie do ruszenia.a ile razy przyszedł do pracy pijany lub pił w pracy.ludzie to widza tylko nie chca powiedziec.ale wszystko ma swój czas. pozdrawiam

Po I nie mamy już brygadzisty tylko kierownika więc coś chyba nie tak z przepływem informacji w firmie. Po II w tej chwili mamy jedną [usunięte przez moderatora] więc można było napisać całe imię no chyba że te informacje to jakieś stare pisane przez osobę już nie pracującą, która nie powinna zabierać głosu na tej stronie i pisać bzdur.:)

cytuję...,to jest tylko kobieta.na drukarni to tam jest dopiero [usunięte przez moderatora] ządzi...{już nie tylko} p brygadzista jak chce krzykiem jak cos nie wyjdzie to zwolnionko i tonie tylko ona , chłopaki z działu [usunięte przez moderatora] tez nie wszyscy sa ok niektuży to fałszywce,..więc tak naprawdę niewiele się zmieniło:)

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek