Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Jak długo trwa proces awansu w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Pracę można dostać po znajomości

Mikołaj
@Kandydat

Skąd takie rewelacje znasz? To firmowa plotka czy powiedział ci ktoś wprost że bez pleców nie ma tu dla ciebie miejsca?

@Mikołaj

Bo składałem CV ale nici wyszło nie odezwali się a pracownik z działu kadr sam gadał że trzeba znajomości mieć żeby tam się dostać

@Kandydat

No nikogo tam nie znałem jak składałem papiery wiec nie (usunięte przez administratora) głupot ! Myślisz ze tu wszystkich przyjmują z ulicy jak leci haaa ha hhaaa trzeba coś sobą reprezentować. Pozdrawiam rozżalonych nieudaczników

@Kandydat

Pewnie nie chciał powiedzieć ci w oczy ze się nadajesz ….. do pchania karuzeli

Operator maszyn
@Hala produkcyjna

Że czekasz na telefon 4 miesiące czy przyjmą a powiedzą masz rodzinę i znajomości? Masz pracę temat zamknięty

Fortnite rulez

Złożyłem kiedyś CV do eksportu ale przyjęli chyba ciele bez angielskiego wiec niezle

Ulka

To smutne, że o dobrej firmie oraz dobrym pracodawcy ktoś ma odwagę napisać złe opinie.

5 3
@Ulka

Masz racje a najwiecej szczekają ci co nie maja pojęcia jakie są tu warunki

Ignacy

Firma dobra, profesjonalna i ciągle rozwijająca swoją działalność. Nie zapomina o pracownikach za co zdobyła opinię dobrego pracodawcy tak więc polecam pracę w firmie.

@Ignacy

Potwierdzam i polecam. popracujecie w Kronochmurach albo Opaku to docenicie koperty

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Hala produkcyjna

Piszcie co chcecie ale firma jest porządna i bardzo dobrze się tu pracuje (właśnie mija mi 4 lata). Byłem już w kilku innych w Szczecinku i według mnie ta jest najlepsza. Są lepsze i gorsze dni ale jak wszędzie najważniejsze jest dobre pozytywne podejście :)

Jakie są tam wymagania do przyjęcia do pracy na produkcję i czy zatrudniają na umowie o pracę?

Jak dużo osób pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

OTIS

ok 200

Czy pracownicy WZ Eurocopert Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Zdzichu

Rak co roku kajaki robią ,można się porządnie napić vodki.

Zdzichu

Drukarnia-szczerze nie polecam ,maszyny (usunięte przez administratora).ale i tak powiedzą że jest ok .kierownik tak oszczędza że niedługo będziemy muć maszulyne sama wodą,reszta działów nie jest aż tak źle.

Ale Pompa
@Zdzichu

Przecież to logiczne że nie ma jak już norm podnosić to musi jakoś inaczej się wykazywać więc oszczędza.

Czy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Szkolenia były ale teraz podczas COVID to nikt raczej nie jest chetny ha ha

Konfekcja

Witam. Pracuje tu od paru miesięcy i jest fajnie. Na święta córka dostała paczkę a wszyscy pracownicy po 1000zl bo firma obchodziła 30 lat :-) W czasach koronawirusa mieliśmy już dwa razy testy co moim zdaniem dobrze świadczy o kierownictwie firmy. Ja szczerze polecam.

Mikołaj
@Konfekcja

Jesteś zadowolony z pracy z tego co widzę. Jak oceniasz możliwości rozwoju w WZ Eurocopert, jest dobrze pod tym względem? Jestem też ciekaw czy firma oferuje jakieś szkolenia i kursy, mam nadzieję że powiesz coś na ten temat, czekam na Twój wpis.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

M.K.

atomsfera jest dobra - bylismy teraz na kajakach i ognisku formowym

Jakie są warunki zatrudnienia w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

M.K.

zalezy od dzialu, ja jestem z produkcji i o wiele lepiej niz w krono czy opaku

M.K.

ta firma godna polecenia, ludzie pisza bzdury ale chyba nie uczciwie pracowali. ja jestem bardzo zadowolony a mija mi wlasnie dwa lata, ostatnio bylismy dwa dni na kajakach i ognisku i bylo super

Byly pracownik

Idą ludzie zdeterminowani współczucie dla pracowników????

M.
@Byly pracownik

Sam jesteś zdeterminowany pisząc te (usunięte przez administratora) Trzeba było pracować uczciwie a nie fanty wynosić kolego bo wiesz o czym mówię....

Lidia

Czy WZ Eurocopert prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Mają jakieś ciekawe oferty pracy? Jeśli wiecie, to dajcie znać. Myślę, czy nie spróbować aplikować do firmy.

B.

Mija rok jak tu pracuje i jestem bardzo zadowolony. na poczadku bylo trudno jak zawsze w nowym miejscu ale jak ktos uczciwie pracuje to kase mozna zarobic. warunki fajne silownia i kasa na urlop, w tym roku bylismy na kajakach i bylo grubo

Lidia
@B.

Współpracownicy pomagali Ci się zaklimatyzować? Są w porządku? I jaki rodzaj umowy dają w WZ Eurocopert początkującym?

M.

Super firma - nprawde dba o pracowników. Pracuje tu już dwa lata i patrzac na inne szczcieneckie firmy gdzie pracowałam przez ostatnie 20 lat to najlpeszy pracodawca! Szczerze polecam.

Czarek

Może sześć lat temu nie było dobrze ale teraz firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

mała

o rany!!!! CHCIAŁAM SKŁADAĆ PODANIE O PRZYJĘCIE DO WASZEJ FIRMY ALE PO TYM CO CZYTAM BĘDĘ WAS OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM...GRYŹCIE SIĘ DALEJ MIĘDZY SOBĄ JA POSZUKAM PRACY GDZIE INDZIEJ....NIE DO ZOBACZENIA...BRRRRR...

Robek
@mała

czytaj dalej bzdury i idz do Opaku ;-) ;-) ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek