Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Obserwator.

Cytuję'..my pracownicy biurowi mamy lepszą kulturę...' kultura może być jedynie wyższa , a lepszy np; telefon. Twoja składnia w wyrażeniach raczej nie przemawia za '..LEPSZA KULTURĄ' .Znam dobrze ludzi z biura i większość jest kulturalna, komunikatywna a zarazem bardzo koleżeńska i nie sądzę aby Twoja osoba by się do nich zaliczała.

Mirek

Pracownik biurowy...lol ..Pamiętaj że Twoja juryzdykcja kończy się z bramą zakladu. I tu masz rację widzisz to co zobaczysz przez okno. Bać się.....jak uważasz ale nie zarzucaj że ktoś się [usunięte przez moderatora] oglądając jedynie bramę wjazdową z okna. Domyślam sie już kto jest taki elokwentny w swoich wypowiedziach...i zastanawiam się czy faktycznie pracujesz w biurze....czy może widzisz biuro nieopodal.A dlaczego [usunięte przez moderatora] boi się [usunięte przez moderatora]? Zarobił dwa czy trzy razy z dyni i po zawodach.I wyprzaszam sobie gruba kluchę bo pojechalem w dół 15 kg hehe pozdro.

zawiedziony

jestem odbiorcą kopert z tego zakładu i autentycznie magazynier [usunięte przez moderatora] zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy pokazuje co to nie on.Widocznie w domu ma guzik do gadania i wyrzywa się na ludziach.Ten drugi to chyba kobieta bo chimery jak by miał okres. Praca po południu to odwalanie pańszczyzny aby cokolwiek zrobić to trzeba być delikatnym a najlepiej mieć załącznik.Wielka łaska

Anonim 102

Kadra kierownicza musi być intensywnie szkolona, aby mogła wdrażać nowe rozwiązania w zakładzie, utrzymywanie "starego" pełnomocnika d/s jakości i słabego kierownika produkcji doprowadzi zakład do katastrofy. Przecież Ci ludzie są niereformowalni i nie czują ważnych spraw dla firmy. Facet kierownika produkcji utrzymywany na siłę przynosi same straty i nie zna podstawowych obowiązków pracowniczych. Wstyd dla kierownika produkcji, który dla zasady powinien go już dawno zwolnić. Pełnomocnik gubi się w wielu ważnych tematach, a zmiana auditora zewnętrznego przez jednostkę certyfikującą spowoduje na pewno utratę certyfikatu, już są takie przymiarki.

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Obserwator

On do Was nie przyjdzie. Towar przygotować? Kpina...2 lata by sie musiał uczyć indeksów towarowych. 102? Piękny nick. Ułozy palete podwiezie pod owijak (oczywiście jak będzie miał czas) i tu sie kończy jego robota...wielki największy pracuś w firmie....lol. Żal mi ludzi którzy srają we własne gniazdo.

Szukający pracy

Oczywiście profesjonalista Umieć się przyznać do popełnionego błędu to wielka sztuka.

Szukający pracy

Drodzy pracownicy (wszyscy) Czy znacie pojęcie kultury organizacyjnej, zachowań organizacyjnych, synergii itd. Chyba nie. Nigdy nie podejmę pracy w Waszej FIRMIE. Pozdrawiam profesionalista

OTTTAK

CZY ZNASZ ZAKŁAD PRACY GDZIE NIEMA JEDNYCH I DRUGICH,A CI UNAS SPRZEDAJA SIE ZA 50 ZŁ PREMI WIECEJ,A JAK BUBLA ZROBI TO I TAK UPIERDOLA DLATEGO NIE DZIWCIE SIE ZE NIE KAZDY CHSE PRACOWAĆ ZA NADGODZINY JAKKTOS MA FACH WRĘKACH TO 500 BĘDZIE MIAŁ BEZ ICH JEDNEJ CZY 2 SOBÓT OCZYWIŚCIE NA FUCHACH.

tak

nie chodzi o łagodność ani wchodzenie na łeb, dobrze mają tylko dziobaki i konfidenci, bo uczciwą pracą się nie wybijesz. kierownictwo kieruje się tylko opiniami swoich pupilków

*****

to zacznijmy od nowa,[usunięte przez moderatora]jak by była choc troche łagodniejsza to wszyscy by jej na łep nasrali kiedyś pracowali tam sami faceci to musiała trzymac się na dystans,to jest tylkokobieta.na drukarni to tam jest dopiero (usunięte przez administratora) jedna pani [usunięte przez moderatora] ządzi p brygadzista jak chce krzykiem jak cos nie wyjdzie to zwolnionko i tonie tylko ona , chłopaki z działu [usunięte przez moderatora]. tez nie wszyscy sa ok niektuży to fałszywce,ogólnie kiedys pracowało sie lepiej mozna to stwierdzic po majowkach i byłych inprezkach na wyjazdach

odp

w ogóle to jest do (usunięte przez administratora) ale w tej dziurze niema gdzie iść układy znajomości itp. syf kiła mogiła. i konfidenci

Anonim 102

Niemerytoryczne przesłanki legły u podstaw nieprzedłużenia umowy P. Listopad, która mająć bardzo dobre przygotowanie zawodowe i bogate doświadczenie prowadziła m. in. całokształt spraw związanych z ochroną środowiska - tak ważnych w dzisiejszych realiach Polski przy dostosowywaniu się do wymogów unijnych. Aktualnie brak w emitowanych substancjach amoniaku i alkoholi drugorzędowych, które na pewno stwierdzi WIOŚ na podstawie dokumentacji technicznej, a cały czas Szczecinek jest monitorowany w zakresie emisji m. in. Kronospanu. Prowadzenie takich tematów przez osoby niekompetentne doprowadzi firmę do dużych trudności na rynku i dużych kar. Panowie, czyż nie dostrzegacie istotnych spraw firmy, a znajomość dokumentacji technicznej powinno stanowić "normę".

Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów z hali produkcyjnej,drukarni oraz konfekcjonowania.

anonim 45678

Firma zarządzana jest nieprofesjonalnie, kadra kierownicza na poziomie referentów, a system jakości wymaga ciągłego doskonalenia również z dziedziny dyrektyw unijnych dotyczących ochrony środowiska. Nie można dopuszczać do nadzorowania całości zagadnień istotnych dla firmy przez kadrę bez właściwego przygotowania zawodowego i doświadczenia zdobytego w koncernach np. Kronospan Polska, Elda S. A.itp. Rażące naruszanie wymagań Inspekcji Pracy i WIOŚ-u świadczy o braku kompetencji kadry zarządzająceji nie czucia spraw, pomimo wspierania się opiniami prawnymi będącymi często niedopracowanymi do końca. Prawnik realizujący obsługę prawną w wielu firmach robi to powierzchownie i nie do końca. Dział Logistyki to wielka fikcja bez doświadczonej obsługi, a bawiący się w aptekarską dokładność, zamiast skupiać się na dużych tematach wymagających merytorycznej wiedzy.

CHUDA

LUDZIE CO WY WYPRAWIACIE.DYSKUSJA I OWSZEM,A I KRYTYKA NIE BOLI,ALE NIE W TAKIEJ FORMIE.ŻENADA!!! PODPOSUJĘ SIĘ POD SŁOWAMI KOLEGÓW.POZDRAWIAM.

stary

A ja wam powiem, ze nie chodzi o gto zeby opluwac firme chodzi o to, zeby mowic o rzeczach, ktore powinny byc poprawione. Ja osobiscie ubolewam nad tym, ze wyplaty sa dopiero 10-go a kodeks pracy mowi, ze powinny byc do 31 biezacego miesiaca a jesli ktos ma wyliczana pensje to powinna byc przynajmniej czesc wynagrodzenia. Wszyscy boja sie w tej kwestii wychylic. A ktos moze mi zarzucicic, ze podpieram sie kodeksem pracy ale niech sobie wyobrazi, ze pracodawca placi w dowolnym terminie w kazdym miesiacu w innym itd - dlatego jest kodeks pracy i regulamin w firmie. Ja tam z wielu wypowiedzi wnioskuje, ze ludzie widza wokol siebie bumelantow i obibokow takich co udaja, ze pracuja. Oczywiscie to sa osobiste osady ale warto sie zastanowic czym sa dyktowane. Czesc to zwykla zawisc, zazdrosc, zlosliwosc (jak np. pisanie o wygladzie kierowniczki - przykre ze to taka kobieca zazdrosc i zlosliwosc a kierowniczka nie musi pieknie wygladac, musi dobrze kierowac) ale na pewno niektorzy nie przykladaja sie do pracy a inni to widza. Apeluje do was ludzie do was ktorzy jestescie moimi kolegami i kolezankami - nie opluwajmy siebie nawzajem i firmy tylko zacznijmy rozmawiac starajmy sie byc DOBRZY dobrymi ludzmi, tolerancyjnymi bo jestesmy rozni i kazdy ma inne myslenie ale jesli bedziemy dobrzy to bedziemy budowac a nie burzyc dobre rzeczy. A w firmie rzeczywiscei brakuje troche dobrego kierownictwa ja tez nie lubie gdy sa zebrania tylko wtedy gdy trzeba kogos zrugac i znalezc kozla ofiarnego. Tu apel do kierownictwa - kazdy z nas jest czlowiekiem i moze sie mylic a to od waszego podejscia zalezy czy zdolujecie czlowieka czy zmobilizujecie go do lepszej pracy. A do kolegow i kolezanek - jak byscie byli dobrymi ludzmi to byscie byli tolerancyjni, pomagali innym zanim o to poprosza - czego wam i sobie serdecznie zycze

swiety

WITAM.... MAM NADZIEJE TYLKO ZE TEN [usunięte przez moderatora]. POTRAFI TYLKO PISAĆ ALE PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ ŻE WPADNIE I ZA TE WSZYSTKIE OBELGI POD RÓŻNYMI NAZWISKAMI ODPOWIE ...A TYM CO SIE NIE PODOBA TA FIRMA TO NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA ZAWSZE MOŻE ZNNMIENIĆ PRACE.. POZDRAWIAM WSZYSTKICH:) MAMY TERAZ CIEŻKI OKRES W POLSCE ŻAŁOBA TRAGEDIA WIEC PROSZE SKUPCIE SIE W MODLITWIE ZA TYCH WSZYSTKICH CO ZGINELI A OBRZUCACIE SIE BŁOTEM POZDROWIENIA ŚWIĘTY

Muniek(magazyn)

Witam kolegów i koleżanki. Czytam i oczom nie wieże. Cały ten temat jak mi sie wydaje to prowokacja. Ktos , kto zalozyl ten temat byc moze odniosl zamierzony skutek. Chodzilo zapewne o zepsuce wizerunku firmy na ktory kazdy z Nas uczciwie pracuje. Wiadomo, sa tematy o ktorych nalezy rozmawiac , ale nie w taki sposob. Taka dyskusja do ktorej dostep ma kazdy, poczawszy od chocby dziecka a na Naszym potencjalnym klijenie skonczywszy moze jedynie pogorszyc Nasza sytuacje. Pracuje w firmie prawie 12 lat. Byly przerwy, ba nawet bylem zwolniony , ale jak widac pracuje dalej. Kazdy z Nas ma problemy finansowe i na pewno nie jest to wina Naszej firmy. Uwazam ze dalsza dyskusja na forum internetowym nie ma sensu. Ktos siedzi i sie z Nas smieje. Jak widac zdania sa podzielone i bedzie tak zawsze.. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w pracy.

NIESPODZIANKA

TAK PRZYGLADAM SIĘ TEJ CAŁEJ SYTUACJI Z BOKU ALE MUSZE ODEZWAC SIĘ NO TO ZACZYNAM JAZDĘ ZAZNACZAM ŻE JA NIE JESTEM ANONIMOWY JA SIĘ PRZEDSTAWIĘ NA KONIEC JA ROZUMIEM ŻE KOMUS NIEPODOBA SIĘ TO CZY TAMTO MNIE RÓWNIEŻ SIĘ WIELE NIEPODOBA ALE DO CZEGO DĄŻE OTÓŻ NIETĘDY DROGA DO POLEPSZENIA SYTUACJI SZCZEGÓLNIE FINANSOWEJ ZAZDROSZCZENIE INNYM ŻE MAJĄ LEPIEJ PADŁO NIEKTÓRYM NA MÓZG STAŁO SIĘ OBSESJĄ OBRAŻAJĄC INNYCH PO NAZWISKACH NAŚMIEWAJĄC SIE Z CZYJEGOS WYGLĄDU ROBIĄC TO ANONIMOWO NIE DAJĄC SZANSY NA WIEDZĘ KTO TO PISZE TO TO ŚWIŃSTWO ŁATWO KOGOŚ OBRAZIC W INTERNECIE KAZDEGO Z NAS TO MOZE SPOTKAC I CO ZROBISZ NIC RODZINA ZNAJOMI BEDA CZYTAC CALA POLSKA NIEMOZNA TAK DRUGA SPRAWA WARUNKI PŁACOWE SĄ WSZĘDZIE PODOBNE MOZNA WALCZYC O PODWYŻKE ALE NIE TAK A OPLUWANIE WŁASNEJ FIRMY TO JEST PONIŻAJĄCE DLA WAS SAMYCH DLA NAS PRZECIEZ CAŁA POLSKA TO CZYTA POMYSLCIE LOGICZNIE ROZMAWIAJCIE MIĘDZY SOBĄ WE WŁASNYM GRONIE A NIE W INTERNECIE WIADOMO JEST DUŻE SKUPISKO LUDZI O RÓŻNYCH CHARAKTERACH I NIEZAWSZE JEST I BĘDZIE RÓŻOWO ALE CZY KAŻDY Z WAS JEST PRZEZROCZYSTY BO JA NIE JA POPEŁNIAM BŁEDY NIERAZ BYŁEM NA WYLOCIE I SAM SIĘ ZWALNIAŁEM ODWALAŁEM NUMERY ALE ALE PRACUJE TU OD LAT I NIE JEST TO WAZELINA NIE POZWOLIŁBYM SOBIE NA PUBLICZNE OPLUWANIE FIRMY W INTERNECIE W MORDE CAŁA POLSKA TO CZYTA OBCIACH CZEMU TO PISZĘ BO JUŻ ZNAJOMI Z GŁUPIM UŚMIESZKIEM PYTALI SIE CO TU DZIEJE SIE APELUJĘ DAJCIE NA LUZ KOMU NIEPODOBA SIE MOJE STANOWISKO TO NIECH POWIE MI TO OSOBISCIE SPOKO W UCHO NIEDOSTANIE HA HA NIEBOJE SIE ŻE KTOS COŚ NA MNIE NAPISZE MAM TO GDZIEŚ TAKI JESTEM ALE SŁOWO NIE SIKA SIĘ WE WŁASNE GNIAZDO ZAPAMIĘTAJCIE JEDNO SPIEPRZYCIE RENOMĘ FIRMY I ODCZUJECIE TO WY NIKT INNY NIEBĘDZIE ZAMÓWIEN NIEBEDZIĘ NAS POMYŚLCIE LOGOCZNIE A CI CO NIC NIEROBIĄ TO SPOKO TO SIĘ OBRÓCI KIEDYS PRZECIWKO NIM CI CO MNIE ZNAJA WIEDZĄ ŻE DO LIZUS ÓW NIENALEŻE POZDRAWIAM KRISCHIK DARIUSZ

C6/5 BI CO

Z cala pewnoscia osoby (czopki itp) beda podtrzymywac dobre zdanie o firmie. Jest to calkowicie uzasadnione(reputacja firmy) Z drugiej strony osoby z pionu decyzyjnego powinny lub zapoznaly sie z opinia pracownikow Naszej firmy i byc moze cos beda probowali z tym zrobic. Mam nadzieje ze nie na gorsze. Faktem jest ze osoby fizyczne, niezbedny filar egzystencji firmy i zabezpieczenie finansowe ktore oferuje system plac i wynagrodzen Naszej firmy w zdecydowanej wiekszosci jest za niski adekwatnie do wykonywanej pracy. Rozumiem ze byly jakies tam wyroznienia dla mechanikow na produkcji za dobra produkcje itp. Ale tu rodzi sie pytanie, co z rezsztą zalogi? Lepsza, wieksza produkcja to rowniez wiecej pracy dla chociazby dzialu konfekcjonowania, magazynu jednego i drugiego, dla pakowaczy, dla skoczkow itp. I to jest zalosne.

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek