Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Ludzie fałszywi tam pracują (usunięte przez administratora) i tacy którzy zgadzają się na nie ludzkie warunki pracy zasuwają jak małe motorki pokazują że można szybciej.Brak przerwy jedzenie brudnymi rękoma to w tym zakładzie norma chorzy ludzie naprawdę

Robek
@pracownik

Bbark przerwy ? to ty chyba nie w kopertach pracowales? po co pisze takie bzdury ??

M.

super firma - polecam wszystkim. Pracuje już ponad rok i jest o wiele lepiej niż w 3 innych firmach w których pracowałam łacznie 24 lata w Szczecinku wczesnej

Renata

Ja pracowałam w WZCopert i miałam dość odeszłam miałam dość kapusty , donosicieli ale jestem zadowolona ze zrobiłam trochę porządku i tego mi nikt nie zabierze i odeszłam z głowa do góry Współczuje tym którzy w tym zakładzie pracują nie dając sobie rady na ich biurokrację Pozdrawiam

Mala
@Renata

Mamy panele przy maszynach dotykowe wiec gdzie ty Renata masz biurokracje jak Halina mówiła ze ty we własnym podpisie błędy robiłaś ????

Mala

Praca jak praca ale warunki fajne i pracuje się ok

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
werty 7

jezeli chcecie sie zatrudni zastanowcie sie dziesieciokrotnie najlepiej porozmawiacie z pracownikami bo opinie sa tu mocno naciagane

@werty 7

Masz rację, że nie należy brać od razu wszystkiego do serca, bo ile osób, tyle odczuć. Pamiętaj jednak, że każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat firmy i warunków tam panujących niezależnie od tego, czy ma pozytywne, czy negatywne odczucia. Skoro jednak uważasz, że opinie są tu mocno naciągane, to bądź proszę tak miły i sprostuj wypowiedzi innych użytkowników na temat pracy w WZ Eurocopert. Napisz, czy praca w tej firmie należy do łatwych, czy wręcz przeciwnie - wymaga sporych umiejętności i zaangażowania?

A.
@werty 7

Pracuje tu już 7 rok - na produkcji i jest ok. Dziwię się że jak się komus cos podoba (mi tak) i pisze o tym to od razu stwierdzasz że to naciagane? Najlepiej i najlatwiej narzekac tylko ... Jak tu przychodzilam to tez dwie osoby mi odradzaly - i co ? dalej tu pracuja... Ludzie nie bojcie sie nowych osob bo zniechecacie ich i traktujecie jak konkurencja i nie chcecie nic przekazywac. Bo 4 dniach uslyszlam od kolezanki zeby tak "nie zapier....." bo nam normy podniosa

A.
@werty 7

a ty skad tak dobrze wiesz? bo pracujesz tu 20 lat i boisz sie ze przyjdzie ktos lepszy ha ha. Jak cie sie nie podoba to czemu pracy nie zmienisz? wtedy docenisz ze byla tu kasa na czas, czysto, srodki czystosci, ubrania robocze, wczasy pod grusza, silownia za darmo

Paciu
@werty 7

powiem ci ze jakbys popracowal w opaku czy krono jak ja to bys wychwalal koperty pod niebiosa i zmienil opinie chyba ze tu pracujesz i konkurenci sie boisz

Paciu

pracuje od dwuch dni na krtonach (6-14.00) i jest w porzo. widizlem fajna sale gimnastyczna tu i fajne laski z biura ale naburmuszone na fochu jakby za kare na szpilkach szly

ten co rekordy obrotow bije

Oj durzo zmian w firmie pod koniec roku - nowego szfa produkcji mamy (ten co tak obiecywal stale dobre zmiany to podwinal ogon i do krono polecial - powodzenia hi hi), kadrowa z Dynasti poszla na emeryture wiec koniec plotek i podpier....kto ile dostal podwyzki, dinozaur od iso podobno tez wiec jeszcze pare dni urlopu i wracam do odnowionej firmy ;-))))))))))))))))))))))

Lidia

WZ Eurocopert Sp. z o.o. uzyskała wiele certyfikatów, tym np. Przedsiębiorstwo "Fair play". Z tego co piszecie są to certyfikaty zasłużone. To dobrze. Cieszy, że są na rynku takie firmy. Co jeszcze dobrego możecie napisać o WZ Eurocopert Sp. z o.o.? @Aga pisze o możliwościach rozwoju, jakie firma daje swoim pracownikom. Czy poza tym są jeszcze inne benefity dla pracowników. Czy jest na przykład jakiś system premiowy?

Mechanior

Siema ludki - dopbrze wszyscy wiemy ze kasa jest niezla a nawet bardzo dobra nie tylko jak na Szczecinek i jak wszedzie nie mozna sie (usunięte przez administratora)

Lidia

@Andrzej, dobrze, że jest możliwość zostawienia sobie otwartej furtki na powrót. Czy pracownikom WZ Eurocopert przysługują może jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Aga z hali bąbli, a czy możesz napisać, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? @H.K., a czy pracownicy wysyłani są na przykład na jakieś dodatkowe szkolenia, podnoszące ich kompetencje?

Aga
@Lidia

atmosfera jest ok - fajny młody zespół ;-) Kolega z produkcji robi studia techniczne a z biura chodzą na jezyki - za wszystko płaci firma

H.K.

A mi sie podoba system premiowy i biezaca informacja ile mam wypracowane w danym tygodniu. Niby prosta rzecz ale w krono nigdy nie wiedzialem ile kasy dostane i za co. wiec wiem jak jest gdzie indziej i to w Kopertach mi sie podoba i polecam. Tak jak wszedzie starzy pracownicy boja sie ze nowych naucza i ich wygryza wiec z tas nauka to roznie jest ale nie tak zle jak tam gdzie pracowalem wczesniej

Aga z hali bąbli

praca dobra i jak ktos uccziwiue pracuje to zarobi swoja kase. warunki pracy fjane. duzo sie nauczylam. zawsze znajda sie marudy ale ja im powtazam ze nikt na sile nikogo tu nie trzyma

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PAKOWACZ

duzo lepsza atmosfera jak kilka lat temu kiedy prcowalo tu paru psycholi - teraz duzo ludzi ze Szczecinka bardzo chcialoby tu proacowac

Lidia

Dawno nie pojawiły się żadne nowe opinie na temat pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. - czy któryś z obecnych lub byłych pracowników mógłby napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. Czy aktualnie firma poszukuje jakichś pracowników? W Internecie nie znalazłam informacji na ten temat.

@Lidia

Moim zdaniem super, nowoczesna firma. fajni ludzie i uczciwi. Dostalem duzo duzo wieksza kase w Holandii i musialem wyjechac ale mowiedzieli w WZ ze dla dobrych ludzi zawsze mzliwy jest powrot

Lidia

Skoro tak wiele w WZ Eurocopert uległo zmianie na plus, to pozostaje zapytać czy w takim razie osoby zainteresowane pracą, mogą liczyć tutaj na jakąś rekrutację? Dajcie znać jeśli coś wiecie na ten temat.

Mariusz
@Lidia

Tak, słyszałem że firma cały czas szuka mechaników maszyn rolowych - są regularne ogłoszenia w lokalnej prasie, tv i olx

szpecu1

Ja niedawno składałem dokumenty do tej firmy, interesuję mnie najbardziej Pakowacz Kopert. Z cierpliwością czekam na kontakt telefoniczny. Nadzieja jest

Ja również słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi do pracy??

Pysio

tak jak ktos pisal wczesniej ja tez ciesze sie ze nie ma juz tego i..... A.Ś. co traktowal ludzi jak smieci i za to wylecial - brawo dyrektor. szacunek ze rowne traktowanie ludzi, pensje na czas i fitnes klub w zakladzie za darmo

nowy wózkowy

spoko firma - jedna z lepszych jak nie najlepsza w szczecinku bo jak porwnuje do krono czy eldy to jest tu naprawde ok

mlody

przyjąłem się do tej firmy 5 miesięcy temu. na początku bylo trudno - nowi ludzie, nowe zadania. musze przyznac ze firma bardzo porzadna. jak ktos uczciwie pracuje to mozna zarobic, wyplata na czas, silownie mamy, splywy kajakowe i kase na wakacje jak ktos urlop bierze 10 dniowy. naprawde fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek