Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Opinie o Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

?????

W tym zakładzie jest więcej rządzących jak pracujących a nie wspomnę o dwuch grubych foczkach które nic nie robią a ważą się po hali jak by huj wie kim były potrafią tylko naśmiewać się z ludzi i nic więcej a mądra liderka udaje że nie widzi bo się boi. Liderka to zbiera ploteczki od wszystkich a potem obgaduje do każdej osoby fałszywiec. Błagam mądre kadrowe jeżeli wam zależy na dobro zakładu zajmijcie się stałymi pracownikami które mają umowy na czas nieokreślony bo to z nimi jest problem a przede wszystkim liderki wyślijcie na kurs dobrych manier i zarządzania

ONE

W tej firmie praca nie straszna ale atmosfera same kumoterstwo jak ktoś na lini nie wygodny to znajdą pretekst do wywalenia taka gruba Iwona I na lini nr 4 jak jej ktoś nie pasuje albo lepiej od niej pracuje to zaraz zastrasza i gada że jak ukrainiec to musi zapierd....bo po to tu przyjechał a ona już dużo się napracowała i jak się jej nie będzie słuchał to wyleci z pracy a sama leń śmierdzący tylko żre słodycze

Jest, jak jest
@ONE

Nagrać tłuściocha.Przedstawić niepodważalne dowody tam, gdzie należy.Wiem jak podłe jest to babsko, czas ja przytemperować i ustawić tak by wiedziała, ŻE SZACUNEK INNYM PRACOWNIKOM SIĘ NALEŻY O CZYM BABSKO ZAPOMNIAŁO.ONA I JEJ PODOBNE- JAKICH TAM NIE BRAKUJE.

?????

Ten zakład nie powinien się nazywać spass candles tylko Psychiatryk tam normalni ludzie nie pracują a zwłaszcza kierownicy już nie mają czego się czepiać to sprawdzaj pracownika z zegarkiem w ręku ile siedzisz w WC nawet z toalety jest strach korzystać bo czujesz ich wzrok na własnych plecach porażka. Także drogi kandydacie jeżeli chcesz zatrudnić się w tym zakładzie z 10 razy zastanow się zanim tam pójdziesz bo wyjdziesz z tamtąd z żółtymi papierami po tym co zobaczy co tam się wyrabia. Tam to by się przydała inspekcja pracy lub telewizja jak oni traktują ludzi

@?????

Oj przydała by się tam inspekcja pracy.

Odpowiedź

Zgadzam się z wami tam ludzie powinni dzielić się na dwa rodzaje ludzie o orzeczeniu niepełnosprawności, oraz ludzie o chorobie psychicznej takich ludzi liderki lubia. Współczuję ludzia którzy tam (usunięte przez administratora) nie za 1,2 osoby tylko za 3 niech moc będzie z wami

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spaas Candles Poland Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Nie z 4

Chory psychicznie zakład jeżeli nie liżesz (usunięte przez administratora) liderce masz prze..... A zwaszacza dwum najgorszym liderka Agnieszce S. I Anna K. Jedna oddzywa się do ciebie jak do bydła druga zaś lubi donosić ploteczki do góry. A jeśli chodzi o góre śmieszni kierownicy i rzekomo kadrowe nie mają bladego pojęcia jak stali pracownicy a zwłaszcza pupilki liderów traktują ludzi między innymi p. Iwona. W tym zakładzie dominują osoby które siedzą cicho nic nie potrafią a inne za nich muszą (usunięte przez administratora) a jak idziesz do liderki zgłosić całą sytuację to już masz (usunięte przez administratora) bo w tym momencie jesteś już jej ofiarą. P Agnieszko S pani powinna wylecieć z tego zakładu na pierwszym miejscu za brak kultury słownictwa jest pani obłudna wieśniara z brakiem wychowania pani stanowisko to powinno być konserwatorka powieszchni płaskiej i wtedy zobaczy pani do jak traktuje się takie (usunięte przez administratora) jak pani. Chory zakład psychicznie tam nikt nic nie widzi co się dzieje jak traktują ludzi niech ktoś coś z tym zrobi bo będzie jeszcze gorzej i wyrzucie w końcu te liderki bo to one są głównym problemem nie traktują ludzi tak jak powinno tylko jak śmiecia

Jak wygląda podstawa w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

xxxl

podstawa 2250 -minimalna-plus premia 300zl praca 3 zmiany od poniedzialku do piatku

@xxxl

Ale to brutto premia i pracownik pracy tymczasowej , większośc ludzi jak przyjdzie i zobaczy jak się pracuje to zpierdziela czym prędzej praca akord a stawka godzinowa , za dobrą wydajnośc dostaje lepszą kasę tylko operator lini

xxx

2600 plus premia 300 plus dodatek godziny nocne

Dla zainteresowanych
@xxx

Informacyjnie: 2600 brutto, 300 to premia wyznaniowa,, w uzgodnieniu możesz wypracować nadgodziny jak i pracować w soboty- o ile będzie praca i o ile brygadzistki zechcä cię ujäć na liście. A tak na marginesie.Nikt szanujący się nie bēdzie wchodził w tak patologiczne środowisko.

Ciekawski

Mam pytanie o co chodzi z tym korona wirusem. Jedni mają badania robione inni nie . Uwazam ze powinni zakład wysłać na kwarantanny i nie ryzykować ludzkim życiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Miii

Nie wygląda :) pamiętajcie że ryba psuje się od głowy a na produkcji głową są liderki ptaszyna bardzo dobry lider konkretną babka poradzi sobie sama z pracownikiem siekierka nie ogarnia udaje że wie a o niczym nie ma pojęcie a najlepsza to nasza gwiazdeczka która jest obłudna do szpiku kości donosi na wszystkich nie potrafi przyjść i powiedzieć człowiekowi w oczy co do niego ma tylko po kątach gada nic nie robi i to jest największą porażka tego zakładu stawiacie na nieodpowiednie osoby nasza gwiazda już dawno powinna się pożegnać z tym stanowiskiem bo się wypaliła czas cie wymienić na lepszy młodszy model

Tola
@Miii

Potwierdzam, atmosfera jest beznadziejna. To gniazdo żmij. Plotkarze są górą w całym zakładzie. To nie tylko liderki, ale tez i kierownicy. Uśmiechają się fałszywie a tak naprawdę nas nie szanują za grosz. (usunięte przez administratora) w tej firmie kwitnie, każdy na każdego. A jak ktoś jest niewygodny to niszczy się go kłamliwymi plotkami. Kadrowe to królowe , rządzą w tej firmie z fałszywym uśmiechem. Potem piszą na fb jak sie ma pies bora albo wstawiają serduszka. Po to by w komentarzach pojawiły sie uwielbienia od lizusów.. Za wszelką cenę chcą pokazać światu jak cudownie jest w Spaas, żeby zagłuszyć prawdę. Wieczne zwolnienia za nic, dorabiane plotki do tego, za co kogoś kierownicy i kadrowe zwolniły pracownika. Administracja to jedno wielkie fałszywe kolesiostwo.

Janek
@Tola

Potwierdzam wszystko co powyżej. Nie polecam pracy w tej firmie. No tak na fb kadry mogą wszystko co im nie odpowiada usunąć A zostawić same miłe dla ucha komentarze.

_nieznajoma_

Ta firma jest jedną wielką pomyłką zatrudniają ludzi przez agencję gdzie do agencji pracy mogę powiedzieć że nie mam nic ponieważ oni mają swoje procedury ale jeżeli człowiek nie może na przykład danych dniach być w pracy ma tylko do wyboru albo L4 od lekarza lub urlopu na żądanie oczywiście w tym przypadku urlopem na żądanie mogą się bardzo nie spodobać agencji pracy i człowiek który przepracował tam miesiąc dostał umowę na nowy miesiąc niestety w paru dniach od rozpoczęcia nowej umowy zostało mu wypowiedziane z kwestii tylko w "ujęte zbyt dużo wziętych urlopów na żądanie gdzie to jest głupota moim zdaniem wypowiada człowiekowi umowę i zostawiać człowieka na lodzie śmieszne jest to że nawet gdy człowiek weźmie urlop na żądanie w czasie nocek to i tak ta premia jakoś pewnie zostaje odliczana praca ogólnie nie jest zła ponieważ zależy na jaki dział się trafi i Pod jaką liderkę się należy jak sobie kogoś u patrzy i ktoś podpadnie to nawet potrafi na złość kogoś po prostu przenieść na taki dział żeby nawet przez 8 godzin robić knoty to jest po prostu chore albo jak nie ma pracy to trzeba składać kwiatki jak nie kwiatki to zamiata się halę bo nie mają co dać człowiekowi do pracy nie rozumiem jednego po co zatrudniają ludzi skoro za jakiś czas rozwiązują po prostu chamsko umowe ludzie którzy przychodzą tam są w różnym wieku i uważam że powinien być szacunek do drugiej osoby a nie obgadywanie komuś (usunięte przez administratora) za plecami gdzie neutralnie na gruncie słyszy się na własne uszy jak pracownicy nawet potrafią obgadywać pracowników którzy przechodzą ledwo parę dni do pracy niestety się uczą wszystkiego i dochodzą dostawy po jakimś czasie zdarzają się też przypadki człowiek który tam się stara i pokazuje naprawdę dużo ze swojej strony to na neutralnym gruncie zostaje po prostu zwolniony bez słowa wyjaśnienia dlaczego i jaki był dokładny powód.... Zdecydowanie odradzam pracy w tym zakładzie... Jeżeli ktoś pójdzie to naprawdę można się poważnie rozczarować Są naprawdę zakłady które które doceniają pracowników ale niestety tutaj tęgo nie ma i nie będzie jeśli nawet człowiekowi coś się stanie lub nie może przyjść do pracy może nawet dostać 1584 zł wypłaty w zależności od frekwencji przychodzenia do pracy Ludzie mają niektórzy że sprawy ważne i ważniejsze prywatne ale zakład i tak tego nie uwzględnia ... nawet potrafią zwolnić człowieka po miesiącu pracy i wyciskaniu i pokazywaniu z siebie naprawdę bardzo dużo po prostu jest brak docenienia człowieka i jego pracy brak szacunku.. Traktują ludzi jak kartę przetargową i tyle co mam w tym temacie do powiedzenia

OLA

W firmie panuję mobing

Ola
@OLA

Doświadczyłaś mobbingu ? Czy słyszałaś o nim? Wypowiedź siē tu w tej sprawie, ok?

ABC

Szukają operatora, czy ktoś się orientuje jaką stawkę proponują opeatorom? Z góry dzięki za info .

Dada

Była liderka na chwilę obecnie- PO mala krzyczy na ludzi , wyzywa , obraża , poniża , chodzi po liniach i obgaduje , pupilki mogą spacerować zamiast pracować jak wszyscy . Nikt nie zwraca uwagi bo nie chce się narażać Justynie żeby się nie mściła jak na innych .Swoje problemy domowe upuszcza w pracy na ludziach .Ciężka praca a jeszcze ciężejsza atmosfera jak się pracowało , krótko ale wiele się widziało i słyszało , nie polecam tej firmy

Jaka atmosfera jest między działami w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Fakt

Przyjmij się i przekonaj .Ludzie z zewnątrz nie mają bladego pojęcia jakie zwyczaje tam panujä, jak relacje miēdzyludzkie dalekie są od zdrowych, i na poziomie.Ludzie pracują bo muszą mając na utrzymaniu dom, rodzinę dziecii siebie to ta garstka trzeźwo myślących.W większości to swołocz pozbawiona elementarnych zasad kultury i obycia.Domeną ich jest plotkarski sposöb bycia i brak wglądu we własne zachowanie.Jeśli siē komuś narazie z, to początek końca twojej kariery zawodowej Zakład zupełnie nie radzi sobie z mobbingiem....

@Fakt

Otóż to ...w pracy powinna być zdrowa atmosfera, do pracy powinno się iść z uśmiechem . W spasie tego nie ma i nie będzie..(usunięte przez administratora)

Bum
@:)

Właśnie ...idzie się tam bo się musi ... I co najbardziej śmieszne umowy na miesiąc bądź ma 3... Masakra

agata

Liderki, choc nie wszystkie, mi najbradziej zaszkodzila liderka Zofia i liderka Katarzyna, inni narzekaja na liderke Agniszke,widzialam jak mloda dziewczyna plakala z jej powodu,bo czepiala jej sie bez powodu, nie wyjasnila na czym praca polega ,bo twierdzila ,ze jej tez nikt nie tlumaczyl??!!!To od czego w takim razie ona jest?jesli nie wytlumaczy pracownikom na czym praca polega tylko po prostu krzyczy za zle wykonana prace!!!ale ja zostalam przez te 2 liderki bardzo zle potraktowana, ta Katarzyna krzyczala na cale gardlo na hali, az ludzie byli w szoku jej zachowaniem...ze ich nie interesuje moja sytuacja rodzinna,chodzilo o to ,ze poprosilam o to zebym mogla przyjsc na ranna zmiane do pracy, bo chcialam zarobic pieniazki, bo jestem samotna matka,przyszla z liderka ,ktora byla moja liderka na mojej zmianie, a ta Katarzyna wogole nie miala prawa do mnie nawet podejsc, ale krzyczala , choc moglaby moja corka byc!!!!staly nade mna spokojnie siedzaca przy maszynie,i krzyczaly tylko za to, ze prawde im powiedzialam,ze ja, pracownica bezposrednio przyjeta do firmy, matka samotnie wychowujaca dziecko,nie mialam prawa przyjsc do pracy w sobote na rano,a ukrainki, emerytki,mialy pierwszenstwo, tylko za to mnie zwolnily ksiegowe !!!pozbawily w jednym momencie mojego 3 letniego synka mleka i chleba!!!!wiele ludzi tam tak traktuja, widzialam i moglabym ksiazke o tym napisac....

@agata

Panią Agnieszkę S powinni dawno wyrzucić że spassa wiesniara z wioski brak kultury i nic więcej tylko gębą nadrabia i nic więcej a i ugania się za swoim operatorem który może wszystko nawet na (usunięte przez administratora) na środku hali

Wkurzona
@Anonim

Wcale się nie dziwie p. AGNIESZCE że tak się odzywa do ludzi pracowałam tam w wakacje i widziałam z jakimi pracownikami musi się uzerac wręcz brawa dla niej a to że ma ulubionego operatora to widocznie sobie na to zasługuje. ludzie pracujący tutaj są bardzie wsibscy okrutni i obludni liderki w porównaniu do ludzi pracujących tam powinny mieć szacunek od tych pracowników ale o czym my mówimy jak tam pracuje stado plociuchow lubiących nakrecac z bele czego sensacja gorzej jak w szkole. Liderki muszą uzerac się z dziećmi dużymi. Brawo Aga tylko tak dalej bierz się za tych ludzi bo ci na głowę wejdą a zwłaszcza za plotkary

@Wkurzona

Bzdura

Aga
@Wkurzona

Haha brawa dla kogoś kto wyrzywa sie na pracowniku ? Puknij sie w łeb...do każdego człowieka należy podejść z szacunkiem a nie z ryjem . No ale tak sie dzieje kiedy ktoś gnębiony przez pół życia i z biednej rodziny trafi na stołek zarządzania ludzmi...a pewnie podstawówke skończyła na dwójach :D Prócz darcia mordy i podpitalania na górze nic wiecej nie reprezentuje sobą :) pozdr

Byłam, widziałam.
@Anonim

Ja również pozdrawiam P. Agnieszkę S. - osobę specyficzną lecz doceniajacą pracę swoich ludzi, szczerą która potrafi podejść i powiedzieć w oczy gdy ma jakieś zastrzeżenia, PEŁEN SZACUN! Nie obrabia D za plecami i nie szuka problemu gdy go nie ma. Ale nie pozdrawiam zmienniczek P. Agnieszki! Pani A i Pani L! Jedna nosi wszystko co usłyszy na piętro, nie liczy się z nikim bez korzyści dla siebie! W drugą lata jak rotwailer po hali szukając ofiary do codziennego zaspokojenia swojego egoizmu. Nie ma szacunku do pracowników produkcji i operatorow , zdominowała lidera a jak znajdzie ofiarę nie odpuści gdy nie zrówna jej z pełną satysfakcją równo z ziemią!!!..... Pozdro dla wszystkich pracowników trzymajcie się bo dzięki waszemu wsparciu, humorowi i czasami wariackiemu zachowaniu da się tu przetrwać!!! Medal wam dać za siłę i prace z kimś kto jej nie docenia a jednak tam jesteście i potraficie się śmiać. BĘDĄC JUŻ GDZIEŚ INDZIEJ LICZĘ NADAL NA TO "GÓRA" ZACZNIE WIDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE.....

Firma to dobry pracodawca i szkoda, że nie każdy poptrafi to docenić. Zastanawiam się jak firma przejdzie przez ten kryzys epidemiczny?

Haha
@Michał

Że co ? Nie doceniasz Panie Michale pracowników to raz, wierzysz w gówn...no które Ci przynoszą na góre...pozatym na stanowisku kierowniczym powinno sie wiedzieć jak zarządzać zasobami ludzkimi...a nie że ktoś pracuje za 2...a drugi leży :) Kryzys ciekawy jestem jak Ty przejdziesz przez to kiedy karma wróci a wraca zawsze :)

Robotnik :D

Spaas, Firma jak firma...a raczej (usunięte przez administratora) i wodorosty . Wymaga sie jakiś wydajności których nie ma ogólnie dostępnych a są z (usunięte przez administratora)wzięte to raz .(usunięte przez administratora)Osoby boją się o swoją pracę bo co chwile słyszą o zwolnieniach ...dlatego sami siebie kablują . Jedna grupka zaufanych ludzi ((usunięte przez administratora)) mowi wszystko co sie dzieje na hali kto z kim itp..ale aby nie o produkcji i co można usprawnić. Na liniach produkcyjnych na których normalnie pracuje 6 osób stawia się 3 ...bo nie ma ludzi ale lubimy zwalniać. Ktoś sie staje kierownikiem a powiedzieć "Dzień dobry" nie potrafi ...tak Pan (usunięte przez administratora)jeden i drugi ...troche kultury dla ludzi pracujących na Twoją pensje ...na pensje wszystkich co patrzą z góry na Produkcje...Firma psuje sie od głowy...a dół jest w rozscypce...bo Jedna krzyczy , druga(usunięte przez administratora) ..a trzecia siedzi cicho. Ot cały Spas :)

Spaas

Są tam i tacy, którzy przychodzą do tego zakładu pod pretekstem pracy, bo w rzeczywistości prześlizgującsię między jedną a drugą godziną udając, że coś robią. Aby tylko osiem godzin zleciało.Niektórzy pracownicy nauczyli się kombinować, żyją plotkami, intrygami szkodząc tym, na których się uwezmą, uprzykrzając im życie.Jedyne co mogę szczerze poradzić nnowicjuszowi- :zajmij się wyłącznie pracą- skup się ,nie szukaj przyjaźni bo w miejscu pracy takowej nie znajdziesz.Tu panuje niezdrowa rywalizacja a wszystko ,,obserwują" kamery których tam nie brakuje.

Lol
@Spaas

Uderzyłaś/ łeś w samo sedno.w pełni się z Tobä zgadzam.

Była

W spaasie pracowników zwalnia księgowa a kierownik obecny przy wręczeniu wypowiedzenia z pracy siedzi z głową w dół. Liderki siedzą przy biurku jak damy i tylko pomiatać ludźmi potrafią. Chodzi się do tej pracy zestresowanym. Nie polecam.

admin

Wiesz coś na temat firmy Spaas Candles Poland Sp. z o. o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spaas Candles Poland Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spaas Candles Poland Sp. z o.o.