Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Opinie o Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Szukający Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy przyjmujecie osoby nieletnie na okres wakacyjnyn??

Hania Nowy wpis

Cześć. Magazynier ma przyznawaną jedynie podstawę i premię frekwencyjną? Tak rozumiemy z chłopakiem z oferty z sieci ale chcemy się upewnić. raczej będzie aplikował. Jakich widełek płacowych może w tym roku się spodziewać?

Nic ważnego Nowy wpis

Naprawde czujesz się zadowolony ze swojej opinii?Mało nieszcześć przyniósł ostatni czas?Duzo osób utraciło pracę tuż przed świętami,jedni odeszli ze łzą w oku inni z tą łzą zostali,nie jest to dobry czas dla wszystkich,a jad nadal sie wylewa...Spedzamy w pracy wiekszość swojego życia i zastanowmy się czy chcemy je spedzać opluwajac innych ludzi obok.Jadopluwaczom proponuję zajać sie szykowaniem świąt i chwilą przemysleń,aby zasiąść do śniadania z czystym sumieniem i satysfakcją,że nie robię swoim postępowaniem krzywdy komuś,kto stoi obok.

Adios Nowy wpis
@Nic ważnego

Opinia przesadzacie pokazuje tylko to że wartościowi ludzie zostali zwolnieni a osobo kompletnie niepotrzebna tej firmie za nic robienie zostaje ta osobo nic nie robi tylko je plotkuje i pisze coś o czym nie ma pojęcia dostaje pieniążki tylko za to że przychodzi do pracy raczej to nie jest sprawiedliwe

Nieciekawa

Dlaczego obchodzą nas sprawy nie związane z pracą dlaczego tak bardzo chcemy utrudniać swoje lub innym życie co nas interesuje czy ktoś na kimś wiesza oko Czy Ty człowieku zastanowiłeś się że przez głupie słowo możesz zrujnować komuś życie ?pracuje jakiś czas u jestem traktowana )traktowany nie prżez pryzmat pracy ale wyglądu jestem na skraju wyczerpania bo choć bardzo zależy mi na robocie i ile bym z siebie dał/ ła to nic bo wyglądam jak wyglądam psycha mi pada ale co was interesujenie ważne by wam bylo dobrze pomsłcie ludzie odchodzą bo nie dają psychicznie sobie rady ci którzy pracują cześć też odejdą nie podając prawdy czemu My tak słabi chcemy pracować i też musimy mamy domy rodziny na utrzymaniu ale co Was to obchodzi ważne by wam bylo dobrze Teraz macie Majowe i gdzieś wszystko co związane z pracą a Ja nie czekam bo się Boje Powrotu dzięki ludziom którzy zapomnieli jak zaczynali którzy oceniają mój wygląd oby to się nie odwróciło miłego Majowego

Jeżeli tego typu zachowania nie są zgłaszane do Działu HR osobiście lub anonimowo (poprzez skrzynkę skarg), to taki wpis może zostać potraktowany jako pomówienie, mające na celu zdyskredytowanie konkretnej osoby. Nie ma zgody w naszej firmie na nierówne traktowanie niezależnie od płci, stanowiska, czy narodowości, także na bezpodstawny hejt w internecie. Jeśli ktokolwiek z Państwa jest świadkiem niestosownych zachowań wobec kolegi/koleżanki lub wobec siebie samego, ma możliwość uzyskania wsparcia w dziale HR, z zachowaniem pełnej anonimowości. To od nas wszystkich zależy jaką atmosferę pracy stworzymy.

niedoceniony pracownik
@Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Dyskryminacja? Tak jesteśmy jako Polacy dyskryminowani zwłaszcza tym dziwnym zwolnieniem z początkiem 2024 r. Dlaczego pozwalnialiście tyle osób, które dobrze pracowały i chciały pracować? Tyle ludzi wyrzuciliście na bruk. Gdzie teraz mamy szukać pracy? Dlaczego poskracane zostały umowy? Czy nie można było dać postojowego? Dyskryminacja. Zwolnienia były. Czemu nie podlegały jako grupowe tylko za porozumieniem stron? Dlaczego w kilka dni po zwolnieniach daliście ogłoszenie o przyjęciach do pracy i kogo zatrudniliście? Ja wiem, lecz nie napiszę, bo usuniecie wpis. I ja dorzucę cegiełkę o atmosferze w pracy. Żal, żal i tylko żal. Wyśmiewanie z nowych pracowników z agencji. Obgadywanie za plecami. Obijanie się pracowników firmowych. Część z nich powinna już dawno wylecieć za leserstwo. Mieliście całą grupę dobrych pracowników, których pozbyliście się. Tak w zasadzie to czemu zatrudniacie przez agencję? Czemu nie można zostać zatrudnionym bezpośrednio przez waszą firmę? W tej sytuacji większość pracowników jest odbierana za tanią siłę roboczą na kilka tygodni.

@niedoceniony pracownik

Szanowny Pracowniku, zwolnieniami dotknięci zostali zarówno Polacy jak i obywatele Ukrainy a wynikały one z sytuacji niżu produkcyjnego. Nie są to zwolnienia grupowe, ponieważ osoby zatrudnione na umowach tymczasowych poprzez agencje zatrudnienia nie podlegają takim zwolnieniom - osoby zatrudniane są w momencie, gdy jest praca i zwalniane wtedy, gdy zamówień jest mniej. Teraz mamy niski sezon produkcyjny i stąd redukcja zatrudnienia. W takiej sytuacji zdarza się, że pracę tracą także osoby,co do których zaangażowania i jakości (usunięte przez administratora) nie ma zastrzeżeń - to nieprzyjemna strona umów tymczasowych.

@Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Tak, napewno, a ogłoszenia w urzędzie pracy? Są bo widziałem, zwalniacie dobrych, doświadczonych pracowników z dnia na dzień, którym życie sie wali ale co to was obchodzi, ukrainka miała być zwolniona, wykonała telefon i dalej pracuje, proszę mi to wyjaśnić, jakim prawem oni mają lepiej od Polaków, z kąd te lepsze traktowanie?

@były pracownik

Rozumiem żal, nam również przykro, że nie możemy zapewnić zatrudnienia dobrym pracownikom. Nie wiem skąd informacje o tym, że ktoś dzięki telefonowi mógł uratować swój etat - to tak nie działa, musieliśmy dokonać wyboru biorąc pod uwagę nie narodowość, ale np. staż (usunięte przez administratora) w agencji. W agencji (usunięte przez administratora) tymczasowej nie można pracować na rzecz danego pracodawcy dłużej niż 18 miesięcy, stąd mogło się zdarzyć tak, że pożegnaliśmy osoby doświadczone. Nowych zatrudnień w tej chwili nie ma do odwołania, ogłoszenia w urzędzie nie dotyczą nowych rekrutacji w zakładzie, to działania w ramach tzw. testu rynku przy wydawaniu zezwoleń.

@Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Powinno zwalniać się takie osoby które niszczą te firmę i ludzi wy jako kadry zamiast przeciwdziałać pozwalacie na hejt zaszczuwamie nie rozwiązuje sie problemów Pani kierownik zamiast pomagać szkodzi Chcemy zbiorowo zgłosić sprawę tam gdzie nas wysłuchają i powiedzieć STOP (usunięte przez administratora) Nie tlumaczcie że nic nie wiecie bo My wiemy jaka jest prawda i co było zgłaszane

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spaas Candles Poland Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Dzień dobry, jak widać po powyższych wpisach, opinie dotyczące zakładu oraz organizacji pracy nie są usuwane. W ostatnich dniach pojawiło się natomiast dużo wpisów łamiących regulamin, co zgodnie z polityką serwisu GoWork jest podstawą do niepublikowania treści. Zachęcamy do merytorycznych uwag, powstrzymania się od hejtu personalnego oraz wobec grup narodowościowych - wówczas każda Państwa opinia będzie widoczna na forum.

Onata

Polaków zwalniają, ukraińców przyjmują i przedłużają im umowy, brawo.

Qwe

@pracodawca Zwalniają ludzi a na stronie urzędu pracy szukają ludzi do pracy na umowe, śmiech na sali...

xyz

Ja rozumiem produkcje i zamówienia ale nie rozumiem brak komponentów i tego, że tylko jedna linia pracuje a ludzie nie dostają postojowego, to jest śmieszne.

Lenka
@xyz

Możesz wyjaśnić ten brak komponentów? I jak sobie radzicie z ta jedna linia skoro tylko ona jest? ludzie się zamieniają? Jak Pracodawca to wyjaśnia?

Mała
@Lenka

Zwykły pracownik produkcji nie wyjaśni braku komponentów, bo się tym nie zajmuje. Ci co zostali sprzątają halę lub linie, lub pracują na lini która ma zamówienie, a reszta osób została zwolniona (bardzo duża ilość osób)

@Mała

A wiadomo ile to potrwa? Dobrze rozumiem, że wykonują całkiem inna prace niż wcześniej ale i tak im za nią płacą tyle samo? będą wprowadzane jakieś aneksy do umowy, żeby stanowisko się zgadzało? Zostaje tylko jedna linia?

Mega nie polecam pracy w tej firmie, praca nie jest najcięższa lecz atmosfera jest na poziomie -1000000. Określenie firmy jako „rodzinna firma” ma się nijak do kadry zarządzającej, liderki niewykwalifikowane, krzyczące, ubliżające pracownikom, oczywiście poza swoimi „ pupilami”, jedyna normalna liderka jest chyba Asia. Kierowniczka niczym dobry policjant o dwóch twarzach. Na każdym kroku jest straszenie i zwalnianie pracowników. Pominę już fakt że gdy nie ma pracy ludzie są zwalniani z dnia na dzień. Moja rada.. zmieńcie nastawienie do pracownika, bo bez niego nie będziecie mieli nic. Ocena na go worku świadczy sama o sobie. Reansumujac nie polecam ale tylko i wyłącznie za atmosferę i pracę na „lince śmierci”. I szkoda tylko że prokurent Jan nie widzi jaka jest prawdziwa kadra zarządzająca.

Starszy

Liderki Agnieszki też są w porządku bo jako jedyne ogarniają to wszystko i mają jakąś wiedzę o tej firmie.Reszte liderek zostawmy bez komentarza.

@pracodawca Brawo, szkoda nerwów na ten zakład, wiem, bo też tam pracowałam, (kierowniczka) specjalnie z małej tylko głupie miny robi i sztucznie się usmiecha a liderki pilnują swoich pupilków, żeby nic im się nie stało a jak nie ma pracy to ludzi zwalniają, że Pan dyrektor nie widzi co sie dzieje.

Kaśka

Witam Państwa. Czy w tej firmie jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę 6-14 ?

@Kaśka

Obecnie nie mamy możliwości zatrudnienia na jedną zmianę.

Z oferty na operatorkę wiem ,ze są trzy zmiany, więc ósemki się tu robi, ale czy słyszeliście cos o nadgodzinach? Zdarzało się by ktoś wskoczył za kogoś na inna zmianę z powodu braków? Z jakim wyprzedzeniem można brać urlop?

Jak się pracuje z ludźmi z Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Ona2873

Temperatura na hali to jakaś kpina, wszyscy zmarznięci,poubierani, to samo jest na stołówce (oszczędności), lepiej zjeść w szatni gdzie jest ciepłej, co roku jest to samo, w zime mroźno a w lato upalnie.

@Ona2873

Piszesz, że co roku jest to samo? i co roku zamiast tylko na forum tez bezpośrednio komuś to zgłaszacie? Jeśli tak to komu i jaka jest na to reakcja? Ciekawi mnie jakiś argument w zaistniałej sytuacji

Czy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Uuuuu

Umowa o pracę ale się uśmiałem tylko praca sezonowa

@Uuuuu

Praca sezonowa? Napiszesz o jej warunkach cos więcej? zwłaszcza te umowne mnie teraz interesują. Czy ze względu na sezon warunki ulegały zmianie w ostatnim czasie?

Zdecydujecie się w końcu z tą umową? w nicku widzę cos o agencji i teraz tez już nie wiem. Kiedyś na necie były oferty na takim portalu i tam umowa o prace została wpisana, do teraz się cos pozmieniało czy to o inne stanowiska chodzi?

Aaaaa

Stanowczo odradzam. Praca bardzo ciężka, od pierwszego dnia pracy jest się poganianym i zastraszanym potencjalnym zwolnieniem. Kobiety, które stanowią większość kadry zastraszają, poniżają, wyśmiewają nowych pracowników. Pracownicy zatrudnieni przez agencję pracy są dyskryminowani przez pracowników pracujących bezpośrednio dla Spaas. Agencja pracy oferuje obowiązkowe ubranie robocze, niewygodne i zdecydowanie przeszkadzające w pracy. Obuwie powodują otwarte rany na stopach. Skargi pozostają bez echa. Przedstawiciele agencji pracy po podpisaniu umowy nie reagują na uwagi i zapytania, nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości. Brygadzistki zwane liderkami traktują nowych pracowników z lekceważeniem i bez szacunku. Nie potrafią efektywnie zorganizować pracy. Nie wspierają i nie motywują do pracy. Na twarzach agresja i wściekłość, strach się zbliżyć i o cokolwiek zapytać. Belgijscy właściciele firmy prawdopodobnie nie mają o niczym pojęcia a szkoda bo taka „kultura” pracy jest w Belgii i Holandii niedopuszczalna.

Gaba
@Aaaaa

Poważnie skargi co do tych wspomnianych butów pozostają bez echa? Pytanie tylko do kogo je kierowaliście? Macie przy tym normy do wyrobienia? Co w przypadku gdy założycie inne obuwie? Są w ogóle jakieś konsekwencje?

@Gaba

Szanowni Państwo, W naszej firmie zamawiane obuwie robocze zawsze podlega wcześniejszym testom na hali. Obecnie pracownicy testują 6 różnych typów spełniających wymagania bezpieczeństwa - dla specyfiki naszej dzialalności ważna jest nie tylko wygoda obuwia, ale także jego właściwości antypoślizgowe - podłoga na hali gdzie używana jest parafina jest bardziej wymagająca. Pracownicy co roku wybierają inne obuwie w aktywnej współpracy z działem BHP. Każda skarga na obuwie jest brana pod uwagę a osoby, których schorzenia nie pozwalają na użytkowanie standardowych butów BHP mają możliwość stosowania innych atestowanych, zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

XYZ

Którąś część wypowiedzi czy po prostu odwrotnie widzisz te warunki? Kwestia tej poruszonej motywacji jest dla mnie zastanawiąjąca. Czym liderzy mają motywować resztę zespołu? Czy przyznają im jakieś premie?

Fakt
@Aaaaa

Bardzo mądra i trafna wypowiedź. W PEŁNI SIĘ ZGADZAM. TO, O CZYM MOWA, TO (usunięte przez administratora)W CZYSTEJ POSTACI.PRZYWILEJE MAJĄ NIELICZNI.RESZTA TRAKTOWANA JEST JAK (usunięte przez administratora). FRUSTRACJA WIĘKSZOŚCI TYCH PRACOWNIKÓW WYLADOWYWANA JEST NA NICZEMU WINNYCH INNYCH OSOBACH.CHAMSTWO NA PORZĄDKU DZIENNYM. JESLI SZANUJESZ SIEBIE I SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE- DARUJ SOBIE TEN ZAKLAD..ZYSKASZ WIECEJ!!

ByłaPracownica

Zastanawiałam się ostatnio nad powrotem do formy, pracowałam tam 10 lat lat temu. Dużo się zmieniło? Jak wygląda sprawa z umowami?

Zuzanna
@ByłaPracownica

Hej, zaciekawiła mnie ta chęć powrotu, z czego wynika? opiszesz proszę jak praca przez te 10 lat wyglądała? Udało Ci się wyrobić jakieś podwyżki lub przywileje? Zastanawiam się czy powrót wtedy następuje na warunkach, które wcześniej już sobie ktoś jakoś wypracował?

Alibaba

Jak to jest, że kierowniczka i liderki pozwalają na takie zachowanie dwom operatorom z linii vt5 K/M a zwalniają innych ludzi za nic ? Dlaczego kierowniczka pozwala liderce Kla... na (usunięte przez administratora) pracowników na sezonie ? Liderka unosi się na nowe osoby które nie wiedzą gdzie na którą linię mają iść na początku zmiany. Motywacja w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie, kiedyś chciało się przyjść do pracy a teraz to jedynie nerwy i stres dla operatorów, chyba że jest się pupilkiem jak np. pan operator M z Ukrainy. Żenada.. Kolesiostwo i nic więcej. Dlaczego dyrektor nic nie robi z panią Katarzyną ?

vavavavva

Nie polecam. Zmuszają do noszenia butów, które powodują po kilku dniach otwarte rany na stopach. Liderki powinny już dawno wylecieć, bo ich głównym obowiązkiem jest MOTYWOWANIE i wspieranie pracowników, tymczasem łażą, plotkują, wyśmiewają i poniżają. W dodatku same nie znają siẹ na pracy, której uczą. Kolesiostwo - widać gołym okiem.

Pracownica33

Nie rozumiem jak mogą brać na stanowisko takiego gościa jak ten łysy z magazynu. On jest liderem ? Jak o cokolwiek go nie zapytasz to on nic nie wie i idzie pytać swoich podopiecznych. Jeszcze żeby co kolwiek ten gość robił, a pracującego go nie widziałam nigdy ciągle tylko siedzi w tym swoim biurze z nogami na stole, mało tego wiele razy słyszałam jak wyzywał też swoich podopiecznych. Tak się zachowuję lider ? Aaaaa no tak żona pracuje u góry to nikt nie pójdzie na skargę, a na hali nie da się przejść bo rzeczy z magazynu stoją dosłownie wszędzie. (usunięte przez administratora) A ta skrzynka skarg to też jest dobry żart, raz wrzuciłam tam zażalenie i zaglądałam tam co około tydzień to przez dosłownie 5 miesięcy nadal tam leżało. Zapytajcie ludzi co sądzą na temat, ale w 90% będą mieli takie samo zdanie jak moje.

@Pracownica33

Szanowna Pani, przyjmujemy do wiadomości Pani opinię. Każda Państwa uwaga, skarga, opinia jest przez nas analizowana - zarówno ta wpisywana na forum internetowym, jak i te wrzucane do skrzynki na CV lub do skrzynki skarg. Skrzynka skarg opróżniana jest w systemie raz na miesiąc - ostatnia skarga (i jak dotąd jedyna) została wyjęta ze skrzynki 25.10.2022. Do dziś nie było w niej nic więcej poza ulotkami reklamowymi, które tam Państwo wrzucają.

Andru1
@Pracownica33

I co z tego że 30 osób popiera pani opis jak nadal nic z tym nie zrobia, ten człowiek powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym i to dyscyplinarnie

@Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Co znajduje się na tych reklamach, które są tam dorzucane? Jakieś propozycje odnośnie dodatkowych benefitów? I z drugiej strony z jakich przyczyn pracownicy nie korzystają z tej skrzynki zgodnie z jej przeznaczeniem? Co zniechęca?

Sabrina

Czy jest jakiś przykład sytuacyjny, który potwierdzałby to stwierdzenie dotyczące traktowania? I jak to wpływa na sam zespół? ciekawa jestem jak teraz same współpracownice się do siebie odnoszą. Same z siebie nie starają się zadbać o atmosferę?

Nikt

Dlaczego znowu usunięto moja opinie? Przecież nie używam wulgaryzmów, nie wymieniam imion ani nazwisk!!! Do czego służy ta opinia skoro wszystko jest usuwane??? Ja nikogo nie obrażam, po prostu stwierdzam ze to jeszcze raz napisze” (usunięte przez administratora)”, a to co piszą o kierowniczkę i jej koleżance liderce pani Kla…a, to sama prawda. Znowu zostanie moja opinia usunięta?????????????

@Nikt

Szanowna Pani, wpisy,w których słowa przez Panią są wykropkowane zostały uznane przez administratora, czyli Serwis GoWork za niezgodne z regulaminem, który zabrania używania słów "wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste|". Pani używa sformułowań, które nie tylko są nieuprawnione w odniesieniu do Spaas, ale uznane są powszechnie za społecznie niewłaściwe, Taki wpis usunięty zostałby ze wszystkich mediów społecznościowych. Prosimy więc o taki dobór słów w opinii by administrator GoWork nie musiał interweniować. Jeszcze raz podkreślam, że to nie pracodawca usuwa Państwa opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Spaas Candles Poland Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spaas Candles Poland Sp. z o.o.