Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Opinie o Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

SOS

Dlaczego opinie są usuwane?Do czego służy ta strona żeby pisać co tak naprawdę się dzieje w firmie.Nie są to wulgarne wpisy a mimo wszystko są usuwane.Skoro boimy się chodzic do kadr to chociaż tu dajcie nam szansę wyrażac swoje zdanie o firmie.A nie dzieje się dobrze i każdy o tym wie.To co dzieje się z ludźmi jak widzą kierowniczkę to jest niedopisania.Widac strach w oczach nie nie tylko u zwykłych pracowników ale także u liderek.Ktore później traktują nas poprostu źle .Gdzie szacunek i kultura osobista? Co

@SOS

Żadna opinia zgodna z regulaminem GoWork nie jest usuwana ani przez Administratora Strony ani przez pracodawcę. Co więcej SPAAS nie ma możliwości usunięcia wpisów, które są zgodne z regulaminem. Jeśli boi się Pan/Pani skorzystać z drogi skargi w dziale personalnym, czy poprzez Radę Pracowniczą, może Pan/Pani anonimowo złożyć zawiadomienie o złym traktowaniu wrzucając informację do skrzynki skarg, która od lat wisi w zakładowej jadalni. Anonimowe skargi wrzucane do skrzynki trafiają wprost na biurko Dyrektora Zakładu.

Asia

jak duża jest ta cała hala? czy istnieje możliwość aby zorganizować ją w nieco inny sposób aby temperatura była mniej odczuwalna? czy te tematy były poruszane? jaka jest ewentualna reakcja?

Judyta

Czyli można mieć wpływ chociażby przez wymianę tych wspomnianych okien by swobodnie się otwierały? Czemu nikt nie wychodzi z taką inicjatywą? Czy ktoś mówił już o tym wprost? Do kogo docelowo macie zgłaszać takie problemy / pomysły?

@Judyta

Było zgłaszane nie raz. Przez zwykłych pracowników jak i operatorów itp. po prostu firma nic z tym nie robi

Paulina

Nikt niczego nie robi mimo zgłoszeń? Czy to oznacza, że jakieś istotniejsze sprawy po drodze są do rozwiązania? Jeśli tak to jakie? Skoro już o operatorach mowa to jakie są oddawane maszyny do dyspozycji? Jaki jest ich stan? Co jaki okres się je serwisuje?

Szanowni Państwo, bardzo szybką drogą zgłoszenia wszelkich niedogodności i uwag, także tych, które są bagatelizowane przez kierowników czy liderów, są osobiste spotkania w dziale personalnym z HR Managerem, można także napisać informację przez komunikator Messenger. Jeśli ta droga wydaje się Państwu niedogodna to zachęcamy do zgłoszania uwag przedstawicielom Rady Pracowniczej, która jest w stałym kontakcie z HR Managerem i wspólnie analizuje różne możliwości polepszenia komfortu. Zachęcamy do swobodnej, otwartej komunikacji na bieżąco.

Posty zostają usunięte jedynie w przypadku wpisów obraźliwych, szkalujących, niezgodnych z regulaminem GoWork. W prawie 100% reaguje Administrator Serwisu GoWork usuwając wpis zanim trafi on do weryfikacji pracodawcy. Wpis o kulturalnym mechaniku Dawidzie bardzo nam się podoba, także my zauważamy jego kulturę osobistą i wysoko ją cenimy. I również jak Heniu uważamy, że się nadaje :) Przypominamy, że kompetencje pracowników są weryfikowane przez bezpośrednich przełożonych i poddawane ich ocenie.

Pracownik nie zadowoliony SPAA

Gdzie prawdziwe zarządzanie zakładem? Czemu liderki nowe nie kompetentne? Gdzie liderki Agnieszki? Co się stało z zakładem? Czemu nie pozwoliają rozwoju liudzi ,tylko biarą innych z ulicy, a potem wyżucają.

Roksana
@Pracownik nie zadowoliony SPAA

Co do tego wspomnianego rozwoju to kiedyś było inaczej ze go tak uwidaczniasz? Ten brak kompetencji, który przytaczasz to z jakiej obserwacji wynika i jakie ma skutki, że to podkreślasz?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spaas Candles Poland Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Uczestnik.Ruchu

Nie wiem co z tą firmą jest nie tak, ale jadąc autem ulica nasienia zobaczyłem ludzi którzy wiozą jakieś palety przez środek ulicy elektrycznymi ręcznymi paleciakami, wydaje mi się że jest to nielegalny transport plus co w przypadku zepsucia się tego wózka na środku drogi jest to niedopuszczalne i zgłoszę to do odpowiednich służb bo jest to zagrożenie życia dla tych ludzi co to wieźli jak i dla kierowców. Widząc opinie tej firmy widać że takie rzeczy są chyba na porządku dziennym. Nie pozdrawiam Pracownik NORMALNEJ firmy.

Ble

Myślę że tu nie chodzi o znajomości tylko o ciemną masę która da się łatwo zarządzać i manipulować i mistrz każe masa bez zastanowienia zrobi a masa wśród liderów jest konkretna

jakroyt

Kiedyś tam pracowałam, nie mam dobrego zdania

@jakroyt

kiedyś czyli kiedy? zdradzisz jakie warunki zatrudnienia wtedy przysługiwały? ciekawa jestem jak w perspektywie czasu mogło się pozmieniać. "niedobre" zdanie z czego tak właściwie może wynikać? to dla jakich wartości podjęłaś się wcześniej zatrudnienia? co w ofercie zachęciło mimo wszystko?

Śmiechu warte

Jak to jest w tej firmie że osoby które mają większe doświadczenie i starz pracy zarabiają mniej od tych którzy pracują zaledwie pare miesięcy.Odpowiedz jest prosta . Znajomości moi drodzy znajomości.

@Śmiechu warte

A jak przy tym wszystkim na chwile obecna badają tu wyniki? One też zostają w pewnym sensie uznane w zarobkach? Możliwe, że to o to chodzi w tych różnicach, o które pytasz? Kto to wszystko analizuje i czy ludzie moga miec do tego jakiś wgląd?

Sie nie wie
@Śmiechu warte

Znajomości? W każdej ale to w każdej firmie jest tak, że jak przychodzi ktoś nowe stawkę początkową ma większąniż ktoś kto pracuje już kilka lat. Nie zalęznie czy to produkcja czy "biuro". Więc takie typu wypowiedzi potiwerdzają tylko wysoką "inteligencję" komentującego. Wiec to był komentarz nie znam się więc się wypowiem.

Łucja

Skoro podważasz opinie kolegi to z własnego doświadczania pewnie? Odniesiesz sie wobec tego do tematu nieco szerzej? Faktycznie zarobkowo wychodzi tak jak powyżej o tym wspomniano? Co jaki czas te stawki są zwiększane dla osób nowych, kiedy był ostatni tego typu wzrost i jaki w ich zakresie wychodzi średni staż pracy przy oferowanych stawkach?

Obserwatorka

To co sie dzieje to jest dramat, nie ma pracy, linie stoją, ciągle czegoś brakuje, pani kierowniczka tylko lata a jej koleżanka liderka nie ogarnia, dobrzy pracownicy są zwalniani a ukraincy dostają umowy, niektórzy operatorzy wychodzą na fajkę co godzinę, co nie mogą? super, oby tak dalej a ten zakład padnie.

Obserwatorka

Odkąd przybyły te 2 "panie"-specjalnie z MAŁEJ to firma idzie na dno jak Titanic, przypadek? Rozumiem nowe porządki ale żeby tyle osób zwolnić

@Obserwatorka

Na podstawie czego tak konkretnie ktoś tu jest oceniany jako "dobry", czym się te osoby miałyby wyróżniać spośród tych pozostałych? Czemu firma miałaby tego nie dostrzegać?

jakroyt
@Obserwatorka

W firmie, której ja pracuję jest to samo, więcej ukraińców niż polakow, nie szanuje się starego pracownika, ukrainka najważniejsza, może wszystko bo ma wojnę, oczywiście współczuje im i szanuje ich ale oni???? i stosunek "szlachty" do nich a do nas??? dramat

Polak

Panie dyrektorze Janie apelujemy do pana jako pracownicy aby przyrzal się Pan sytuacji jaka dzieje się na produkcji nim będzie za późno i straci Pan dobrych pracowników , którzy czują się zdyskryminowani, poniżani i wykorzystywali do wypełniania nie swoich obowiązków. W obecnej sytuacji czujemy się gorzej traktowani niż pracownicy Ukrainy. Tylko to my wykonujemy większą pracę w tej firmie niż oni za co nie jesteśmy doceniani.

Łucja

a ta większa praca to jaka tak konkretnie? chodzi mi o to czy można to bezpośrednio wskazać, żeby widzieli? i czy podacie szczegóły odnośnie tego traktowania?

Czy to ważne
@Polak

Prawda jest taka że kobiety siedziały na pakowaniu i składały kwiatki,ja wiem że to nie ich wina że pracy nie ma ale doceńcie tych którzy naprawdę ciężko pracują na kawałek chleba który w dzisiejszych czasach kosztuje sporo, my pracując na lini zarabiamy tyle co one oni, weźmy przykład linii vt4 współczuję dziewczynom że tak mają ciężko na kieliszkach,nikt tam nie chce iść bo jak to ktoś powiedział...jest to linia śmierci

Taka jest prawda

Ludzie czy wy nie macie większych problemow w życiu? Kierowniczka fałszywa ,liderka nic nie umie.A czy wy jesteście tacy idealni , uczciwi wobec siebie swoich koleżanek i kolegów z pracy.Najlatwiej jest kogoś oceniac i psuć mu reputację.Nie musimy się lubiec ale chociaż miejmy do siebie troche szacunku.Albo chociaż udawajmy że tak jest.

Co cię to interesuje
@Taka jest prawda

O jakim szaczunku ty piszesz pani kierownik nie ma szacunku do nikogo . Z resztą w poprzedniej firmie w której pracowała było tak samo . Jest to osoba anty ludzka i paskudna z charakteru i tyle w temacie .

T.
@Taka jest prawda

Właśnie takim udawaniem udajemy że prężnie działamy.Niestety ciagle braki i błędy produkcyjne zblizaja nas do upadku firmy.Fakt, mozna posądzić pracownikow o brak zaangazowania,lenistwo zawiść,ale chyba wszyscy dobrze widzimy złe zarządzanie procesami produkcyjnymi i brak logistycznego podejścia do zamowien,na co pracownicy nie maja wpływu.

Obiektywna
@Co cię to interesuje

A ja tam nie chciałabym być na jej miejcu i mieć tyle obowiązków na głowie. Trzeba było się kształcić i pracować na takim stanowisku a nie teraz krytykować najlepiej.Jest tylko człowiekiem nie musi się ciągle uśmiechać.Moze mieć gorszy dzień tak jak ty.Tez ma uczucia to nie robot

Tragedia
@Obiektywna

Z tym wykształceniem to nie trafiłaś ,może kierownik tak ale liderki to kelnerki z zasadniczym a w innych działach to budowlanka co wyżej głowę nosi z resztą plecy trzeba mieć poważanie u koleżanek lub urodę bo inaczej się nie przebijesz

Były
@Obiektywna

Jak tak się kształcily jak teraz zarządzaja w tej firmie to nie zazdroszczę im tej funkcji i tej szkoły.A pozatym ta firma lubi ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia i zamiatają wszytko pod dywan.

Tak to dziala w tej firmie wymaga sie szacunku, cierpliwosci i zaangazowania pracownikow chyba przy odzysku wracajacych do firmy reklamacji z produkcja i to w ogromnych ilosciach ? Zmienil sie sklad produktu , sposob produkcji, a takze jego przeznaczenie czyli wyrzucanie do kosza Tak to jest gdy producent dba o odpowiednie procesy a psuje go brak doswiadczenia kadry ,czego wynikiem jest brak sukcesu firmy . Przykro patrzec jak idziemy na dno .

BezNika

Witam. Chciałbym zapytać o pracę na stanowisko operatora... Takie ogłoszenie wisi na str firmy. Jakie zarobki na rękę? Ile osób pracujących na zmianie? Praca bardziej stojąca? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)

Długopracuje

pracuję w tym zakładzie jakoś 8 lat z przerwami i mogę podpisać się pod wypowiedziami na dole, to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie do tego pani Kierowniczka strasznie fałszywa nie wspominając że nie wie co tam robi jest ogólnie masakra...

@Długopracuje

Witam, można wobec tego dopytać o ten staż? Skoro faktycznie warunki są słabe jak to zostało tu ujęte to czemu jest tak długi? I o co chodzi z tymi przerwami? Odchodził Pan z firmy i tu wracał? Jeśli tak to na jakich zasadach i czy jest karencja?

Pracownik11

Tak źle w tym zakładzie jeszcze nie bylo, Nowa kierowniczka to jakiś żart, tak samo nowa Liderka jej koleżanka nic nie potrafi, wyrzucają dobrych pracowników. Ten zakład schodzi na psy i to w zastraszającym tempie.

Nowy pracownik

Mam pytanie czy przywilej wychodzenia w trakcie pracy dotyczy wszystkich pracowników czy tylko operatorów i skiď?

Nowy pracownik

Mam na myśli papieroska.

Buuuu
@Nowy pracownik

Ktoś tu ma za mało obowiązków skoro ma czas na szpiegowanie innych do roboty się weź a nie rozglądasz się na prawo i lewo

@Nowy pracownik

Oj zazdrośniczek zapomniałeś jeszcze o liderkach jakości mechanikach i paniach w białych fartuszkach i tych z pokoju kolorów ???????? więc tak wszyscy mogą wychodzić na papieroska tylko Ty nie bo się boisz ????????????

Jerzy
@Qwerty

A co tam. Zapytam. Na papieroska wychodzi się na dwór czy jest zrobiona palarnia? Ten czas jest odliczany czy raczeje nikt z z szefostwa tego nie pilnuje?

@Jerzy

Nikt tego nie pilnuje idź śmiało nic się nie bój ???????????? można palić przed wejściem do zakładu powodzenia

@Qwerty

a warunki pracy już po papierosku to jak wyglądają? faktycznie dużo tych obowiązków tutaj jednak jest? które stanowisko byś ocenił najprzychylniej?

@Łucja

Jakie obowiązki praca lekka i przemiła atmosfera kto mówi inaczej to zwykły len zapraszamy naprawdę warto pakowanie najlepsza fucha pozdrawiam

Emilia
@Qwerty

a ta atmosfera, na którą się skarżyli wcześniej w komentarzach? Da się wstrzymać? Na który dział najlepiej trafić?

@Qwerty

No może jeszcze ktoś skorzysta z zaproszenia, pytanie jak tu teraz od nowego roku płacą za to całe pakowanie? jak z rotacjami stoicie i ilu was tak na oko tam teraz jest?

Nie polecam! Pracowałam tam dość krótko bo dłużej nie wytrzymałam… Praca ogólnie lekka, ale atmosfera i to że liderki nie pokażą Ci jak masz to zrobić tylko każą tłumaczyć Ukraince która tam dłużej pracuje i tłumaczy nam to po ukraińsku… Bo liderka twiedzi ze ona się sama musiała wszystkiego nauczyć. Zatrudnili mnie na pakowanie, a byłam rozrzucana wszędzie gdzie potrzeba i widziałam oczy i śmiechy wstrętnych bab, jak tylko zrobiłam coś źle.. Kiedy one siedziały ja odwalałam za nich brudną robotę. Wracając do liderek, chodzą jak święte krowy i jak chociaż na chwile przestaniesz pracować bo Np chcesz „podrapać się po czole” to z daleka drze się na ciebie. Naprawdę szkoda nerwów, jeżeli ktoś nie ma do siebie za grosz szacunku to zapraszam tam do pracy, ale po kilku dniach człowiek wysiada

Szymon
@Gość

Widzę, że atmosfera nie jest najlepsza. Napisałaś, że człowiek wysiada nerwowo, a jednak nadal pracujesz, tzn. są jednak jakieś plusy pracy? Może chociaż dobrze płacą? :)

@Szymon

Wyżej napisałam ze się zwolniłam

@Gość

Może to jakaś namowa do powrotu lub ironia? Czyli mimo wszystko niczego dobrego o firmie napisać nie możesz, nawet jak się postarasz?

Jowita
@Gość

Dokładnie jak piszesz.Tak właśnie jest.Ten zakład to siedlisko jadowitych (usunięte przez administratora). Liderkom potrzeba solidnego szkolenia w zakresie praw i obowiązków względem pracownika, Brakuje im elementarnych zasad kultury i obycia.

Dominika
@Jowita

Skoro tak sądzisz to czemu nikt z tym nie robi jeszcze? Co na to kierownictwo mówi? Może warto z liderkami porozmawiać? Nie polepszyłoby to atmosfery i warunków pracy?

gość z Polski

Cześć wszystkim mam pytanie Wiecie może jakie firmy agencyjne zatrudniają do firmy ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Nierealne

Przy takiej ilości kobiet nie da sie stworzyć miłej atmosfery kobiety taka mają naturę plotkar zazdrośnic i widzą wszystko u innych tylko nie u siebie i nie daj Boże żeby któraś miała lżejsza pracę bo rozpęta się burza ???????????? czasami jak patrzę co one wyrabiają to współczuję liderką pamiętajcie moje drogie liderki są dwie a was się kilkanaście każda z was chce uwagi i pomocy od lidera szkoda z byle bzdura latacie po hali i szukacie lidera więcej wrozumialosci

Zofia
@Nierealne

w firmie rzeczywiscie jest większośc kobiet, faceci się tam nie chcą zatrudniać czy jak ?

Łucja

Nich zgadnę, 10% ludzi z całości to liderzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Spaas Candles Poland Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spaas Candles Poland Sp. z o.o.