Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Opinie o Spaas Candles Poland Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Nierealne

Przy takiej ilości kobiet nie da sie stworzyć miłej atmosfery kobiety taka mają naturę plotkar zazdrośnic i widzą wszystko u innych tylko nie u siebie i nie daj Boże żeby któraś miała lżejsza pracę bo rozpęta się burza ???????????? czasami jak patrzę co one wyrabiają to współczuję liderką pamiętajcie moje drogie liderki są dwie a was się kilkanaście każda z was chce uwagi i pomocy od lidera szkoda z byle bzdura latacie po hali i szukacie lidera więcej wrozumialosci

Zofia
@Nierealne

w firmie rzeczywiscie jest większośc kobiet, faceci się tam nie chcą zatrudniać czy jak ?

Łucja

Nich zgadnę, 10% ludzi z całości to liderzy?

Ktoś

Jedna wielka patologia tam pracuje, kazda na siebie gada, nie ma tam wgl współpracy.. Liderki do wyjebania, tylko drzeć się i mądrować potrafią

Tej firmie tylko pomorze wszystkich wywalić stad,i zatrudnic nowych i kerownikow też i tyle w temacie , a najlepiej zamknac to bo tyle odpadow nikomu nie potrzeba.)

Dominika
@Gość

Ale czemu tak uważasz? :/ Stało się coś?

Gosc
@Dominika

Bo pracowałem tam i widziałem co tam się działo.

@Gosc

A co konkretnie się działo? Opiszesz? Bo tak to nie wiadomo do czego się odnieść.

On

Kto następny pani Kierownik do zwolnienia ma już Pani listę?

?
@On

A Pan Kierownik kogo teraz zwolni, tez ma listę?

@?

A czemu tak zwalniają? Z jakiegoś konkretnego powodu? Czy po prostu?

@Karolina

Czystki ???? Nie pasujesz wylatujesz

ktoś kto zna Panią Kierownik
@On

hahahahaha, nareszcie odpowiednia osoba trafiła do tego miejsca :) pracowałam tam i stwierdzam że to nic innego jak tylko bur.... ale miałam również przyjemność pracować z nową Panią kierownik i uważam, że to odpowiednia osoba która nakieruje tą firmę na odpowiednie tory. A każdemu komu nie podoba sie porządek i ład jaki powinien panować w tej fabryce od początku, życzę przyjemnej pracy

ktoś kto zna Panią Kierownik
@.

tam juz połowa dawno temu powinna nie pracować. Liderki zamiast pomagać to gnoją osoby , no prócz swoich pupilków rzecz jasna, Nowe porządki napewno nie spodobają się osobom które nie chcą pracować a poprostu dostawać pieniądze za to że tam przychodzą. Ja osobiście się ciesze, że ktoś taki jak Pani T. zagościła w tej firmie bo jak jeszcze ja tam pracowałam to byłam gnojona za swoją niewiedze, ale niestety nikt żadnej wiedzy tam nie chciał mi przekazać. Pozdrawiam :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spaas Candles Poland Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Jj

Dobry dzień. Czy są wolne miejsca dla Ukraińców?

Czy w Spaas Candles Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Mm

Tak, bardzo dużo jest tam osób narodowości ukraińskiej :>

Szymon
@Mm

Dzięki za info, a czy warunki ich zatrudnienia różnią się w jakikolwiek sposób? Dostają np. mniejsze (albo może i większe) wynagrodzenie za taką samą pracę?

Blue

Niewyróbka. Jeśli ktoś chce być poganiany na każdym kroku, jakby robił na akord albo patrzeć, jak Ukrainki skaczą sobie do gardeł, bo na całą blaszaną halę są dwa wiatraki na krzyż, a obie chcą trochę chłodku na nocnej zmianie w środku lata - to śmiało. Liderkom się w żopach poprzewracało, w komfort pracownika mają wywalone i jakakolwiek próba zgłoszenia dyskomfortu na danym stanowisku jest podsumowywana, jakże dojrzałym, "To nie przedszkole, wracaj do pracy". Za dużo tam obcokrajowców, którzy się panoszą i oczekują, że każdy mówi w ich ojczystym języku. Spojler! Jesteście w Polsce, tu funkcjonuje język polski, do Niemiec czy Anglii też wybieracie się z myślą, że każdy będzie, specjalnie dla was, nadawał po ukraińsku? No raczej nie. Nie ma tam żadnej organizacji, co chwilę zmiana zdania, co dopuszczamy do produkcji, a czego nie. Nie wspominając już o tym, że zatrudniają kogoś do naklejania etykiet, a kończy na robieniu... wszystkiego innego. I co, myślicie, że jak potem zmienicie treść ogłoszenia na OLX, to nikt się nie skapnie, jacy z was frajerzy? :D Nie idźcie tam. Szkoda zachodu.

Łukasz
@Blue

w pełni się zgadzam z tym zdaniem choć byłem na magazynie to tak samo było jak "kierowniczka" co chwilę zdanie zmieniała raz mówi że dużo błędów i rób powoli, a dokładnie potem że za wolno rób szybciej, banda oszołomów

@Blue

Jakiś ta wypowiedź jest prawdziwa ????

Czy urlop w Spaas Candles Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Obeznana

Tak. Urlop jest płatny w 100%.

Jerzy
@Obeznana

Jak tak to pewnie wszyscy pracują na umowie o pracę, a nie zleceniu bo wtedy trzeba brać bezpłatny. Na okresie próbnym też jest normalna umowa? Nikomu nie dają zlecenia?

Olo
@Jerzy

Na próbnym jest na czas określony.

K

Obiektywna w jakich ty czasach żyjesz ze ludzie ze wsi sa gorsze niż te z miasta? Nie rozumiem czemu masz odwagę pisać na forum jak opisywanej Anny nie ma w pracy. Może jest wyszczekana i pyskata ale ma duży dystans do siebie. Takich jak Ani pracowitych osób w tej firmie brakuje, jej nie trzeba powtarzać 2 razy zawsze pomoże. Jest pracoholikiem i męczą ja nie myślący ludzie ale to nie tylko ja. I na koniec próbowałaś z nią porozmawiać prywatnie?? Jest wyrozumiała szczera i doceniam ja bardzo za to jaka jest. Nic ci ten hejt na nią nie da bo Ania ma dużo zwolenników za sobą i lubia ja za to jaka jest.

Obserwator
@K

O co ci chodź?, że ktoś wreszcie prawdę o Ance M.napisał? Ile można to taić i stwarzać pozory, co? Anka z wiochy się wyrwała ale już wiochy z Anki NIE WYRWIESZ.TYLE W TEMACIE

S ..
@Obserwator

Może i jest z wiochy ale co z tego? Pracuje jak wszyscy a nawet więcej bym powiedział! Zazdroszczę siły i angażu w to co robi,bo czasami przesadza... A wy gwiazdy miastowe co????lepsze niby niż reszta? (usunięte przez administratora)

Koń

3 gwiazdki dla tego balaganu to za dużo)Nie marnujcie swój czas)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Bla

Jak chcesz przyjść na miesiąc czy dwa to innej niż zlecenie ci nie dadzą, a tam tylko na umowę o pracę są dodatkowe pieniądze za sobotę i nocki. Na umowę zlecenie też nie ma premii.

Obiektywna

Jeśli chcesz doświadczyć gnębienia, poniżania, podłości, przyjmij się do pracy w tym oto zakładzie.Są tam grupy osób, które sympatyzują że sobą i w myśl zasady, że w jedności siła- upokarzają i poniewierają tymi, którzy w ich mniemaniu są ,,słabsi" ponieważ nie wchodzą w żadne układy a usiłują tylko pracować mimo niedogodności.W POJEDYNKĘ ŻADNA Z NICH NIE JEST JUŻ TAKA MOCNA W GĘBIE.Jeśli komuś nie spodoba się twój wizerunek, sposób bycia- cała Ty, spodziewaj się właśnie takich reakcji.Możesz być dobrym pracownikiem, ale jeśli nie dopasujesz się do tej bandy rozjuszonych , sfrustrowanych niepowodzeniami życiowymi bab! to nie utrzymasz się w tym zakładzie bo cię zwolnią lub sama Ty nie zniesiesz tej presji, nagonki i odejdziesz! .To miejsce dla silnych, odpornych psychicznie.Długo znosiłam upokorzenia, OBMOWY i WYZWISKA! Starałam się być ponad to wszystko.Dla niewtajemniczonych: wszędzie umiejscowione są kamery których zadaniem jest jak wiadomo, kontrola pracowników i wychwytywanie uchybień . To za mało.Dyrekcja powinna zadbać jeszcze o coś. Kamerki w zakamarkach zakładu czyli tam , gdzie potajemnie ci pseudo pracownicy spożywają posiłek lub przesiadują z telefonami w garści.Dobrze byłoby też zamontować urządzenia nagrywające dialogi a raczej pyskówki pomiedzy pracownikami.Wyzwiska, obmowy, szykany, wulgaryzowanie spraw seksu itd, itp.mięliby co w kadrach słuchać.Może wówczas, wizerunek tych nieskazitelnie dobrych z pozoru pracownków uległ by zmianie na taki, jaki powinien.Kto zna Ankę operatorkę to wie, że to do reszty zepsuty człowieczek że wsi,chcący dorównać innym ale niestety ,,za wysokie progi.....''- reztę niech sobie dopowie. Praca jest ważna, jednak ważniejsze jest to, jakimi ludźmi się otaczamy...choćby dla naszego komfortu psychicznego.

@Obiektywna

Dziękuję...tyle lat na to czekałam..???? z drugiej strony ile trzeba mieć w sobie strachu i bezczelności by nie powiedzieć komuś tego wszystkiego w 4 oczy.pozdrawiam cię serdecznie.

Obiektywna

Wiesz chociaż kogo pozdrawiasz? Do kogo kierujesz swoje nietrafne uwagi? Obserwowałam Cię wielokrotnie, szokujesz swoim sposobem bycia w najgorszym tego słowa znaczeniu. Słyszysz czasem komentarze na swój temat?!! To zacznij słuchać !Zacznij się bardziej kontrolować bo uchodzisz za osobę wyjątkowo wulgarną, cyniczną, zuchwałą a twoje obsceniczne żarty i wygłupy są pożałowania godne. Więcej samokrytyki i samokontroli.

Pracownica od lat
@Obiektywna

Jeśli jesteś w stanie wykonać choć połowę tej roboty co Anka i unieść choć 1/3 jej odpowiedzialności angażując się tak bardzo jak ona w pracę to zacznij się wtedy wypowiadać! Nie znam osoby ,która w taki sposób jak ona przejmuje się wszystkim ,pomaga jak może często sama się naraża i dba o co tylko mozna . Jest szczera do bólu i może to ludzi zraża ale to spoko babka,która bez względu na zdrowie jest w stanie wykonać więcej roboty niż niejedna z nas.Ma ogromny dystans do siebie .Osobiście szczerze ja doceniam. Praca tu to naprawdę nic trudnego,wystarczy chcieć i dać coś od siebie. Więc pomyśl zanim kogoś oceniasz .Zacznij od siebie i zamiast tu bez myślenia kogoś obgadasz lub obwinisz za swoje niepowodzenia. A ty Aniu ...zdrówka życzę i szybkiego powrotu do pracy...

@Obiektywna

Wiem kogo pozdrawiam i Wiem również jaką jestem osobą więc daruj sobie swoje spostrzeżenia.Weź się za robotę bo tego w tym miejscu nie brakuje.

@Obiektywna

Szlak mnie trafia jak widzę ,opis Że "ze wsi"-NIBY CO?GORSZY? Każdy z nas jest taki sam ,jazdy ma inny charakter ,inny styl bycia .W zakładzie fakt są osoby ,które się dogadują ,przyjaźnią ale będąc już tyle czasu stwierdzam ,że choćbyś stał ja głowie i tak komuś coś nie będzie pasować! Więc róbmy swoje bo i tak cokolwiek zrobisz ponadto nie będzie to zauważone przez człowieka na linii.Dla niego to co robisz jest twoim obowiązkiem nie widzą jak bardzo wtedy dajesz coś od siebie. Ania..może ma swój charakter dość mocny ale napewno nikomu nie odmówi pomocy! Robi wiele i nie czeka na " dziękuję".Wykonuje kilka robót jednocześnie ,nie patrzy na zdrowie ,które często nadwyręża. Docenić ja ,bo takich ludzi jest naprawdę mało. Jest ze wsi ale co z tego ..zapieprza jak facet. Pani obiektywna ,Ania jest szalona,szczera ale to "facet" w damskiej postaci w tej robocie.Pracy się nie boi a nie jeden z nas nie daje rady i poprostu odpuszcza ..TA BABKA NIGDY NIE REZYGNUJĘ ABY WYKONAC COS NIEMOZLIWEGO. Szacun.Ogarnij się Pani obiektywna bo nawet kropli jej roboty nie jesteś w stanie wykonać a napewno w czymś ci pomogła nie czekając na podziękowania. Wg mnie to robot nie kobieta.Jako facet mówię : SZACUN!

Obiektywna

Mamy wolność słowa.Mam prawo do wyrażania opinii i tak też czynić będę. To, że jakieś pojedyncze osoby próbują tu stawać po stronie Anki, dla mnie nie znaczy nic.Równie dobrze ona sama moźe podawać się tu za innych.To, że ankę rozpiera duma to fakt.Duma z faktu, że udało się jej wyrwać z wiejskiego (usunięte przez administratora) i zaistnieć w tym zakładzie.Więcej osiągnięć przypisać jej nie mogę. Znam ją z innej strony.Potrzeba jej więcej pokory i wejrzenia w swoje wnętrze (usunięte przez administratora)

@Pracownica od lat

Moje stanowisko w tej sprawie znasz.Podtrzymuję je. Za to Ty nie znasz mnie więc daruj sobie jałowe , nieprzydatne komentarze. Dowody swojego mylnego uznania okazuj w miejscu pracy ale niezbyt wylewnie by nie narażać się na śmieszność.

Dobrze wiedzieć.....
@Obiektywna

Dobrze, że o tym wszystkim piszesz.Nie zamierzam się nawet tam pchać.Szanuję swoje zdrowie i czas.Pozdrawiam.

@Obiektywna

Daruj sobie kobieto ,bo w moich butach przez moje życie nie przeszłaś!Moje życie moja sprawa! Stwierdzam tyle ,że brak ci odwagi by wyrazić swoje zdanie prosto w oczy. Cwaniara...

Obiektywna

Wystarczy wprawne oko i bystrość UMYSŁU by zauważyć, że ta jej praca i rzekome poświęcenie dla niej jest pod publiczkę! Anka lubi zwracać na siebie uwagę- na siłę.Wiemy, że kamerki wychwycą ( prawie) wszystko więc, trzeba się popisać.Jestem lepszą od innych, zauważcie to.To właśnie Anka chce wszystkim pokazać.Porażki i błędy zastępuje głupawym, głośnym śmiechem, aż huczy po całej hali. NIGDY NIE BYŁA WOBEC MNIE LOJALNA,- ani jako pracownik, ani jako człowiek.Jest wyzbyta zasad etyczno- moralnych. To nie moje środowisko!!! Dlaczego tam jeszcze jest? Ponieważ zakład potrzebuję takich robokopów zaprogramowanych do ustawicznej pracy.A jej samej też to odpowiada bo w przeciwnym razie by zrezygnowała. Skończcie więc to wychwalanie pod niebiosa.Niczego w czynie społecznym tam nie robi. A skoro twierdzicie, że Anka choruje ( O ile to nie symulacja) , To mimo wszystko, Z SERCA ŻYCZĘ JEJ POWROTU DO ZDROWIA.

P
@Obiektywna

Czy ty się babo dobrze czujesz? Stan za tą dziewczynę chociaż tydzień i zrób to co ona a gwarantuje ci że twój kręgosłup sam się na listę do przeszczepu zapisze! !!!!!!!!!! Robi więcej w ciągu jednego dnia z zaangażowaniem i uśmiechem niż ty przez miesiąc!!!To człowiek szczery ,niczego nie udaje wali prosto z mostu ,z dużym poczuciem humoru i dystansem.Pomaga gdzie się da i ile tylko da radę.Walnij się ostro w ... Ania wracaj bo masz misję do zrobienia...

Lux
@Obiektywna

A ja powiem to tak: JESLI CIE NIE MA TO BARDZO DOBRZE! A Anka jak ci przeszkadza to jej to w twarz powiedz ! Tylko nie zapomnij podziękować bo pomocy udzieliła ci napewno!!!!!!!!!! Ukłon dla niej za to jaka jest i za tyle lat genialnie zrobionej pracy!!!!

To prawda

Krytykę trzeba umieć przyjąć.Wy tego nie potraficie.

To wszystko prawda
@Obiektywna

Zgadzam się z Tobą co do wszystkiego

A
@Obiektywna

Czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Ktoś pisze o nieumiejętności przyjmowania krytyki. Ale od kogo? Od jakiejś osóbki, która nie dostała się do grupki Anki i teraz ją publicznie obmawia i obraża. Co? Papierowy pamiętniczek przestał przyjmować żale i trzeba je wylać na publiczne internetowe forum? Obiektywna pisze, że ma takie prawo. Racja. Masz prawo do swojej opini. Ale jedno jest pewne. Nie masz odwagi, żeby powiedzieć to komuś prosto w twarz. Lepiej bezpiecznie zasłonić się internetem. Piszesz, że długo znosiłaś upokorzenia, obmowy i wyzwiska. Po pierwsze - jeśli coś takiego miało miejsce, to od załatwiania takich spraw są KADRY. W tej firmie nie toleruje się takich zachowań. Chcesz się przekonać? To idź do góry. Po drugie - ktoś cię wyzywa, obmawia? A ty co robisz? Piszesz o Ance, że to zepsuty człowieczek ze wsi. Do tego nie dorówna innym, bo za wysokie progi. Sama ze sobą się pogubiłaś. Ktoś obraża ciebie, więc w myśl zasady OKO ZA OKO postanowiłaś obrażać innych. To jest słabe. Nie odpowiadają ci ludzie na tej zmianie? To ją zmień. Idź gdzie indziej. Tam pewnie będą lepsi ludzie niż u nas. Na pewno przywitają cię czerwonym dywanem i hawajskimi kwiatami. Staniecie razem trzymając się za ręce i wspólnie zaśpiewacie KUMBAYA. Ile ty masz lat, żeby jeszcze nie wiedzieć, że ludzie łączą się w grupki i to od najmłodszych lat. W firmie, w której pracuje tak dużo kobiet zawsze będą grupki czy sympatyzowanie z innymi, a drugimi nie. Każda z nas jest inna i nigdy wszystkim na raz nie dogodzisz. Podobno jesteś dobrym pracownikiem, tylko nikt nie zauważył. Zawsze możesz się pokazać z innej strony. Złóż swój akces pracy np. na stanowisku operatora, operatora skida, pracownika w kolorach czy magazyniera. To stanowiska, ktore po pierwsze pozwolą ci się rozwinąć, a po drugie ograniczą twój kontakt z ludźmi. Będzie to jedynie wąskie grono. I wtedy będziesz mogła być sobą. Będziesz mogła pokazać jakim jesteś pracownikiem. Ale ty pewnie wolisz składać "kwiatki". W tym pewnie jesteś dobra. Wracając do Anki. To najlepszy pracownik tej zmiany. I nie twierdzi tak tylko jedna czy dwie osoby. Za to ty znasz ją świetnie. "Porażki i błędy zastępuje głupawym, głośnym śmiechem, aż huczy po całej hali. NIGDY NIE BYŁA WOBEC MNIE LOJALNA - ani jako pracownik, ani jako człowiek." "Znam ją z innej strony" Czyli jakiej? Pracujesz z nią? Spędzasz z nią 8 godzin dziennie? Kim ty jesteś? Piszesz, że ją obserwujesz. Zakochałaś się czy co? Dobra rada. Odwróć głowę i weź się do roboty, bo za obserwację w tej firmie nie płacą. A na samym końcu piszesz, że "mimo wszystko Z SERCA ŻYCZĘ JEJ POWROTU DO ZDROWIA" O co tu chodzi?

Osoba
@Obiektywna

Czytam te bzdury i nie wierzę.Praca jak każda inna tylko problem nie którzy mają jak się wysilić. Oceniacie kadry ,kierownictwo,liderów,operatorów a może zacznijcie od siebie?! Każdy z wyżej wymienionych osób w indywidualny sposób za was odpowiada,za wasze błędy, pomyłki,urazy czy wybryki. KAŻDY! Nie ma ludzi idealnych ,każdy z nas tworzy i pomaga rozwijać się firmie .Ale sorry nie rozwiniesz skrzydeł siedząc na d..,leżąc i stojąc w miejscu z rękoma w kieszeni obserwując. Opamietajcie swoje emocje bo za przyjaźń i obijanie nie płacą nigdzie. Każdy jest jaki jest nikomu nie musi się to podobać.P.Obiektywna do pracy się weź a nie za słabe komentarze..bo twoje słowa.."stoję i obserwuję" też dobrze nie świadczą. Oceń siebie ,zastanów się czy dasz radę zrobić cokolwiek więcej niż robisz..pewnie nie bo sama odpowiedzialności się boisz ale jeśli tak to idź do Kadr,kierownictwa i zgłoś się na wyższe stanowisko. Mam wielki szacunek do wszystkich bo ogrom roboty wykonujecie ale opisu ludzi na forach jest brakiem szacunku i godności , prymitywnym zachowaniem i brakiem odwagi aby zrobić to w twarz..Dlaczego ktoś gnoi dziewczynę za jej osobowość a po chwili pisze ,że zdrowia jej życzy?? Oceniać kogoś za pochodzenie? Jak ktoś może napisać o sobie "obiektywna"?do słownika zajrzyj bo nie znasz znaczenia tego słowa! Niczym nie różnią się od innych! To idiotyzm kompletny.

Twój pan
@Obiektywna

Hahaha żenada kobieto idź do lekarza na nogi bo na głowę to już zapuzno

Aj

Niejedna osoba by Ci to w oczy powiedziala ale wiadomo że poleciała byś do kierownika. A może jakiś liścik podobno jestes w tym dobra

Aj
@Lux

Genialnie to listy pisze do góry. Trochę pokory i skromności i będzie git ANNO M

@Aj

Zapraszam na rozmowę w 4 oczy po moim powrocie do pracy.Dziekuje za uwagę

Obserwator
@Twój pan

Za późno- IMBECYLU - tak piszę się to poprawnie.Żenada. ,,Obiektywna " ma rację w tym co pisze..Co niektörzy powinni przyznać się do swoich błędów i porażek.W kadrach też powinni wiedzieć o wszystkim.

Hmmm
@Obserwator

Obserwatorów się narobiło??? Szkoda tylko,że gdy pracy dużo "obserwatorzy"-statyści zapominają po co przyszli! Gratulacje tym myślącym w miejscu!!!

Słownik miej w zasięgu ręki
@Osoba

,, niektórzy" - piszemy razem nie ODDZIELNIE.. IMBECYLU.

Ortografia się kłania
@Twój pan

,,Za późno" pisze się oddzielnie i ,,ó" - nie u- otwarte. Wstydem dla Ciebie powinno być, robić takie błędy.

Judi

No i się doczekałaś.- zgodnie z oczekiwaniami i życzeniem.Ktoś ma po prostu rację.

Pepepe

Hm... Jak co roku ta sama śpiewka... Stali pracownicy bee... Klękajcie bo sezon nadszedł na 2 miesiące.. Czerwony dywan na górę rozwińcie... zebrania z kadrami itp... Sezon minie i powrucimy do cichej codzienosci.... Koperkowych spraw????

Uuuu
@Pepepe

Omg ten kom to pisała chyba 5 latka bez składu i ładu ale ktoś z ograniczeniami umyslowymi

Sezonowy pracownik

Piszę teraz do osób które zastanawiają się czy warto iść do tej pracy. Jeśli chcesz rzeczywiście zapracować na pieniądze to polecam bo robota nie jest ciężka (jeśli chodzi o pakowanie). Ale jeżeli nie chce ci się pracować to nie zdziw się, że będą problemy. Osobiście z punktu widzenia nowego pracownika na czas krótki (sezon letni) bardzo mi się podoba, tylko że trzeba pracować, a nie siedzieć tylko i składać origami. Co do ludzi to naprawdę są sympatyczni i Ukraińcy/Ukrainki i Polacy/Polki, jedyną nie miłą sprawą jest widok kobiet plotkujących przy ścianie, składających kwiatki w tempie 3 latka. Nie mówię o wszystkich bo naprawdę poznałam bardzo fajne osoby, ale no właśnie nieróbstwo innych doprowadza mnie do myślenia o przerwie ????. Aż mnie wtedy bardziej nogi bolą. Niestety tego raczej nie da się ominąć. Jeśli ktoś nie może pracować z różnych powodów w bardzo ciepłej temperaturze to chyba wtedy nie polecam bo jest tam niestety ciepło ale w razie czego jak już jest nie miło przez upał robią przerwy na lody :>

Mmm

Czy rekrutacja jest trudna czy raczej przyjmują wszystkich? Ostatnio dałam CV i mam wątpliwości, a chciałabym zacząć gdzieś pracę.

Miii
@Mmm

Pierwsze słyszę o rekrutacji ???????????? biorą wszystkich jak leci więc nie masz się czym martwić

Czy w firmie Spaas Candles Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nieeee

U nas szkoli się tylko liderki i kierownictwo dla szarego pracownika firma nie ma nic do zaoferowania a i tak szkoda kasy żeby szkolić górę nic nie wynoszą z tych szkolen

Firma jak każda inna przychodzisz tu pracować a nie szukać przyjazni. Panuje bardzo dobra atmosfera i pracują tu super ludzie. Ze wszystkimi można się dogadać tylko trzeba potrafić rozmawiać i nawiązywać kontakt. Liderki bardzo w porządku i naprawdę można żyć z nimi w zgodzie i rozwiązywać wszelakie problemy i konflikty. Pracownicy bardzo sympatyczni i pomocni pomogą jeżeli tylko widza ze masz z czymś problem. Przychodząc tu jako nowy pracownik nie miałam problemu z zaklimatyzowaniem się od razu ze wszystkimi zaczęłam się dobrze dogadywać. Żadnego mobingu ani poniżania tutaj nie przeżyjesz. Oczywiście jak wszędzie znajda się pojedyncze osobniki które próbują pokazać swoją wyższość ale wystarczy nie dać sobie wejść na głowę i odezwać się w takich sytuacjach i dają sobie spokój bo widza ze jednak nie trafiły na kogoś kto się da. Pozdrawia serdecznie jeden z pracowników!!

Majka

Dużo pracuje tu obcokrajowców?

Same fakty
@Majka

Za dużo

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Praca w tej firmie jest ok ????. Nie wiem dlaczego jest mowa o mobbingu i złej atmosferze? Tu jak wszędzie trzeba PRACOWAĆ dawać od siebie trochę wysiłku nie tylko fizycznego ale i myśleć! Ciężko pracuje się z ludźmi, którzy przychodzą do pracy a siedzą na tylkach bo je palec boli lub siedzą na stołach a jeszcze lepiej leżą na palecie za kartami. Tacy właśnie ludzie gdy są upominani odchodzą i skarżą się jak dzieci z przedszkola. Zgłaszanie liderowi swoich uwag daje tye że stajesz się problemem, któremu nie pasuje to co widzisz. Ludzie przychodzicie do PRACY a nie na wakacje.! Rozumiem, że lepiej jest siedzieć i zbijać bąki ale miejcie na uwadze że są z wami osoby które dostają te same pieniążki za zapierdziel na innych liniach i nie narzekają bo im ZALEŻY! Zamiast latać na skargi, że ktoś coś powiedział weźcie się do roboty!!! Na tą chwilę zaczynacie robić tu przedszkole, za rączki was prowadzić, palcem pokazać i za was myśleć. No nie róbmy sobie jaj. Piaskownice wam zbudować a paniom leżącym może kawki przynieść. MACIE ZERO SZACUNKU DO LUDZI, KTÓRZY PRZEZ WAS MUSZĄ ROBIĆ PODWÓJNIE I ZA WAD POPRAWIAĆ BŁĘDY! GRATULACJE! Pozdrawiam WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH!!!

Miii

B JEŻELI KTOŚ JEST PIZ..A I DAJE SOBĄ POMIATAC TO W KAŻDYM ZAKŁADZIE BĘDZIE MIAŁA TAKIE PRZYKRE SYTUACJĘ NA CHYBA ŻE PÓJDZIE DO PRACY W KIOSKU. JEŻELI WBIJECIE SOBIE DO GŁOWY ŻE TO LIDER WYDAJE WAM POLECENIE USTALA STANOWISKO PRACY A NIE KOLEŻANKA OBOK TO TAKICH SYTUACJI UNIKNIECIE A STARE PRACOWNICE NIECH SOBIE PRZYPOMNĄ JAK WYGLĄDAŁY ICH PIERWSZE DNIE W PRACY NAPEWNO NIE WYMIATAŁY JAK TERAZ I KAŻDA OSOBA KTÓRA ZOSTAŁA SŁOWNIE OBRAŻONA ODRAZU POWINNA TO ZGŁASZAĆ MOŻE WTEDY STAŁKI BALY BY SIĘ SZCZEKAC

Amigo
@Miii

Zacznijmy od tego że żadna z obecnych liderek i ich Po nie nadaje się na to stanowisko. Lider to osoba która w każdym obszarze produkcji powinna się odnajdować a te panie które są nie mają pojęcia o najprostszych rzeczach podobnie jak kierownictwo

jo
@Amigo

Liderki i Po powinny przejśc szkolenie jak mają postępować z ludzmi bo nie mają bladego pojęcia . Praca to nie latanie po liniach i roznoszenie plotek albo niszczenie ludzi i naśmiewanie się z pracownika .Jedni robią co chcą a na innych robi się nagonkę

Zbyszko z Bogdanca
@Amigo

Chyba wiem co masz na myśli bo np. Główna Liderka to podobno nawet podstawówki nie skończyła jest ordynarna i nawet nie mam pewności czy potrafi dobrze czytać i pisać. Kompletne (usunięte przez administratora) W normalnej firmie wylecialaby na zbity pysk po tygodniu????

Nowa

Szanowna Pani Iwono z działu opakowań może Pani to przeczyta i da do myślenia ludzi traktuje się z szacunkiem nie ważne czy są nowi czy starzy Pani obowiązkiem jest uczyć jeśli powierzono Pani to stanowisko mimo to Pani wyzywa krzyczy i poniza dostaje Pani reprymende od szwfostfa po czym wraca i i jeszcze buntuje swoje koleżanki przeciwko osobom które odwazyly sie coś powiedzieć ludzie pracują na Pani zmianie ponad siły A Pani dyrygujebi idzie na papierosa albo naklejki klei i popedza by zrobić więcej niż inna zmiana może nie pracujemy tak długo jak TY IWONKO ale nie znaczy że to nasza pierwsza praca nie nasza wina że jesteś samotna nie znaczy że masz się na nas wyzywać i my chcemy UCZCIWIE PRACOWAC NA SIEBIE A NIE JAK POL ZAKLADU MOWI NA TWOJA PREMIE naucz się szanować ludzi to i oni będą CIEBIE szanować

Idylla ????
@Nowa

Jaka ona szanowna.chyba, że to zwrot z kpiną pisany.Baba w ogóle nie nadaje się to stanowisko.Czy te liderki to z jakiejś pierwszej łapanki? Czy już nie ma ludzi bardziej na poziomie, przeszkolonych w tym zakresie.Stopień wyżej od tuzinkowego pracownika sodowa uderza do łba!

Zostaw merytoryczną opinię o Spaas Candles Poland Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spaas Candles Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spaas Candles Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spaas Candles Poland Sp. z o.o.