Opinie o ZTM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZTM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZTM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM w Warszawa

passenger

W dniu 16.07.21r o godz. 6.10 na przystanku Bogusławskiego 06 - autobus linii 114 w kierunku Młociny-UKSW. Nie dość ze przyjechał 3 minuty przed czasem - co na pewno możecie sprawdzić w systemie GPS jaki każdy pojazd posiada. To kierowca nie udostępnił możliwości otwarcia drzwi - przyciskiem przy drzwiach ( diody się nie paliły ) , mimo usilnych prób otwarcia drzwi, drzwi nie dawały się otworzyć. Potem ruszył i poza przystankiem otworzył drzwi, jednak wolałem tam nie wsiadać - jako miejsce niebezpieczne poza obrębem przystanku. Proszę zwrócić uwagę na te linie 114 jeździ tak nie niejednokrotnie przez ta linie spóźniam się do pracy, dlatego unikam tej linii. Jako stały abonent biletu miesięcznego ztm - byłbym zainteresowany w miarę punktualna praca waszych kierowców. Oraz kultura ich pracy .

Edek z fabryki kredek
@passenger

To zacznij pracować i pokaz jak przyjechać o czasie na 114. Bo gwarantuje że był opóźniony a nie przyspieszony

karta miejska

Czekanie 5 dni na odblokawnie karty miejskiej jest nienormalne. Trzeba 5 dni wczesniej przypomniec sobie o odblokowaniu karty zeby niepotrzebnie nie kupowac biletow.

Koło godziny 12:20 jechałam autobusem 208. Kierowca nr. 5058 jechał jak szalony. Na zakrętach (które zdecydowanie nie są do tego przystosowane) jechał definitywnie za szybko, nie zważając na warunki atmosferyczne (padał deszcz i nawierzchnia była bardzo śliska). Ludzie jadący, dla których nie starczyło miejsca ledwo utrzymywali równowagę, część się wywracała, a kierowca bez żadnej rekacji jechał dalej tym samym tempem.

Gjj

Były premier Polski, folksdojcz dał głos… Podły i żałosny człowiek… Premier polskiej biedy i głodujących dzieci… Tusk to nie (usunięte przez administratora) To niemiecki przyjaciel Putina. Zdrajca

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Marsi

Dzień dobry. Zwracam się z uprzejmą prośbą o regularne dezynfekowanie/ czyszczenie miejsc siedzących w autobusach/ metrze. Jadąc rano do pracy usiadłam na jedno z takowych i oczywiście ubranie ubrudziło się i przesiąknęło nieprzyjemnym zapachem. Rozumiem, że jest okres zimowy i częstokrotnie osoby bezdomne korzystają z ZTM w celu docieplenia aczkolwiek wypadałoby zwrócić uwagę na późniejszy stan siedzeń, a poza tym w dobie pandemii powinno się jeszcze bardziej zwracać uwagę na takowe rzeczy.

XYZ

To jest jakiś żart że w nocy, koło godziny 21 w środku tygodnia jest opóźnienie ponad 30 minut, a i tak autobus nie przyjechał, tak samo jak następne. Cyrk na kółkach jakby nie patrzeć, na prawdę nie wiem po jakiego (usunięte przez administratora) inwestować w ZTM pieniądze, jak nawet w środku tygodnia w nocy trzeba marznąć na przystanku, a po ponad 30 minutach nie przyjeżdża ani autobus który ma opóźnienie, jak i kolejne które miały być według rozkładu. Serdeczne pozdrowienia jednym słusznym palcem, jaki jest tylko możliwy w takim absurdzie

Bezczelność

Widziałam jak kanar szarpał starszą schorowaną Panią kiedy ta wysiadła z autobusu i przedarł jej torbę i żądał by ta udowodniła, że ma 70 lat, gdyż wyglądała na ok. 60.Ludzie leczcie się pokolenie starszych schorowanych osób to nie jakieś (usunięte przez administratora) Kanar był młody i bardzo kłótliwy. Pomimo tego, że ta biedna babuleńka nic nie zrobiła. Tylko powoli wysiadła z autobusu.

Paweł z Gdańska

(usunięte przez administratora) Rozkład jazdy 414 rondo zesłańców syberyjskich godz. 16.45 codzienność

WP

20 lat w UE, 30 od upadku konunizmu, na co poszły te miliony? Nie wiem, w godzinach szczytu im się system popsuł i na trasie Warszawa Śródmieście - Warszawa Rembertów (15 minut jazdy normalnie) była godzinna obsuwa. Oby tak dalej, albo się w końcu zepniecie i coś w tym kraju będzie działać albo zwróćcie kasę za inwestycje bo jak widać są chybione

Aniaa7200

Dzisiaj około godziny 15:47 byłam z siostrą przyczepił się do nas kontroler kontroler podaję tutaj jego numer nr kontrolera: 8425 ,niestety nie zapamiętałam Nazwiska bardziej do mnie,próbował mnie molestować mam nadzieję,że poniesie za to konsekwencje.ZROBIŁ TAK,PONIEWAŻ NIE CHCIAŁAM POKAZAĆ MU DOKUMENTÓW (usunięte przez administratora) LUDZIE CZEMU TAK WAM ZALEŻY NA PIENIĄDZACH? NIE WYRAZIŁAM ZGODY NA TO,ABY BYĆ DOKTYKANĄ PRZEZ TEGO ZBOCZEŃCA.WSZYSTKO JEST NA KAMERACH MIEJSCE TO DRUGA STACJA METRA.Nie miałam pieniędzy na bilet w tym miesiącu tłumaczyłam to tym tłumokom,że nie mamy pieniędzy miezkamy na osiedlu niezbyt przyjemnym :( .Jestem bardzo zawiedziona.Prosiłabym o zwolnienie tego człowieka z pracy bo prawnie bez zgody drugiej osoby nie można nikogo DOTYKAĆ BO TO PODCHODZI POD MOLESTOWANIE SEKSUALNE.Pozdrawiam Serdecznie :)

Roman
@Aniaa7200

Weź się za robotę, miesięczny kosztuje około 100zł.

Arek
@Aniaa7200

Jak próbowałaś uciekać to kontroler ma prawo Cię zatrzymać A to nie jest molestowanie. Lecz się ubtyle. Oraz weź się za robotę.

Ta co za darmo
@Aniaa7200

Czyli nie chcesz płacić a chcesz jezdzic?:) Kpina.

@Roman

Sam się dziadu za robotę weź mamy teraz Covid i ciężkie czasy...

@Arek

To podchodzi pod molestowanie bo nikt nie ma prawa dotykać kogoś bez jego zgody ????????

Flora
@Aniaa7200

Mnie wlepił mandat bo wychodziłam z metra i miałam bilet który jest o 1 minutę za stary. Oby karma wróciła do ciebie gnido.

U co gamonie z ZTM znowu awaria M1? Cztery dni metro zamknięte i znów tylko do Centrum, na każdej stacji w kierunku Młocin stoją składy.(usunięte przez administratora)

Dlaczego dziś rano nie było żadnych informacji o awarii metra M1? Co ZTM zaspał, jak zwykle?

Nikt

Autobus 210 notorycznie stoi na pętli i się spóźnić na prztenek 3 maja truskaw po 20 minitu nawet dłużej

ewa234

Na przystanku przy Smyku w Alejach Jerozolimskich w stronę Centrum brak rozkładu autobusu 117 mimo że na górze pisze że jeżdzi. Wracając ze Złotych Tarasów i czekając na autobus 117 często stają prywatne samochody lub taksówki, a wtedy kierowca nie ma jak stanąć przy krawężniku tylko bliżej środka jezdni, do kierowców autobusów nic nie mam, są bardzo mili, ale ja jestem osobą niepełnosprawną, chodzę z kulami i nie mogę wtedy wejść do autobusu, czemu miejsca dla autobusów przy krawężniku są tam blokowane, pomóżcie proszę bo ludzie chodzą z siatkami, z laskami a wejść do autobusu bardzo trudno jeżeli stoi daleko od krawężnika. Serdecznie pozdrawiam Ewa

Blabla

Witam 11.20 autobus 519 nr 8147 Kierowca jechał bez włączonych świateł gdy zwróciłem grzecznie uwagę z czystej uprzejmości zostałem zrugany i pouczony ze swiatla pani kierowca włącza co 20monut (sądziłem że wystarczy raz podczas ruszania) pani jechala bez ubioru kierowcy w słuchawkach dokanałowych na co 2 skrzyżowaniu używała sygnałów dźwiękowych i mocno hamowała. Nie dziękuję i nie pozdrawiam

Co jaki czas w ZTM można ubiegać się o podwyżkę?

W chwili obecnej niestety nie

Maciek

Prośba do pasażerów gowork to nie jest portal do składania wniosków oraz skarg. To jest portal składania opinii pracy w ZTM. Oficjalnie skargi i wnioski proszę kierować na stronę oficjalną.

Narian

Niestety połowa pracowników się zwalnia, brak podwyżek, a dostajesz dodatkowe obowiązki Chwili obecnej nie polecam składać o przyjęcie do pracy

Witam. Jaka jest pensja netto kontrolera biletów w Warszawie ?

maria

Kasowniki w autobusach nie działają po czym klient zostaje ukarany mandatem, mimo że aktywizował bilet. Dajcie sobie spokój z ztm...

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa

• Jak się pracuje w ZTM?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM?

Kandydaci do pracy w ZTM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM