Opinie o ZTM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZTM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZTM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM w Warszawa

Krzysztof

Serdeczne podziękowania dla pracowników SKM 3 ,która dnia 11.09.2021 nie odmówiła mi pomocy. Wsiadając z dwójką małych dzieci do skm3o godzinie 10.33 zostawiłam portfel na ławce na przystanku Legionowo Piaski. Szybko zorientowałam się że brak portfela. Obsługa szybko zareagowała i pozwoliła wysiąść mężowi i zabrać portfel . Na szczęście odjechaliśmy nt z przystanku zaledwie parę metrów. Dziękujemy bardzo!!!

Beznicku

Autobusy cały czas się psują

passenger

Mieszkam przy petli ztm, czasem w sklepie widze co kierowcy szczegolnie za wschodniej granicy kupuja w sklepie, mam nadzieje ze pija to po pracy a nie podczas. Juz nie wspomne ze komunikacja z nimi jest utrudniona bo mozna tylko sie dogadac w jezyku stepana bandery.

Bilet

Jak zwykle ani w biletomatach przy przystankach przy dosc ruchliwych ulicach ani w autobusach nie mozna kupic biletow. Skoro kanary maja podwyzki za mandaty to pasazer powinien miec za kazdy taki nie dzialajacy biletomat znizke na swoj bilet.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Aggg94

Bardzo proszę,żeby kierowca autobusu wypraszał osoby pijane,naćpane,żeby zwracał uwagę tez jeśli autobus jest w miarę pusty kto wsiada oraz wyprowadzał z autobusu meneli my płacimy za kartę miejska ,bilety chcemy jeździć w godnych warunkach a jeśli kierowca nie jest w stanie to z pieniędzy z kart biletów cześć pieniędzy niech idzie na ochronę autobusów i niech reaguje na prośby pasażerów o eliminowaniu takich osób

Skarga

W nocy po godz. 1 na torach pojawia się wielki sprzęt który ugniata kamienie. I tak powoli sobie jedzie, czy ktoś kto ustawia grafik nie może tego ustawić na weekend tylko w środku tygodnia? Przy zamkniętych oknach na 8 piętrze nadal wszystko słychać. Innych obowiązuje cisza nocna, ale taka "firma" może wszystko...

Faala

Linii 199 powinien zostac zmieniony rozklad bo notorycznie ta linia się spoznia lub wcale nie przyjeżdża. Na przystanku Zabki-maczka w strone rembertowa autobus powinien być 13:05 a przyjeżdża 13:11 wiec jak człowiek ma zdążyc na Skm S2, to mamy wychodzić poltorej godziny za wczensie i tracic swoj czas na wyczekiwanie szanownego 199 az zachce nadjechac?? Jestem zla z tego powodu,człowiek zachrzania szhbko, biegnie, poci się zeby sonavzyc odjeżdżającą skmke.. zapewniam ze jak to się nie poprawi to już więcej nie doladuje karty ztm, bede jeździć uberem!

Zakręt

Bardzo dobrze że ZTM zatrudnia osoby niepełnosprawne, tylko czy akurat niepełnosprawni umysłowo muszą układać rozkłady? Pokaż mi krety nie jeden jak jedziesz w 2 minuty między przystankami Zakrętowa i Szosa lubelska. Nawet poza godzinami szczytu niewykonalne a tam po 2 min przez cały dzień

Dfd
@Zakręt

Masz Kolego rację. Tylko, że tam pracują sprawni inaczej, to ten wpis nic nie da. Można by było pisać o wielu innych przypadkach, ale po co?

Aaaa

Rozwiązać tą chorą, nie potrzebną nikomu organizację. ZTM jest zbędny. Wystarczą Dyspozytorzy i Kierownicy na zajezdniach.

żenada

Autobusy odjeżdżają, mimo ze widzą ludzi machających na przystanku na żądanie o zatrzymanie, skarga do ztm nic nie daje, mają pasażerów gdzieś. Okropne.

Dfd
@żenada

Pasażer machający, jest pasażerem następnego autobusu.

Nic

Pozdrawiam 808 sosnowiec którym mialam być na danym miejscu 21:33a o 21 39 przyjechał

Edward

Głęboka komuna!

no ja

Czemu ZTM ma problem z ułożeniem rozkładu jazdy dla autobusów i SKM S2 jeżdżęz Sulejówka do Rembertowa codziennie mam tego dostyc SKM przyjeżdża na stacje WARSZAWA REMBERTÓW o tej samej godzinie co autobus 153 na przystanek PKP REMBERTÓW gdzie do tego autobusu wsiada najwiecej osób i te osoby muszą czekać 15 min na następny autobus naprawdę wystarcza 2 min żeby przejść ze stacji na przystanek czy autobus 153 nie może przyjeżdżać 3 min później i tak samo w druga stronę ?

Nie ważne

Dzisiaj 04.07.21r w 194 nr pojazdu 9513 przy deszczu i zimnie pan włączył klimatyzacje i nie da się wytrzymać w autobusie. Gratulacje (usunięte przez administratora) mam nadzieję ze to przeczytasz bo rozchorowalo mi się dziecko dzięki tobie.

wkurwiona

(usunięte przez administratora) kierowca autobusu N88 notorycznie nie zatrzymuje się na żądanie przy przystanku och teatr 01, o godzinie 00:27.

Rywush

(usunięte przez administratora) ze w ciągu 2 tygodni, zepsuly sie 3 tramwaje ktorymi jechałem. Lepiej zadbajcie o nie bo noze sie to zle skonczyc

Może mi ktoś wyjaśnić czemu ZTM odwala takie maniany (w szczególności jeżeli chodzi o SKM). co to są za Kolejki widmo które nagle przyjeżdżają bez żadnej zapowiedzi głosowej ani tym bardziej nie widnieją na rozkładzie jazdy? To jakaś nowa forma spóźniania się w drugą stronę czy jak? Drugą sprawą jest już wasze notoryczne (tym razem zgodne z definicją) spóźnianie się. stacja Miedzeszyn w stronę centrum a o 8:51 (planowa godzina przyjazdu) nawet na horyzoncie nie widać kolejki. Takie zachowanie jest niepoważne, co gorsza- kto mi teraz usprawiedliwi nieobecność na lekcji (bo na spóźnienie to już za późno). dobrze, że chociaż dbacie o czystość bo umiejętnościami nietrzymania się czasu przyjazdu/ odjazdu posługujecie się równie dobrze co PKP Intercity a czasami nawet i lepiej... Szczęście, że wcześniej biletu nie kasowałem bo mógłbym stracić należne mi 24 godziny.

KL

Rozumie spóźnianie się autobusów, to w końcu nieuniknione. Ale by spóźnić się 10 minut na PIERWSZY przystanek trasy, to chyba trzeba się postarać.

....

(usunięte przez administratora) was ZTM biegłem na autobus 183 nawet się nie zatrzymał więc (usunięte przez administratora)was (usunięte przez administratora) Spale wasze ZTM

Grzegorz

Koło godziny 15:10 jakiś stary kierowca nie widzi, że próbuję wejść do autobusu. Klikam przycisk 3 razy drzwi się nie otwierają. Patrzył na mnie i z uśmiechem na twarzy odjechał. autobus 251, przystanek arbuzowa 1

Jok
@Grzegorz

To w końcu widzi czy nie? Zdecyduj się.

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa

• Jak się pracuje w ZTM?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM?

Kandydaci do pracy w ZTM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM