Opinie o DOT2DOT w Batorowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOT2DOT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOT2DOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOT2DOT w Batorowo

Krakers

Gdyby warunki pracy byly inne to i pewnie wydajnosc byla by wieksza w obecnej sytuacji przy braku kadry trzeba sie cieszyc z tego co jest.Tylko jest jedna zasada ryba psuje sie od głowy,a głowa łysa bez pomysłu.Za jakis czas bedzie nowy (usunięte przez administratora) Naobiecuje ile to z załogi nie wycisnie tylko z niewolnika niema pracownika.Zakładem musi ktos kierowac z głową tyle ze nie w chmurach,bo jak dalej tak bedzie to polozą zaklad na łopatki.

Buraki

Jak nic Sławka Peszkę muszą zatrudnić atmosferę zrobi Od razu

Love Kwiecinski
@Buraki

M.Kwieciński niech wróci , to dopiero będzie atmosfera , buhaa ha ha

P2p

Trzymać się z dala od tej firmy, pracuje tam same penerstwo a poza tym Dot2Dot to bankrut

Sandra

Firmy Graf-Poz juz niema.Od 3 lat jest Dot2Dot plusow nowej firmy brak kazdy widzi w jakim kierunku zmierza firma.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Papa

Widział ktos nowego Prezesa?

$$$

Gratulacje - Panie dyrektorze HANDLOWY cóż za awans niespodziewany , co nie wyszło ???? ha, ha, ha...

Hugo

Brak surowca,farb jest odczuwalny.Biurowiec pełen specjalistow niewiadomo od czego.Cos ten zakład ciagnie na dno ,ale chyba wszyscy wiedza co.Jak to w korporacji brak winnych w razie wpadki.

Luk

Dot2Dot obecnie ma problemy finansowe i niestety nie placi swoich zobowiązań dostawaca, atmosfera jest fatalna. Ludzie uciekaja z tego zakladu przez co zaraz będę zatrudniac jak leci... Nie polecam.

@Luk

Bo jak się ma takich kierowników od siedmiu boleści. Normalnie gazownicy, co by mogli licznik spisywać. Nic poza tym nie potrafią. Starzy pracownicy to też (usunięte przez administratora) byle dopi... nowym , donoszą ile wlezie, i tak się turla dzień jak odzień w DOT2DOT..

Teresa

@Kijek dziękuję za informację. Jesteś pracownikiem tej firmy i masz może porównanie jak pracowało się wcześniej za czasów poprzedniego właściciela a jak jest teraz? Możesz określić czy po kupnie firmy pracownicy w niej pracujący zostali i pracują dalej?

Kijek

TERESA! Z choinki spadłaś ? Przestań używać ciągle nazwy firmy SZ.P. Marka Przybylskiego, ponieważ 3 lata temu firmę sprzedał i nazywa się ona Dot2Dot S.A. . Manipulujesz !

Teresa

@??? pracujesz dla Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Twoja wypowiedź nie zawiera merytorycznych faktów, których poszukują przyszli kandydaci do pracy w tym przedsiębiorstwie. Daj znać jak wygląda w Twojej opinii praca oraz warunki płacowe u tego pracodawcy.

Teresa

@Myszka Miki znasz może powód zwiększonego zapotrzebowania pracowników z Ukrainy? Tworzone są nowe miejsca pracy czy jest jakiś inny powód tego ruchu? @Stella jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowana? To początek Twojej kariery zawodowej? Skąd chęć aplikowania do Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Kierujesz się opinią czy masz wiedzę na temat obecnej sytuacji tej firmy?

???

Tereska ty poważnie?

Teresa

@Lekarz rozumiem, że jesteś pracownikiem Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Możesz powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy zatrudniają tu na umowę o pracę?

Lekarz

Tej firmy uleczyc sie juz nieda,na ratunek przybył nowy dyro ale duzo notuje i obiecuje wyjdzie jak zawsze w dniu wypłaty.Wszystkich ktorzy mieli doswiadczenie pozamiatała pani A...a z Gdanska wiec zrobiły sie dni otwarte dot2dot bierzemy wszystkich kogo sie da.Trzymajcie kciuki bo za jakis czas moze zostac tylko portier.

ZłamekPitek

Jak tam mordki się pracuje? Duże zmiany? Firma jeszcze działa? Słyszałem, że emigracja na całego.

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Myszka Miki
@Stella

Cały czas, najlepiej Ukraińców

Teresa

@Stella, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana w Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Aplikowałaś już do pracy w tej firmie? @Zainteresowany, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @XYZ, po to ktoś pyta, aby liczyć na rzetelną opinię pracowników firmy - taki jest też cel tego forum.

@Teresa

Zgodnie z kodeksem pracy płacone nadgodziny, brak mobingu i ciśnienia...

Witam, jak wygląda sytuacja w firmie? Jak z nadgodzinami, płatne 50,100%? Chce złożyć cv na druk i głównie interesuje mnie jak tam to wygląda? Pozdro

XYZ
@Zainteresowany

Przyjdź i zobacz

Teresa

@Zasmucony, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Do jakich sytuacji odnosi się Twój komentarz? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z pracowników firmy ma jakieś informacje na ten temat?

Zasmucony
@Teresa

Nie liczone nadgodziny, czyli pracowanie za darmo, albo za premie "uznaniową", czyli jak siedzisz po 10h i tanczysz jak Ci zagrają to może dostaniesz premie ale nadgodzin nawet takich do odebrania w dniach wolnych nie ma, ogólne ciśnieni e z góry do pracy powyżej 8h, robienie problemów z wzięciem urlopu na żądanie, czyli podstawy kodeksu się kłaniają. Na hali (usunięte przez administratora) i bród, brak jakiegokolwiek bhp, w miejscu gdzie jeżdżą wózki widłowe ludzie chodzą w klapkach, miejsce gdzie produkuje się produkty dla przemysłu spożywczego ludzie poubierani jak im sie podoba. Dziwie się że w miejscu w którym pracuje tyle ludzi nikt tego zgłosi, są od tego instytucje. Ludzie sie boją. Super miejsce. Bardzo polecam tego pracodawce. :)

Zasmucony

To przykre że tak się traktuje ludzi w dzisiejszych czasach gdzie niby mamy czas pracowników a nie pracodawców. Firma Dot2dot chyba o tym zapomniała. Tak samo jak i o kodeksie pracy. To już nie te czasy!!

Zostaw merytoryczną opinię o DOT2DOT - Batorowo

• Jak się pracuje w DOT2DOT?

Zobacz opinie na temat firmy DOT2DOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOT2DOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOT2DOT?

Kandydaci do pracy w DOT2DOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOT2DOT