Opinie o DOT2DOT w Batorowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOT2DOT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOT2DOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOT2DOT w Batorowo

Gonzalez

Jak tam statek jeszcze sie trzyma,jakies zmiany pozytywne bo o negatywnych wszyscy wiedza. Jak tam oddział w Gdańsku dalej wiedzie prym pod każdym wzgledem. Ktos tam w biurowcu został z starej gwardii pana M.P.

Stary
@Gonzalez

Została tylko(usunięte przez administratora) reszta się zwolniła lub została usunięta przez tych co tak dobrze teraz ,, zarządzają ,, tym tonącym statkiem.

Stara
@Stary

Spory przemiał ludzki tam mają...

Po chrobowym 2 tygodnie zostałem zwolniony jak tam pracowałem 2 lata temu.

Smutek
@pracownik

Z jakiego działu? Produkcja czy biuro?

@pracownik

Z produkcji czy z biura ?

Alwaro
@pracownik

Jednym słowem dalej jest masakra ... a szkoda, bo jakiś czas temu też miałem przyjemnośc tam pracować i uciekłem bo wejściu Abris ... nie polecam teraz. p.s. (usunięte przez administratora)Dalej jest ?

biuro

..bo tam w biurze się nie choruje, a na urlop z telefonem i laptopem się idzie ????

Pracownik zwolniony

Telefon jest moją własnością prywatną, laptopa firmowego nie dostałem. Jak się choruje to się wraca do zdrowia a nie pracuje w domu. Kadrowa dostała na maila nawet moje prześwietlenie płuc. Po kilku dniach chorobowego wstawili ogłoszenie że poszukują pracownika.

Witold
@Pracownik zwolniony

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Czy jesteś pewien, że zwolnienie spowodowała choroba, a nie inne sprawy związane z zatrudnieniem? Na wypowiedzeniu powinien być podany powód rozwiązania umowy.

Kadrowa
@Witold

Powód wypowiedzenia, tzw.przyczyns jest podawana tylko w przypadku wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreslony,więc jeśli nie byla to tego typu umowa to nie ma powodu.

@Pracownik zwolniony

No właśnie to mam na myśli, w tej firmie się nie choruje...

PRACOWNIK

Nawet roboty i maszyny się psują. (usunięte przez administratora)

Olo1999

Dziękuję wszystkim pracownikom za 20lat fajnej współpracy, zajefajnych imprez firmowych życzę powodzenia wszystkim. I bardzo dziękuję za wszystko (usunięte przez administratora) z Graf pozu pa pa

Qwerty
@Olo1999

Trzymaj się Olek. Pozdrawiam

S
@Olo1999

Trzymaj się Olo powodzenia.

Czy w DOT2DOT zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nicki

Z tego co wiem,to nie. Jest umowa o pracę.

Witold
@Nicki

Możesz napisać, czy na produkcję są przyjmowane osoby bez doświadczenia i po odpowiednim przeszkoleniu mogą zacząć zatrudnienie?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Teresa

@Zasmucony, a czy w sprawie nadgodzin próbowaliście podejmować jakieś rozmowy w firmie? A czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w tym miejscu?

Nie ma już graf pozu
@Teresa

Ja (usunięte przez administratora) Nie m firmy graf poz marek Przybylski. Rozumiesz? Sprzedał ja za wagon pieniędzy.

bado
@Teresa

Jakie nadgodziny? W koniku już dawno o czymś takim zapomnieli... Ledwo co roboty starcza na 8h i jeszcze nadgodziny :) Zresztą mało kto się zgodziny aby nadgodziny były płatne po 3 miesiącach

adfadgagsaf
@Teresa

Nie ma zakładu Graf-Poz proszę nie obrażać Pana MP. Teraz jest D2D i obecni właściciele oraz kadra co najwyżej Panu MP może drzwi otwierać sądząc po wynikach i organizacji tej firmy.

Urszula
@adfadgagsaf

Oczywiście - jest to wątek dotyczący firmy DOT2DOT i na niej należy się tu skupiać. Jeśli tam pracujesz to zachęcałabym Cię do powiedzenie czegoś o aktualnych warunkach pracy w tej firmie. Czy w ostatnich miesiącach warunki płacowe nieco się tam polepszyły?

Wzk

Nie oszukujcie się, Ten statek tonie a BHS czy jak to się zwie ciągnie go dawno na dno z samozwanczym kapitanem zarabiającym kilka razy więcej od innych(nie do końca legalnie)...... Nikt tego naprawdę nie widzi...

Bronisław
@Wzk

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? W ostatnim czasie wydarzyło się w firmie DOT2DOT coś, co mogłoby potwierdzić Twój wpis? Nie ukrywam, że jest on niepokojący, dlatego mam nadzieję, że podasz konkretne przykłady, które go potwierdzą. Z góry dziękuję za wyjaśnienia.

xxxx
@Bronisław

Bronek skończyłeś kadencję i dorabiasz sobie na forach??? Łączę się w bulu...

Bożena
@xxxx

Jest to komentarz wysoce nie na miejscu. Na forum GoWork.pl kwestie polityczne nie powinny nas w żaden sposób zajmować. Jest to miejsce przeznaczone do dyskutowania na temat specyfiki i warunków pracy w firmie DOT2DOT - miej to proszę zawsze na uwadze. Słyszałam przypadkiem, że nowo przyjęte osoby mogą tam liczyć na merytoryczne wsparcie pracowników i zwierzchników w procesie adaptacji. Czy na tego typu wsparcie może liczyć każdy dopiero zatrudniony pracownik, czy może dotyczy to tylko niektórych stanowisk?

Miodek
@xxxx

Ból - boleć

@Bożena

Ciekawe gdzie słyszałaś że nowe osoby mogą liczyć na wsparcie skoro oni nikogo nie przyjmują bo kto przyjdzie za takie pieniądze, śmiech

Dawid

Jest problem ze znalezieniem nowych pracowników do pracy w firmie DOT2DOT? Trudno mi uwierzyć w to, że rzeczywiście brakuje osób chętnych do pracy u tego pracodawcy. Przeważnie na początku zatrudnienia zarobki nie są zbyt wygórowane, ale pewnie można liczyć na podwyżki po przepracowaniu określonego okresu. Czy właśnie tak to wygląda?

Jaaa
@Dawid

Niestety ale tak to nie wygląda

@Jaaa

Skoro w Twojej ocenie nie wygląda to tak, jak przedstawiłem to może mógłbyś przedstawić swoje spojrzenie na obecną sytuację firmy DOT2DOT? Nie ukrywam, że chętnie poznam Twoją opinię, która może wiele wnieść do tego wątku.

byle na surowiec bylo...

Panie (usunięte przez administratora), wroc. Prosze.Firma padnie z tym dyrektorem ni to blacharzem,ni to dyrektorem nie majacym nic wspolnego z taka duza firma. Jaki jest sens zatrudniac dyrektora do takiej firmy skoro ten "pan" niema zielonego pojecia co to jest drukowanie,wykrawanie,klejenie.On nawet nie ma pojecia co robi Laconda ani Bhs...

dyrektor
@byle na surowiec bylo...

Byle maszyna szybciej dla niego chodziła ŚMIECH NA SALI! "A nie da się szybciej" (usunięte przez administratora)

Hanna
@byle na surowiec bylo...

Bardzo Cię proszę, żebyś nie wyrażał się w taki sposób o Dyrektorze DOT2DOT. Obrażanie innych osób na forum GoWork.pl jest bowiem zabronione, co możesz przeczytać w regulaminie tego serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin - pamiętaj o tym. Skupiłeś się tylko na osobie Dyrektora tej firmy, nie wspominając nic o tamtejszych warunkach pracy. Powiedz zatem, czy wszyscy jej pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia, czy też muszą najpierw odbyć okres próbny?

@Hanna

O jaki pan dyrektor przewrażliwiony! Nikt nikogo nie obraził przecież.

@Hanna

Umowa o prace na okres próbny ale kto przyjdzie jak proponują mniej niż najniższa krajowa

@Anonim

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za konkretną odpowiedź. Zmartwiło mnie jednak to, że - jak napisałaś - w DOT2DOT proponują mniej niż najniższa krajowa. Nie jest to bowiem zgodne z Kodeksem Pracy. A czy nie jest tak, iż już po nieco dłuższym czasie pracodawca ten decyduje się na znaczne podniesienie stawki? Wyjaśnij nam to jeszcze dokładniej.

ten co byl i widzial...
@Hanna

Hanna kobieto idz wez sobie ubezpieczenie z Allianz czy jak to sie zwie z kapitalem 5.000 pln z siedziba w Pruszczu Gdanskim i zobaczymy czy bedzie fajnie i hehe... Nie dosc ze nie oplacaja skladek za ubezpieczenie to z jakas firma krzak czy jak to sie mowi wyskakuja... bedzie jak Amber Gold hahahahaa

Hanna
@ten co byl i widzial...

Moje wypowiedzi mają tak dociekliwy charakter, bowiem chcę pomóc osobom zainteresowanym w zebraniu jak największej ilości aktualnych i sprawdzonych informacji o pracy w DOT2DOT. Miej to proszę następnym razem na uwadze i odpowiadaj mi trochę spokojniej. Skoro - jak stwierdziłeś - pracodawca ten nie opłaca składek za ubezpieczenie do wypadałoby zgłosić ten fakt odpowiedniej instytucji. Myślisz, że to mogłoby pomóc?

KnockKnock
@Hanna

Hanna - bot, Zaburzasz zwyczajowy przebieg wymiany informacji. Programiści muszą jeszcze popracować nad formułowaniem wypowiedzi oraz nad jej zróżnicowaniem. Ponadto muszą rozszerzyć zakres tolerancji. I ta wypowiedź jest na temat znacznie bardziej aniżeli próby moderowania dyskusji za pomocą - co tu dużo mówić - dość słabego bota.

Thru_badur
@Hanna

Nie tłumaczy pracodawcy działanie niezgodne z Kodeksem Pracy bez względu na zamiary. Nie można łamać prawa, nawet obiecując zaprzestanie działań niezgodnych z prawem po upływie okresu karencji. Choć głębiej się zastanawiając... Takie działanie przypomina schemat spektakularnych karier, zwłaszcza w Polsce :) Anonim to słaby bot, zawierający dużą lukę w algorytmie - starał się wytłumaczyć i przedstawić w lepszym świetle działania niezgodne z prawem.

W DOT2DOT nie ma czegoś takiego jak znaczne podniesienie stawki

@Anonim

Czyli jeśli stawki są podnoszone to raczej nieznacznie? Czy nie są podnoszone wcale? Może mógłbyś o tym napisać, bo wynagrodzenie i ewentualne podwyżki to ważny temat dla osób zainteresowanych pracą, więc fajnie by było gdybyś poszedł do tego poważnie i przybliżył temat.

A.A

Dzień wypłat w tej firmie dla wielu osób jest nerwowy. Panie kadrowe z Gdańska nie potrafią poprawnie naliczyć wypłaty ,ciągłe pomyłki, nienaliczanie nadgodzin, za pranie, za soboty. Tragedia!

Bum

Blokujecie opinie użytkowników

@Bum

Jeśli zauważyłeś, że jakieś posty zostały usunięte to musiały one w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu GoWork.pl Zachęcam Cię do tego, abyś na wszelki wypadek sam się z nim zapoznał: https://www.gowork.pl/regulamin Może wróćmy już do właściwego tematy dyskusji. Jesteś zatrudniony w DOT2DOT? Powiedz, cz pracodawca ten wpływa na jakość atmosfery w firmie poprzez organizację cyklicznych spotkań o charakterze integracyjnym? Jak w DOT2DOT przedstawia się ta kwestia?

Halina

DOT2DOT poszukuje aktualnie osoby odpowiedzialnej za obsługę kontraktów realizowanych na rynek niemiecki i polski, czyli specjalisty do spraw obsługi klienta. Wymagane jest doświadczenie w relacjach B2B, wykształcenie wyższe, dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz znajomość języków. Firma oferuje interesującą i pełną wyzwań pracę w wielopodmiotowej strukturze wiodącego producenta opakowań w Polsce. Czy ktoś z obecnych na forum użytkowników chciałby aplikować na takie stanowisko? A może ktoś z Was już pracuje na podobnym stanowisku i chciałby napisać coś więcej na ten temat?

plo

Nie :P

Prepress
@Halina

Jak DOT2DOT będzie poszukiwać Operatorów DTP w Batorowie, to z chęcią się odezwę :)

@Prepress

Świetnie, że chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w DOT2DOT. Niestety, na razie firma ta nie szuka osoby na stanowisko operatora DTP. Chce zatrudnić natomiast specjalistę ds. obsługi klienta z językiem angielskim, magazyniera oraz kierownika zmiany. Jak rozumiem, takie posady nie są odpowiednie dla Ciebie? Pamiętaj, aby cały czas informować innych użytkowników forum o podjętych przez siebie decyzjach.

kj
@Halina

"Pamiętaj, aby cały czas informować innych użytkowników forum o podjętych przez siebie decyzjach", wczoraj kupiłem bułki, mleko, i coś na obkład. Wystarczy Halinko ?

Tomaszek1971
@Halina

Chętnie zatrudnię się w dot2dot. Zapraszam do kontaktu.

Pantofelek

Firma.. korpo... niby wszystko zgodnie z prawem i przepisami jednak człowiek tutaj to tylko cyferki w statystykach...(usunięte przez administratora)Ostatnia jest hitem! W jednym z oddziałów jeden z pracowników mailem otrzymał rozliczenie swojego wynagrodzenia z bonusem...listą płac pozostałych pracowników. Cóż...będą mieli szczęście jeśli sprawa nie trafi do sądu. Powodzenia!

Byłem i Będę

Rozwalił w drobny mak trzy firmy i sobie poszedł, mistrz ceremonii ! Nowy to już chyba nie ma za bardzo co zbierać.... Choć przyznaję Ci rację trzeba być wybitna jednostką aby rozwalić trzy dobrze funkcjonujące firmy, MISZCZU po prostu, tylko ludzi szkoda

aaaa
@Byłem i Będę

Jesteś zwykłym chłopem pańszczyźnianym....

Byłem
@aaaa

o wypraszam sobie z szlachty się wywodzę, mam swój herb ! :)

osoba

Dziad z X7 , puszczam tobie oczko na pozegnanie, tak jak i M.S - brak doswiadczenia wychodzi.

Dariusz
@osoba

Nie bardzo rozumiem Wasze ostatnie wpisy. Czy mają one związek z pracą w firmie DOT2DOT? Proszę, abyśmy w wątku wypowiadali się wyłącznie zgodnie z tematem przewodnim, dlatego może ktoś z Was może napisać, jak obecnie pracuje się w tej firmie? Warto aplikować? Proszę o podpowiedzi.

Ulk
@Dariusz

Trudno rozumieć nie pracując w d2d. Pozdro dla kumatych

@Ulk

Owszem, ciężko zrozumieć, co mają na myśli osoby, które niedawno się tu wypowiadały, a nam zależy na merytorycznych wpisach, które wniosą coś do dyskusji. Na forum zaglądają osoby, które poszukują zatrudnienia i chcą dowiedzieć się czegoś o firmie. Jesteś lub byłeś jej pracownikiem? Będę wdzięczna, jeśli opowiesz, co się zmieniło w DOT2DOT w ostatnim czasie.

@Ulk

Bardzo dziękuje z merytoryczny wpis. Jesteśmy takiego samego zdania

ASDO

Ciężko opisać to co dzieje się w DOT2DOT, ale tak zniszczyć firmę tylko oni potrafili. Brak nadgodzin w Koniku to nawet brak roboty na 8h kiedyś tak nie było. Roboty coraz mniej jedynie roboty z GDAŃSKA DO KONIKA roboty są a tak to pusto... Zobaczymy jak to będzie ale maszyny niektore stoją i stoją :)

klpo
@Halina

Nie warto, tyle w temacie... są lepsze drukarnie w Poznaniu i okolicy

Jola

Jakaś poprawa za nowego prezesa??

hahahahaaaaa
@Jola

idz do pracy do dotu , sprawdzisz osobiście

vcfgt
@hahahahaaaaa

Spytajcie się nieroba rzeźnika

@hahahahaaaaa

Pracowałam za p. Marka i rozważam powrót bo nie może być tak źle jak piszecie

Abc
@Jola

Sami donosiciele i konfidenci (usunięte przez administratora)

Abc
@Abc

(usunięte przez administratora) się czymś ciężkim ten pusty łeb

cdn...
@Abc

(usunięte przez administratora) wielki Brygadzista psuje atmosferę pokazując górze co to nie on. Powiedz mi mistrzu Wielki.....Potrafisz ustawić Dianę od podstaw??? nie? Może za mało książek przeczytałeś kierowniku przyszły?!?

Andre
@cdn...

Akurat(usunięte przez administratora) zna się na tym co robi! Nikt tak fali nie ustawi no i tempo ma dobre. Pozdrawiam zazdrosną rodzinę pana A.Z. i P. P

DobraZnojoma
@Andre

Angela? A.G.? Słyszałam , że niezłe z ciebie ziółko jest? To ilu tam w końcu w firmie ich wszystkich było? a raczej który to z kolei gracz?

Anteś

Dziwne rzeczy dzieją się w tej firmie p. F miał takie plany na firmę a tu bach nagle został wywalony a w jego miejsce kolejny cudak do firmy tak zniszczyć firmę tylko oni potrafią. Roboty bardzo mało nadgodzin brak sobót brak, kiedyś było to normą roboty było, że i w niedziele ludzie przychodzili a teraz? ludzi do wszystkiego brakuje bo pozwalniali no totalnie zero inteligencji :> Więcej rządzących niż pracujących!

Teresa
@Anteś

Znasz może powody, dlaczego ta osoba została zwolniona? Było to zwolnienie nagłe, czy może już wcześniej planowane? W dalszej części wypowiedzi informujesz o tym, że firma DOT2DOT pozwalniała dużo osób, a w ich miejsce nikogo nie zatrudniła. W związku z tym osoby, które tam obecnie pracują, mają zwiększony zakres obowiązków? Zachęcam, abyś opisał, jak to wygląda.

kiopl
@Teresa

Tereska, wygląda to tak, że mają to w (usunięte przez administratora) byle jakoś się turlało ...

daleko

Patrzcie, patrzcie .... ktoś w końcu przejrzał na oczy, Pan MF jakże to możliwe, co się stało, taki specjalista a rozstał się z firmą, w końcu !

teraz
@daleko

no tak , o rok i 2 miesiące za długo naprawiał

Dot2Dot cenzuruje wypowiedzi?

CENZURA
@zzzz

..... jasne, są jak Tommy Lee Jones w Ściganym, hahahahaaaa, wszystko widzą , wszystko słyszą, są wszędzie, wszystko cenzurują, hahaaaaa,

@CENZURA

Akurat jestem w stanie uwierzyć że cenzuruje, przecież każdy prezes ma swoich donoszących przydupasow, którzy go doinformuja o opiniach. Nie ważne że na faktury na surowiec nie ma, ważne żeby jeździć dobrym autem.

Roman z Na Wspólnej
@Jola

I znowu donosiciele, wszędzie donosiciele. Chodzą i donoszą! A prezes siedzi i usuwa komentarze! Na bank! :D Przecież tutaj nawet nie da się usunąć opinii, czasem tylko nie są chronologicznie ułożone. Opinie są tutaj dodawane z opóźnieniem, dlatego cymbał pomyślał, że go cenzurują :) Ktoś na siłę robi z siebie męczennika i szuka taniej sensacji. To cecha ludzi z kompleks ami, takie szukanie atencji. Smutne to. Czy komentarze tutaj wyglądają na cenzurowane? No chyba nie :D Wiadomo, że w firma nie ma stabilnej sytuacji, ale nie tędy droga. Prawda jest taka, że nikt nikogo tu nie trzyma. Jeśli odejdzie kilka osób, którym się wiecznie wszystko nie podoba, to może atmosfera się poprawi i wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

kolp
@Roman z Na Wspólnej

Nie da się, nawet go work, przyznało się że usuwa posty, ze względu na pracodawcę, który wykupił specjalny pakiet :D

@kolp

https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy skopiuj sobie ten link i przeczytaj punkt 6, a najlepiej wszystkie. Tylko pamiętaj, postaraj się czytać ze zrozumieniem, bo chyba masz z tym problemy.

@kolp

6. Nadal wolałbym usunąć opinię użytkownika. Jak to zrobić? Każdy użytkownik naszego forum Opinii o pracodawcach przed dodaniem opinii musi zaakceptować regulamin forum. Wskazuje on, które opinie kwalifikują się do archiwizacji „z urzędu”, a które nie. Należy pamiętać, że negatywna opinia, która nie narusza naszego regulaminu, nie zostanie przez nas usunięta, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Byłoby to bowiem naruszenie konstytucyjnej swobody wolności wypowiedzi. Co innego tyczy się opinii naruszających regulamin. Opisując w skrócie, dowolna opinia nosząca znamiona pomówienia (a takie znamiona nosi m.in. zarzut o naruszanie praw pracowniczych – więcej: zob. pytanie 8) zostanie przez nas zarchiwizowana (nie usunięta). Archiwizacja opinii sprawia, że przestają one być widoczne na stronie, jednak pozostają w naszej bazie na potrzeby m.in. organów ścigania, które mogłyby w przyszłości nakazać naszej firmie ujawnienie dowodów popełnienia przestępstwa itp. Warto jednak pamiętać, że w naszej bazie znajduje się obecnie ponad 3 mln wpisów, a baza ta zwiększa się każdego miesiąca o kilkadziesiąt tysięcy. Tak duża ilość opinii sprawia, że trudno jest je wszystkie kontrolować, w związku z czym niektóre szkalujące wpisy mogą być widoczne na stronie przez dłuższy czas. Jeśli zauważą Państwo wpis naruszający Państwa dobre imię, radzimy natychmiast skontaktować się z nami, a my przeanalizujemy daną opinię pod kątem naszego regulaminu, a następnie zarchiwizujemy ją (w ciągu 21 dni), jeśli faktycznie będzie go naruszać. 7. Nie zgadzam się, aby na GoWork.pl pojawiły się jakiekolwiek opinie o mojej firmie. Czy mogę usunąć cały wątek? Nie. Prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, każdy może dowolnie wypowiadać się – także w internecie – na dowolny temat, w tym na temat Państwa firmy. Oczywiście, żadna wypowiedź nie może naruszać praw osób trzecich, a to ostatnie podlega już konkretnej ochronie. Środki do niej zapewniane są także przez GoWork.pl (zob. pytanie 6).

@kolp

Następna bajka. Donosiciele, a teraz specjalny pakiet, który usuwa posty. Jeśli napisałeś w komentarzu wiązankę blizg z masą błędów ortograficznych, do tego bez żadnych argumentów, popierających twoją krytykę, to się nie dziw, że twoja wypowiedź została usunięta przez ADMINISTRATORA.

polui
@Lucjan z M jak Miłość

Kierowniku, weź idź liczniki spisywać !!!!

Bożenka z Klanu

Piszecie o tym donoszeniu i podlizywaniu się, jakby od Waszej pracy zależało niewiadomo ile. Nie słyszałam o przypadku w ciągu ostatniego roku, żeby ktoś miał jakąś korzyść, bo doniósł na inną osobę. Tak samo nikomu nie zabrali premii przez czyjś donos. Za podlizywanie też nikt nie dostanie premii, czy awansu. Jeśli ktoś ma ambicje to normalne, że rozmawia z kierownictwem, zgłasza swoje pomysły itp. i to powinno być docenione. Jeśli ktoś jest słabym i leniwym pracownikiem to nic mu nie da to całe wasze słynne donoszenie i wchodzenie w tyłek. Uważam, że problemy personalne opisywane tutaj, są rozdmuchane do granic możliwości, a praca w dot2dot przypomina mix programów "dlaczego ja?", "trudne sprawy" i "domowe przedszkole". PS. Panie X widać na kilometr, że chodzisz skopcony i nikt nie musi o tym donosić, więc nie oczerniaj chłopaków, tylko ucz się od nich fachu, bo jesteś mierny.

kre
@Bożenka z Klanu

Ale to jak, szanowna kadra kierownicza toleruje, że Pan X pracuje skopcony???? Czy sobie Bożenko dopowiadasz???? Jak to pierwsze, to nadają się wszyscy do dyscyplinarnego zwolnienia....

@kre

Dziękujemy za spostrzeżenia

kre
@DOT2DOT

Ale nieładnie cenzurować wypowiedzi ....

@DOT2DOT

CO to za cenzura?

@Bożenka z Klanu

Co to za cenzura?

Franek

Prezes niczemu winny skoro dostał rozkaz z gory kto ma rzadzic to sobie porzadziła pani pare posuniec było trafionych w 100% reszta srednio a teraz wychodzi brak stabilnosci pracy mało,ludzi mało niewiele zostało a załoga rozleniwiona bo czy sie stoi czy sie lezy kasa na 10 sie nalezy.Ciezko bedzie dzwignac firme ale poki co wszyscy zadowoleni niewiem z czego.Firma musi zarabiac bo fundusz wkoncu straci cierpliwosc a klientow rozdzieli do pozostałych oddziałow.

niezadowolony
@Franek

Rzeźnik leniu!!! Słyszysz, przestań w końcu popierać panterę i weź się do pracy!!!

Marzyciel
@niezadowolony

Za gruby i za leniwy jest na to!!!

R.W

Do wszystkich pseudo operatorów i pomocników, którzy potrafią tylko narzekać i płakać. Za robotę się weźcie nygusy. Zero w Was zaangażowania! Za Marka tygodnia na szmacie byście nie uciągneli. Miejsce fajne ale większość "nowych" ludzi to patola która musi mieć wszystko podane na tacy.

koko
@R.W

Za Marka to wszyscy pracowali tylko jak był szef jak poszedł do domu to luzy, przerwy na kawkę, herbatkę, i na pogaduszki tak pracowali wydajności niskie.

@koko

Wydajności niskie? O czym Ty piszesz... Za Marka 10tyś. arkuszy to była tarta czasu ;) robiło się o wiele więcej niż teraz

loko

I piło się więcej .....

@loko

Nie wnikam co robiłeś w przeszłości

@R.W

Wysokie wydajności to były chyba w godzinach o 8.00 do 16.00 jak szef pilnował potem to już wszyscy na przerwie byli i wydajności spadały same maszyny produkowały bez operatorów ach te legendy......

@R.W

........przetłumacz tarta czasu to nie po polsku, jak szef poszedł do domu to operatorzy na kawce, maszyny bez operatorów nawet robiły wydajności

łonek
@anonymous

R.W to następny z ekipy Rzeźnika, team lidera B i innych co za byłego szefa mieli dobrze, teraz tylko donosy i dopierdalanie nowym im zostało i tarta czasu, może o wódkę za 102 im chodzi?

Loki
@anonymous

Wytęż troszkę umysł pajacu bo domyślić się nie jest trudno o co w zdaniu chodzi. Zwykła literówka. Wypowiedzi nie można edytować więc ssij

@Loki

Ten tekst to pewnie często od łysego słyszysz?

GRU
@R.W

Nowi przyszli i same reklamacje! Mądrale

niezadowolony
@GRU

Jak, starzy tak szkolą nowych co się dziwić. Pewnie celowo to robią, żeby pokazać , że są niezastąpieni.

Zostaw merytoryczną opinię o DOT2DOT - Batorowo

• Jak się pracuje w DOT2DOT?

Zobacz opinie na temat firmy DOT2DOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOT2DOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOT2DOT?

Kandydaci do pracy w DOT2DOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOT2DOT