Opinie o DOT2DOT w Batorowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOT2DOT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOT2DOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOT2DOT w Batorowo

Jojo

Dlaczego Gowin szuka pracy w BSC i Hamerze? Nie podoba się dot2dot Panie Marcinie?

@Jojo

MA dosyć pracy z donosicielami pokroju uszola i Rzeźnika i innych poprańców których firma utrzymuje.

Donosiciel ma dość donosicieli ? Ale jaja

Marian

Czy to prawda ze firma ma pracować na 2 zmiany? Brak nocek bo jest zbyt mało zleceń? Warto starać się o zatrudnienie ?

Team Leader Łukasz B
@Marian

Nie

Czesław

Duzo pracy jest jaki kierunek firmy pod nowymi sterami.Jakies etaty wolne bo ciezko cos znalesc na stronie firmy.

Robert.J

Na jaka umowe mozna liczyc zatrudniajac sie o prace.Jak kształtuja sie zarobki mam 5 lat doswiadczenia na sklejarce czy jest jakis socjal,nadgodziny to przymus czy przywilej,system pracy 2,3 zmiany.

No dalej

Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kwiat

Odnosze wrazenie ze 80% biurowca widzi drukarnie po raz pierwszy na oczy.Zwalniaja doswiadczonych w ich miejsce przychodza ludzie bez doswiadczenia i sie jeszcze dziwią co sie dzieje ze moralnosc płatnicza firmy jest niska.Skoro wynajmuja firme ktora ma sprawdzic co jest zle to sami przyznaja sie do tego ze daleko im od rozsadnego zarzadania firma i niech zaloza okulary albo zmienią prace.Pozostaje marzenie zeby ktos w biurowcu miał doswiadczenie.

Rzeźnik
@Kwiat

Nowy operator i już takie mądrości ? Już ja tobie podwiozę palety ....

Uwaga na team lidera Łukasza B., to uszol.

@anonymous

Mikołaj przesiadujący z łysym na zewnątrz z godzinkę klepiąc na swoich ile wlezie, grubas zwany rzeźnikiem, siedzi w dyżurce kierowników, nic nie robi nadaje na ucho. Na hali oparty o panterę i w ch... ma operatorów, przecie on jest starym pracownikiem, niech nowi j...., on pracować nie ma zamiarów... czasami podwiezie towar,ale tylko na panterę . Kierownicy widzą, ale nie reagują...

Nieznajomy
@anonymous

Tak Rzeźnik tak. D.......wszystkim rąbie a później przybija piątkę jak by do niczego nie doszło

Abc...
@Nieznajomy

Przyszedłeś w zapierdzianych gaciach i w gumowych kaloszach gdzie sloma wystawiala. A teraz zgrywasz wielkiego operatora!

Łukasz B.
@anonymous

Anonymous poczytaj trochę, chyba mnie z kimś mylisz: Kto z bywalców stadionu Lecha nie pamięta Uszola? Król chuliganów, jak zwano go w całej Polsce, dawał się we znaki fanom innych klubów i policjantom. Na mecze już nie chodzi, ale walczy nadal. W klatkach. W latach 90. po burdach i bijatykach stadion Lecha bywał zamykany. Słowa „szalikowiec”, „kibic”, „ultras”, chuligan” znaczyły wtedy to samo. Stadionowym „kotłem”, czyli sektorem z najaktywniejszymi fanami rządził Rafał Dąbrowski, najlepiej znany jako Uszol. Pozdrawiam wszystkich odważnych co zapomnieli jak się nazywaja????

łonek
@Łukasz B.

Jesteś zwykłą konfiturą!!!!

kierownik
@anonymous

Zajebistą atmosfere macie tam na sztancach. może zamiast jeden na drugiego to każdy za robotę się weźmie??

@Abc...

Spokojnie rzeźnik, spokojnie :), bo tobie spaśluchu ciśnienie skoczy i serducho nie zapoda.

obserwator
@Łukasz B.

Łukasz nie wiedziałem że oprócz tego ze jesteś jednym z najlepszych operatorów to taki z Ciebie ostry zawodnik jest jednak koszulka lidera zobowiązuje.

Muszla
@anonymous

Tak jest! Jesteś zwykły (usunięte przez administratora) Ty i ten cały Lider wraz z swoim przydupasem Januszkiem W.

@obserwator

..... ale ktoś ma wyobraźnie że Łukasz niby Uszol nie wiem z której strony. Łukasz pochodzi z innego województwa nie związanego z lech poznań to się nazywa wyobraźnia.

@anonymous

Może z byłego łódzkiego, bo żyd z niego pierwsza klasa....

Hahah dobre, uśmiałem się

roki

Ale Miś popłynął

Heniu, Łysemu ( nie z Brazezrs :)), musisz zrobić dobrze, no i regularnie musisz mu potem wchodzić w (usunięte przez administratora)

Jasne, że prowadzi rekrutację, jakoś trzeba zwalniane stanowiska uzupełnić.....i tak w kółko ....

MIKI

Pracy jak na ten okres stosunkowo mało tylko wszystko na jutro stad nadgodziny i soboty.Łysy zadowoliny bo załatwi na pakownie drukarza za 50zl godz ale kazdy usmiechniety nie wazne ile zrobisz wazne ze jestes nowe motto firmy.Jedna wielka pralnia kazdy wie czego.Patrzac co bylo kiedys a jest teraz to niema szans abysmy zarobili na siebie skoro biurowiec spuchł od pseudo fachowcow zadnych nowych klientow a jak juz sa to nakłady marne a i tak w gdansku robia to szybciej,dokladniej.Do tego zero zgrania zalogi kazdy (usunięte przez administratora) drugiemu byle Łysy zrobił w kajecie plus 1zł do wypłaty brutto.

TenMilyMis

Ludzie ledwo czlowiek oczy otworzy i juz czyta smsy wejdz tu wejdz tam szybko rozniosla sie wiesc o poscie no ale co moga robic ludzie na nockach gadac glupoty.dobrze ze sie miniemy ranko ja wypaczety(ta)a wy haha.pozdrawiam.

@TenMilyMis

Język polska bardzo trudna?

Krzys

Niema kierownikow to kto rzadzi,czy to prawda za dwa lata maja sprzedac ta kupę.

Opierdalator

(usunięte przez administratora) syf.Jest juz wiecej ukraincow tutaj niz nas polakow,z tym ze Ukraina w wiekszosci nie gabarit pa polsku.Kobiety na sklejarkach maja10majana reke. I nic tylko szybciej,szybciej albo wiecej,wiecej. Łysy wielkie panisko dyrektorzyna ktory uwaza ze sie na wszystkim zna. Ciagle stoi nad pracownikami i swoje madrosci pieprzy.Jak juz kierownicy uciekaja to cos zlegoo sie dzieje. No nic,trzeba bedzie dac wypowiedzenie z dniem 1 stycznia bo narazie sie niechce szukac mi roboty.

@Opierdalator

Biorąc pod uwagę sposób Twojej wypowiedzi, pisownię i treść wnioskować można, że nadajesz się tylko do koszenia trawy przy drogach. Sugerując się 1-wszym stycznia, gdzie ciężko o trawę do koszenia, życzę powodzenia przy odśnieżaniu chodników.

ulala
@Stary pracownik

Liczniki już spisane?

misio
@Opierdalator

kierownicy odchodzą na pewno nie przez ukrainców tylko dlatego że nie jest to łatwa robota i nie dla każdego.

Opierdalator2
@misio

Nie napisalem tego ze kierownicy odchodza przez ukraincow. Tylko na bank maja dosyc Lysego i jego kajeciku pewnie...

Opierdalator 3
@Opierdalator2

A i jeszcze zapomnialem napisac o naszej blondi krolowej planowanbla Karinie czy jak jej tam,co niema coadego pojecia o swojej robocie. Miesza i miesza a i tak maszyny stoja wg planu. Ech ????

Bolo

Witam warto wysłac cv sytuacja sie jakos zmienia czy prezes,dyrektor zmienia cos wyciaga wnioski z tego tu wypisujecie.Czy pracownicy maja wplyw na zmiany ulepszenie produkcji czy walka z wiatrakami.

olo
@Bolo

To tak jakby zapytać się czy Rzeźnik wziął się w końcu do pracy....

@Tereso, po tym gdy M.Przybylski sprzedał firmę, sytuacja nie układa się dobrze. Ludzie odchodzą hurtowo do konkurencji a nowi, którzy przychodzą to już nie są fachowcy. Dużo spięć na produkcji i w biurach, wyniki byle jakie. Ogólnie sytuacja niestabilna i niepewna.

niezadowolony

A starzy pracownicy, robią wszystko by pokazać nowym że nie są tu mile widziani. Donoszą, nie pomagają itd itp. Na leżało by na początku 90% starych wyrzucić, to może by się sytuacja polepszyła.

@niezadowolony

@niezadowolony może i masz rację, ale kto przyjdzie ???

niezadowolony

Przy takiej załodze, nikt. Należy myśleć przyszłościowo, albo powoli pozbywamy się starych nierobów, donosicieli, kapusiów, którzy psują atmosferę w firmie, albo idziemy na dno.

Aaa
@niezadowolony

A gdzie wy tu macie na produkcji nowych? Od dłuższego czasu nie ma nikogo nowego z wyjątkiem Ukrainy

KoKo Kasia

Prosze zaczać od psychola Macieja

Chetny do pracy

Warto aplikowac na sklejarke,praca po 8 czy 12h jakis socjal paczki na swieta itd.Jaka atmosfera ludzie do pogadania czy trzeba uwazac z kim sie rozmawia cos piszecie o czerwonych koszulkach mozecie rozwinac kto to.Co do wydajnosci luzik czy trzeba gonic ktos rozlicza premie i czy wogole jest.

pomagier
@Chetny do pracy

Socjalu zero, paczek zero, na team liderów uważać trzeba , swojego czasu sklejarki pić wódkę na nocce lubiły( sztance też) ale kolo trochę nieudanie udawał spidera mana na magazynie i zmarło mu się w czasie pracy.

Yolo
@pomagier

Trzeba znać ukraiński żeby przyjęli. Reszta nie ma znaczenia. Ani umiejętności ani nic.

Doce

Ktoś coś słyszał o oddziale Konik Nowy, podobno zwolnili się wszyscy handlowcy? Z produkcji zwolniona około 30 osób z końcem sierpnia. To chyba początek końca tych fabryk

zeus

Firma jak każda inna, jeżeli ktoś myśli ze będzie odbierał wypłatę i nic nie robił to niech nie składa CV. Jeżeli się zdecyduje na prace to ma szansę na samorozwój oraz uczestnictwo w rozwoju firmy gdzie przyszłość przedstawia się bardzo perspektywicznie. W Firmie nie ma miejsca na gwiazdorzenie i snucie opowieści jakie kto ma umiejętności i czego to on nie robił i z jakimi wydajnościami. Jeżeli ktoś coś potrafi to również będzie mógł to zaprezentować, jeżeli ktoś będzie chciał się doszkolić i chce się rozwijać w firmie w dłuższym okresie to ma szanse a nie narzekać jak to jest źle i szukać na siłę problemów.

sklejarki
@zeus

UUU, kierownictwo się uaktywniło no i team leaderzy :P

dre
@zeus

"W Firmie nie ma miejsca na gwiazdorzenie ", buaha,

Teresa

@Papa pracujesz w Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski? Możesz powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w przedsiębiorstwie? Zaszły zmiany w kadrze na lepsze? Jest tu możliwość rozwoju zawodowego?

Bambo
@Teresa

Teresa kiedy zrozumiesz że Grafpoz był za Marka Przybylskiego , teraz jest korpo bankrut DOT2DOT.!.

dell
@Bambo

jaki korpo bankrut skąd takie informacje firma ma się dobrze

PL

D2D firma do której nawet Ukraińcy nie chcą przychodzić :-)

flexo8

jakieś przykłady? może podpiszesz się swoim nazwiskiem? czy tylko mocny w gębie anonimowo ?

Panzpanią

E.Mlynarczyk i R.Jurek znowu hejtują Gowina :-)

Hj

Jakiś naiwniak chyba myśli , że jest anonimowy w internecie

Nazwisko
@Hj

Kapuś i tyle , nie ma co gadać zwykła ku......! Ciekawe że sam piszesz anonimowo pajacu

...

I tyle

Imię
@Nazwisko

Nazwisko , ale masz kijowe nazwisko, pewnie taki sam (usunięte przez administratora) w mózgu ty zdebie (usunięte przez administratora)

Xxx
@Imię

Ale ty inteligentny jesteś, wszyscy u was tacy mądrzy ?

@Imię

Gowin podpisz się przecież wiemy że to ty piszesz

@Panzpanią

Edek nie lubisz Gowina? To przecież największe ucho i dupowłaz we firmie !

Zbiniu
@anonymous

Tadeusz mówił „Edek” ! Nikt inny.

Ty
@anonymous

Anonymous ty ku...! Szkoda ze już tu nie pracujesz

Bh
@anonymous

Anonymous wzywa do podpisywania się . Co za błazen , dno!

Zostaw merytoryczną opinię o DOT2DOT - Batorowo

• Jak się pracuje w DOT2DOT?

Zobacz opinie na temat firmy DOT2DOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOT2DOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOT2DOT?

Kandydaci do pracy w DOT2DOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOT2DOT