Przychodnia Euro Cardio

Opinie o Przychodnia Euro Cardio

Judyta Nowy wpis

Czy jakaś osoba może wie coś o wolnym stanowisku na recepcjonistkę? Pytam już chyba wszędzie w okolicy, internet mi pokazuje tylko ofertę z 2023 roku. A teraz coś, może być nawet na pół etatu, jeśli firma tak zatrudnia?

Gabriela Nowy wpis

Hej, linkedin podsunął mi ofertę pracy do przychodni jako asystent medyczny. Nie rozumiem tylko jednego. Oczywiście trzeba odbyć szkolenie, zakładam, że nie jedno. W ofercie zaznaczyli, że są na koszt firmy. Jak na moje, to wychodzi na to, że ono jest bezpłatne. Dajcie znać czy dobrze myślę i faktycznie za szkolenie nie dostaje się wynagrodzenia.

Jak się pracuje z ludźmi z Przychodnia Euro Cardio?

NZOZ EURO CARDIO

Szanowna Pani Katarzyno, Dzwoniła Pani do nas i kierownik przychodni wszystko Pani wytłumaczył, a pomimo to, wylewa Pani HEJT w sieci. Niby tak jest łatwiej, bo pozornie jesteśmy anonimowi, ale jeżeli wpis bezpodstawnie narusza godności osoby lub podmiotu to jest to naruszenie prawa. Przez telefon usiłowała Pani wmówić w rejestracji , że jest po rozmowie z naszymi lekarzami, a okazało się to kłamstwem. Dlatego, ważne żeby trzymać się prawdy Pani Katarzyno. Ja chętnie odpowiem na Pani wątpliwości. Jeżeli korzystała Pani z usług przychodni Euro Cardio i badała sobie serce to najpewniej miała Pani wykonane badanie ECG3D lub inaczej HRECG, które jest badaniem niskich potencjałów komorowych. Nie jest to żadne badanie „wektokardiografem”. Nie wie Pani o czym pisze i tym samym wprowadza innych w błąd. Wektokardiogram to jedno z badań wykonywanych u nas za 1zł. Wektokardiografia to metoda diagnostyczna, rodzaj elektrokardiografii, która polega na rejestracji w trzech wzajemnie prostopadłych płaszczyznach, różnic potencjałów powstających podczas pracy serca i jest stosowana w medycynie. ECG3D to z kolei zupełnie inne badanie. Na jakiej podstawie zarzuca Pani przychodni brak wiarygodności? Dlatego, że lekarz ze szpitala, z SOR-u nie znał się na badaniu HRECG? Dziś około 90% lekarzy kardiologów w Polsce nie zna tego badania, o czym została Pani poinformowana na piśmie i poświadczyła Pani otrzymanie tych informacji (pod warunkiem, że była Pani faktycznie naszą pacjentką). Każdy pacjent jest o tym informowany, bez wyjątku. Jednocześnie informujemy każdego pacjenta, który lekarz w jego okolicy zajmuje się elektroterapią kardiologiczną i potwierdził nam, że zna metodę ECG3D. Dane kontaktowe do lekarza każdy pacjent otrzymuje razem z wynikami. Same wyniki są opisane w sposób czytelny przez lekarza i nie wymagają żadnego dodatkowego opisu. Nie wiem skąd czerpie Pani wiedzę, że lekarze opisujący badania nie są pracownikami NZOZ, to zwykłe pomówienie i kłamstwo, co zostanie przez nas zgłoszone z art. 212 K.K. Proszę nie rzucać do sieci informacji niesprawdzonych lub celowych oszczerstw, bo nikt nie jest w sieci anonimowy i takie praktyki nie są bezkarne. Jako NZOZ działamy już 9 lat i tego typu pomówienia są krzywdzące nie tylko dla naszego personelu medycznego ale również dla naszych pacjentów. Nie pozostaniemy wobec tego obojętni. Sylwia Ostrowska

NZOZ EURO CARDIO

Szanowny Panie, Zwykle lekarze nie kpią z wyników badań, a zwyczajnie uczciwie mówią, że nie znają badania i nie będą się na ten temat wypowiadać.Tak jest w przypadku 9 na 10 kardiologów, jeżeli chodzi o badanie ECG3D, bo to badanie nie znajduje się w koszyku świadczeń refundowanych NFZ. Lekarz nie ma obowiązku oceniać czy zlecać procedur medycznych poza refundacją, nie ma też obowiązku poszerzania swojej wiedzy spoza tego zakresu. O tym wszystkim każdy pacjent naszej przychodni zostaje poinformowany w gabinecie ustnie oraz pisemnie, żeby miał świadomość, że czasem lekarz może nie znać tego badania. Oczywiście są lekarze, którzy zajmują się elektroterapią i znają metodę badania HRECG/ ECG3D. Jeżeli pacjent ma zalecenie konsultacji lekarskiej- kardiologicznej, to zawsze do wyników badań wskazujemy pacjentowi lekarza w okolicy, który zna metodę badania ECG3D. Takich lekarzy w Polsce jest już na szczęście wielu. Co więcej, wyniki są już opisane przez lekarza i nie wymagają żadnego dodatkowego opisu. Pana lekarz nie musi się znać na ECG3D, wystarczy, że weźmie pod uwagę zalecenia lekarskie, które zapisano w karcie pacjenta. Jeżeli są wykryte zmiany w sercu, nadciśnienie, cukrzyca, arytmia lub inne schorzenia, to lekarz powinien wprowadzić leczenie lub dalszą diagnostykę u takiej osoby. Uważam, że to, co Pan pisze o sceptycznym podejściu lekarza i jego komentarzu to wyłącznie Pana ocena sytuacji, w dodatku nieobiektywna, bo tendencyjna. Nie pracujemy „pod szyldem” przychodni profesorsko- ordynatorskiej, a jedynie wynajmujemy powierzchnię w tym samym budynku. Na przychodni widnieje osobny szyld naszego NZOZ, co jest chyba normalną praktyką. Nie rozumiem, jak można to wytykać publicznie na forum i uważać za coś złego! Przecież to zwykły HEJT i próba podważania wiarygodności placówki! Nie będzie z naszej strony przyzwolenia na takie praktyki. Proszę liczyć się z konsekwencjami swojego wpisu. Jesteśmy na rynku medycznym od 9 lat i przechodziliśmy wszelkie kontrole, więc o nasze funkcjonowanie prosimy się nie troskać. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, dlatego możemy pracować i pomagać ludziom, a często ratować ludzkie życie. Sylwia Ostrowska

beta Nowy wpis

tak , do te4j pory nie mgę się z nimi skontaktować

Firma Przychodnia Euro Cardio prowadziła rekrutację na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Gabryś

Nie widziałem żeby kogoś ostatnio rekrutowali ale pomyślałem że zapytam czy jest szansa dostać się na część etatu jako rejestrator medyczny. Pracowałem już na takim stanowisku a w związku z tym że studiuje szukam pracy z elastycznym grafikiem. Chętnie dowiem się czegoś od osób które już tu pracują. Każda rada mi się przyda.

Marzanna

Witam byłam 2 tygodnie temu na badaniu czekam na wyniki. Powiem szczerze myślałam że to badanie wygląda zupełnie inaczej ale cóż jest co jest. Najbardziej jestem rozczarowana tym że jak zapisywałam się na badanie Pani na infolini powiedział że teraz jest promocja i zapłacę połowę (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że było warto bo w końcu każdy z nas chce się dowiedzieć w porę o swoich chorobach.

Hej, jest tu ktoś, kto pracował w przychodni jako pielęgniarka? Jestem ciekawa, czy można tu się zatrudnić na UoP, czy trzeba mieć działalność. Generalnie jak warunki i atmosfera? Koleżanki w innej przychodni narzekały na niemiłych lekarzy...

Praca

Czy w Ostrowcu prowadzony jest nabór na rejestratorke medyczna ?

Ktoś wie czy jest szansa na pracę w rejestracji przychodni? Nie widziałam rekrutacji ale czasem się coś zwolni i szukają z polecenia. Można zostawić CV na zapas? Napiszcie jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem?

Ogłoszenie na Rejestratorka Medyczna do Przychodnia Euro Cardio pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Pacjent

Witam, czy ktoś wie o co chodzi z tym badaniem ecg3d? Jakiś czas temu robiłam takie badanie i wyszło mi,że mam osłabiona jedna ze ścian 3 stopienia. Robiłam też EKG wysiłkowe w którym nic nie wyszło i w echo również nic. Nie wiem co myśleć... Mógłby ktoś się podzielić opinią ? Polecić jakiegoś lekarza ?Z góry dziękuję. ????

Krzysztof

Czy po tym badaniu z wynikami można iść do kardiologa akceptują te wyniki

Widziałem, że szukają rejestratorki medycznej, ale to w Ostrowcu Świętokrzyskim, a nie w Warszawie, zainteresowała mnie jednak jedna rzecz, w tytule oferty pracy jest "Rejestratorka", czy to znaczy, że nie przyjmują na to stanowisko rejestratorów, tzn. mężczyzn? Nie wiem czy to sieć przychodni, czy zbieżna nazwa ...

Azami

Miałam badanie w Lublinie czekam na wynik nie oceniam poszłam dobrowolnie bez przymusu nie pije nie pale więc stać mnie (usunięte przez administratora).Super obsługa pełna informacja ustna i na piśmie nie ważne jaki będzie wynik ,ale dla zdrowia i ciekawości wolno mi poświecić czas i pieniądze przy okazji zwiedzić Lublin.

Beata

Muszę sprostować moją wcześniejszą negatywną opinię. Jestem mile zaskoczona postawą Kliniki. Zaproszono mnie na bezpłatne badania które dziś się odbyły. Bardzo miła atmosfera podczas badań i Pani bardzo profesjonalna. Negatyw wystawiłam nie wiedząc że badania zostały przesunięte na inny termin. Dziś jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Beata Malarz

Mieciu

Cześć. Interesuje mnie praca jako rejestrator medyczny i tak chyba nie za często jest tu rotacja? Pytam, bo szczerze mówiąc nie ma żadnych ofert a nie chcę też iść i się wygłupić. Jak ktoś pracował, to wiecie, ile tu na rękę dają? I czy też po jakimś czasie pełna umowa o pracę możliwa? Pytam o umowę, bo wiem, że często w takich przychodniach to bardziej na zlecenie preferują. Ktoś mi pomoże i trochę wyjaśni?

Czy w Przychodnia Euro Cardio są szkolenia zewnętrzne?

Pedro

Ja jestem bardzo zadowolony dzięki temu badaniu dokładniej zdiagnozowano co mi dolega i powiedziano co dalej z tym robić warto było . Widocznie Pani lekarz nie potrafi jeszcze odczytywać takich badań i tyle moja rada proszę zmienić lekarza pozdrawiam

Aga

Czy wyniki badań są na pewno dobrze interpretowane? U mojego dziecka 7 lat puls 94 i ma w opisie, że arytmia.

Sandra

Chcialam się dowiedzieć czym zajmuje się ta przychodnia?

Sylwia Ostrowska
@Sandra

Witam Pani Sandro, dziękuję za pytanie, bo to idealny moment, żeby się zareklamować:) Przychodnia Euro Cardio wykonuje badania przesiewowe Pacjentów w Warszawie oraz wyjazdowo u naszych Partnerów, którzy prowadzą ośrodki zdrowia. Stawiamy na nowe badania, jak HOMOCYSTEINA i inne, takie, które czasami są trudno dostępne. Wszystko po to, aby nasi Pacjenci otrzymali usługę innowacyjną. Nie siermiężną Służbę Zdrowia z często jeszcze bezosobowym podejściem do Pacjenta typu: "wstanie", "weźmie" i inne okropieństwa, ale stricte jak w programach telewizyjnych o lekarzach. Nowocześnie, na najlepszym i nowym sprzęcie, szybko, najdokładniej, fachowo, a przy tym szczery uśmiech i nienaganna kultura oraz empatia i przyjacielskie, indywidualne podejście. Nasi lekarze do Pacjenta podchodzą w sposób holistyczny, biorąc pod uwagę cały organizm, a nie tylko serce. Mam nadzieję, że bardzo wyczerpująco odpowiedziałam na Pani pytanie. Pozdrawiam Panią i życzę wielu sukcesów zawodowych!

darjusz
@Sylwia Ostrowska

Proszę o wskazanie współpracujących lekarzy

Euro Cardio
@darjusz

Wszystkie informacje, w tym informacje o lekarzach są dostępne na stronie internetowej. Forum gowork, jak sam nagłówek wskazuje, ma na celu informowanie o warunkach pracy potencjalnych pracowników, współpracowników oraz wymianę uwag na temat warunków pracy. W celu uzyskania informacji o usługach NZOZ najlepiej dzwonić i pisać bezpośrednio do przychodni. Na pewno będzie szybciej niż zadawać pytanie na forum typowo pracowniczym. Dane kontaktowe są dostępne na Facebooku i naszej stronie internetowej. Sylwia Ostrowska

Chory
@Sylwia Ostrowska

Niestety nie. Tylko ogólniki. Czytam opinie i nie znajduję zadowolonych. Tylko krytyka nie wiadomo czy zasadna i odpowiedzi przychodni niezmiennie te same lub podobne. Rozważałem ewentualne skorzystanie z oferty a teraz mam wątpliwości. O cenach nic nie piszecie nawet w zakresie od do a tylko obietnice za 1 zł..

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Euro Cardio - Warszawa

• Jak się pracuje w Przychodnia Euro Cardio?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Euro Cardio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przychodnia Euro Cardio?

Przychodnia Euro Cardio