Jak szefostwo w Riela Polska sp. z.o.o? Spoko traktują ludzi?
Szefostwo jest okej, gorzej z niektórymi pracownikami na wyższym z stanowiskiem. Jak wytrzymasz rok, to gratuluję. Ja nie wytrzymałem i się zwolniłem.
Bak szacunku. (usunięte przez administratora). Co innego mówia a co innego robia. Zimno na hali.
Czy jest tu ktoś kto pracuje w Rieli jako pracownik biura?
Premie oraz podwyżki są, dodatkowo karty świątecznego Praca z sympatycznymi ludźmi w większości, czasami zdarzy się ktoś w gorszym humorze ale tak to pozytywnie
Wszystko zależy od realizacji celów danego działu oraz od wykonanych zleceń
Wszystko zależy od działu, stanowiska, doświadczenia oraz negocjacji Jak dla mnie to dobre zarobki ;)
Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Riela Polska Sp. z o.o.?
Myślę, że to zależy od stanowiska na które się ubiegasz. U mnie to wyglądało tak: 1. Kontakt i umówienie się na rozmowę 2. Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem działu 3. Odpowiedź i podjęcie decyzji czy chce podjąć prace na umówionych warunkach. 4. A dalej już wiadomo... Sprawy organizacyjne i papierowe dotyczące zatrudnienia.
Czy w Riela Polska Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Elektryk umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 12 lipca na Pracuj.pl.
Czas pracy jest standardowy, dodatkowe nadgodziny są płatne Praca zdalna jest możliwa, zależy od obowiązków oraz przełożonego
Czy Riela Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?
Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Riela Polska sp. z.o.o?
Witam, pracuję w tej firmie od 2,5 roku i uważam, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra i pracują tu bardzo życzliwi ludzie.
Drogi Użytkowniku,
Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:
NIE dodawaj opinii, która:
Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.
Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.
Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.