Jak szefostwo w Riela Polska sp. z.o.o? Spoko traktują ludzi?
Szefostwo jest okej, gorzej z niektórymi pracownikami na wyższym z stanowiskiem. Jak wytrzymasz rok, to gratuluję. Ja nie wytrzymałem i się zwolniłem.
To jak są traktowani pracownicy? I przez kogo? Nie ma żadnych procedur do zgłaszania takich rzeczy? Oprócz kiepskiej atmosfery coś jeszcze nie gra?
Bak szacunku. (usunięte przez administratora). Co innego mówia a co innego robia. Zimno na hali.
Czy jest tu ktoś kto pracuje w Rieli jako pracownik biura?
Premie oraz podwyżki są, dodatkowo karty świątecznego Praca z sympatycznymi ludźmi w większości, czasami zdarzy się ktoś w gorszym humorze ale tak to pozytywnie
Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Riela Polska Sp. z o.o.?
Myślę, że to zależy od stanowiska na które się ubiegasz. U mnie to wyglądało tak: 1. Kontakt i umówienie się na rozmowę 2. Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem działu 3. Odpowiedź i podjęcie decyzji czy chce podjąć prace na umówionych warunkach. 4. A dalej już wiadomo... Sprawy organizacyjne i papierowe dotyczące zatrudnienia.
Czy w Riela Polska Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Elektryk umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 12 lipca na Pracuj.pl.
Czas pracy jest standardowy, dodatkowe nadgodziny są płatne Praca zdalna jest możliwa, zależy od obowiązków oraz przełożonego
Czy Riela Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?
Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Riela Polska sp. z.o.o?
Witam, pracuję w tej firmie od 2,5 roku i uważam, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra i pracują tu bardzo życzliwi ludzie.
Drogi Użytkowniku,
Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:
NIE dodawaj opinii, która:
Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.
Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.
Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.