Opinie o Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński w Gdańsk

Sara Nowy wpis

Jak zarobki są okej to firma je po prostu podaje a nie robi tajemnice. I tu moje zdziwienie że zarabia się nawet 50k... To aż za piękne żeby mogło być prawdziwe. W ogóle na początek jest realne chociaż połowa z tego czy to tylko zachęta?

Gość Nowy wpis

Witam. Polecam biuro Magic House! Kapitalna atmosfera, ludzie naprawdę w porządku. Zarobki bdb! Polecam i Pozdrawiam

Adrian 86 Nowy wpis

Solidne biuro, polecam choć pracowałem 8 miesięcy i zarabiałem dość nieźle, ale praca nie dla mnie. Codziennie trzeba lubić spotykać się z klientami, więc jak ktoś lubi taki system to naprawdę polecam biuro Magic House.

Jak dużo osób pracuje w Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński?

MMbasa Nowy wpis

około 40

Firma Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystentka Biura Nieruchomości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie, która ciągle się rozwija, ma świetny zespół, prowizje na wysokim poziomie. Jeśli wkładasz swoje zaangażowanie w prace i jesteś zmotywowany spokojnie można zarobić 10.000 i więcej. Pracuje w firmie ponad 2 lata i nie zmieniłbym jej na inną. Osoby ambitne naprawdę zachęcam.

Rufi

Czy istnieje jakiś powód, że teraz tak sporadycznie zaglądacie na to forum?

Ciekawa

Witam, jaki jest rodzaj umowy w firmie? Czy jest podstawa?

Aga

Porządna firma :) Co najważniejsze - normalna atmosfera, bez wiecznych pretensji do wszystkich i mobbingu. Zarobki sensowne (choć uzależnione od umiejętności). Tak czy inaczej miło wspominam i polecam :))

Mateusz

Dobra firma, są szkolenia, są premie. Swobodna, przyjacielska atmosfera i biuro w dobrym punkcie

Wiki

Świetny pracodawca i atmosfera więc mogę jedynie polecić pracę o ile macie umiejętności.

Bart

Pracowałem przez 3 lata i polecam; pracowałbym nadal ale przeprowadzka wymusiła zmianę pracodawcę :) W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, można sensownie zarobić i dużo się nauczyć

Strzelec1994

Dosyć krótko współpracowałem z Biurem Nieruchomości MagicHouse, ze względu na to, że nadal jestem osobą poszukującą swojej drogi. Jednakże samą współpracę wspominam bardzo dobrze, agenci są zgrani i pomagają sobie wzajemnie. Stawka i prowizje od sprzedaży jak najbardziej na plus. !

Martyna

(usunięte przez administratora)Nie można w zasadzie nazwać właściciela pracodawcą. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński?

Magic House Biuro Nieruchomości Piotr Kapałczyński
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 37 lok. D
    80-257 Gdańsk