Opinie o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HAKO POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HAKO POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Alicja

@Dunia To dobrze, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji o firmie HAKO POLSKA. Jednak Twój poprzedni post może nic nie powiedzieć, szczególnie tym nowym, użytkownikom forum. Dobrze byłoby zatem, jakbyś rozszerzyła swoją wypowiedź i napisała coś konkretnego o tym pracodawcy. Twoje uwagi mogą okazać się przydatne dla tych, którzy planują złożenie u nich CV.

Dunia

Słyszałam że wreszcie Niemcy prezesa posunęli :)

Alicja

@Janosik Rozumiem, że pracy w HAKO POLSKA nie wspominasz dobrze, ale pamiętaj o tym, by na forum wypowiadać się w sposób stosowny. Jeśli zatem chciałbyś merytorycznie napisać coś o tym pracodawcy - zapraszam. @Grzesiek Jesteś zainteresowany pracą tam? Na ich stronie widziałam, że aktualnie prowadzą rekrutację http://www.hako.pl/o-nas/kariera Jakie stanowisko by Cię zadowalało?

Grzesiek

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać?

Firma HAKO POLSKA Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy ADMINISTRATOR
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Janosik

Hako- donosicielstwo , (usunięte przez administratora) , , brud , atmosfera do bani , maszyny są bardzo dobre tylko ludzie są źli

Nie polecam pracy w tej "firmie" nawet największemu wrogowi. Dopóki mogą wykorzystać Cię na max to to zrobią, a gdy tylko pojawi się jakiś problem po stronie pracownika to nagle mają Cię gdzieś i za niedługi czas można spodziewać się wypowiedzenia. Zarząd nie ma za grosz szacunku do pracownika. Ludzie ogólnie spoko, chociaż zależy w jakim dziale. W niektórych atmosfera jest ok, w innych ciągłe donosicielstwo. Rotacja pracowników ogromna, jak na tak małą firmę, mówi sama za siebie.

No.

Firma nie poważna. Brak komunikacji. Za duże wymagania w stosunku do wynagrodzenia. Auto służbowe odpłatne. Popłoch pośród pracowników. Nie polecam.

Heniek

HAKO POLSKA to spoko firma, pracuję i nie narzekam.

nickt
@Heniek

Widocznie masz dobry układ :)

vvv
@nickt

hako maskara firma

Jabik

Witam mam propozycji pracy na stanowisku Serwisanta, czy ktoś możne się wypowiedzieć co do specyfikacji tej pracy a także warunków finansowych ?

Alicja

@Józek zajrzyj na stronę internetową firmy. Jest tam informacja o tym, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko Specjalisty ds. serwisu. Czy właśnie praca w takim charakterze Cię interesuje? @Jogimożesz powiedzieć co sprawia, że masz tak negatywną opinię o HAKO POLSKA? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne, a to co sprawia, że nie była to odpowiednia praca dla Ciebie, może nie mieć aż takiego znaczenia dla innych osób. Jakie konkretnie masz zastrzeżenia do tego pracodawcy?

Józek

Czyżby HAKO POLSKA nie miał nowych ofert pracy? Wnioskuję , że jest dobrze i ludzie nie zmieniają firmy. Przy takich brakach rąk do pracy robi się wówczas problem.

Jogi

Odradzam!!! Zdecydowanie!!!

Camaro
@Jogi

Czemu? Przeprowadzam się do Krakowa i szukam czegoś w elektromechanice. Chciałem złożyć CV.

Cezar

Jak się zapatrujecie na zmianę nazwy firmy? Czy ktoś ma więcej informacji w tym temacie, może podzieli sie na forum?

Nilek

Dobrze Panie Dyrektorze

Arek
@Nilek

Skoro mnie znasz to zapraszam do siebie. Na pewno wiesz gdzie mnie znaleźć. Zapraszam. Oczywiście jeśli masz na tyle odwagi.

Arek

Nilek, Wyślij CV na adres dok@hako.pl

Nilek

Czyżby Hako nie mieli zupełnie nowych ofert pracy? Mam zamiar aplikować ale nic nie mogę znaleźć może ktoś słyszał i mógłby podpowiedzieć? Robiłem rozeznanie i sporo dobrego usłyszałem ale czytając opinie jestem bardzo zdziwiony i zupełnie nie wiem co mysleć.

Nora

HAKO POLSKA od 20-stu lat działa w Polsce. To jedyna firma na rynku z ofertą maszyn do utrzymania czystości wnętrz i terenów zewnętrznych. To jest znacznie ciekawszy temat do dyskusji.

Alicja

@Veni, Vidi, Vici... proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w HAKO POLSKA Sp. z o.o., a nie na temat konkretnych pracowników. Jesteś/byłeś pracownikiem powyższej firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale pracowałeś? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tej firmie?

Nie masz odwagi się pod tym podpisać prawda?

Alicja

@Nilek, HAKO POLSKA Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska: Specjalista ds. serwisu, HANDLOWCA – DORADCĘ TECHNICZNEGO. Będziecie aplikować? :)

Zostaw merytoryczną opinię o HAKO POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAKO POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HAKO POLSKA Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Czerwone Maki 63
    30-392 Kraków