Opinie o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. w Warmińsko-mazurskie

1.6/5
Na podstawie 47 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. w Warmińsko-mazurskie

Romek

My rolnicy protestujemy także przeciwko takim firmom jak ta. Dobre ziemie zamieniane na szmelc. ziemia zamiast żywić jest niszczona. My rolnicy z gminy Wola Krzysztoporska mówimy nie takim działaniom.

Jeszcze niedawno ktoś napisał, że dochodzi do odejść z firmy bez powodu, czy to prawda? Nie ma faktycznie żadnego uzasadnienia? Która ze stron najczęściej rezygnuje i jakie teraz są rotacje w porównaniu z rokiem ubiegłym?

Rotacyjny

Bez powodu nikt nie odchodzi, ale jak szef do ciebie dzwoni ciągle wieczorami i żąda pracy na już, to to może być jakiś powód. Wytrzymałem 5 miesięcy i podziękowałem.

Paula
@Rotacyjny

Wieczorem ktoś dzwoni i żadna pracy na już? jaką macie konkretna przy tym na myśli? Co o tej porze można zrobić lub jakie informacje podać? to jakiś ważniejszy projekt akurat był? często z jakimiś większymi klientami się współpracuje?

Ptysio

Przyszliście do Gomulina niszczyć urodzajne ziemie III, IV klasy. Jestem na nie dla tej firmy.

Celina
@Ptysio

A opiszesz jakoś szerzej to cale zniszczenie? Po czym je w zasadzie teraz stwierdzasz? I jeżeli już tak piszesz to jako może to mieć w zasadzie wpływ na warunki pracy? ustosunkujesz się co do nich?

zwolniony007

Znowu jakieś trzęsienie ziemi, znowu zwolnienia, znowu dzielenie ludzi na 2 obozy, kiedy się to skończy? A najgorsze ponoć przed... Proponuję kupić popcorn i czekać stycznia!

Jak
@zwolniony007

Jak to uzasadnili?

Też zwolniony
@zwolniony007

Kto tam jeszcze poleciał? I z jakiego działu? Napisz inicjałami. I co będzie w styczniu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. finansowania i transakcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Murarz
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Michał G.

Kolejna firma która proponuje betonozę krajobrazów, pól w postaci paneli fotowoltaicznych.

stop niszczeniu naury
@Michał G.

pytania do "firmy": do jakich panstw trafia/ trafiać bedzie energia z budowanych przez was na polskiej ziemi wielkopowierzchniowych instalacji? dlaczego instalacje wielkopowierzchniowe stawiane są na terenach naturalnych tj . polach zdatnych do uprawy niszczac miejscowy ekosystem zamiast na terenach przemyslowych??? czyzby liczyl sie tylko zysk??? prosze o odpwiedz przedsyawicielsko firmy PST

Co ma się konkretnie w tym styczniu wydarzyć? Ktoś tu pisał jakiś czas temu, że popcorn na ten okres proponuje… są przy tym oferty dla stażystów na różne regiony, zastanawiam się przy tym nad kandydaturą, co sprawdzają na rozmowie na staż? myślicie, że trudno się dostać jeśli spełnia się podstawowe wymagania?

Kaziu

STOP niszczeniu polskiej ziemi w gminie Wola Krzysztoporska.

Jakieś jeszcze działy tu będą redukować? Niektórzy wskazywali w postach na jakieś odejścia a ja widzę, że ludzie także są poszukiwani, co jest dla mnie zastanawiające. Ci nowoprzyjęci mogą czuć się bezpieczni? Myślę konkretnie o pracy jako KAM, ponieważ jeszcze widnieje oferta na to stanowisko na takim portal i to w sumie ze dwie osoby są potrzebne. Możecie zatem opisać jeszcze przy okazji atmosferę na samym dziale? i czy znane są może średnie zarobki?

Czasem mam wrażenie że pracuje w innej firmie niż ta która się tutaj opisuje. Gdzie się zwalnia osoby które długo pracują w firmie? Kojarzę może ze 2 takie sytuacje i to raczej na wyższych stanowiskach

Rzeczywiście słyszałem o tej sytuacji i przyznaje ze nie wiem skąd takie decyzje. Ale był ktoś jeszcze przez ostatni kilka miesięcy?

Widziałam te opinie dotycząca tego, że firma chyba dobrze prosperuje. Jeśli tak to na jaka ścieżkę kariery można w niej obecnie liczyć? Widnieje teraz oferta dla stażysty w dziale rekrutacji. Zastanawiam się jednak czy będzie szansa na przejście na inne po wdrożeniu się? nie mam kompletnie żadnego doświadczenia, od czegoś chce zacząć. Czy to dobre miejsce na początek?

Krystyna

Słyszałam, że firma ma problem z kobietami ze względu na macierzyństwo czy możliwą ciążę, czy to prawda?

@Krystyna

A skąd konkretnie biorą się takie doniesienia? Jeśli o zatrudnianiu jest w zasadzie mowa to właśnie jestem tu z oferta do kadr i plac i ciekawa byłam czy oferta jest wynikiem rozwoju czy jednak ktoś odszedł? Mam doświadczenie i jestem nią zainteresowana. Rekrutacja z tego co widziałam jest zdalna, możecie wiec opisać rozmowę? czy ktoś już na niej był teraz niedawno?

Ostatnio dostałam propozycje dzierżawy pola i prosiłam bym o opinie innych wcześniej klientów tej firmy.

Janek M.

Jakby się dalo było by zero gwiazdek.Firma dzierżawi ziemię ,potem zero kolwiek informacji.Dodzwonic się nie można,przekierowuje się połączenia do ludzi,którzy kompletnie nie są w temacie.Zamiast posadzić kogoś przy komputerze który sprawdzał stan zaawansowania inwestycji i informował zniecierpliwionych a co za tym idzie zdenerwowanych klientów,nie odbiera się telefonów tygodniami.Wystarczylo by poprostu zadzwonić,powiedziec że brak jest warunków przyłączeniowych lub że są i tyle.Brak przepływu informacji to jeden z grzechów tej firmy.

Piotr C.

Dodam jeszcze że nic na gębę z tą firmą. Tylko wszystko na papier. Obiecanki cacanki.

...

Właśnie, co powiecie o oddziale w Gliwicach?

XYZ

Czy ktoś wie dlaczego oferta pracy specjalista ds finansów wisi tyle miesięcy?

adam
@XYZ

szukaja ludzi do robienia wszystkiego na kiepskim stanowisku i warunkach z masa obowiazkow a smietanke w postaci zarobkow samochodow i prestizu maja spijac osoby "zarzadzajace" bez kwalifikacji i komptencji przy okazji pomiatajac pracownikami ktorzy sa madrzejsi od nich

xdc
@adam

w tej firmie jest czesc "kadry kierowniczej" nawet nie rozmawia z "szeregowymi pracownikami". rozmawiaja tylko z soba nawzajem bo uwazaja sie za lepszych od innych. przykadowo swego czasu jedna pani z Kato miala jakis czas temu urodziny i "tort" wowczas dostalo tylko kilka wybranców tzw "kadra zarzadzajaca"natomiast pozostale osoby ktore siedza nawet w tych samym pokoju nie dostaly nic

Madzia
@xdc

Akurat widzę, że o Kato piszesz a jest oferta dla asystentki projektanta na Gliwice i Tomaszów. Te biura także możecie poddać jakiejś wstępnej ocenie? Mnie akurat to pierwsze interesuje, jaka jest w tym przypadku atmosfera? Z kim rozmowa będzie przeprowadzana?

Niezdecydowana Kandydatka

Z czego wynika tak spora liczba ofert pracy? Czy jest duża rotacja w tej firmie ? Dlaczego pojawia się tak dużo nowych ogłoszeń pracy? Czy firma zwalnia czy pracownicy się ewakuują??? Proszę o odpowiedz jakiegoś pracownika. Polecacie ? Nie wiem czy warto aplikować. Czytając wcześniejsze wątki stabilność w firmie raczej jest opisana jako mrzonka.

Leszek
@Niezdecydowana Kandydatka

Szkoda Twego czasu. Kierownicy po znajomości, bez kwalifikacji. Każdy, kto ma doświadczenie sam ucieka po kilku miesiacach. Reszta wyrzucana z byle powodu

Basia

Szkoda, że każdy oceniający nie zaznacza, jakiego miasta czy regionu dotyczą jego doświadczenia. Zauważcie, że chodzi o Warmińsko-Mazurskie! Ja liczyłam, że ktoś mnie oświeci na temat pracy jako specjalista ds. pozyskiwania terenów na to województwo. Ciekawią mnie zarobki, sprzęt służbowy, prowizje od pozyskanego gruntu pod OZE. ktoś coś?

Szukam pracy

Staż w dziale administracji Widzę, że jest takie ogłoszenie. Powiedzcie mi proszę czego się mogę spodziewać po tej pracy? Czy jeżeli mi przedłuża umowę to mam szanse na pensje koło 4000 tysięcy netto? Jakie są tam nastroje? Warto?

Rks

Hr w tej firmie to amatorzy !przypadkowi ludzie złapani w siatkę :-) Panie i panowie kultura wymaga aby po otrzymaniu Cv poinformować o przebiegu rekrutacji .To jest elementarna wiedza .Wstyd

Stefan
@Rks

Przeważnie pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami. Tak jest praktycznie w każdej firmie. Rozumiem że nikt się do Ciebie nie odezwał?

Rks
@Stefan

Stefan chyba w każdej gdzie pracowałeś a standardy powinne być inne .

Helena
@Rks

No a tutaj coś wspominali na temat zasad udzielania feedbacku czy kompletnie nic?

Xx
@Rks

kultura wymaga dać informację po zakończonym procesie rekrutacji, od kiedy to o każdym przebiegu rekrutacji pracodawca powinien informować? Kompletna bzdura

@Helena

mi wspomnieli, że dadzą znać po całym procesie rekrutacji. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Skrupulatna informacja dlaczego zostałam odrzucona. Nie mam na prawdę do czego się doczepić. Ludzie bardzo mili, rozmowa też.. nie męczyli i nie zadawali dziwnych pytań

@Rks

Że co? Przecież to jakiś żart, od kiedy to HR czy rekrutacja dzwoni do każdego kto wysłała CV? Gdzie niby to jest standardem? Każda firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi Kandydatami. Po co mają dzwonić jeśli nie spełniasz żadnego z kryteriów? Rozumiem że oczekuje się odpowiedzi jeśli zostało się już zaproszonym do procesu, było się już po rozmowie rekrutacyjnej, ale nie przy wysłaniu CV. Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, na każdym etapie otrzymałem pełne informacje, kiedy można spodziewać się odpowiedzi na jakim etapie jest proces oraz dlaczego nie zostałem zatrudniony. Tu nie mam nić do zarzucenia jeśli chodzi o informacje zwrotne. Wracając do innych komentarzy o umowie lojalnościowej zostałem poinformowany już przy pierwszym etapie rozmów. Na prawdę polecam cały proces przeprowadzony profesjonalnie oraz w miłej luźnej atmosferze. Dawno tego nie zaznałem. POLECAM

@Rks

Poziom HR w tej firmie jest taki, że rekwirują oni bezpowrotnie sprzęt firmowy pracownika (laptop, telefon) bez uprzedzenia, podczas gdy pracownik ten w niewiedzy przebywa na rozmowie w innym pomieszczeniu. Elementarny brak kultury i jakiegokolwiek szacunku dla pracownika

@Monika

Co się wydarzyło w twoim przypadku? Dostałaś wypowiedzie? A co z okresem wypowiedzenia?

@Monika

Mam wrażenie że większość negatywnych komentarzy dotyczy pracowników i działań z obszaru HR. Zatrudnia się teraz wielu nowych dyrektorów, może czas też na nowego dyrektora HR???

Sprzęt został zarekwirowany, zanim upłynął okres wypowiedzenia- de facto zanim okres wypowiedzenia się rozpoczął. Wnioski sam każdy może wyciągnąć na temat tego jakie praktyki i etyka występują w firmie

Stwierdzenie, że chodzi o HR to duże uproszczenie. W tej firmie są także osoby z innych działów np. ze słowem "manager" w nazwie, których zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a których kompetencje kierownicze stoją pod znakiem zapytania. W końcu HR, jeśli komuś wręcza wypowiedzenie, to na życzenie przełożonego z konkretnego działu, któremu dana osoba podlega, czyż nie?

@Monika

Decyzja o wypowiedzeniu musiała wyjść od kierownika działu ale forma w jakiej się to odbywa to już działka HRu

?

Mogę zapytać w jakim dziale się to wydarzyło?

@?

Niestety nie, ponieważ firma jest mała, a wolę zachować anonimowość. Już wystarczająco wiele nieprzyjemności mnie spotkało ze strony tej firmy. Cieszę się, że już tam nie pracuję. Ludzie, którzy tam pracują są fałszywi, każdy tylko pilnuje swojego stołka, nie bacząc na dobro współpracowników. Zero współczucia i wsparcia ze strony współpracowników w przypadku utraty pracy, każdy patrzy tylko siebie.

@Monika

Hej, Podejrzane to zachowanie pracodawcy, które opisujesz. Hmmm być może na telefonie/ laptopie miałaś jakieś materiały na niekorzyść przelozonego, ktore moglby skrocić jego pobyt w firmie lub stanowic dowody do sądu? Nie widze innego uzasadnienia dla tego, skądinąd haniebnego/ w moim odczuciu zachowania HRu

Zawodowiec
@Rks

Potwierdzam zdanie i opinie Kolegi, zero profesjonalizmu. Mialem wrazenie ze na rozmowie wiedziałem więcej o branży niż szef jakiegoś tam Działu -zaproszony przez HR. Po kolejnym etapie rekrutacji, na ktorym poinformowali ze na decyzje daja sobie 2 tygodnie.. !! nawet nie pofatygowali się wykonać telefon z informacją, żadnej informacji. Szosa czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. - Warmińsko-mazurskie

• Jak się pracuje w Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.
  • Południowa 11a
    97-216 Warmińsko-mazurskie