Opinie o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Joanna

Ciężko się czyta o takich warunkach :( zmieniło się coś w firmie może? Podnieśli pensje więcej niż te 2 zł?

klocuch12

Wyszków/Produkcja Chciałbym ostrzec wszystkich ludzi przed tą straszną korporacją, szkoda waszego zdrowia i czasu idąc tam czeka was tylko 12 godzinne tyranie jak wół. Praca zmianowa, ciężka fizycznie, krótkie przerwy, po cyklu wracasz do domu pozacierany i jak (usunięte przez administratora)Wykorzystywanie starszych kobiet płacąc im 2 tys bo i tak robić musza bo aby do emerytury, gdyby nie one i Ukraińcy nie byłoby komu pracować, młodzi uciekają stamtąd w podskokach zaraz po przyjściu bo widza co się dzieje. Wypłata operatorów i maszynistów to tez śmiech na sali, z akordu (usunięte przez administratora) zarobisz bo maszyny się sypią jak domy w Afganistanie, jedyne na co możesz liczyć to 1-2 zł podwyżki ... (usunięte przez administratora) Pałkerson obiecuje podwyższenie stawki z biegiem rozwoju i szkoleń po czym ma to w dup*e i finalnie nic nie dostajesz. Niektórzy maszyniści wyżej (usunięte przez administratora)niż (usunięte przez administratora) maja lecz oprócz nich normalni w porządku ludzie, pozdro mruczki. Firma ma tam ludzi za (usunięte przez administratora) i ciemna masę. Ciągłe dokładanie jakiś procedur i robienie problemów z(usunięte przez administratora). Atmosfera jak w gułagu i nikt mi nie powie ze tak nie jest. Wszędzie dostaniecie tyle samo albo i więcej w normlanych godzinach pracy wiec omijać łukiem ten (usunięte przez administratora).

jarus117
@klocuch12

Potwierdzam, praca jak w gułagu Za te same pieniadze mozna pracowac na kaasie w sklepie typu biedronka, bez takiego wyszysku jak w tej firmie, dodatkowo w biedronce mamy brak stresu i presji jaką wywiera kierownictwo. Nie wspominając o podwyżkach które były obiecywane... Pracowałem w tej firimie przez 1,5 roku i jedyne co to obietnice o podwyżkach i wieczne brak funduszy... Odradzam każdemu kto myśli o rozwojowej i przynoszącej godne pieniądze za wykonywaną ponad siłę pracę... :/ Jedyny rozwój jaki dostaniesz to rozwój problemów z psychiką a jedyne co przyniesiesz do domu to pozacierane uda i brudne (usunięte przez administratora) zabrudzone i zapocone po cyklu Serdecznie odradzam

Saddam
@jarus117

Ja pracowałem w tym (usunięte przez administratora)3 lata i za każdym razem podczas oceny rocznej wymyślano (wręcz zmyślano) wiele, żeby mi tej podwyżki nie dać. "Menagerowie"... a raczej te świnie w ludzkiej skórze kłamią w żywe oczy, nauczono ich mieszać pracowników z błotem. Cieszę się że już tam nie pracuję.

@Saddam

Potwierdzam. Sami nie potrafią stosować się do swoich regulaminów oceniania pracownika. Liderzy nie mają ani kompetencji, ani wiedzy, ani wyczucia. Zero predyspozycji. Jeśli wykażą że są ślepo wierni kierownictwu wyższemu to się nadają.

Nie

Potwierdzam, przez cały rok nie masz żadnych błędów ani z USA, ani lokalnie... ale jak ma dojść do oceny i podwyżki to polscy team leaderzy (bardzo paskudne charaktery bez wykształcenia do sprawowania funkcji zarządzania pracownikami), lub kierownicy tak namieszają w statystykach, że jednego dnia wpiszą 50 zmyślonych błędów z kapelusza... to się dzieje tylko po stronie polskiej, od strony przełożonych... bo po stronie USA jak już napisałem możesz mieć przez cały rok super czystą kartę, zero błędów i same pochwały. Też już tam nie pracuję i bardzo dobrze.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

@

Tak

Halina
@@

To jak mozna się tu rozwijać? Macie jakieś szkolenia pracownicze?

Nie

Nie... jedyne co poznasz to zaawansowane zautomatyzowane procesy, które praktycznie nic nie wnoszą do rozwoju, szczególnie do rozwoju u podstaw... będziesz robić jedną i tą samą w pełni zautomatyzowaną czynność do końca, praca na taśmie tylko że biurowej, od czasu do czasu dorzucając ci nowych klientów, abyś miał miej czasu na odpoczynek i więcej roboty w tym samym czasie do zrobienia. Jednym słowem musisz nauczyć się coraz szybciej zasuwać i robić coraz więcej klientów na raz :))) Kasa bardzo przeciętna... czas pracy na 3 zmiany, więc bardzo niezdrowa, zważywszy że to praca siedząca. Zero benefitów, zero premii, praktycznie masz przyjść, zrobić robotę, a jak nie ma to sobie coś znaleźć. Za moich czasów pracownicy musieli sobie mierzyć czas stoperem co ile im zajmuje :))) i wpisywać do końcowego raportu dnia. Z procesów nie wyniesiesz zbyt wielkiej wiedzy, ponieważ są w pełni zautomatyzowane a wielu operatorów raczej nie wykazuje chęci poznawczych, a jedynie wykonawcze. W 1 rok w innej lokalnej firmie nauczyłem się 10000% więcej, niż w tej wielkiej zautomatyzowanej korporacji, przy porównywalnych zarobkach. Dlatego jeśli chcesz zostać bezmyślnym operatorem klikającym "enter" pierdyliard razy dziennie do automatu i obserwować jak za ciebie robi pracę zaprogramowany komputer (pełna masówka) to praca dla ciebie... a jeśli chcesz sam nauczyć się czegoś wartościowego, mieć indywidualny wkład w jakiś konkretny projekt, w który od początku do samego końca jesteś zaangażowany, na końcu masz w ręku już wydrukowaną jego materialną postać i bierzesz ją do domu, wkładasz do prywatnego portfolio i myślisz o kolejnych wielkich projektach w których jesteś istotnym i wartościowym pracownikiem, to nie jest to praca dla ciebie.

Misza

Ile dostaje pracownik na godzinę netto zatrudniony przez wiarę Europę?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Kierowca kat. CE system 3/1 lub do ustalenia
Profesjonalny kierowca
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Kaśka

Jak tam wyglada sytuacja na ekspedycji w Wyszkowie i rozmowa kwalifikacyjna w ogóle ?

Czy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowa

Nie - umowa o pracę.

EngNJ

[Bydgoszcz] To, co się tam dzieje to jakieś nieporozumienie. Każdy dzień w tej firmie to była udręka. Zero wsparcia od przełożonych tylko ciągle te same frazesy. Jak siłą feedbacku nie wyciśniesz, to zapomnij, że go dostaniesz. Prawdopodobnie z tego właśnie powodu zwolnili jednego z naszych pracowników ot tak... Sam uciekłem stamtąd, ale podejrzewam, że mnie prędzej czy później też by tak wywalili.

Marco

Gdy wszedłem do ich biura trochę się zdziwiłem, tam wyglądało jak w kawiarence internetowej dla Gimbazy. Rekrutacja mało profesjonalna, Pani była ubrana w jakąś bluzę jakby z siłowni wyszła. Bez przerwy ktoś się kręcił, na rozmowie siedzisz tyłem do całego biura w jakimś przeszklonym pomieszczeniu. Pytają w zasadzie o 2 rzeczy (angielski i znajomość informatyki) to na tyle. Nie przyjęli mnie. No i dobrze.

Marco
@Marco

Dla doprecyzowania. Opisałem oddział bydgoski.

Iks de

Mówisz angielski i znajomość informatyki w firmie IT Cię przeroslo

EngNJ

Racja. Zgadzam się w 100%

Aaas

Bardzo nieprofesjonalne i amatorskie prowadzenie rekrutacji. Wysyłałam CV na stanowisko ds. windykacji - najpierw pani z HR przełożyła termin pierwszej rozmowy telefonicznej, potem po rozmowie obiecała jakąś informację zwrotną w tym samym tygodniu; mija 3 tygodnie i zero informacji, choćby maila. Jeśli z takim brakiem szacunku są traktowani kandydaci do pracy, to ciekawe jakie jest podejście do pracowników....

Kandydat do pracy

Witam, jak wyglada praca w dziale IT/ help desk, odzzial w Bydgoszczy ? Jakie sa warunki pracy, czy atmosfera jest zdrowa? Pracowalam juz w korpo gdzie byl straszny (usunięte przez administratora) wiec nadal obawiam sie duzych firm. Z gory dziekuje!

Jumbo
@Kandydat do pracy

W Bydgoszczy jest spoko, ogarnięci ludzie. Jeśli posiadasz wymagania zawarte w ogłoszeniu i szybko się uczysz to dasz radę. NIe polecałbym Gdańska, ale Bydzia jak najbardziej OK :)

@Kandydat do pracy

Imo warunki są spoko. Technicznie to jest korpo, ale nikt nie truje bez przerwy o numerkach, wyścigu szczurów też nie ma. Pracowałem na helpdesku dwa lata i osobiście polecam.

Brak informacji zwrotnej po rekrutacji. Dział programistyczny. Rozmowa bardzo długa i mecząca, o czym wcześniej nikt nie poinformował, że będzie trwała aż prawie 3 godziny. Składa się z części językowej (angielski typowa pogadanka, aby sprawdzić umiejętności językowe, po czym ta osoba dopuszcza cię lub nie do kolejnego etapu rekrutacji) + części testowo-programistycznej i części HR. Część programistyczna jest najdłuższa, składa się z irytująco-męczących zadań pisanych na żywo, gdzie średnio mili/znużeni programiści patrzą na to co piszesz w onlineowym kompilatorze. Raczej średnio przyjemna ta rozmowa, od początku jakieś takie sztywne/negatywne nastawienie, jakbyś zawracał im głowę całym procesem i lekko nerwowa/stresująca atmosfera. Do tego ty masz kamerę włączoną i tak samo udodstępniony ekran. Zadania nie były raczej jakieś super trudne, bardziej po prostu męczące/długie, szczególnie jak na coś co musisz pisać na żywo, chociaż nie były też jakieś bardzo łatwe, a do tego nerwowa atmosfera nie pomaga. Rozmowa HR niby miła, ale jakaś taka sztuczna i słaba, miałem możliwość porozmawiania o firmie i detalach. Nie polecam uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych w tej firmie, skoro jest takie dziwne negatywne podejście i brak informacji zwrotnej po procesie.

Nuke
@Kandydat

Dobrze wiedzieć, dzięki za info, bo mają akurat nową ofertę na pracuj. Ratujesz życie!

Wino
@Nuke

Macie na myśli to stanowisko RPA czy JavaScript?

Wino
@Kandydat

Masz na myśli stanowisko RPA czy JavaScript?

Morty
@Kandydat

Ja zostałem poinformowany o przebiegu i czasie trwania rozmowy przy usuwaniu telefonicznie spotkania. Wszystko przebiegło zgodnie z zapowiedzią.

Morty
@Morty

*umawianiu

Precyzator
@Kandydat

Więc byłeś zaskoczony, że na rozmowie o pracę na stanowisko programisty pytali Ciebie o umiejętności techniczne xD żeby zweryfikować, że coś umiesz xDDD ?

Kiss my ...

Możesz być idealnym pracownikiem, nic to nie zmieni, firma w OBC 4 Gdańsk to (usunięte przez administratora) i "rzetelni" pracownicy tej firmy doskonale o tym wiedzą.

Że co?

Epidemiologiczną to Ty możesz mieć stację. To jest stan EPIDEMICZNY. Może rzeczywiście weź te NŻ, trochę się doucz, poczytaj i siej panikę w swoim domu.

Pracownica

Weź NŻ i puknij się w ten pusty łeb. Najlepiej złóż wypowiedzenie - nikt po tobie płakać nie będzie. Ja jakoś zwróciłam uwagę na to że firma wygina się na lewo i prawo żeby umożliwić nam pracę w domu ale jak ktoś jest głąbem i ignorantem to nie rozumie prostych rzeczy, że przygotowanie nie jest takie proste!

Tchórzu...

Ty nawet nie potrafisz powiedzieć swoim przełożonym prosto w twarz tych wszystkich negatywnych opinii. Po co, przecież najłatwiej wylać swoje żale w internecie gdzie jest się anonimowym. "Firma taka zła ojojoj... ale żeby tylko mnie nie zwolnili... bo w sumie to tak tylko narzekam ale nie odejdę bo nie jest AŻ taka zła. A ponarzekam se na goworku bo". Śmiechu warte. (usunięte przez administratora)

Dawid

Farmazonisz człowieku. Polecam Pracuj.pl jak już świat wróci do normalności.

Tia

Gdzie połowa to bzdury wyssane z palca. Obsmarowujcie sobie firmę dalej, kto ma choć trochę oleju w głowie co najwyżej zaśmieje się z tego całego hejtu. Dalej wmawiajcie sobie, że pozytywne opinie pisze tylko jedna osoba.

Wojtek - Packaging.

Pracuje w tej firmie od sierpnia 2016r. Byłem jednym z pierwszych zatrudnionych pracowników. Przez 4 lata pracy w Gdańsku nie spotkałem się z chamstwem, mobbingiem, kumoterstwem czy innymi chorobami. Jak każda firma nie jest to może szczyt marzeń ale napewno nie jest tak źle jak to opisują tu anonimy bez czci i honoru. Powiem więcej, jestem przekonany iż 90% to bzdury wyssane z małego palca od nogi. Szkalowanie firmy czy osoby za pomocą netu świadczy tylko i wyłącznie o tym jacy jesteście słabi, niewychowani i nie zasługujący na chodźby ksztę szacunku. W 100% zgadzam się z Dawidem. Wiele innych firm czeka na takich fachowców jak wy, a może polityka?? Pozdrawiam.

Mariusz

Ta dyskusja chyba poszła w trochę złą stronę. Na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Forum służy wymianie informacji o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach. Jeśli możesz dodaj, czy firma aktualnie szuka nowych osób do pracy, a jeśli tak to na jakie stanowiska. Twoja odpowiedź na pewno przyda się w tym wątku.

Wojtek
@Dawid

☭ Dokładnie tak wygląda merytoryczna rozmowa z przełożonymi w tej firmie ☢. Przedstawiasz problem ⚖ [nie ważnie czy na sieci, czy bezpośrednio w firmie - to drugie rozwiązanie jest gorsze, bo zwolnią cie od razu ☠ ] odpowiedź jest zawsze w 100% pomocna ✌ i brzmi jednoznacznie: ☛ tam są drzwi - dosłownie - lub: zignoruj problem bo ☛ tam są drzwi. Przedstawiając problem bezpośrednio w firmie nie jesteś anonimowy, więc uważaj bo zwolnią cię z dnia na dzień ☠ - serio. Natomiast pisząc w internecie, trochę pomyślą, rozejdzie się po łokciach, może zapomną a może dojdą kto co, gorzej jak oberwie się niewinnej osobie. Nie radzę zgłaszać problemów przełożonym bezpośrednio, lepiej się uśmiechać ☺ i udawać, że wszystko jest OK ♥, nawet gdy nie jest ♥ ♥ ♥. Radzę śmiać się z (usunięte przez administratora) dowcipów przełożonych i ich wazeliniarzy, najlepiej stać się jednym z nich, wtedy będziesz tam pracować do samego końca. Etyka ☯ ? Po co? Wystarczy założyć klapki na oczy i udawać, że tak jest wszędzie ☃❆, w końcu liczy się wypłata [marchewka na kiju] od 10 do 10. Ale co ja widzę? Kolega nauczył się nowego brzydkiego słowa ,,farmazonisz,, a taki grzeczny był, idealny chłopak, bezproblemowy i bezkonfliktowy pracownik [no cóż nie do końca]. Sugeruję aby na niego uważać najbardziej. Głupi nie wymyślił powiedzenia, że owcza skóra to tylko owcza skóra. Hmmm? Let's think about it for a while... a może sam usłyszał to tyle razy w swoim kierunku i teraz powtarza, udając bad boya na necie. No cóż, przez chwilę myślałem, że jest zniewieściały a tu proszę taki zły.

Oj Wojtek :(
@Wojtek - Packaging.

Pracowałem w tej firmie od samego początku powstania oddziału graficznego w Gdańsku (zaczynając jeszcze przed tobą). Ponad 2 lata w dziale [retouching/page ripping/packaging] osiągając tam perfekcyjne wyniki jakości i wysokie statystyki pod względem ilości. W późniejszym etapie nowi pracownicy uczyli się ode mnie obsługiwania klientów i współpracy z partnerami z USA. Natomiast w moim odczuciu firma jest dokładnie odwrotnością tego co napisał Wojtek - Packaging. Jedno jest prawdą i z tym się zgodzę, że wiele innych firm czeka na takich fachowców jak wy, nie dajcie się wkręcić. Ja aktualnie mam lepiej. Firma jest słaba, dosłownie pozbawiona honoru. Odradzam ten dział [packaging/page ripping]. Jak zaczną wam znikać pliki a później znikąd pojawiać się w miejscu gdzie ich wcześniej nie było, albo zaczną was bezpodstawnie przy wszystkich wyzywać i poniżać to zrozumcie o czym mówię. Wpis jest kroplą w morzu tego jakie chamskie rzeczy w tym dziale mogą cię spotkać niemalże każdego dnia. Pracując tam musiałbyś co 5 minut robić screenshoty, nagrywać cctv i trzymać jako dowody, bo z twoimi plikami na wspólnych serwerach mogą dziać się różne dziwne rzeczy. Kumoterstwo na poziomie High Level. Jestem osobą, która osobiście bezpośrednio w firmie zgłaszała przełożonym nieprawidłowości, kompletny brak poszanowania, podcinanie skrzydeł, podkładanie świń i która właśnie za to została zwolniona. Bez pozdrowień ;)

Nie offshore.
@Oj Wojtek :(

Ta opinia z pewnością dotyczy któregoś z działów offshore, faktycznie siedzą jakieś dzieciaki przy stołach jak w bateryjki w matrixie, porozumiewają się miedzy sobą za pomocą komunikatorów, cicho jak makiem zasiał, inne pokolenie, ja bym tak nie potrafił. \ Zbyt ekspresyjny jestem kurła. XD ,,polski,, QUAD to zupełnie co inna bajka.

Oj Wojtek :(
@Nie offshore.

Ta opinia dotyczy oddziału OBC Gdańsk Oliwa i jest w 100% prawdziwa. Dywany już wyprane? Taki był tam (usunięte przez administratora) że na samo wejście odrzucało, złapałem grzyba na dłoniach przez wspólnie dzielone stanowiska. Nie polecam a kwestia brudu do tylko kropla w oceanie. Zderzenie z marginesem kultury pracy a raczej jej brakiem na porządku dziennym.

ten co wybrał drzwi
@Wojtek

dobrze waści prawisz

KOT
@Nie offshore.

Jesli chodzi o ciszę na offshorze, wynika ona stad, ze jest zakaz rozmawiania i zachowywania sie głośno. Gdy tylko ktos zacznie głośniej rozmawiać, jest uciszany przez kierownictwo.

Fgjkou

Ale w tym Radzyminie brudno. Trochę strach się tam pojawiać. Brud widać gołym okiem zarówno na hali, jak i w części biurowej. No cóż amerykańska firma na światowym poziomie.

Gocha

@Gfd a ja bym spytała, co sądzicie o oddziale w Wyszkowie, bo to strona właśnie dla niego?

lolek
@Gocha

produkcja czy biuro?

Czy zdarzają się nadgodziny w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

byly pracownik

zdarzaja sie czesciej lub rzadziej, w zaleznosci od dzialu, ale zapomnij, zeby za nie wyplacali ;) trzeba odbierac

lolek
@byly pracownik

na produkcji sami wypłacają terminowo

o-ludzie-ale-beka

firma nie potrafi umowic rozmowy przez cos innego niz teamsy beton w hrach nie slyszy co sie do nich mowi laska ma problem z sytuacjami konfliktowymi dobrze ze wszedlem tu poczytac opinie to moge firme od reki skreslic

Gfd

A co sądzicie o Lublinie?

@Gfd

W Lublinie są teraz dwa biura/działy, z czego IT dopiero zaczęło istnieć tam w tym roku. Ale w przypadku drugiego biura, może ktoś tu wyrazi swoją opinię.

AL
@Gfd

Dział IT w Lublinie powstał w styczniu 2020 - powoli się rozrasta. Rozmowa rekrutacyjna jest przyjemna i samo wdrożenie do pracy również.

Lublin
@Gfd

(usunięte przez administratora)Przyjazna atmosfera? Nie widziałem, nie słyszałem. Zarobki średnie, nie ma tragedii, ale jeśli chodzi o warunki pracy, to nie spotkałem się wcześniej z takim traktowaniem pracownika (usunięte przez administratora)Masz być równo na godzinę o której zaczynasz pracę, ani minuty wcześniej, ani później. Wychodzisz z pracy o równej godzinie - ani minuty wcześniej, bo się musisz tłumaczyć jakbyś co najmniej tydzień nie przychodził bez wyjaśnienia. (usunięte przez administratora). Nie mogę się doczekać aż znajdę inna pracę, ale niestety covid jeszcze nie zniknął i rynek pracy jest jaki jest.

Pracownik Lublin
@Lublin

Kierownik z Lublina nie jest przełożonym sekcji IT.

Minionek

Dwa lata temu podziękowałem za współpracę z racji chorego traktowania ludzi w Gdańsku, niestety widzę że mimo czasu nic się w tej materii nie zmieniło. Do osób które nadal tam pracują od początku działu - Poza quadem też jest praca i życie, a uwierzcie mi że specjalistów z retuszu i dtpu jak Wy to ze świecą szukać w tym kraju. Korzystajcie z tego ! Nie żałuję tego że odszedłem, a to czego nauczyłem się sam i innych owocuje w obecnych projektach i pracy. Jeśli czyta to HR - prośba, zacznijcie traktować ludzi jak ludzi, bo to co tu ludzie piszą świadczy tylko o Waszym "profesjonaliźmie" a nie o nich. Trzymajcie się tam i nie zwariujcie ! Tank !

Gru
@Minionek

Tobie człowieku po 2 latach chce się wypisywać takie rzeczy? Co ciebie to wogóle obchodzi ten pracodawca czy osoby tam pracujące? Chyba, że sam rekrutujesz to zapodaj jakieś kontakty, zapewne fachowcy tam pracujący od razu docenią twoją troskę o swoje przerażające nieszczęśliwe byty.

Minionek
@Gru

Cóż, może dlatego że na każdym kroku spotykam gdzieś kogoś kto miał mniejszą lub większą nieprzyjemność być rekrutowany i po krótkiej rozmowie wspomnienia wracają :) a czemu tu zaglądam ? Bo lepszej komedii niż góra walcząca i usuwająca komentarze pracowników zamiast popatrzeć na siebie nie ma :) Specjalnie na takie okazje szykuje popcorn - serio :)

dddd

Jak wygląda praca w Bydgoszczy? Warto, niewarto?

eeee
@dddd

Nie wiem o jakim stanowisku myślisz, ale generalnie warto. Nie ma gnębienia ludzi jak się słyszy w innych lokacjach (choć konkretnie na IT chyba nikt nie narzekał w żadnych z biur). W zależności od stanowiska trafisz na różnych ludzi, ale ogólnie jest pozytywnie. Kasa jest 'adekwatna do lokalizacji', czyli nie jest to poziom Gdańska lub Poznania, ale jak się dogadasz to jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. - Wyszków

• Jak się pracuje w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.