Opinie o Artech Piotr Chwołka w Rybnik

2.6/5
Na podstawie 10 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Artech Piotr Chwołka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Artech Piotr Chwołka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artech Piotr Chwołka w Rybnik

Pawel

A gdzie można dzwonić pytać, na jaki numer ?

allfons
@Pawel

na numer telefonu

Piotrek

Nie ma tu naprawdę szans na awans? Czyli tam gdzie się dostanę tam już zostanę?

allfons
@Piotrek

nie zostaniesz, sam się zwolnisz, przynajmniej nic się nie robi w tym kierunku żeby pracowników zatrzymać. Z tego co słyszałem awans się nie opłaca bo robotnicy fizyczni zarabiają więcej niż biurowi/inżynierowie

Jak wygląda ścieżka awansu w Artech Piotr Chwołka?

Nie ma.

nick

Nie polecam, przychodząc na rozmowę osoba rekrutująca nawet się nie przywitała ani nie przedstawiła. Zero kultury osobistej w tym miejscu.Ponadto firma chyba zapomniała co to RODO... nie znają prawa z zakresu naruszania ochrony danych osobowych. Firma powinna zapoznać się najpierw z tym o co może zapytać kandydata a później przeprowadzać rekrutację. Wchodzą w życie prywatne, nie wiem jaki związek ma stan cywilny z wykonywaną pracą, dodatkowo powoduje to dyskryminowanie potencjalnych pracowników.

Czy po rozmowie w Artech Piotr Chwołka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG/MAG
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Plazma

Witam. Czy potrzebują kogoś na wypalarke?? Ile ludzie aktualnie tam zarabiają? Jakie stawki?

odp plazma
@Plazma

Jak jesteś fachowcem to zarobisz. Zadzwoń to się dowiesz czy potrzebują.

Wanda

@artechowiec 2 Proszę zachować dobre maniery. Obrażanie innych osób na forum lub używanie słów niecenzuralnych jest niezgodne z regulaminem i kwalifikuje post do usunięcia. Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie Artech Piotr Chwołka? Jak oceniasz swoje kontakty z przełożonym i wysokość wynagrodzenia? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

paganini

Zarobki śmiesznie niskie, weekendy płacone jak czarny dzień a praca nie należy do najlżejszych. 85% załogi to emeryci.

artechowiec 2
@paganini

co ty pie...... weekendy płacone są 100% a pracodawca płaci za umiejętności a nie za opierdalanie sie

Jak się pracuje? Czy poza podstawową pensja sa jakieś dodatki socjalne?

Fachman

Wszystkim zainteresowanym proponuje umowę zlecenie na dzień dobry żeby przekonali się czy firma spełnia ich oczekiwania dotyczące warunków pracy ,płacy i proszę się nie sugerować tymi żalami pracowników;- byłych i pracujących bo do firmy jednak ludzie wracając chyba ,że ktoś podpadł ,ale pozostawmy to bez komentarza .

Johny

Przes alkohol? Czy kierownictwo

Johny

Podobno potrzebują teraz kogos na wypalarke?

roast
@Johny

Poprzedni pracownik wypalił się zawodowo...

janek

czesc czy moze mi ktos powiedziec jakie sa stawki

Henryk
@janek

zarobki nie są złe, zależy co kto potrafi

artechowiec

Potwierdzam, firma zdominowana przez górniczych emerytów ! Właściciel stawia na tanią siłę roboczą a nie na fachowców. Ogólnie źle. Oprócz tego cała masa ludzi z doskoku tzw. dorabiających. Wynagrodzenie takie jak w biedronce...

Dorabiający

co za bzdury . Firma tylko do emerytów póki oni tam robią to jest coraz gorzej, zarobki liche nie proporcjonalne do umiejętnosci. Co do weekendów ,raz są raz ich nie ma, przeważnie tylko pupile kierownictwa i dyrektora każdy weekend chodzą. Z roku na rok płace są coraz mniejsze zamiast większe, kiedys były premie teraz bym to nazwał zadatkiem. I jeszcze jedno , brak szacunku i kultury wobec dyrektora .

Wariat

Firma ok- płacą i wymagają. Organizacja trochę kuleje ,ale hala mała i miejsca mało.W porównaniu do firm podobnych praca non-stop z weekendami ,ale wszystko jest płacone co do grosza.

Dedis

Firma ok ale dokladnie emeryci emeryci chca robic wziasc im emerytury

zainteresowany

Jakie są u was zarobki, jakie stawki?

Zgadza się, niestety 25 lat kontaktu z metanem bardzo zaszkodziło układowi nerwowemu. Ogólnie firma może być

Firma ok. Ale teraz rządzą emeryci, nie dość że robimy na ich emerytury to jeszcze na ich wypłaty. Pozdrawiam emerytów z Artechu.

Zostaw merytoryczną opinię o Artech Piotr Chwołka - Rybnik

• Jak się pracuje w Artech Piotr Chwołka?

Zobacz opinie na temat firmy Artech Piotr Chwołka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artech Piotr Chwołka?

Artech Piotr Chwołka
  • Wodzisławska 175B
    44-218 Rybnik

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

4. Jooble.org 1 734 372