Opinie o ERKO sp. z o.o. sp. k. w Jonkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ERKO sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKO sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKO sp. z o.o. sp. k. w Jonkowo

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ERKO sp. z o.o. sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gosc

Zdecydowanie większość się sama zwalnia

Gosc

A z jakich powodów to proszę poczytać wszystkie wpisy ,jakieś wnioski można wyciągnąć

Gwiazda Dawida

Kolesiostwo jest na porządku dziennym, sytuacja z erko przychodzi dziewczyna bez doświadczenia, (usunięte przez administratora) po paru miesiącach z produkcji do biura bez studiów bez niczego. To taki przykład. Nie zarobisz . Na start dostaniesz może (usunięte przez administratora)przy dobrych wiatrach i to z premia a premie można stracić za byle co nawet dzień w którym oddawałeś krew. (usunięte przez administratora) Najlepiej jakbyś umiał wszystko i dużo nie wymagał. Szczerze odradzam . Po tym poligonie przejdziecie wszystko

Olx

Tak są dodatkowe benefity np. Zabieranie 50% premii za krwiodawstwo

GrzegorzAka Pumba

Pumba wiem ze to czytasz do zobaczenia w kwiecewie pod domkiem

Kiwać to my a nie nas

Nie polecam firmy Erko. Zarząd nie wykazuje żadnych chęci do nawiązania jakichkolwiek zdrowych stosunków służbowych, opartych na szacunku i współpracy. Działa raczej na zasadzie "Jaśnie pan i sługa".

Uradowany ja a nie oni
@Kiwać to my a nie nas

Brawo, brawo... uż tak dawno, nik, tak wymownie, nie określił zarządu erko. Gratuluję, świetne podsumowanie

Zuzanna
@Kiwać to my a nie nas

A czy poza wspomnianym kontaktem z zarządem możesz napisać coś więcej odnośnie pracy w firmie? Jak jest z zarobkami?

odp
@Zuzanna

Słabo. Jeśli masz blisko to można tam pracować, w innych przypadkach nie opłaca się.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ERKO sp. z o.o. sp. k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowa / Księgowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ggggggggg

okropna atmosfera, fatalni przełożeni, niskie wynagrodzenia, zero szacunku do ludzi. zatrudnianie ludzi bez doświadczenia (obecnie hr)

tragedia

bardzo duża rotacja pracowników. Co jakiś czas ktoś się zwalnia, to przyjmują nowych. Kierownik G. i monter M. zniszczą was. Kasy nie ma dla ludzi a szefostwo na jachty i imprezy.

korona

Tak wyglada cała prawda.Koronowirus zwolnienia, zabrane socjalne.Kierownictwo na jachtach.życ nie umierać.A PRACOWNIKOM SIĘ WMAWIA ŻE FIRMA MA SIĘ ŻLE.

D>D

dziwnie się dzieje... odchodzą najlepsi i wieloletni pracownicy. obecnie najwazniejsza jest kadrowa któa robi co chce i z kim chce

cnc

Jest ciężko, płace takie sobie. Duzo ludzi się wymienia. Nieprzyjemna atmosfera.

Jaka atmosfera jest między działami w ERKO Sp.j.?

Śmiech na sali

Zależy o czym mowa. Jeśli dobrze żyjesz z ludźmi to można się dogadać. Problem pojawia się kiedy musisz załatwić temat "z górą". Tam już wszystko zależy od humoru przełożonego :)

PM

Nie pracujcie tam. Celem firmy ERKO, poprzez agresywne zachowanie kadry kierowniczej, jest zdeklasowanie pracownika i zaniżenie jego wartości tak by w to uwierzył i nie prosił o podwyżkę. To czysto faszystowskie zagrania w małej miejscowości, gdzie nadal brzmi echo komuny.

Ktoś WAŻNY
@PM

Oj tak. W dodatku pozbywają się młodych ludzi którzy chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Nie da się w tej firmie czuć stabilności zatrudnienia bo nie jeden już dostał wypowiedzenie nagle z dnia na dzień. Człowiek wstaje rano do roboty i nie wie czy i na niego nie czeka już karteczka...

WADER
@Ktoś WAŻNY

Hej Ktoś Ważny - Wiesz dobrze, że tylko przez sytuację ekonomiczną takie osoby nie pracują w ERKO w chwili obecnej. Dobrych pracowników - młodych i zdolnych - firma się nie "pozbywa" jeśli nie jest do tego zmuszona.

@WADER

Nie zgadzam się z tym. Właściciel wielokrotnie powtarzał, że nie ma ludzi nie zastąpionych i na każde stanowisko czeka cała masa osób. Zarząd ERKO uważa, że tam jest praca marzeń i ludzie ustawiają się w kolejce do pracy. Przecież nie ma ludzi niezastąpionych...

WADER
@Śmiech na sali

@ Śmiech na sali - Czy my opisujemy te same miejsca, w których znajduje się firma ???

Kolega
@WADER

Wypowiedzenia sypią się wtedy jak szef nie ma pomysłu na gorsze czasy a mamy je teraz. Pytanie czy nie lepiej zwolnić człowieka z góry z mega zarobkami i nie zawsze dobro pomysłami czy trzech ludzi z dołu którzy pracują sumiennie. Kolesiostwo niestety wszędzie jest..

Zażenowanie
@Kolega

Problem w tym, że nie ma żadnych gorszych czasów, chyba że tak teraz nazywamy wzrosty. Jest tylko kreatywna interpretacja danych, która będzie miała krótkie nogi.

@Zażenowanie

Dokładnie tak. Takie wzrosty nie mogą być nazywane gorszymi czasami. ????

@WADER

Oczywiście, że opisujemy te same miejsca. Mało to osób zostało zwolnionych lu też zmuszonych do zwolnienia? Erko nie zapewnia możliwości rozwoju zawodowego, żadnych awansów a podwyżka to czysta mrzonka :) Ludzie, którzy chcą się rozwijać odchodzą z Erko bo w Olsztynie i okolicy jest więcej firm, które dużo lepiej traktują pracowników.

Serdecznie nie polecam ludziom z doświadczeniem. Tym na początku swojej drogi zawodowej - jeśli przeżyjecie ERKO, przeżyjecie wszystko. Szef ma tak zmienne nastroje i zdanie, że wielokrotnie nawet sam ze sobą się nie zgadza. Od euforii po nienawiść w ciągu 15 min.

Czy ERKO Sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

PM

Jedyne czego można się spodziewać to zwolnienia.

Wiktor

Niestety nie uda się wszystkich zadowolić. Bardzo dobra firma, dobry pracodawca ale zawsze znajdzie się powód żeby ją oczernić.

Naoczny świadek

Nie polecam działu eksportu w firmie Erko. (usunięte przez administratora)

Amstafik
@Naoczny świadek

Dlaczego dział exportu nie polecany?

Naoczny świadek
@Amstafik

Administrator wykasował opinię. Chodziło o kierownika eksportu, który wprowadził masakryczną atmosferę. Zarobki słabe i czepialskie kierownictwo. Gra niewarta świeczki.

Amstafik

Jakie są wynagrodzenia w dziale eksportu?

Kpina
@Amstafik

A to juz zalezy jak sobie wynegocjujesz. Generalnie stawka nie powala. W Olsztynie są firmy, które płacą więcej i atmosfera jest dużo lepsza.

grzegorz

chcialem sie dowiedziec czy przyjmuja do pracy w erko i jakie sa tam zarobki jaka tam panuje atmosfera w pracy po ile godzin sie pracuje jakie jest kierownictwp ok

@grzegorz

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Generalnie fajerwerków nie ma. Są dużo lepsze miejsca pracy, gdzie szanują pracownika i można nawet zarobić.

Gabriela
@Ale to śmieszne

Ja bym się chciała jednak dowiedzieć jak wygląda praca konkretnie tutaj. Firma jest znana w swojej branży, dodatkowo na bieżąco poszukuje zarówno nowych pracowników, jak i stażystów. Jeżeli mógłbyś to proszę napisz coś więcej na temat zarobków i możliwości rozwoju. Dzięki.

Romek

Mam kilka pytań: Czy w firmie jest pakiet socjalny jakikolwiek? Jakie są godziny pracy? Jaka atmosfera panuje pomiędzy działami? Są szkolenia? No i najważniejsze,czy można godziwie zarobić?

Tom

ale koncert życzeń

Średnio_zadowolny
@Romek

Pakiet socjalny jest, ale jakby go nie było. Poziom jaki prezentuje pozostawia bardzo wiele do życzenia choć może to przez to, że został co wprowadzony. Kadry jednak w tym temacie odkrywają Amerykę zamiast zaczerpnąć z dobrych wzorców wprowadzonych w innych firmach. Godziny pracy standardowy 8 godzinek i do domciu. Nadgodziny są rzadkością, choć to zależny od działu do jakiego się aplikuje. Nie ma jednak problemu z ewidencjonowaniem nadgodzin i albo odbierasz jako wolne albo dogadujesz się, że będą płatne. Nie liczyłbym jednak, że 2 pensję zarobisz z nadgodzin co to to nie :) Atmosfera raczej znośna. Ludzie w porządku. Wiadomo, że jak wszędzie znajdzie się jakaś k.. co będzie psuła krew innym, ale można ograniczyć kontakt z taką ... I ostatnia kwestia-finanse. Zależy co kto rozumie poprzez godziwie. Rozrzut jest naprawdę duży i w dużej mierze uzależniony od tego na jakie stanowisko aplikujesz i co sobą reprezentujesz(ci co myślą"oto jestem i płaćcie mi tylko za to, że raczę przychodzić" lepiej niech zostaną w domu z mamą). Próbować warto. Można się wiele nauczyć i z czasem zmienić pracę jeśli warunki nie odpowiadają. Erko to nie żona łatwiej się rozstać :D i mniejszy (usunięte przez administratora) zostaje. Jak są jeszcze jakieś pytania to proszę bardzo pytać o konkrety. Nie będzie PR-owej ściemy. Nie jestem tutaj Panią Goebbels z kadr i nie będzie słodzenia. Jak w każdej firmie są dobre i złe strony. I jak to powiadał nasz wspaniały mędzrzec(Wałęsa) są plusy dodatnie i plusy ujemne.

Zonk
@Średnio_zadowolny

Jak tak fajnie to skąd rotacja

Średnio_zadowolny
@Zonk

Panie/Pani Zonk a gdzie ja napisałem, że fajnie. Jest masa rzeczy(płace, socjal, podejście do pracownika itp) do poprawienia w firmie i to nie podlega dyskusji. Jest w firmie sporo ludzi, którzy przepracowali tam kilka/kilkanaście lat i są nadal. Najprawdopodobniej doczekają tam emerytury. A są i tacy co wpadają na kilka miesięcy i nawet ich imienia nie zdąży się człowiek nauczyć :) Jedno mogę napisać z całą pewnością. Jest się od kogo i czego nauczyć. Jak ktoś chce to znajdzie tam swoje miejsce(może nie pieniądze) i po roku lub kilku latach wyjdzie z firmy jako ktoś kto będzie dyktował stawki a nie za przeproszeniem błagał o pracę i jeszcze czołobitnie bił pokłony. Pracownik co zna się na robocie(niezależnie od działu) znajdzie sobie inną firmę jak tu mu nie będzie pasować. Bramy nikt nie zamyka i nie ma wieżyczek wartowniczych ze strażnikami. Ile Wam jeszcze ludzie trzeba kłaść do łbów, że czasy PRL się skończyły i każdy jest odpowiedzialny za swój los. Skończyło się prowadzanie za rączki i niańczenie byle dziadostwa. Powtórzę się po raz kolejny. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Chcesz pracujesz nie to droga wolna i witaj szeroki świecie. Mało to jest firm w Polsce, które zatrudnią znającego się na swoim fachu pracownika? I jeszcze raz na koniec. Nikt nie każe Wam podpisywać umów własną krwią z dożywotnią gwarancją pracy. Można się nauczyć fachu, zagryźć zęby i jak poczujecie się na siłach żądać podwyżki albo zmienić pracodawce. Rotacja jest jak wszędzie(cały Olsztyn i okolice to jedno bagienko). Zawsze możesz założyć własną firmę i wypłacać se wynagrodzenie jakie uważasz za stosowne :D Pozdrawiam i życzę sukcesów.

zzz
@Średnio_zadowolny

hm.... no cóż może MĄDRALO, MĄDRALIŃSKO, firma wyjdzie zawsze na swoje, ale są ludzie którzy rezygnują z innej pracy na rzecz innego pracodawcy, np ERKO, mają rodziny na utrzymaniu, jak pójdziesz do firmy i znajdziesz się w nie odpowiednim kociołku Jonkowsko-Erkowskim, cóż .... życzę powodzenia, jak masz rodzinę na głowie do utrzymania, tia zagryzanie zębów ...... człowiek idzie do pracować, a nie zagryzać zęby, aby stary człowiekERKO mógł do emerytury dociągnąć, skąd to myślenie ... patologiczne .... życzę powodzenia w takiej rekrutacji i podejściu do pracowników

Romek
@Romek

Pakiet socjalny 50 zl na święta :) 2000 jako operator cnc z premią .

@Romek

Czy oprócz tego, ERKO oferuje Wam inne pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Jak w tej kwestii wywiązuje się firma? Myślę że, użytkowników interesuje, na jaki system motywacyjny mogą ewentualnie liczyć w niej.

Igor
@Romek

Więcej nie można wyciągnąć?

Franek
@Igor

Nie bardzo. Może 100-200 więcej. Na tym koniec.

@Alicja

I chyba, już wszyscy wiedzą że Alicja to pracownik ERKO - strzelam, dział kadr? :):)

@Ale to śmieszne

W żadnym razie nie jestem pracownikiem ERKO, a osobą, która nadal jest zainteresowaną tą firmą. Obiło mi się ostatnio o uszy, iż szukają tam osób otwartych, kreatywnych, komunikatywnych i nastawionych na cel. A co, jeśli chodzi o wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Należy je mieć?

a
@Alicja

....NO CO TY!? A obiła ci się kiedyś o uszy firma, która szukałaby innych osób niż te, które wymieniłaś?

@Alicja

Droga Alicjo, Skoro nadal jesteś tak wielce zainteresowana pracą w tejże firmie - od tak długiego czasu (widzę Twoje wpisy już od kilku miesięcy) to podejmij tam pracę i wypowiedz się :) Naprawdę jest to wręcz śmieszne.

Stach

@Bobo Możesz dodać więcej wyjaśnień do swojej opinii, mam inne zdanie.

Alicja

Do miejscowości Jonkowo na pełen etat firma ERKO poszukuje obecnie osoby na stanowisko Kontrolera Jakości. Oferowana jest umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji. Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku? Jak z Waszej perspektywy wygląda praca na nim?

Bobo
@Alicja

Nie raczej nie porywaj sie na ta robote szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o ERKO sp. z o.o. sp. k. - Jonkowo

• Jak się pracuje w ERKO sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKO sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKO sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERKO sp. z o.o. sp. k.
2.1/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Ks. Jana Hanowskiego 7
    11-042 Jonkowo