Opinie o Plast-Box S.A. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plast-Box S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plast-Box S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast-Box S.A. w Słupsk

rokku

Masakra.Zapieprz okrutny za marne grosze.tylko premie by uwalali za byle co.palarnia jest a palic nie można wiecej jak 4na 12h.po 3 maszyny na jedną osobę i to jeszcze tak podkrecone ze szok masakra.Nie da się tego opisać co tam się wyprawia

ioj

No pewnie, że jak jest zapenwiona umowa o pracę @szynko to nic dziwnego, że są teraz tak popularni, bo to się wiażę z odpowiednimi benefitami socjalnymi. Może wiecie jaka panuje atmosfera w Poznaniu? Dzięki

merasiowksi lord

Niestety, w biurach krzesełka co 3 miechy się wymienia, a na dole brakuje mydła w podajnikach. Tak pan prezio dba o pracowników. jakby mógł, to za miskę ryżu byśmy robili. Wtacza się lord swoim merasiem na plac, a ludzie klną na warunki pracy....

horhe395

zamiast obiecanych podwyzek zaczeli przyjmowac ukraincow oszukuja ludzi i nie szanuja pcownikow z wieloletnim stazem i jeszcze ta ukrainska flaga wiszaca przy wejsciu to9 juz skurwysynstwo pierwszej wody dorobili sie na ludzkiej krzywdzie i braku pracy pownno sie apluc twarz takim jak oni mieniacymi sie polskimi pracoami

wstępna rozmowa rekrutacujna - telefoniczna; kolejna rozmowa w firmie z Partnerem Biznesowym HR i Dyrektorem Handlowym; ostatnia rozmowa z Partnerem Biznesowym HR i Dyrektorem handlowym określająca warunki współpracy

jak się pani odnajduje w zespole, który klient jest ważniejszy - mały czy duży; znajomość angielskiego w praktyce - krótkie ćwiczenia; dlaczego pani chce u nas pracować, co pani wie o naszej firmie, co motywuje panią do pracy, co przeszkadza pani w pracy, czy lubi pani kontakt z ludzmi - pracownicy / klienci, czy latwo nawiązuje pani kontakt z druga osobą, oczekiwania finansowe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
bezrobotnyrobot

Janku, ojejku, ojejku, jak wspaniale, że zauważyłeś tak doskonale perfekcyjne atuty pracodawcy. Oj się będzie działo Janku w tej robocie, oj.

Ania.

Kazdy pracownik mui dbac o miejsce pracy. Twoj obraz pracy i wysilku jest obrazem firmy. No wiec posprzataj, przygotuj sobie miejsce pracy ,zebys czul sie dobrze.Nie narzekaj na innych , bo zawsze zaczyna sie od siebie samego. Ania.

MARTA
@Ania.

NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAZ MAM DUZO ZASTRZEZEN.PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI W NIEJEDNEJ FIRMIE I MAM JAKIE TAKIE ROZEZNANIE.NIESTETY NA OKRESIE PRÓBNYM ROZCHOROWAŁAM SIE BARDZO POWAŻNIE I MUSIAŁAM IŚĆ NA ZWOLNIENIE.PRZEZ TRZY MIESIĄCE NIE BYŁO MNIE W SUMIE 5 DNI W PRACY.PYTAJĄC KIEROWNIKA CZY TO NIE ZAWAŻY NA MOJEJ PRACY USŁYSZAŁAM ZE ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE JEST PODSTAWĄ DO ZWOLNIENIA Z PRACY I ZE KAZDY MOŻE ZACHOROWAĆ.NIESTETY PO PRZYJSCIU ZE ZWOLNIENIA NIE PRZEDŁUZONO MI JUŻ UMOWY.POCZUŁAM SIE JAK ZWYKŁY ŚMIEĆ ,BO NIE TAKA BYŁA ROZMOWA.TAK NAPRAWDE MAJĄ CIE GŁEBOKO W D......CZŁOWIEK SIE STARA A I TAK CIEBIE NIE DOCENIĄ.NIESTETY CHORBA ZROBIŁA SWOJE ,STRACIŁAM PRACE TYLKO DLATEGO ZE BYŁAM CHORA.DUŻO LUDZI MNIE OSTRZEGAŁO PRZED TĄ FIRMĄ ALE NIESTETY BYŁAM GŁUPIA I ZAUFAŁAM NA PIERWSZEJ ROZMOWIE GDZIE BIECANO MI ZŁOTE GÓRY(PREMIE)A TERAZ JESTEM BEZ PRACY I TYLKO DLATEGO ZE ANGINA ZŁAPAŁA WŁASNIE MNIE.W KAZDYM ZAKŁADZIE PRACY DOSTAJE SIE UBRANIA ROBOCZE ALBO DODATEK ZA PRANIE JESLI UŻYWASZ SWOJE RZECZY,TU NIESTETY NIE DOSTAŁAM NIC.NA DODATEK MUSIAŁAM SOBIE KUPOWAC REKAWICZKI,CZEPKI I INNE RZECZY KTÓRE POWINNIEN ZAPEWNIC PRACODAWCA.MUSIAŁAM RÓWNIEZ WALCZYC O SZAFKE W SZATNI BO NIESTETY PRACODAWCA TEGO NIE ZAPEWNIA.JAK WYWALCZYSZ TO MOZE JĄ DOSTANIESZ. MOZE I KIEROWNIK MIAŁ RACJE,ZE SIE NIE NADAJE ,NA NOCNEJ ZMIANIE NIE JEDNOKROTNIE PILI I PRZYCHODZILI W STANIE NIE TRZEZWYM.JA MAM SWOJE ZASADY I NIE PIJE W MIEJSCU PRACY.UWAŻAŁAM ZE PRACUJĄC PRZY MASZYNACH TRZEBA MIEC GŁOWE TRZEZWA BY NIE DOSZŁO DO ŻADNEGO WYPADKU.POZA TYM DO RACY PRZYCHODZI SIE TRZEZWYM A NIE POD WPŁYWEM.TAK NAPRAWDĘ SPRAWDZIŁO SIE WSZYSTKO CO MI MÓWIŁY INNE OSOBY PRACUJĄCE KIEDYSW TYM ZAKŁADZIE,ZWOLNIA CIE ZA BYLE CO I ZNAJDA NASTĘPNEGO GŁUPKA NA TWOJE MIESJCEC.TAKICH MYŚLĄCYCH ZE ZŁAPALI PANA BOGA ZA NOGI JAK JA LUB TY ,JEST SPORO NIESTETY KOŃCZY SIĘ TO W KOLEJCE DO URZĘDU PRACY.PRZESTRZEGAM INNE OSOBY KTÓRE CHCĄ TAM PRACOWAĆ,BY LIZAŁY DU.... PANOM KIEROWNIKOM I BRON BOZE NIE CHOROWALY.ZŁAMIESZ NOGE DOCZOŁGAJ SIE DO PRACY INACZEJ NIE MASZ CO LICZYC ZE CIE DOCENIĄ.

MARTA
@Ania.

Patryk
@MARTA

Dajcie na luz z tą firmą,ukrainki sa lepiej traktowane niż Polki.mimo ze ,gówno umieją.A zarabiają więcej od naszych.Nie dziwne ,że dziewczyny odchodzą .niedługo zostaną same ukrainki,jak zaczną się zwroty bubli to będzie płacz,już teraz wraca po 16 palet wiaderek ze ścinkami,np.A dyrektor to szkoda gadać,4 fajki na 12 h,premie chłopakom zabiera 50% ,normalnie jak hitlerowiec w obozie pracy. We 2 musza obrobić 2 hale. ostreczować i na magazyn ,to jest około 120-140 palet na zmianę.Pasuje w m to? żeby zarobić trzeba rypać nadgodziny,a gdzie normalne życie?Nawet nie maja kiedy się wyspać,rano schodzą ,wieczorem z powrotem,bo nie ma ludzi.Gdzie są zasady bhp zachowane?

mateusz f.

Ta firma to żart. Pracowałem tam parę miesięcy jako pakowacz, w końcu nadszedł dzień przegięcia. Rozwalone paleciaki, palety ciągniesz praktycznie po ziemi, najtańszy stretch, czepianie się o wszystko. Rotacja przeogromna! Zarobki z nadgodzinami nie najgorsze, ale sama organizacja pracy i dbanie o komfort pracy, fatalne!

jajo

plas-box????? hmm [usunięte przez moderatora] zero szacunku dla pracownika tylko zyski sie licza a pracownik ????kogo on interesuje firma zadzi (ss)a ty przem to chyba sie nacpales albo pracujesz w biurze

xxx

Racja płaca marna i dodatkowo święta weekendy praca po 12H i żadnego dodatku za to stawka podstawowa.

mat

Ta firma Syf i malaria a ten co ją tak zachwala to chyba nie widział pracy na hali\")))))))))

hmmm2

1000pln? chyba 900 pln i problemy z wypłaceniem pełnej wypłaty po wypadku przy pracy.

hmm

czemu nie napiszesz że za 1000zł po 12 godzin harówy

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Box S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Plast-Box S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plast-Box S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast-Box S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plast-Box S.A.?

Kandydaci do pracy w Plast-Box S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plast-Box S.A.