Opinie o Winterwarm Polska Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Winterwarm Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Winterwarm Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ogniotrwałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winterwarm Polska Sp. z o.o. w Swarzędz

Człowiek Nowy wpis

Przeglądając stronę firmy zauważyłem zaproszenie do aplikowania na stanowisko montera stolarki drzwiowej i bram. Czy doświadczenie wymagane? Można liczyć na szkolenie na początek?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Winterwarm Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

ww

Nadgodziny można wymienić na wolne dni lub wynagrodzenie.

On... Nowy wpis

nadgodziny wypłacane bez dodatku 50% wbrew prawu.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Winterwarm Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Serwisant, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 20 czerwca.

On.. Nowy wpis

niema żadnych benefitów. Oj przepraszam ostatnio dostaliśmy dodatek na boże narodzenie który został dany w marcu, tak dobrze przeczytaliście w marcu

Czy w Winterwarm Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Winterwarm

Nie pracujemy na umowach zlecenie a dość często są okresy próbne ale na umowach o pracę.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Winterwarm Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku SERWISANT /MONTER BRAM?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Filip

Winterwarm to bardzo dobra firma i żeby tu pracować trzeba spełniać oczekiwania firmy. Może trzeba zweryfikować swoją pracę i kompetencje?

jerry

Potencjalny kliencie Winterwarm Swarzędz jak musisz dokonać zakupu nagrzewnic to nie w Winterwarm . Kupisz to aby mieć gwarancję to oni muszą to uruchomić . A oni mają Cię wtedy w głębokim poważaniu . Robią sobie z tego kpinę. Brak kontaktu , brak odpowiedzi itp.Radzę kupować u konkurencji .

Maciej
@jerry

Hej Jerry Myślę że anonimowe opluwanie innych to akt największego tchórzostwa i zarazem wyraz beznadziejnej jakości wypowiadanych przez Ciebie opinii. Nie ważne czy po prostu jesteś złym człowiekiem czy tylko małość każe się tobie za ta anonimowością kryć. Proszę prześlij zgłoszenie reklamacji bądź zgłoszenie niewłaściwego postępowania naszych pracowników a dołożymy wszelkich starań by tobie pomóc, i z chęcią wyciągniemy wnioski na przyszłość jak zaradzić by więcej takie uciążliwości Ciebie nie spotkały. Jednocześnie korzystając z okazji chciałbym wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym jeszcze raz podziękować za współpracę w 2018 roku ( tak dobrym roku ) i życzyć w tym nowym 2019 roku samych sukcesów no i wielu wspólnych realizacji. A dla Jerrego specjalne życzenia by udało się Tobie odnaleźć zadowolenie z pracy i sposób na współpracę z innymi.

ile zmian / w jakich godzinach jest praca na produkcji?

Krzy

Tez pracowalem w czsie kiedy Zbyszek i nie polecam tej firmy licza sie tylko ze soba a nie z pracownikiem

rn

Za 3 tysie na reke nie ma roboty lekkiej i przyjemnej poki co rekawow se nie wyrywam.

Jonas

Szukałem pracy gdzie jest dużo wyjazdów. Delegacje płacone ucziwie, Puki co jest git.

olekpoz

Stary, pracowałem w firmach gdzie naprawdę włos się jeży.Tu moim zdaniem jest lepiej niż dobrze.

johnny84

Jestem raczej zadowolony. Delegacje faktycznie mina, ale dzięki temu grosz lepszy.

Zarząd Winterwarm Polska Sp. z o.o.

Oświadczenie Winterwarm Polska Szanowni Państwo, pojawiające się na naszej wizytówce negatywne komentarze są najprawdopodobniej autorstwa zwolnionego dyscyplinarnie pracownika, który próbuje się na nas mścić umieszczając negatywne opinie, podszywając się pod fikcyjne osoby. Powodem wyrzucenia tego pracownika z pracy były dokonywane przez niego oszustwa. Część nieprawdziwych, zniesławiających nas komentarzy została już usunięta. Niestety nie mamy możliwości obrony dobrego imienia naszej Firmy z uwagi na ukrywanie prawdziwej tożsamości tej osoby. Pragniemy oświadczyć że standardy w naszej firmie, profesjonalizm kadry zarządzającej jak i wyposażenie stanowisk pracy jest na bardzo wysokim poziomie. Specyfika pracy jak i sposoby wynagradzania pracowników nie są dla pracowników tajemnicą. Szereg wyróżnień jak i dynamiczny rozwój naszej Firmy to najlepsze referencje, które możemy Państwu przedstawić. Jednocześnie zapraszamy Państwa do składania podań o pracę w naszej Firmie ponieważ dynamiczny rozwój jak i ambitne plany powodują że na przestrzeni następnych 2 lat zamierzamy zatrudnić kolejnych około 20 osób.

daro

Firma ok. Pracuje już 3 rok. Mogłoby być lepiej ale specjalnie nie narzekam :)

zbyszek

Nie polecam pieniądze marne jak na ochronie wieczne delegacje i zero szacunku dla pracownika

zbyszek
@zbyszek

NIE POLECAM wpisy stare lecz prawdziwe dużo konfidentów z koninskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Winterwarm Polska Sp. z o.o. - Swarzędz

Winterwarm Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Winterwarm Polska Sp. z o.o.