Soflab Technology Sp. z o.o.

Opinie o Soflab Technology Sp. z o.o.

stefan

znowu szukają tego testera, co jest dość dziwne, bo pisaliście tak niedawno, że oferta dopiero uciekła. A tu znowu szukają. Mam nadzieję, że to nie kwestia złych warunków zatrudnienia. @kozik jak sądzisz

tester

Może ktoś powiedzieć na czym opierały się testy na pierwszym etapie rekrutacji? Z góry dziękuję za pomoc.

tester

Ogólnie polecam. Atmosfera super, kierownictwo jedno z lepszych, z jakim się dotąd spotkałem. Płace wydają się adekwatne do wiedzy(przynajmniej z mojego punktu widzenia).

Tester automatyczny

3godziny testów na komputerze których wynik może się nie zapisać.... czyli bardzo prawdopodobne że stracicie 3h i nic z tego nie będzie wynikać W moim przypadku testy się nie zapisywałem a frustracja sięgneła zenitu więc wyszedłem.

1 godzina testu ang. 2godz test techniczny

Ja pracowałem w tej firmie ponad rok (Warszawa) i gdyby nie moje grube plany pewnie nadal pracowałbym tam. Dlatego, że firma ta to solidna marka, nigdy nie miałem żadnego problemu, trzeba robić swoje i tyle. Jeśli chodzi o rekrutację to wiedziałem od razu, że będą testy (ponad 2h) to jest pierwszy etap rekrutacji, potem jeśli dobrze wypadłeś/aś na testach rozmowa rekrutacyjna - tradycyjna. Każda firma ma jakieś wady ale bez przesady gadki "brak szacunku dla pracownika" to gruba przesada. Z niczym takim się nie spotkałem, atmosfera super. Ogólnie firmę oceniam pozytywnie.

Tester

Byłem 30.06.15 na rozmowie w sprawie stanowiska testera. Na wstepie dostalem maila ze w "spotkaniu rekrutacyjnym" wezma udzial 3 osoby w tym test lead co mnie ucieszylo poniewaz odrazu dowiem sie cos o testach w firmie. Niestety spotkanie wygladalo tragicznie, dostalem test do wypelnienia na laptopie ktory trwal ok 2h wraz z testem z jezyka angielskiego. Pytania byly od czapy np o to ile kadencji moze w Polsce urzedowac prezydent... Co wspolnego ma to ze stanowiskiem to nie mam pojecia.(usunięte przez administratora)Stracilem 3h, a po wszystkim 0 maila nawet z tym czy sa na tak czy na nie. Stanowczo odradzam najgorsza rekrutacja w jakiej bralem udzial a o firmie dowiedzialem sie tyle, ze nie chce miec z czyms takim nic wspolneg.

Nie szanują pracownika. Nie polecam!

Obietnice i nic poza tym. Niskie płace. Zatrudniają ludzi o pedagogice i nikt poważny nie chce tam pracować.

Gwoli ścisłości. Szumnie nazywane CENTRUM TESTÓW OPROGRAMOWANIA - a w Warszawie to zwykłe biuro handlowe. Pracownicy siedzą u klientów.

Nie polecam. Nic poza obietnicami nie są w stanie zaoferować.Żenada!!!!! poproście o opinię pracowników z sektora telefonii komórkowej którzy mieli nieprzyjemność pracy w tej firmie- myślę że chętnie wypowiedzą się na ten temat

Dodaj swoją opinie o pracy w Soflab Technology Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Soflab Technology Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Soflab Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soflab Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soflab Technology Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soflab Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soflab Technology Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soflab Technology Sp. z o.o.