Opinie o Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz w Kielce

Rysiu Nowy wpis

Nie chciałbym raczej żeby klienci mieli do mnie takie nastawienie jak tu piszą ale to podkreślenie ze jest tak drogo dało mi chociaż nadzieje na fajna kasę. Dobrze tu płacą i to rekompensuje gorsza atmosferę?

Wilku Nowy wpis

bardzo wredny czlowiek usmiecha sie do ciebie wtedy gdy jest platnosc bardzo drogi bardzo 190 za podpiecie do komputera I skasowanie juz skasowanych bledow. brak szacunku do Klienta. szef tego garazu Pali papierosy przy tobie I kaze ci drzwi zamknac. smrod brod I ubustwo nie polecam

To jest Firma krzak ,są lepsze Nowy wpis

Nie polecam odradzam omijać szerokim łukiem dziadostwo.zbyt drogo .o włoskich samochodach pojęcia nie mają a się za robotę biorą .

Sebastian Nowy wpis

Nie polecam są lepsze zaklady mechaniki pojazdowej w Kielcach gdzie mają też dobrych mechaników i normalne ceny , będę jeździł gdzie indziej byłem raz tu w auto linie i więcej nie polecam mnóstwo ludzi którzy nie mają dobrej opinii o auto linie .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nie polecam,zbyt drogie usługi ,źle zdiagnozowali usterkę ,te komentarze to pewnie pozytywne sami sobie piszą albo rodziny, odradzam,mnóstwo ludzi jest niezadowolonych z auto linu, mówią na mieście na linie czy lawecie auto przywieziesz i od nich na linie zabierzesz, zdecydowanie odradzam, osoby które tam zostawiały auto na innych portalach o tej firmie wystawiły negatywne komentarze drogo i nie dokładnie często robią chyba się dorobili .może dlatego przyczyn może byc wiele ale są lepsi mechanicy i normalne ceny dają a w auto linie drogo bardzo za usługi mają chytrusy.

Kacper

Macie kartę multisport ?

ala

kochanie, oni idą bardziejj w nowoczesność, nie tak jak inni, a w końcu nie każdy serwis samochodowy oferuje dzisiaj nowoczesne komputery diagnostyczne więc sam rozumiesz. jak sami zapewniają, u nich jest naprawde pełna mechanika więc ja bym tam autko dała

mistrz

"Miszczu" naucz się pisać ortograficznie, w twoim języku znaczy "po polskiemu" i dopiero wtedy ktoś cię dostrzeże.

Zdecydowanie potwierdzam. Szacunek, kontakt między szefostwem i pracownikami, wzajemna pomoc i zaangażowanie. Wielki ukłon dla ludzi tam pracujących i dla właściciela. Oby więcej takich. Zdecydowanie polecam.

Jedyna firma w której pracowałem, gdzie człowiek jest traktowany po ludzku, bez wyzwisk, wymagań nie możliwych do zrealizowania. Pensja wypłacana zawsze w terminie, premia od obrotu, nawet świąteczne dodatki i pomoc w trudnych momentach życiowych. Mimo trudnej rynkowej sytuacji Firma Autolin Moto Serwis z Pakosza utrzymuje miano Rzetelna Firma i ma taki certyfikat. Według mnie w pełni na niego zasługuje.

internauci to nie osły
@Paweł

Miszcz autoreklamy, nawet tu.

Zostaw merytoryczną opinię o Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz - Kielce

• Jak się pracuje w Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Autolin Moto Serwis Zbigniew Linertowicz
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pakosz 53
    25-046 Kielce