Opinie o Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska w Kielce

On Nowy wpis

Jak podoba się tutaj szkoleniowcom styl zarządzania szefów? Ma to wszystko sens?

miki Nowy wpis
@On

lepiej unikajcie tej szkoły, ja juz od dawna nie pracuję, a muszę jechać w charakterze swiadka do CBA do rzeszowa, ponad 160 km.porazka

Kamila

Byłam zapisana do szkoły, wybrałam inną. Zapewniali mnie o wykreśleniu z listu uczniów, dzisiaj wracam z komisariatu policji, składałam zeznania. Nauczyciele podrabiali podpisy słuchaczy i brali na nas nieobecnych dofinansowanie. Kielce

Kamil
@Kamila

Nie wiem jak w Kielcach, ale u mnie fałszowaniem obecności zajmowały się raczej zaufane osoby z administracji. Dotację zgarnia właścicielka, nauczyciele tych pieniędzy raczej nie widzą - poczytaj dalej jakie tam są stawki.

Ewa Nowy wpis
@Kamila

Coś Ci się chyba pomyliło, nauczyciele podrabiali czyjeś podpisy i brali za to kasę? I co jeszcze może to nauczyciele Cię do szkoły zapisali, a potem z listy nie skreślili? To proszę powiedz którzy to, jak tak dobrze wszystko wiesz?

janusz

MIMI, piszesz, że teraz masz umowę o pracę. A jaką miałaś przedtem?

Kamil
@janusz

MIMI zamilkła, bo zrobiła to, za co jej zapłacono - próbowała conieco "ocieplić" wizerunek szkoły. Niestety, z jej wypowiedzi wynika, że nie jest nauczycielem, ale jedną z tych młodych osób przeważnie po liceach, których zawsze lubi zatrudniać "Torus" na zlecenia do obsługi administracyjnej. Skąd to wiem? przeczytajcie dokładnie wypowiedzi :)

Jerzy Nowy wpis
@Kamil

Witajcie! Mam krótkie i szybkie pytanie. Czy nie mając wyższego wykształcenia, można zostać pracownikiem sekretariatu tej szkoły?

nauczycielka

Nauczyciel przedmiotu ogólnokształcącego do czerwca 2018, podkarpackie. Umowa zlecenie, 20 zł/godzina. Szkoła dopisywała na listy nieistniejce osoby, zaczęło się dochodzenie, musiałam się tłumaczyć CBA. Nigdy więcej.

@nauczycielka

Chyba byłaś /eś lichym pracownikiem, ja pracuje i mam stawkę godz brutto wyższą.

Alicja
@MIMI

A powiedz, jak możesz, ile zarabiasz w Torus. I jak Ci się tam pracuje. Nowi pracownicy dostają umowę o pracę?

@Alicja

@Alicja , pracuję juz kilka lat, ogólnie atmosfera jest ok. Teraz mam umowe o prace i stawke wiekszą niż 20 zł brutto

@Alicja

@Alicja Co do umowy o pracę, to nie wiem jak jest z osobami nowymi. Ja od tamtego roku mam umowe o pracę. To chyba zależy ile masz godzin w szkole.

Ola
@MIMI

Potwierdzam, mam duuuużo więcej niż 20zł. Podkarpackie, 25 zł/godzina brutto, umowa zlecenia, kosmetyki kupuję za swoje bo szkoła ma badziewie albo przeterminowane, jak chcę używać komputera to przynoszę swój a internet udostępniam ze swojej komórki, czyli tak naprawdę ja za niego płacę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Henry

Co jest oczekiwane na rozmowie rekrutacyjnej? Jak się przygotować? Podpowie ktoś coś?

@Henry

Henry. Rozmowa kwalifikacyjna jak w każdej szkole, pytają o doświadczenie itg.., bynajmniej w moim przypadku kiedyś tak było, obecnie nie mam pojęcia jak to wygląda.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na Nuzle.pl 22 lipca.

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/0,0.html Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało właścicielkę szkół licealnych i policealnych z Kielc, która miała wyłudzić subwencję na uczniów z Ministerstwa Edukacji Narodowej - dowiedziała się PAP. Szkoły działają w woj. świętokrzyskim, małopolskim, śląskim i podkarpackim.

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska. Jak wygląda obecna sytuacja firmy, ktoś wie coś na ten temat? Ciekawa jestem, czy szukają nowych osób.

Romek
@Monika

Dobrej roboty ludzie sie trzymają. Ale torus do nich nie należy. Oskubać to umieją. No i dziadostwo bo brak jakichkolwiek pracowni .

Ala
@Monika

szukają owszem

Ferdka
@Romek

@Romek byles pracownikiem czy uczniem? W kazdym miesxie tak jest? Bi maja kilka szkół

NICK

Ja pracuje od kilku lat w Torusie i wszystko jest ok. zawsze znajdzie się ktoś co będzie miał problem, bo mu się pewnie pracować nie chce. Zawsze wypłatę mam na czas i dogadac się można ze wszystkimi. O stawkach nie dyskutuję, bo jak ktoś pracuje tak zarabia. Osobiście nie narzekam.

obserwator
@NICK

"zawsze znajdzie się ktoś co będzie miał problem" Tak - bywają problemy, np. w jednym z miast gdzie szkoła fałszowała listy obecności nauczyciele dowiedzieli się że będą oskażeni o współudział w świadomym przestępstwie. Nieuświadomionym uświadamiam, że po czymś takim wylatuje się ze swojego "normalnego" miejsca czyli szkoły publicznej "bo mu się pewnie pracować nie chce" Nieco niżej ktoś pisał, że zarabia 20 zł za godzinę(chyba brutto?) Wylicz, drogi "NICKU" ile zostaj e z tego brutto. To jest stawka za proste prace fizyczne a nie za uczenie. "Zawsze wypłatę mam na czas" Zas....ny obowiązek a nie łaska i dobrodziejstwo "dogadac się można ze wszystkimi" Tylko z tym wrednym CBA są problemy "stawkach nie dyskutuję, bo jak ktoś pracuje tak zarabia" Tu już mamy odjazd. Każdy, kto tam pracowął wie, że stawka nauczyciela jest najniższa przy jakiej ktokolwiek chce przyjść i nie ma na pewno nic wspólnego z pracą, kwalifikacjami itp... "Osobiście nie narzekam" Gratuluję, ale trolle zawsze są zadowolone

@NICK

Celem tej strony jest wymiana informacji o pracodawcach a nie swoich stanach uczuciowych. Proszę o informacje, na jakim stanowisku pracujesz i ile zarabiasz. Brak odpowiedzi oznacza, że nasłał cię tu pracodawca. Uwaga: Internet niczego nie wybacza, jak popiszesz głupoty to zaraz cię tu wypunktują.

Ignac
@obserwator

Potwierdzam . Ta firma to Ģ.... Jak chcesz sie użerać o swoje pieniadze to staruj....i ilcz sie z słodkimi usmieszkami i bez wazeliny.....do czasu. Bo soczek to one i z G.... wycisną

CBA

Postępowanie w sprawie nadużyć w C.K. Torus prowadzi Delegatura CBA w Rzeszowie, wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat wytwarzania przez szkołę nierzetelnej dokumentacji, a zwłaszcza składania podpisów potwierdzających udział w zajęciach proszone są o kontakt telefoniczny(usunięte przez administratora) e-mail (usunięte przez administratora) Ważne mogą być także informacje o rażąco słabym wyposażeniu pracowni, pobieraniu opłat za materiały itp.

@CBA

Wyłudzanie pieniedzy od uczniów na materialy ktore szkoła ma obowiązek zakupić to standard. Jak chcesz praktycznej nauki zawodu to sobie kup niezbedne materialy....i co jeszcze złodzeje....pazerni....i na wszystkim chcieliby skręcić pare złoty... PASZŁA DO PIERDŁA WYUDZACZE SUBWENCJI OŚWIATOWYCH. U nich tylko telefon pracuje sprawnie.....i obdzwania za podisami....bo kto by sie uczył w tym (usunięte przez administratora) brudnym i za swoje pieniadze skoro szkoła bezpłatna , TYLKO Z NAZWY

Nie polecam. Oszczędzają na materialach, dają listy obecności do podpisywania z wyprzedzeniem. Grozili nam zamknieciem semestru....Cbs i wezwania do zeznan....

Castrol
@Gość

Też byłem wykładowcą. Też zaliczyłem wizytę w organach ścigania. Uwaga na tę szkołę. Nie polecam.

niepracujac

pracowałam w tej szkole kilka semestrów, niestety stawki w wysokości 20 zł brutto! (słownie dwadzieścia w roku szkolnym 2018/2019) niezależnie do tego jaki to przedmiot. Kwota jaka zostaje z tego na rękę to śmiech na sali. Totalny brak środków finansowych na niezbędne materiały na zajęcia, konieczność zakupy wszystkiego we własnym zakresie albo ze składek od słuchaczy to istna komedia. Więcej nie zamierzam nawiązać współpracy z tą szkołą nie za takie stawki - gdzie jako osoba odpowiedzialna biorę na sobie przygotowanie słuchaczy do zdania państwowego egzaminu i bardzo się w to angażuję.

czytelnik

W dniu 12 czerwca 2019 właścicielka szkoły została zatrzymana przez CBA i postawiono jej zarzuty wyłudzenia subwencji oświatowej.

Większość firm oferuje umowy zlecenie i ludzie przyjmują to spokojnie.

@Andrzej

Ktoś

Bardzo dobrze pracuje mi się w tej firmie. Nie wiem skąd takie opinie.

@Ktoś

Ktoś

W Torusie w Gorlicach w lutym 2019 z dnia na dzień zwolniły się dwie panie z sekretariatu, później kolejne dwie panie na przełomie lutego i marca opuściły firmę, co świadczy o złym traktowaniu pracowników. Firma dopuściła się uchybień w zakresie praw pracowniczych, sama miała poważne problemy z prawem, natomiast za chaos i bałagan w firmie słono zapłacili pracownicy najniższego rzędu. Uważajcie na tego pracodawcę !

tam
@Ktoś

Podobne zdarzenia miały miejsce , także w innych oddziałach. Rotacja pracowników sama mówi za siebie.

Nie polecam.. umowa zlecenie , najniższa średnia krajowa. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują po 2 miesiącach umowę o pracę/ podwyżkę a w ostatnim dniu umowy zlecenie dziękują za współpracę.. zero przekazu informacji.. pretensje na każdym kroku. NIE POLECAM

nauczyciel

Miejsce - oddział szkoły w małym mieście w podkarpackim. Atmosfera i inni pracownicy- OK, szkoła oszczędza na wyposażeniu. Brak komputerów, dostępu do internetu - wszystko trzeba przynosić własne, jak się chce korzystać. Zarobki nauczyciela przedmiotu "mniej ważnego" w zakresie 20- 24 zł brutto/godzina lekcyjna Moje sugestie dla Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska: Jeśli się myśli o dłuższym prowadzeniu szkoły, to trzeba zadbać o wyposażenie Lubię atmosferę w Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska za: Dobrze się współpracuje ze wszystkimi

Karol

Szukam opinii o szkole ale nic nie ma. Czy ktoś z pracowników zagląda czasami na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska - Kielce

Centrum Kształcenia Torus Ewa Piechowska Ewa Piechowska
  • Henryka Sienkiewicza 42