Opinie o Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. w Posądza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. w Posądza

Roma Nowy wpis

Mąż znalazł sobie ogłoszenie na olx na etat pracownika produkcji i napisane tam jest, ze nie trzeba mieć doświadczenia. To wtedy wszystkiego byłby uczony od początku, miałby jakieś przeszkolenie czy wszystkiego nauczyłby się pracując na etacie? Zawarto też, że jest to praca zmianowa, a więc podajcie konkretne zmiany.

Miki Nowy wpis

Ja to lubię tutaj pracować. Szef Jerzy zawsze pomoże jak trzeba i rozwiąże problem, który powstał. Klasycznie no trzeba pracować, nie ma co narzekać, że oooo jest tyle roboty. Chcesz zarobić to pracuj.

Czy w Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wiolka Nowy wpis

„ To ogłoszenie jest już nieaktualne.” przybliży mi ktoś chociaż obowiązki na doradcę rolnego? Znalazłam stare ogłoszenia i chciałam po prostu poczytać jak ta praca mniej więcej wygląda, nawet jeśli w tym momencie nie ma naboru, no to może będzie w przyszłości jeszcze? No ale nie mogę go otworzyć, także jak ktoś coś wie, to będę Wdzięczna za jakąś informacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
XXX

Wózkowi w tej firmie są okej,Magazynierzy ciągle pijani(wózkowi czasem też).Jeden wózkowy panuje jako tako dba o załadunki pomimo ,że ma dużo innych zadań na głowie. Ten kto to robi w tej firmie więcej niż inni zarabia tyle samo co ten co robi jedna rzecz. Nie docenia się pracowników z dłuższym stażem pracy, a nowi pracownicy lepiej zarabiają.

Żodyn

Bonaco to firma byle jako...

@Żodyn

Dlaczego tak Pan/ Pani twierdzi?

Żodyn
@Agro Grupa Bonako

Bo tak!Czy praca po 16h-24h jest normalna? CHyba nie.Admosfera do (usunięte przez administratora) i gonicie ludzi.Jeden z właścicieli nie będę podawał nazwiska to chyba kulturę za drzwiami zostawił.W dodatku za pracę w tych godzinach co napisałem wyżej płacicie max za,12h.Oszustwo!Szukacie (usunięte przez administratora) Wiecie dlaczego już bylejako ?

@Żodyn

Nie no jak ponad 16 godzin niby. Przecież o chyba niewykonalne nawet, to idzie się zajechać. Jak niby tutaj to robią?

Elżbieta

Egipcjanom pomagali podobno kosmici. ;p Czyli tutaj z tego jak intonujesz na niczyje wsparcie nie ma za bardzo co liczyć?

Były prac.....
@Elżbieta

A masz dowód że pomagali kosmici czy wyczytałas to z neta? Niestety ja żadnej pomocy nie miałam rzucili mnie na głęboką wodę nie mając pojęcia o niczym A jeśli chciałam się coś dowiedzieć to zaraz było wycie na całą halę... O co? O to jak zrobić towar? I głupie docinki że się (usunięte przez administratora)za pomału robię tego i tamtego nie umiem...jestem tylko człowiekiem nie robotem z takim podejściem ludzi mieć nie będę...Nie do mnie tak.

@Elżbieta

Byłem tam w zeszłym roku wytrzymałem tylko dwa tygodnie. I co nie wierzysz że po 16 g? Ukraińcy ( o ile ktoś tam jeszcze zostal) pracują nie 16 a 24/24.

@Elżbieta

Skoro pani taką ciekawa to proponuje samemu tam iść i spróbować tego miodu z tego co widziałem non stop wiszą ogłoszenia że przyjmia do pracy. I jeszcze te idiotyczne zmiany Święta Sylwester Nowy Rok itp.. trzeba iść do roboty. Dla mnie to chore. Dwa tygodnie stracone Ale przynajmniej wiem że Bonako należy omijać Szerokim Łukiem ...

@Żodyn

Taką jesteście firmą że ciągły brak ludzi do pracy?? I jeszcze pijaństwo... co drugi wozkowy jak i pracownik produkcji chodzi po hali pijany i nikt tego nie widzi.... TRAGEDIA!!

@Xxx

No właśnie napisałam, że 16 godzin to z pewnością męczące jest jeśli o pracę chodzi, skąd taki inny odbiór?

@Elżbieta

Bo dlatego że harować tyle godzin i tracić zdrowia nie będę. A inni no cóż. Jak (usunięte przez administratora)dają się wykorzystywać i nie potrafią się postawić to ich sprawa. Tak są chytrzy za pieniędzmi ( oczywiście nie wszyscy) że najchętniej całe dnie by tam spedzali tylko zapomnieli że Zdrowie jest Najważniejsze! Ale to ich sprawa. Mi się nie spodobało odszedłem i więcej tam nie Wrócę.

M=R

Firma bonako jako firma jest nawet Ok ale gdyby nie wózkowy wiecznie pijany wczoraj byłem świadkiem wózkowego pijanego który wywalił kapustę na hale po czym poszedł do domu że firma pozwala ma takich pracowników bardzo się dziwie

Jolanta
@M=R

To rzeczywiście bardzo dziwne, że pozwalają na picie w pracy. Taki wózkowy stwarza poważne zagrożenie dla innych pracowaników. Próbowaliście w tej sprawie interweniować?

Janina
@M=R

Tak niestety to prawda ....wczoraj znów byłam świadkiem pijanych pracowników wózkowy to tam standard czuć na kilometr alkohol oraz jak się zachowuje nie rozumiem jak w 21 wieku firma pozwala na takie zachowanie pracowników ci na to BHP.....poprostu trzeba się tym zająć

@Janina

Może to zgłoś gdzieś zamiast pisać na forum bo jak mamy to sprawdzić? Inne osoby pisały ze praca jest OK

@Marta

Zgłosić gdzieś? Tutaj ręka rękę myje..

Cezary

Czy tak dobrze się wam pracuje, ze od dawna nikt nie pisze? Szkoda!!!!

@Cezary

Tak, szczerze mówiąc kiedyś może ktoś mógł narzekać, ale teraz jest naprawdę OK, wiadomo tutaj przychodzimy do pracy a nie bawić się

otiso

firma ta działa w ten sposób: mają na etacie ileś osób, są to kobiety zajechane jak trampki, które nie dostały by nigdzie indziej pracy lecz bonako gdy są załadunki i zamówienia to potrzebuje nagle wielu dodatkowych pracowników, wtedy właściciel firmy mówi swojej żonie - kierownikowi proszowickiego urzędu pracy o zapotrzebowaniu i wtem wszyscy bezrobotni z gminy proszowice dostają smsy i info, że jest praca, prawda jest taka że pracy nie ma stałej tylko są potrzebne muły które przerzucą w danej chwili tony warzyw, moja znajoma przepracowała tam pierwszego dnia 21 godzin i to był jej jedyny dzień tam, nie dała rady choć jest wytrzymała, oficjalnie dniówka u nich to 12 godzin lecz powiedzą ci że masz pracować tak długo aż robota się skończy i po 21 godzinach się skończyła, jak ci się nie spodoba taki czas pracy to kierowniczka powie ci SPADAJ, osoby tam pracujące dają jasno do zrozumienia że za nadgodziny bonako nie płaci więc z 21 godzin przepracowanych dostanie się zapłatę za 12, takie drobiazgi jak obowiązek zapewnienia ciepłego posiłku pracownikowi gdy dniówka jest dłuższa niż 12 godzin należy pominąć bo od 12 godziny tam pracuje się na czarno, kobiety tam pracujące zmuszane są do przerzucania dziesiątek worków ważących po 15-20kg, firma ma głęboko w poważaniu pracowników stąd notoryczny ich brak bo nikt tam nie chce pracować a właściciel jest poukładany i możemy mu wszyscy naskoczyć, tak więc jeśli macie na tyle rozumu w głowach i nie tylko potraficie narzekać to proponuję składać masowe skargi do wszystkich możliwych urzędów, nagrywać i publikować w sieci to co wyprawiają to może to kierownicze chamstwo w bonako pójdzie po rozum do łbów...

Jola
@otiso

Wreszcie ktoś napisał prawde kiedyś tam pracowałam . Od 12 do 24 godz ,jeszcze ci odbijają godziny wlasciciele zero kultur ,czyste buraki zero szcunku do ludzi nie polecam.

@Jola

Pracuję już tutaj chwilę i nie spotkałem się z czymś takim

Dagmara

Czy jest tu ktoś kto pracował w biurze ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Ewka
@Dagmara

A kto tam nie pracował? Ten mały darcioch drze się jak się darł, a ta po wieczorowym Cambridge myśli, że najmądrzejsza i najładniejsza na świecie. Prawda jest jednak taka, że z wiedzą cieniutko u niej. Jest jeszcze myśliwy, którego wszyscy okradają. Ciekawe po czym tak sądzi chyba po swoich działaniach

Szymon
@Ewka

Nie napisałaś nic o zarobkach, które oferuje ten pracodawca, więc pozwolę sobie zapytać Cię o to. Czy wiesz może, jak one dokładnie wyglądają? Ciekaw jestem, czy są adekwatne do ilości powierzonych obowiązków.

drżypłoszka
@Ewka

nikt nikogo do pracy nie zmusza , jak zwykle nikt się nie przyzna do braku kompetencji i zwykłej (usunięte przez administratora) pani "ewko" a to pani reprezentowała najłatwiej pokazać internetowy hejt

Mmmmm
@Dagmara

Na dobre. Najwięcej mają do powiedzenia ci co nigdy tam nie pracowali. Ciekawe ??? Skoro tak tam źle co tam robią ludzie z 10 i dłuższym stażem pracy????

Ewka
@drżypłoszka

Oj Pani Patii, a raczej Dorotko słodka pewnego pana ciągotko. Mówisz o kopetenncji, a sama co sobą reprezentujesz ?Zapewne w pewnej dziedzinie jesteś najlepsza, ale to raczej nie w firmie warzywniczej, a cukierniczej . Czyżby się coś zmieniło od tego czasu ??? Nie sądzę (usunięte przez administratora)

Igor
@Ewka

Człowieku to przestań pracować jak ci się nie chce. A co do szefostwa, to prezes jest miłym i kulturalnym człowiekiem. Jak nie wierzysz to się sama przekonaj. Tak się składa że akurat go znam.

Agro Grupa BONAKO
@Dagmara

Zarobki są uzależnione od stanowiska biurowego. Więcej informacji pod nr tel.: 123869021 wew 2

Kuba

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników

@Kuba

Cały czas szukamy nowych pracowników, żeby nasz firma mogła się rozwijać.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.?

Pewnie, że tak.

Czy w firmie Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Fakturzystka, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Agro Grupa Bonako

Oczywiście, że tak. O więcej informacji proszę dzwonić na nr tel.: 123869021 wew. 2

Pracuję w firmie Agro Grupa Bonako od pewnego czasu i szczerze mówiąc, można poczuć się jak w małej rodzinie. Wiadomo każdy odpowiada za to co robi, ponieważ to jest praca, a nie plac zabawa. Luzie lubią pożartować i nie mają nigdy problemu żeby pomóc sobie nawzajem. Są dni gdzie trzeba zakasać rękawy i ciężko pracować, ale to jest normalne.

Przewoźnik.

Szanowni państwo ,miałem okazję poznać dzisiaj szefostwo firmy BONACO,bardzo rzadko spotyka się tak niski poziom kultury osobistej,to ludzie bardzo (usunięte przez administratora),wydaje im się że jak mają parę złoty więcej niż inni ,to mogą pomiatać każdym. W zakładzie panuje bardzo napięta atmosfera,ludzie czują ciągłą presję, może to świadczyć o nadużyciach ,wykorzystywaniu pracowników,czytałem wiele wypowiedzi na temat w/w firmy i niestety zgadzam się praktycznie z wszystkimi negatywnymi opiniami. Ten grubszy prezes i paniusia prezesowa(niestety nie znam nazwisk bo mi się nie przedstawili,pewnie poczucie wyższości im nie pozwoliło na to) dali dzisiaj popis prawdziwego chamstwa,czuję do nich prawdziwą odrazę,współczuję pracownikom takich przełożonych,żal mi tych ludzi. Pozdrawiam wszystkich czytelników.xxxxxxxxxxx.

Człowieczek
@Przewoźnik.

(usunięte przez administratora) Za sprawą pani "dyrektor zarządzającej" atmosfera jest tak gęsta, że można kroić nożem. Też nie wiem jak mają na imię prezesi, ale to nieistotne. Nie można tych osobistości pomylić na hali z nikim innym - buzie i epitety tak donośne jak u chłopa na roli podczas żniw jak komu rękę wciągnie w kombajn. To nie są czasy średniowiecza aby traktować dostawców, odbiorców czy pracowników jak śmieci. Wspomniał Pan, że (cyt.) "jak mają parę złotych więcej niż inni, to mogą pomiatać każdym". Szanowny Panie, powiedzmy sobie szczerze: z czego niby mają kasę? Wcale jej nie mają! Są na pewno jak każdy tego typu przedsiębiorca "na kredycie". Ludzie są tacy, że wystarczy dać im kartę kredytową aby poczuli się już lepsi od innych - a zapominają o tym, że tak naprawdę nie mają nic. Prawa rynku są nieubłagane. Również pozdrawiam czytelników i omijajcie z daleka Bonako

narcyz5555
@Człowieczek

powiem tak kawał gnoii traktuja ludzi jako mieso armatnie , za nie dlugo dowiecie sie wiecej udałl mi sie ich nagrac. pozdrwiam

Ona

Witam serdecznie Jak wygląda praca w biurze? Pensja cała na UoP czy część zlecenia? Jakie są godziny pracy? Czy są płatne nadgodziny? Czy pensja rośnie wraz ze stażem pracy? Ośmiogodzinny tryb pracy czy 12h? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy właściele są uprzejmi dla pracowników? Czy jest pomiatanie podwładnym?

Fredi

@Pracownik Zawsze można zmienić pracę przecież nikt na siłę nie trzyma.

Bogdan

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Jak wygląda atmosfera i relacje z przełożonymi. Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy firma ma system premiowy, nadgodziny dodatkowo płatne? Jak wygląda system czasu pracy, czy praca również w soboty? Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

@Bogdan

Podaj nr.kontaktu to mogę odpowiedzieć na te pytania bardzo szczegółowo

daro

witam powiem tak byłem tam w sprawie pracy i po rozmowie z pewnym panem doszedłem do wniosku że jemu nie chodzi o doświadczenie w danej dziedzinie tylko patrzy na urodę potencjalnego pracownika . mimo że brakowało im w (usunięte przez administratora) ludzi to nie przyjeli mnie zresztą nie żałuje bo właściciel to furiat obawiam się że przy pierwszej jego akcji dostał by po ryju.

Niedoszly pracownik

Polecam unikać pracy w tej firmie jak ognia. Pracownik musi prosić się o zwrot pieniędzy za badania wstępne, atmosfera jest kiepska, dodatkowo nowy pracownik nie jest w ogólne wdrażany w działanie firmy tylko rzucany na głęboką wodę nie mając pojęcia o swoich obowiązkach. Wisienką na torcie są zmiany po 18,5 godziny, gdyż "część pracowników jest na urlopie i jest tylko jedna zmiana". Gratuluję pomysłu, pracownik ma 5 godzin aby wgl iść spać czyli tak naprawdę 4 godziny snu maksymalnie przez cztery dni. Jeśli ktoś bardzo potrzebuje pracy to już lepiej iść na kasę do supermarketu.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. - Posądza

• Jak się pracuje w Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.?

Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 133
    32-104 Posądza

Agro Grupa Bonako Sp. z o.o.