Opinie o MK Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MK Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MK Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Group Sp. z o.o. w Poznań

Ktoś musi mieć bardzo smutne życie, że wkłada tyle energii w ten profil pomimo że nie ma prawdopodobnie z firmą już nic wspólnego

X

Czytam te opinie i nie wierzę, że w ludziach może być aż tyle nienawiści. To jest zwykłe hejtowanie, które notabene jest karalne. Mam nadzieję, że osobę, która w tak perfidny sposób niszczy czyjś wizerunek (domyślam się, że ta osoba jest jedna), dopadnie ręka sprawiedliwości. W sieci nic nie ginie.

W.

Telefon z policji za opinie. Grubo

Tak jest

Brak umów o pracę, od marca tamtego roku nie ma już w firmie żadnych pracowników

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MK Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jerzyk

Na start i rozpędzenie kariery jak najbardziej w porządku

Janda

Jak ktoś chce pracować dla fajnych marek, to warto, bo agencja na rynku jest długo i ma fajne portfolio

Kacler

Znają się na tym co robią, można się dużo nauczyć. Dobra firma dla osób, którzy zaczynają przygodę z marketingiem

Jola

Ciekawe zlecenia, nie ma problemu z płatnościami. Dobra firma!

Sebastian

Fajny ten sklep mają ze sprzętem do triathlonu, dobrą piankę kupiłem, ale jak nie odebrałem przesyki to ciężko sie było do nich dodzwonic

K.

Oni jeszcze istnieją?

jestemnanie

Ja również nie polecam!

Nie polecam!

Ale jakie stanowiska

Jak w każdej małej firmie- zajmujesz się tym, co akurat jest. Nie ma się co nastawiać na super wspaniałe wyzwania. Przez 8 godzin przeklejasz teksty albo robisz spam na forach albo piszesz teksty niskiej jakości dla robotów. I najlepiej, jak każdego dnia w tych samych godzinach robisz coraz więcej, bo Twoja wydajność cały czas jest oceniana. Ze stanowiskami też nie ma cudów- jeszcze te do seo są znośne, ale te od sprzedaży reklamy na portalu o luksusie są straszne, uzależnione od wyników(usunięte przez administratora) wiec jest ciężko i po kilku miesiącach po prostu Cię zwalniają.

Asia G

A czym ty się zajmowałaś w firmie?

zainteresowana

A kto jest właścicielem tej firmy?

KobietaPracująca

Podpisuje się pod powyższymi negatywnymi opiniami. Od siebie dodam jeszcze jedno: firma ma tu bardzo wysoką ocenę aż 5/6, ale jest ona wystaiona na podstawie 104 ocen. To niemożliwe nawet jeżeliby wszyscy pracujący tam kiedykolwiek ludzie wystawili ocene. W tym momencie w firmie pracuje 4-5 osób i bywało ich więcej, ale wciąż jest to mała firma...(usunięte przez administratora)

Elmo2

Niestety ze smutkiem musze potwierdzic to wszystko.Nikt nie chce tam pracowac wiec rowniez ostrzegam kazdego kto teraz zostanie zrekrutowany.

grrr

no i ja się @3er na tym wszystkim znam. Tylko jak u nich złożyć podanie o pracę jak ostatnie ogłoszenie wisi już prawie dwa lata i nie wiadomo czy aktualne. Informatyk/webdeveloper to wszędzie dobrze płatne stanowisko. Ciekawe jak tu?

Ela

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat -nigdy nie słyszałam o sytuacji aby ktoś miał obciętą podstawę - prowizje są za to od zdobytych klientów. Jest świetny system podwyżek- osoby które pracują dłużej zarabiają bardzo dobrze. Ale fakt jest to praca dla bardzo pracowitych i co tu dużo gadać ambitnych ludzi -dlatego nie każdy po okresie próbnym zostaje-Ci, którzy zostają z reguły pracują latami bo jest wzajemne zadowolenie ze współpracy :)

Inx#

Cały czas poszukują czyli ciągle dużą rotacja. Większość pracowników odchodzi po zakończonym okresie probnym albo miesiąc później. Zastanawiasz się dlaczego? (usunięte przez administratora) Praca tylko dla ludzi pewnych że dadzą radę. (usunięte przez administratora)Plus to ciekawe projekty.

Ela
@Inx#

To też nie jest prawdą aby "większość odchodziła po okresie próbnym lub miesiąc później"- chyba faktycznie szkalujesz firmę zamiast wyrażać prawdziwą opinię. Trudno jest tu przetrwać okres próbny bo praca jest wymagająca i dla najlepszych-ale jeśli ktoś go przetrwa pracuje bardzo długo. Mamy stałą ekipę większość pracuje ponad rok i dłużej. Poza tym nabór trwa cały czas bo co jakiś czas potrzebne są dodatkowe osoby,z kolei te przyjmowane na stanowiska asystenckie awansują- wtedy naturalnym jest, że zwalnia się wakat, a nie z powodu rotacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MK Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MK Group Sp. z o.o.