Opinie o Aluprof w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluprof. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aluprof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof w Opole

miły

czy ktoś wie jakie zarobki można otrzymać na stanowisku inżynier projektu ??

B

Czy kobiety też mogą pracować jako pracownik produkcji?

Jakub

Co wiesz na temat wysokości zarobków w Aluprof, powiesz mi coś na ten temat? Zastanawia mnie też, jaka atmosfera panuje wewnątrz firmy, liczę na Twoją wypowiedź!

Tomasz

Mi się wydaje, że pytanie czy kobiety mogą pracować było że względu na to czy praca w Aluprof jest ciężko fizyczna dla kobiety? Dla tego nie jest to głupie pytanie.

Pytający

Na jakie zarobki może liczyć młodszy specjalista ds. zakupów?

Magazynier

Cały czas potrzebują do pracy, jakie są zarobki na magazynie ? Proszę o odpowiedź.

@Magazynier

Jeśli robisz dobrze, słuchasz majstra to po 3 miesiącach masz 20brutto.... Po roku wiecej bo nowa umowa i po dwóch latach jeszcze więcej,... Praca w soboty,wolne na tygodniu, co kwartał doładowanie kart ticket restaurant kwota 380zl +OPIEKA medyczna pzu lekarze, kliniki dla całej rodziny za 150zl/mies. +ewentualnie 87zl/mies opieka medyczna premium. Co rok w grudniu premia świąteczna min. 1700zl.

Jasio

I jeszcze śmiecie narzekać że jest źle?banda nierobów.

@Jasio

@Jasio Skoro się wypowiadasz rozumiem, że pracujesz w Aluprof. Napisz, czy w tej firmie możliwa jest ścieżka rozwoju? Liczę na Twoją odpowiedź.

prowadzący nawet sie nie przedstawili, potem bylo gorzej, nieprzyjemny kierownik

przepytywanka z CV,

logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka

Ile oferują obecnie??

Człowiek

Czy jest praca na magazynie? :D Ktoś tam kiedyś oddzwonił na podane CV?

E.
@Człowiek

Tak cały czas poszukują. Na telefon można poczekać chwilę ;}

@E.

Pracujesz może aktualnie w Aluprof? Na jaką umowę i zarobki można liczyć na start nie posiadając doświadczenia? Rozwiń swój komentarz.

E
@Paweł

Tak pracuje pierwsza umowa na 3 miesiące później zazwyczaj na rok lub dwa. Na początek od 15.50 do 17.00 w zależności od humoru w kadrach bądź kierownika system 4 brygadowym dodatek 3,50 plus za nocki jeśli masz ochotę jest możliwość nadgodzin

mirekkolarz

poprzednio pracowałem na magazynie Prosperplast mam do wasz pytanie mam zamiar się przyjąć do pracy na produkcję jaka płaca i czy jest akord

Siatkarz zwykły łeb

Zajęcyna zwykła padlina

Mike

wedkarzowi zmienili łowisko. nie wiecie jak mu teraz idzie? ale beka

stary
@Mike

Choruje.nam. Wracaj.szybko.nowa.zmiana.czeka.na.ciebie.i.te.twoje.150.linii.buziaczki

@stary

Mega poziom, jak typ nie umie używać w 21 wieku spacji i wali kropkami:D brak słów

Bożena

@Waldek kozak rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie aluprof, czy mógłbyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Wkurzony
@Bożena

@Bożena pytasz o atmosferę?Kolesiostwo, kumoterstwo i nic więcej. Nie ważne czy ktoś jest dobry w tym co robi, ale ważne jest to czyim jest znajomym lub to czy coś o kimś wie czego nie powienien. Podwyżek jak nie było tak nie ma a biura chodzą sobie z dyrektorem na imprezy suto zakrapiane. Pytanie czy za swoje czy firmowe?? Opole jest małe a ludzie widzą dużo i nie ma sie co dziwic ze sa wkurzeni.

Nie_wkurzony
@Wkurzony

To, że dany dział chodzi na imprezy integracyjne nie jest przestępstwem. Ps. Piją za swoje, a nie firmowe.

@Wkurzony

Puknij się w głowę... Pracujesz to masz ja mam teraz 23brutto.

@Nie_wkurzony

Przestępstwem też nie jest jeżdżenie na turniej, gin i obgadywanie załogi. Co nie I, A, A, T, K, P ?

Jdjd

Super też pracuje i mam 22. Stawki chyba losuje komputer.

I zryta (usunięte przez administratora)

Im looking for the j

Firma słaba (usunięte przez administratora)wszendobylski słaba płaca na produkcji kierownictwo tylko nawija makaron na uszy.dobrze maja tylko ci co ładnie wchodzą w 4 litery przełożonym.nie doceniaja ludzi i dlatego jest duza rotacja.jednym słowem za niskie zarobki podwyzka to 1zł na rok.jest wiele lepszych firm nie polecam strata czasu Moje sugestie dla Aluprof: Powinni lepiej opłacac doswiadczonych pracownikow ktörych wyszkolili przez lata.bo nie ukrywajmy ze przychodza nowi nie doswiadczeni i maja 2 zł mniej to jest absurd Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Napewno powinien pracoxawca lepiej placic to atmosfera byla by o wiele lepsza

tadek
@Im looking for the j

Podwyżki były po 1 zł i mamy się dobrze

Michal603
@tadek

Teraz jest ofertą pracy na magazynie, ktoś się wypowie?czy jest szansa na przejście do biura?

Tobi
@Michal603

znajc sobie tak jak (usunięte przez administratora)patrona na akcesoriach i morzesz wiecej niz biuro

Ell

Witam Wkrótce zaczynam pracę na magazynie, czy będzie możliwość zabierania sięz kimś z Kęt bądz Podlesia?? Oczywiście dorzucam się do paliwa:-))))

Hefhiknbvf
@Ell

Jak można znaleźć robotę, potem zastanawiać się czy ma się dojazd.ludzie tragedia

Ell
@Hefhiknbvf

Brawo! Dziekuję za odpowiedz!

Firma prowadzi może rekrutacje? Trudno dostać pracę w firmie?

Jurek
@Zainteresowany

W tych czasach każda firma poszukuje pracowników. Pisz, dzwoń, pytaj. Na produkcji albo magazynie znajdziesz na pewno pracę

Rekin

Z daleka od Magazynu firmy Aluprof. Straszana patologia tam panuje. Dochodzi nawet do pobić. Nawet kobiet. Pan kierownik i jego mistrzowie to nieudacznicy. Brak słów jakimi można by opisać poziom jaki reprezentują. Wielu fajnych ludzi tam pracuje i ich szkoda. Kierownik otoczył sie bandą ludzi o bardzo niskim poziomie intelektu, kultury osobistej i wszystkiego innego. Pozdro dla normalnych w tej firmie. Hubtex !!!

@Rekin

Rekin jaka stawkę masz w polarisie?

Hydufdtvt
@Rekin

Akurat mówiąc o mistrzach (usunięte przez administratora) krzywdzisz jednego kulturalnego-M.Sz.klasa, kultura.Az odstaje od innych.Wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Jdjd
@Hydufdtvt

Marek SZ. Potwierdzam spoko gość jego zmiana ma najlepiej.

mmmmm

nnnn

pjotrek
@mmmmm

Wszyscy dostali sianko w łapkę i teraz cisza Nareszcie

Ten fajny.
@pjotrek

Biurowi tez czy tylko fizyczni?

pjotrek
@Ten fajny.

Fizyczni wszyscy. Na mag asystentki tylko nie dostały

@pjotrek

Bo nie zasłużyły.dupa kręcić po hali to wszystkie, ale do roboty to nie.

a ty
@Janis

a ty weź się za robotę a nie na (usunięte przez administratora) patrzysz

@pjotrek

A chij ,one nic ha ha ha

fajny

Są jeszcze kwadratowe brody |_|

mama
@Mike

Czemu piszecie tylko o jednej ze zmian na drugiej też są ciekawe gwiazdy

@mama

Na drugiej takie same nieroby jak na 1.kijem bym nie tknął.

@Janis

JEDNA TAK WALCZYŁA O POSPRZATANIE KUCHNI AZ MYŚLAŁEM ŻE JEST PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH Z TVN.

@1234

Sama powinna złapać za ściere i tyle.Najmadrzejsza z całej wsi.

Trenejro

Świadczenie świąteczne w Bielsku-Białej fizyczni dostali po 4000zl a w Opolu 1800zl.DLACZEGO TAK ? PRZECIEŻ TO JEST TA SAMA FIRMA.TO JEST DYSKRYMINACJA

@Trenejro

Bo w Opolu to firma córka hehhe

Szukający pracy.

Ciekawe kiedy powiedzą że żadnych podwyżek nie będzie.

Bogatyzopola
@Szukający pracy.

PO CO WAM PODWYŻKI? PRZENIESCIE SIE NA MAGAZYN BO MAMY EXTRA PROMOCJE: PRACA SIEDEM DNI W TYGODNIU ALBO PO 12 GODZIN. POTRZEBNI WOZKOWI I LUDZIE Z RĘKAMI I NOGAMI. WSZYSTKO W MOBILIZACJI NA JUŻ. ZAPRASZAMY!

były
@Bogatyzopola

Wymieniali jak rękawiczki ludzi , a teraz płacz bo nie ma komu robić a w sumie to za ile 12-14 brutto , dziś robola na budowę za mniej niż 20 nie znajdziesz!!

Waldek
@Szukający pracy.

Haha ja wczoraj słyszałem od majstra że pracuj za wyższą stawkę od 1go czerwca.a gdzie aneks ja się pytam.farmazony gadają byle by załoga robiła robotę.dobrze że znalazłem nowa pracę i już mi nie zależy.pozdro

@były

Powtarzam pracujesz to masz aktualna stawka dla pracowników to 18-25zl br.

@Waldek

Po co ci aneks? Ważne że płacą... Przynajmniej dla mnie się zgadza hajs.

Szukam

Jak wygląda praca na produkcji? Jest 4 brygadowka?

Pan Tadeusz
@Szukam

Nie ma czterobrygadowki.

Jaki jest mistrz magazynu Andrzej, mam trafić na jego zmianę?

@Nowy

Weź nie pytaj...

Pan Tadeusz
@Nowy

Nie słuchaj ludzi... Andrzej spoko gość czasem jak mu promile zejda to się trochę unosi. Poza tym ok :-)

It

Po zrobiono stanowisko dyr produkcji Smiech na cale opole, jeżeli stac Aluorof na takie stanowiska, to jak może nie stać na godziwe wynagrodzenie Przecież ten facet ma pod sobą pare osob i jest dyr. Nie wspominajac już o pseudo kier lak Dramat

@It

Tego nie zrozumiesz...

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof - Opole

• Jak się pracuje w Aluprof?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 14 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof?

Kandydaci do pracy w Aluprof napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof